Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как се изразява приятелството?

Go down 
+3
LightOne
monini
rozaLie
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 2:51 am

Приоритет? Какви са тия сложни думи! Говорете нормално! Не са ми такова каквото го каза. Те ми показват само! Не са ми основното! Разбира се че има доверие, споделяне и изслушване! Пак казвам хващате се тия подаръци и край, аз нищо друго не приемам! Има ги и тях. Те не са по-назад от подаръците! Просто при мен е друго. Вие не възприемате чуждото!
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 2:55 am

Приоритет е нормална дума. Това, че ти не я знаеш, не означава, че не говоря нормално. Пък и е нормално 11 годишно дете да знае значението на тази простичка дума.

Каза, че сме се хванали за подаръците. Ами как няма да се хванем след тези ти думи:

WhoSays^^ написа:
Даже която не ми прави подаръци не ми е приятелка. На последния ми рожден ден две патки отрязах. Повече не им се доверявам.

Какво, щом моите приятелки не ми дават подаръци (освен ако има повод), значи не трябва да ги приемам като приятелки, така ли? Думите ти казват "Ако не ми дават подаръци, не са ми приятелки" само че с обърнат словоред.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 2:56 am

Ти .. си много тъпа, честно. Верно, че си на 11, ама чак толкова .. ти е*аваш ли се с нас ??
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 3:05 am

НЕ МИ ИЗОПАЧАВАЙТЕ ДУМИТЕ!
Това че са едно до друго не означават че са заедно!!!! Вече обясних това на предната страница на монини. Ама вие верно четете само каквото ви е угодно!
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 3:14 am

WhoSays^^ написа:
НЕ МИ ИЗОПАЧАВАЙТЕ ДУМИТЕ!
Това че са едно до друго не означават че са заедно!!!! Вече обясних това на предната страница на монини. Ама вие верно четете само каквото ви е угодно!

Не ти ги изопачавам, казвам как ЗВУЧАТ (а не как са) на мен и на половината, изразили мнение в темата. Ти май като чуеш даден израз и почваш да го повтаряш?
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 3:17 am

Аме аз вече обясних на монини че грешно се е получило!!! Ти си го прочела, но вместо това реши да ми го натякваш пак!!!! Няма значение какво звучало нали обясних какво е вече. Грешка е станала там. Признах си я. Защо не си признавате и вие?

Главни букви.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 3:48 am

WhoSays^^ написа:
Аме аз вече обясних на монини че грешно се е получило!!! Ти си го прочела, но вместо това реши да ми го натякваш пак!!!! няма значение какво звучало нали обясних какво е вече. грешка е станала там. признах си я. Защо не си признавате и вие?

Аз не мисля, че съм направила грешка, за да си я признавам.
'Айде стига спам, аз спирам.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 3:55 am

Тука вече ИЗЛЪГА! Прочела си какво обясних на монини. Много ясно сто пъти повтарях, че има грешка направена. Но пак за същото ми пишеш. Много добре си го прочела и три пъти и сто пъти, но неее нямало грешка, Боже мили, Господи!!! Светица!!! Чиста светица!

Главни букви,пунктуация.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 4:09 am

WhoSays^^ написа:
тука вече ИЗЛЪГА! Прочела си, че какво обясних на монини. Много ясно сто пъти повтарях, че има грешка направена. Но пак за същото ми пишеш. Много добре си го прочела и три пъти и сто пъти, но неее нямало грешка боже мили господи!!! светица!!! чиста светица!

Аре първо се запознай с фактите, после ме обвинявай в лъжа.
И аре пиши името на Господ с главна буква, к'во ще кажеш? Малко уважение към мен и по-религиозните (не че има такива, ама все пак)?
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 4:13 am

И какви са фактите?
Направих грешка като не се разбрало че пиша за отделни неща.
Обясних това няколко пъти и то изрично.
Ти четеш това ми обяснение.
Пишеш пак за същото оставайки сляпа за обясненията ми.
И лъжеш че не си направила грешка като си си затворила очите за обясненията ми.
Това са фактите

Твоите какви са?

Главни букви.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 2:08 pm

Фактите са, че ти толкова изрично написа за тези прословути подаръци, даже половината ти пост се състоеше от изречения тип "Даже която не ми дава подаръци не ми е приятелка!!!!". Как да го разбирам това? Аз по друг начин не мога да го разбера, съжалявам. Но ти щом си го разбираш по друг начин - Евала.
Не, аз не си затварям очите - аз продължавам да твърдя как ми е прозвучало. Пък то дали е така - това е друга тема.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 2:59 pm

Добре. Продължаваш да тъпчеш на едно място. Хубаво. Така ти прозвучало. И аз виждам че толкова тъпо звучи. Но ти го натаякна СЛЕД като няколко път ти се обясни какво и защо. СЛЕД ТОВА. Ти трябваше да вземеш тези обяснения и тогава да си правиш целите заключения. Връщаш назад, когато няколко пъти ти казано, че е грешно. Как може да ядеш за един пост а да пропускаш още десет?
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 1:39 am

Какви ги говорите, пак никакви!
Аз обясних ли, че ти го написа онова КОГАТО вече нещата бяха други? Че "така ти прозвучало" вече не важеше 'щото сто пъти обясних какво съм искала да кажа. ПРЕДИ ти да го напишеш! Няма спорене за така ти прозвучало! НО трябваше да включиш и моите следващи постове! А не да визмаш само този пост и да го заяждаш! След което викаш амиии ти така там си казала! Ама аз не само там съм казвала неща има и други постове които пропускаш. Не искаш да ги призанеиш и ме разиграваш на светица!!

Пунктуация, главни букви.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 1:51 am

Ако доверието, изслушването и т.н. в едно приятелство бяха толкова важни за теб, мисля, че все пак щеше да намериш място да ги сбуташ и в първия си пост.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 1:54 am

Ами изпуснала съм го. За което и съжалявам. Просто исках да кажа нещо което никой друг не е казал и забравих. Но има грешка има и обяснения. Всеки бърка. Не знам защо за теб не е така.

Главна буква.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се изразява приятелството? - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 1:55 am

Е, хубаво. Вече съм по-склонна да приема, че за теб и изслушването, и доверието, и споделянето и т.н. са толкова важни, колкото и подаръците.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





Как се изразява приятелството? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как се изразява приятелството?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Край с приятелството на Сел и Деми..
» Истината за приятелството на Делена
» 12 години от приятелството на Деми и Сел
» -freak Cookie *b*-Приятелството над всичко!
» Джо иска да си въстанови приятелството с Деми?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии