Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Женски Дискусии

Go down 
+28
Мимето♥
`Melody
Ариана Дъмбълдор
rS.19 ♥
~MarieAn.
Bella Thorne ♥
...LlilzZz...
Mishityyy <3
Little Girl ~
*Радии <3
Тuтu. ♥
Beet_97
foxxie.
Keep It Real ;)
-A.
vampirediaries.
~Ivssy`
...:СиС:...
Kat3t0 ♥
monini
- NataLiya ~
...LiL...
~Saranghe ♡
Barbie.
Alice~
mimmy .
~Rossita
rozaLie
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 12:38 am

Момичето пита за слузта. Не, тя не трябва да те притеснява. Предполагам при 90% от жените по света я има, не е фатално. Даже нормално?!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 12:42 am

И аз бих казала, че е нормално. Почти при всички се появява преди първа менструация. Няма място за притеснение.
Върнете се в началото Go down
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 12:43 am

Ма на мен проблема ми е,че повечето ми приятели ми казват че 3-4 месеца след като започне да ти се появява тая слуз ти идва.
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 1:00 am

Ще ти дойде, когато му е времето. Както каза Ния всеки е с различен организъм. Носи си 1 - 2 превръзки с теб и това е.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 1:33 am

Не се притеснявай за слузта. При много момичета се появява. Дори съм чела, че е здравословно, защото поддържа.. нали, ъм, вагината (о, боже, казах го laugh) чиста и леко овлажнена. ;д
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:32 am

Това даже показва, че всичко ти е наред! laugh
Върнете се в началото Go down
...LlilzZz...
Луд фен
Луд фен
...LlilzZz...


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 378
Reputation : 5
Join date : 13.03.2011
Age : 23
Местожителство : гр.Казанлък

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 9:05 pm

Ъм... 3-4 месеца? На една моя приятелка и дойде след около 2 години. Ениуей. Спокойно и при мен я има тая гнусна слуз и ако ти пречи, мисля, че по магазините продават съвсем малки ежедневки които са точно за такива случаи.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 3:13 pm

При всеки е различно. ; ))
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 10:57 pm

Така е, при всеки е строго индивидуално. Аз например съм я нямала тази слуз преди да ми дойде.
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 10:19 pm

Имам един въпрос,ще съм благодарна,ако някой ми отговори. Значи една приятелка ме беше питала скоро,дали може да използва тампони и дали няма да и навредят. Аз нищо не и казах,понеже не съм сигурна.. Моля,който знае да казва.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Bella Thorne ♥
Редовен
Редовен
Bella Thorne ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : Watch me, do me.
Брой мнения : 283
Reputation : 6
Join date : 23.05.2011
Age : 24

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 10:31 pm

Доколкото знам, тампони не се слагат докато си девствена, но има и такива, по-малки.. за нас. ;д Също и не трябва веднага след идването на менструацията да се ползват тампони, по-добре е да се започне с превръзки.
Върнете се в началото Go down
~MarieAn.
Неспасяем
Неспасяем
~MarieAn.


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : ...But, I don't wanna study, I just wanna to party!...
Брой мнения : 1125
Reputation : 5
Join date : 05.05.2009
Age : 25
Местожителство : гр. Пещера

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:34 am

Имам един проблем - много мразя да ми се подиграват и да ме обиждат, за това, че съм висока! Това наранява самочувствието ми! crying Дори момчето, което харесвах ми се подиграваше. crying Опитвам се да не обръщам внимание на всички, които ми се подиграват, но не мога. Сигурно, зотова се узлобих толкова. Преди не бих убила и муха, а сега... Както и да е! Как да спра да им обръщам внимание на обидите?
Върнете се в началото Go down
http://inlovewithtigers.tumblr.com/
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:38 am

Просто се абстрахирай! Не позволяваи да те тормозят! Това, че си висока си има много предимства! Просто им намери кусурите и им се подигравай и ти! Всеки има недостатък, но повярвай ми - твоят не е височината ти! wink
Върнете се в началото Go down
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:44 am

Пробвай да не им обръщаш внимание,като ти кажат нещо ти просто се обръщай на другата страна и си продължавай или им казвай `Благодаря`,така скоро ще им омръзне и ще се заяждат с друг!
Върнете се в началото Go down
Ариана Дъмбълдор
Нов
Нов
Ариана Дъмбълдор


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : Големите мечти са за слабите, а малките за силните! Аз имам и двете, значи съм себе си!
Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 22.05.2011
Age : 29
Местожителство : в нас

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 6:30 am

Имам един сериозен проблем. Имам псориазис на главата и гърба. Та главата не е толкова страшно, защото не се вижда, но идва летния сезон и периода на потниците и рокличките и ме е срам, защото се вижда по гърба. Може ли да ми дадете съвет какво да правя.
Върнете се в началото Go down
http://johaj-academy.0forum.biz/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:24 pm

Първо би ли изяснила какво за бога е псориазис?
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:26 pm

Аз и аз не знаех и видях в чичко гугъл ;дд!Тва са нещо като големи и червени рани по гърба.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:49 pm

Ариана Дъмбълдор написа:
Имам един сериозен проблем. Имам псориазис на главата и гърба. Та главата не е толкова страшно, защото не се вижда, но идва летния сезон и периода на потниците и рокличките и ме е срам, защото се вижда по гърба. Може ли да ми дадете съвет какво да правя.

http://www.psoriazis-bg.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3 Това го намерих в интернет някакво лечение. То не, че ти не си търсила, ама специално за теб се разрових. laugh
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeСря Май 25, 2011 10:32 pm

nick_fenka написа:
Имам един въпрос,ще съм благодарна,ако някой ми отговори. Значи една приятелка ме беше питала скоро,дали може да използва тампони и дали няма да и навредят. Аз нищо не и казах,понеже не съм сигурна.. Моля,който знае да казва.

Има тампони за девствени и за не девствени. Ако е девствена и използва тампон за девствени не виждам как ще й навредят, само в началото ще се чувства некомфортно.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 3:54 am

Имам и аз един въпрос. Нормално ли е да имаш стрии по гърдите? Как да ги махна?
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 4:26 am

Стриите не се махат по никакъв начин. Една приятелка има на гърдите и е ужасна гледка, но поне там може да се скрие с някой по-голям сутиен и не толкова дълбоко бюстие. Чувала съм, че стриите по гърдите са или от рязко уголемяване или при бременност, за да може гърдата да произвежда мляко. Има и кремове против стрии, които смятам, че носят някакъв ефект. Също така, след известно време тези стрии стават приблизително като цветът на кожата и са по-трудно виждащи се. В начален стадий са обикновено лилави или червени.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 5:19 am

Според мен нямаш стрии.. Въобразяваш си. Малка си за стрии. Може и да е от рязко отслабване ,но ти си малка и не трябва да спазваш диети на такава възраст.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 3:25 pm

unsure Ами не са лилави...Не знам. Дано да не е стрии! Не знаех че има кремове . Задължително ще си взема. Благодаря.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Гост
Гост
avatar



Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 6:07 pm

^ В магазин за козметика може да намериш такъв крем. Бях гледала някакъв с някакъв секрет от охлюви, който на истина ги маха. Аз не съм го използвала, но една моя приятелка каза, че помага. Аз имам стрий на краката, но след като отслабнах започнах да ги мажа с един крем и изчезнаха, докато бяха лилави. Преди да са лилави мисля, че са розово/червени поне при мен така беше.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Женски Дискусии - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 4 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitimeСъб Май 12, 2012 11:41 pm

Интересно ми е да разбера.. на колко почнахте да нанасяте и ползвате редовно грим? ;д
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





Женски Дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Женски Дискусии
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Дискусии
» Respect - Женски Работи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии