Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Женски Дискусии

Go down 
+28
Мимето♥
`Melody
Ариана Дъмбълдор
rS.19 ♥
~MarieAn.
Bella Thorne ♥
...LlilzZz...
Mishityyy <3
Little Girl ~
*Радии <3
Тuтu. ♥
Beet_97
foxxie.
Keep It Real ;)
-A.
vampirediaries.
~Ivssy`
...:СиС:...
Kat3t0 ♥
monini
- NataLiya ~
...LiL...
~Saranghe ♡
Barbie.
Alice~
mimmy .
~Rossita
rozaLie
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 05, 2010 1:11 am

Значи това за отстраняването на косми на краката,аз лично почнах в средата на лятото,защото не можех да се търпя вече,те бяха много тъмно кестеняви и бяха много дълги и затова реших да поговоря с мама и тя се съгласи и ми ги махна..Днес даже отново си ги махах и ако много ви боли,както мен отначало,намерете си нещо за занимание {аз реших да играя игрите на телефона си} и така не усещах нищо..Аз много искам да си ги махна на ръцете,защото също са много,но като ходих на козметик,за да ми оправи веждите и я питах дали трябва да ги махна и тя ми каза да почакам до догодина {т.е да завърша 5-ти клас} и тогава да отида при нея и тя да ми направи кола маска,а след това като изникнат,да ги махам с епилатор..
Аз също имам въпрос..Много се притеснявам кога ще ми дойде,защото вече близо седмица ме боли корема много често почва да ме боли,а не е заради това,че не съм ходила до тоалетна или,че не съм яла..Моля,помогнете ми,защото не искам да съм навън и ако съм със светли панталони момчетата и другите може да ми се подиграват..Как да постъпя,дали да си нося превръзки за взеки случай или да не обръщам внимание?
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 05, 2010 1:39 am

Амии, Иве, ако питаш мен, носи си една-две превръзки в теб за всеки случай, а преди да излезеш си слагай една ежедневна за още по-сигурно.. ;]]
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 05, 2010 1:43 am

Мони,наистина много ти благодаря и ще те послушам!
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 05, 2010 7:32 pm

Цитат :
Айде и аз с един въпрос.. Епилирате ли си ръцете? Забелязала съм много момичета с много тъмни и гъсти косми по ръцете които не махат - много ли боли?

Естествено,че боли. ;дд Но само първият път. Пък и всеки си има избор-дали да ги маха или не. Аз лично ги махам от началото на това лято..Емии бяха руси ама и къдреви и това най-много ме дразнеше. ;дд Ии ми ги махнаха с кола маска..Не болеше,ама на края на мен ми стана лошо и припаднах. ( да не ви плаша ;д ) А пък и с кола маска с времето уредняват..


Buba. написа:
Ами за това което Мони каза, че от витамин це-то минавало. Ако искате да ви закъснее или примерно ще ходите на море и ви се пада да сте в цикъл точно на морето .. 3-4 дни преди да ви дойде пиийте по 4-5 хопчета-витамин ц и ще ви закъснее. Пробвала съм-вярно е! smile

Не! С витамин Ц-е не минава,ами само забавя цикъла. Което не е за предпочитане,защото след това като ти дойде ставаааа морета и океани. лдд Така,че ако не е наистина МНОГО наложително,няма нужда.. А пък и някои като ходят на море си слагат тампони (за девствени имало) , мен лично адски много ме е страх,и така,че когато имам цикъл никакво море!! ;дд
Върнете се в началото Go down
Keep It Real ;)
Редовен
Редовен
Keep It Real ;)


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : A Day Without You, is like A Year Without Rain...
Брой мнения : 195
Reputation : 0
Join date : 26.09.2009
Age : 26
Местожителство : BG, Sliven

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 06, 2010 1:09 am

За епилирането на ръцете - моите косми не се виждат и едва ли бих ги епилирала. Не е проблем за умиране. Има много момичета, които не го правят - не е като епилирането на краката.
Върнете се в началото Go down
http://mirandacosgrove.bulgarianforum.net/forum.htm
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 06, 2010 2:54 am

Да, има тампони за девствени момичета, но е опасно, защото ако го сложите малко по-навътре отколкото трябва може да стане беля, така че според мен не е редно преди да сте водили полов живот да се слага тампон.
Върнете се в началото Go down
...:СиС:...
Неспасяем
Неспасяем
...:СиС:...


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : life is a journey...enjoy the trip!
Брой мнения : 2520
Reputation : 14
Join date : 08.06.2009
Age : 26

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 06, 2010 10:29 pm

Иве, ами хубаво е да си носиш, но първия път не тече много.На мен като ми дойде първия път и се усетих доста късно, но панталона ми не беше изцапан.Така че носи си, но според мен няма нужда да слагаш ежедневна.
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 06, 2010 11:02 pm

Мм Сиси, това дали ще ти тече много или малко първия път е доста индивидуално.. И аз също не се изцапах, ноо познавам момичета, които са се цапали.. Но не знам де.. Всеки си решава...
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 06, 2010 11:06 pm

Благодаря ви за съветите,ами да ви кажа честно,предпочитам да си нося,защото не се знае какво ще стане..
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 12:50 am

Искам да ви питам, за порблем относно пъпките на лицето. С какво ги махате? Изстисквате ги, мажете ги със спирт и други такива спиртни продукти или със някакви кремове..? Изобщо как ги премахвате? ;д
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
foxxie.
Неспасяем
Неспасяем
foxxie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1281
Reputation : 3
Join date : 12.11.2009
Age : 26
Местожителство : Испания ;; До Гибралтар при мамуните ;д

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 1:09 am

Амии Чичи аз използвам Гарниер актив плюс рол - он, един крем за акне на Биодерма ии горе-долу това е. А ако взема да си разчопля някоя пъпка и тя стане голяма, ползвам паста за зъби, и след половин ден я няма. smile
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 3:05 am

Ами аз принципно нямам много пъпки, ама пак си ползвам почистващ гел и тоник, в момента, на Bilka.. Ползвала съм също и тоник на Дева и съм доволна.. По принцип ги редувам, защото нали не е много хубаво да ползваш едно и също.. Ако разчопля пъпка.. Ами чистя си по-често лицето с тоника и тя се успокоява.. Това с пастата за зъби не съм го пробвала..
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 3:39 am

Ами,аз използвам няколко неща за пъпките...Използвам Гарниер Пюр 3 в 1,гел на Дева,колектор на Дева и един антибактериарен крем.Но за коректора не съм много доволна,защото някой път ми излизат повече пъпки от него,но за гела и другите съм много доволна!Иначе и аз като Мони не съм пробвала това със пастата за зъби..
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 8:55 am

Аз предии 1-2 години има дооста! ;д. В момента ползвам продукти на Гарниер. Рол-он не го ползвам редовно, защото забравям да го сложа ;д, иначе съм доволна от него. Това 3 в 1 дето е е адски добро!!! Ползвах серията на Ниева (Young Visage) - гела, тоника и дневния крем .. хм, не мога да кажа, че съм адски доволна, но стават ии миришат невероятно! heart ;д. То лятото вече мина де, ноо задължително ползвай някакъв крем против слънце през деня. Също така винаги след като се прибереш си почиствай лицето със памучен тампон и тоалетно мляко. Иии 1път месечно на козметик (това е повече за черните точки де).

Хора, кажете някаква хубава маска заа доста изтощена коса :Д.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 2:36 pm

Относно въпроса за пъпките..Значи,ако имаш черни точки на ВСЯКА цена трябва да си ги махнеш,защото стават по-големи (или по-добре да отидеш на козметик за да не стане инцидент). Аз имам доста пъпки,но се мажа с GELL MOUSSE на Dr Renaud (това е за професионална грижа) и съм много доволна (само,че едва ли ще го намерите,защото не съм сигорна дали има такъв офис в други градове,със сигорност знам,че във Варна има 1,в София-2 , а в Бургас-1) ,обаче и на козметик трябва да се ходи. ;дд

А това за въпроса на Катето..от какво е изтощена? От маша,от преса? Ако е от тях по-добре остави косата си за няколко месеца както ти е естествената,без да я вредиш. А за маска в момента не мога да се сетя,но ако се сетя ще пиша. ;дд
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 4:20 pm

За въпроса на Катето: И аз щях да питам от какво е изтощена. За определен период като се изкъпеш, не си суши косата със сешоар, а я остави да изсъхва естествено. Моята се беше изтощила от много преса и сешоари, затова пробвах този не кой знае колко сложен метод. ;д Друго.. за крайчетата на косата: Още като ми е мокра косата (шампоан, добре изплакната в банята) си слагам само да крайчетата кристали за коса и след това раазресвам, за да се разнесе маската. Мисля, че ще подейства.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 7:28 pm

stteLuu ~ написа:
А това за въпроса на Катето..от какво е изтощена? От маша,от преса? Ако е от тях по-добре остави косата си за няколко месеца както ти е естествената,без да я вредиш. А за маска в момента не мога да се сетя,но ако се сетя ще пиша. ;дд
От преса .. ии за нищо на света няма да спра да я изправям :Д. Вече така съм свикнала да се гледам с права коса, че с естествената не мога да се трая ..

~R o n n i e написа:
За въпроса на Катето: И аз щях да питам от какво е изтощена. За определен период като се изкъпеш, не си суши косата със сешоар, а я остави да изсъхва естествено. Моята се беше изтощила от много преса и сешоари, затова пробвах този не кой знае колко сложен метод. ;д Друго.. за крайчетата на косата: Още като ми е мокра косата (шампоан, добре изплакната в банята) си слагам само да крайчетата кристали за коса и след това раазресвам, за да се разнесе маската. Мисля, че ще подейства.
Не я суша със сешоар, за да и спестя още един термичен шок. Ъм .. под маска кристалите ли имаш предвид, защото те са серум за коса ии се нанасят след като се изкъпеш на подсушена коса, или на суха.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 8:48 pm

Има и друг начин - съществуват и едни по-скъпи преси, забрайх как се казваха, но прочките им са от друг материал и изтощават косата по-малко, като след изправянето не я правят направо права, ами все едно, че ти е естествено права и има обем. Една такава преса е около 300 лева.
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 9:08 pm

Ами,за такава преса незнам...Каквaто и да е пресата все изтощава косата. Моята преса е от 100 лева и ме изправя добре,като се има предвит,че косата ми е доста къдрева. ;дд Има разни неща за косата които като си сложиш на косата,след това я изсушиш и после с пресата е по-малко вероятността за изтощаване. Но според мен ако искаш да имаш коса спри малко да я изправяш. ;дд
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 10:10 pm

Пресата не влияе добре на косата. Първо, че я гори и я изтощава, второ от пресата цъвти повече. Аз след като се изкъпя нанасям кристали за коса. Аз лично държа на крисдталите и давам доста пари за тях.. Винаги взимам Италиански и съм доволна от тях. smile
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 11:57 pm

Естествено, чее трябва да се ползва някакъв серум .. Аз ползвам един, който уж е професионален ии от него съм доволна, ноо искам и някаква маска да пробвам! Ъм, Теди заа професионалните преси ли имаш предвид?
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 08, 2010 12:06 am

Е, не знам дали е професионална, но такава си купих соро и още я държа в подаръчната опаковка, защото искам да я ползвам при новата прическа. Иначе си купих същата като от един фризьорски салон, така, че кажи-речи е професионална.
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
Beet_97
Нов
Нов
Beet_97


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 09.09.2010
Age : 26
Местожителство : гр. Казанлък

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 09, 2010 10:48 pm

Аз само знам, че не е хубаво да се използва преса при мокра или поне леко влежна коса, защото я гори още повече.
Върнете се в началото Go down
...LiL...
Нов
Нов
...LiL...


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 31.08.2010
Age : 23

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 09, 2010 10:50 pm

Аз винаги когато се къпя си слагам балсам а след това кристали и цъвтенето ми спря.Ммм аз не използвам много преса ( Само за спешни случаи.) и нямам много признаци на изтощена коса.Но моля ви кажете ми как да спра окапването на косата?
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 2 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 09, 2010 11:00 pm

Окапва ти косата ли? Че от какво? Нали не използваш преса? Иначе има разни капсули или незнам как се наричаха.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Женски Дискусии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Женски Дискусии
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Дискусии
» Respect - Женски Работи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Un forum gratuit | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии