Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Schloss in Europe

Go down 
+9
Barbie.
monini
rS.19 ♥
Kat3t0 ♥
~Hope ♥~
~Rossita
enormous-heart
- NataLiya ~
rozaLie
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 7 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 7 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 7 Icon_minitimeПон Апр 08, 2013 1:45 am

Приключения в Mall Plovdiv a.k.a one of the best days in my life so far

Дъждовен ден и с Павлетка седим в една от кварталните сладкарници.. на нея обаче доста и се преяжда McDonalds. Решаваме да отидем на този в мола, понеже Вени беше видяла Пенчеви там. Не че очаквахме да ги видим, понеже имаме ужасен късмет... в понеделник Ники са го видяли на центъра, а ние бяхме на центъра във вторник, срядата отидохме в мола, а Вени ги видя на другия ден.. в петък бяхме на центъра и като си тръгнахме не бяха на центъра... супер късмет, какво да ви кажа.. laugh Та отидохме, седнахме и хапваме... и изведнъж какво да видя, либерото на Виктория - Дапев. :)) Голям сладур а-у и просто знаех, че ще седнат на една маса от нас. laugh Та седнаха и аз супер много му се радвах и постоянно го гледах, разбира се неговият приятел постоянно ме хващаше и аз отвръщах поглед и като погледна натам и Дапев гледа и така си "играехме" ахахаха heart laugh И въпреки, че знаех че няма да видя Пенчеви постоянно се оглеждах за тях.. постоянно.. laugh по едно време от ескалаторите се качват някакви високи глави и едната толкова ми замяса на Чоно.... но се скриха зад някакви надписи и си викам "Оф стига си измисля!" и те излизат от тези надписи И ВИЖДАМ ЧОНО! И почти се изкрещях "ОМГ ЧОНО!" и поглеждам пича до Чоно и какво да видя.. НИКОЛАЙ!!!!! И естествено "ОМГ НИКОЛАЙ ПАВЛИ НИКИ ОМГ НИКОЛАЙ ОЛЕЛЕЕЕЕЕ" и почнях да треперя и не ме свърташе на едно място и се изчервих и тжяавнжтяажвянатжяавжтяажвна heart запътиха се към Cinema City и си помислихме, че ще гледат филм и думите ми бяха "Не ме интересува, ще изчакаме да излезнат!!!", но те седнаха на някакво кафене там.. и аз яанжтяавжаянтжа не знам хора дали изобщо ме разбирате, защото това е НИКОЛАЙ ПЕНЧЕВ.... та както и да е, по едно време Николай говореше по телефона и тръгна на някъде и.. ние след него. Обаче реших, че ще се върне и чакахме до ескалаторите. Видях, че се качва и беше с някакво момиче и мислех, че ще тръгнат към киното, но те тръгнаха към книжарницата и вървяхме след тях, нямате си идея колко е прекрасен в гръб и е висок е и прекрасен и има много як анцуг и грейка и обувки и коса и ушна кал и.. ВСИЧКООООООО heart влезнахме в книжарницата и те се спряха на първия щанд и аз застанах зад него и буквално прошепнах "Ники?" и естествено той не ме чу.. laugh и се приближих и повторих същото, малко по-силно и той "Да?" и се обърна и беше толкова объркан, всякаш.. "от къде ме познаваш???????????" и ми се усмихна и го помолих за снимка и той отново беше супер объркан, не знам защо всякаш никой до сега не е искал снимка от него и каза "Да, разбира се" и аз цялата почнах да треперя и ;sjfdklgsdgksjdgs гушна ме в смисъл като за снимка laugh и аз треперех супер много и той го усети, все пак се докосвахме и беше толкова сладък само да си го гушкаш! heart Снимахме се, благодарих му, "моля" ми каза и се усмихна и аз авжтняажя тръгнахме и НЕ МОЖЕХ ДА ДИШАААААМ.. разплаках се защото не знам дали осъзнавате, но това ми е най-любимият човек на света и го обичам ужасно много и ... не аз даже не мога да ви го обясня, нищо от това, което изпитвам към него защото авжаяржтяанжртажвяа все едно. laugh На снимката както винаги приличам на ЗАДНИК sad На нито една снимка с него не се харесвам, юни месец ще се поправя, обещавам ...си! laugh

Schloss in Europe - Page 7 529575_2981151744945_1586223280_n


Последната промяна е направена от rozaLie на Пон Апр 08, 2013 1:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 7 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 7 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 7 Icon_minitimeПон Апр 08, 2013 1:51 am

F*CK YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS, това е наистина страхотен спомен.
Снимката е асйафасгй много сте яки и двамата и чаровни и heart.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 7 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 7 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 7 Icon_minitimeСъб Апр 20, 2013 3:33 am

Мерси Рос! < 3

Видях Ники Пенчев........ отново! ♥

На центъра съм с приятелки, разхождаме си се след даскало, разпускаме... и изведнъж от един магазин излизат две високи яки момчета, и изведнъж виждам походката и дрехите и......... ОМГ НИКОЛАЙ!!!!!!! И гледам другия пич............ омггггггггггггггггггггггггггггг и вървяхме след тях мега иксайтид laugh аз не исках да се снимам с него щото си викам... прекалено е... laugh ама Ренито и Конито "мне, ще се снимаш".. ок смисъл, нямам против. laugh Влезнаха в някъв магазин, разглеждат, излeзнаха и Конито пита Ники дали може да се снима с нас и Ники се обърна, видя ме, засмя се и вика "Ааа, пак ли ти?" laugh laugh laugh laugh laugh laugh и аз.. "еееееемии..." и се засмяхме laugh и такъв там гушна ме като за снимка и докато ни снимат го питах "Ама ти сега... мразиш ли ме?" laugh и той се ухили и отговори "не, защо да те мразя" и се усмихнахме такива heart АМА ПИЧОВЕ НАЙ-ЯКОТО Е ЧЕ НИКИ МЕ ПОМНИ! НАПРАВОООООООООО ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Schloss in Europe - Page 7 540545_3012141599672_519329603_n


Последната промяна е направена от rozaLie на Съб Апр 20, 2013 6:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 7 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 7 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 7 Icon_minitimeСъб Апр 20, 2013 3:53 am

аз си казах:
ЕЙ. ТОВА. Е. heart
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 7 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 7 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 31, 2013 6:27 am

Не съм постнала снимките от мачовете през юни и септември;

Юни:
Spoiler:

Септември:
Spoiler:

И от днес на мачът България - Турция. Беше много хубав мач, отборът ни играе страхотно и Салпаров отново играе по начинът, по която ти топли душата от раздаващата си игра и не е онзи Салпаров, който виждахме известно време, мрънкащия и нищо не правещия. Евала, явно времето във Франия и свикването на техничната им игра е повлияло. Толкова съм щастлива! Толкова се радвам за него! И разбира се имахме едни старшно силни Цецо Соколов, Ники Николов, Тошко Алексиев и, разбира се, моето злато - Тодор Скримов! heart

Като цяло всички бяха много радостни от победата и бяха много милички, усмихнати. Това е нашият отбор - доминиращ и усмихнат.

Ники Николов, както винаги адски любезен и при първия ни опит за снимка Камило мина и той супер търпеливо предложи да се снимаме наново. И втората снимка е най-яката снимка, която имам! heart

Schloss in Europe - Page 7 1530343_3779485462789_959975052_n

Целта ми беше една - Скримов и когато се снимахме му благодарих за невероятните емоции, с които ни дарява вече две години. Беше изненадан, но го накарах да се усмихне и бях АДСКИ щастлива. Скримов е едно от най-ценните ни диаманти и трябва толкова внимателно да си го пазим и съхраняваме, наистина! Обичам го толкова много. heart

Schloss in Europe - Page 7 1545014_3779570864924_1164866005_n

Салпаров беше в такова весело настроение, така ми пълни душата. Бебенце! :3
Schloss in Europe - Page 7 1524878_3779783350236_1794610946_n

Цецко, горкия беше затрупан с фенове. Жалко, че някои от тях са толкова груби и настоятелни. Срамота. Жал ми стана за него, но той адски търпеливо се снима с всички и не се поддаде на лошите емоции. Евала, Цеко! И ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СЛЪНЧИЦЕ!!!!! heart

Schloss in Europe - Page 7 1505206_3779881592692_1828295950_n

С Радо все още нямам снимка, но Камило беше така любезен да се снима. Дори не помня на какъв език го помолих, просто в момента, в който видя с "милия" поглед, който го гледах ми кимна и... то се получи. laugh

Schloss in Europe - Page 7 1157472_3779919273634_1689357144_n

И, да не забравим крайно талантливият Пламен Константинов. Определено си беше чест да застана до нежо. Big love! heart

Schloss in Europe - Page 7 1544524_3780021436188_1788549790_n

Искам да кажа колко съм благодарна на родителите си, че все пак ме зарадваха с този мач и това изживяване - всеки един спомен е в сърцето ми и седи пресен - помня ги все едно току-що са се случили. Волейболът е това, което ме прави истински щастлива.

Супер много се радвам, че именно това е ТО, защото имам възможността да комуникирам с хората, на които искрено се възхищавам. Имам възможност да се докосна до тях и това е всичко, от което се нуждая. Volleyball = heart
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 7 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 7 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 7 Icon_minitimeЧет Авг 07, 2014 5:59 pm

Ъ... просто има хора, които те правят щастлив. Хора, които слагат усмивка на лицето ти.

She's one. She's the one. I love her so much. So so so so so much.

Schloss in Europe - Page 7 10312584_4213637156310_4451536295566331975_n

Schloss in Europe - Page 7 2ywbzp5
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 7 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 7 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 7 Icon_minitimeПет Авг 08, 2014 4:37 am

Чира. Мичи (Camp Rock style). Като цяло #bromance. :Д (макар че sismance май е по-подходящо)
Втората снимка е пълна с красота и пичозност и яката Жана.... *въздъх, все още го има момента на разочарование*
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 7 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 7 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 7 Icon_minitimeПет Авг 08, 2014 4:55 am

Мичи ми харесва! laugh Не може ли otp?  sad 

Spoiler:

dont you be sad, обещала съм ти, че ще се запознаеш с Жана и who knows you may become friends ^^

И благодаря. pls ship us bc Rado is my rival and it must be me she chooses laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 7 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 7 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 7 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2014 5:41 pm

0:42 heart Много сладко.
Значи това е, OTP Мичи рулва света от днес нататък.
Много яка песничка и много достоверна... laugh
Бе то хубаво, ама приема някакви... сигурно и С. Ст. ще приеме теоретично, пък на пичка като мен й би игнора. laugh Опасявам се, че ще се изцепя пред нея с нещо от сорта на "Ти не ме прие във фейсбук".... :Д
Надявам се да избере теб (к'во се надявам, сигурна съм), хем Радо да остане свободен.... за мен maybe? laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 7 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 7 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 7 Icon_minitimeСъб Авг 09, 2014 11:49 pm

0:42 omfgggggggggg heart baby Troye  In Love 

Хахаха, нЪли. best song ever. eeeeeeeeep. Ако и го кажеш ще бъде доста учудена, че не те е приела. АмЪ спокич, няма да изръсиш тва, сигурна съм. laugh

ААААААААААААЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ, съгласна съм. Радо за теб, пу пу, Мира is mine. Perfect. Peerrrrrrrrrfect. laugh Ще си прайм двойни срещи, да?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Sponsored content





Schloss in Europe - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Schloss in Europe
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Very many fun in Europe :D ♥
» Europe Music Awards 2011 Press Conference

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Лично творчество-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии