Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как се изразява приятелството?

Go down 
+3
LightOne
monini
rozaLie
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 1:55 am

Aз какво съм виновна, че не получавате подаръци от хората, които ви ценят и че не връщате това обратно? Хванахте се за тия подаръци, сякаш съм казала, че гледам само тях. Те са както се казва у училище метaфората! Хващате се там за някакъв пример, когато ви казвам, че това никога не ме е подвеждало. Подарявайте и вие! и ще видите колко много и ценни приятели ще имате! Aз също подарявам! Това ще го разберете ли накрая! wacko

Пунктуация, след пунктуационен знак се пише главна буква.
Рос. :)
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 1:57 am

Аха .. сега разбирам, че си на 11, ама се пише метАфора. ;)) Ами ние подаряваме, но съм сигруна, че не по това другите съдят дали сме добри приятели или не. Както и да е. Казах и преди малк- всеки е различен.
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 1:58 am

ОМГ убиваш ме честно .. Да и аз подарява подаръци на приятелките си, и те на мен когато има повод, но не заради това са ми приятелки, а защото са правили много повече за мен от околото да ми подарят някоя дрънкулка. Абе безмислено е да се спори с теб. Както каза Чичи все пак си на 11, дано като пораснеш още малко мисленето ти да се промени.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 2:00 am

Чиче, и аз бях едно време на 11, ама не оценявах приятелите по подаръците.

WhoSays^^ написа:
Защо да не мога да ти вярвам като ми направиш подарък? Що за логика? та нали именно като ми дадеш нещо ще покажеш колко добър човек си? И ще ти вярвам разбира се. Никой не прави подаръци щото е зъл. Може да те разочароват после ама в началото защо да отказвам на човек която иска да ми е приятелка? wacko

"Та нали именно като ми дадеш нещо ще покажеш колко добър човек си?" - да ти кажа честно не всички подаряват подаръци от добро сърце. Някои го правят със задни мисли, лицемерите демек.
И как ще й вярваш само от един подарък, като дори не я познаваш, не сте общували, не й знаеш интересите, не сте споделяли проблеми..?
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 2:03 am

А не! Тая няма да я бъде! 269 Престанете да се хващате за глупости, а четете! Използвах подаръци като пример! Писах че и за мене влияе доверието. Казах само че не мога да не съм приятелка с някоя която ми прави подарък от добрина! Печели доверието ми напълно. Имам и приятелки, които не си подаряваме нищо, но аз ги броя за приятелки просто не съм толкова близка с тях!

Правопис, главни букви, пунктуация.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 2:04 am

Еми .. да разбирам ли, че ни си близка с тях, защото не ти подаряват подаръци?
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 2:09 am

Дам. Но не защото само заради подаръците, а защото не сме си изградили силна връзка чрез тях. То това идва спонатанно. Не става както и казаха от предната страница - "на ти подарък". Подаръкът идва когато се убеждаваш че тя е правилния човек. След това знаеш че можеш да споделяш всичко с нея. Преди това си била резервирана. Може да се приеме като някакъв ритуал дори!

Правопис, главни букви.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 2:18 am

Аз от предишните ти постове разбрах, че разбираш кой е приятел след като ти даде подарък, а не, че подарък идва след като се изгради силна връзка.
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 2:21 am

Ами значи е станала някаква грешка при четенето може и аз да не съм се изразила правилно. Говорех за истинските приятелки. Мислех че това е темата. За хората на които безрезервно вярваш, а не просто за всяка приятелка. smile

Правопис, главни букви.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 2:35 am

Оф добре. Да се изясни за последно, че вече не ми се разправя с теб .. За теб истински приятели са тези, които дават подаръци. Това аз разбрах и повече не коментвам, че иначе ще се саднеш. ;)
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 2:36 am

Които си разменяме подаръци. Стига с това звучене сякаш само аз получавам подаръци и си ги събирам на купчинка. И аз давам!

Главни букви.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 2:45 am

Абее .. не ми пука. Ама така те разбрах. Трупай си и баници, ако искаш. Казах ти какво съм разбрал, пък както искаш се оправдавай. Айдее .. гледай си подаръците.
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 12:42 am

WhoSays^^ написа:
Приятелството е вечно!!! Моята приятелка я обичам, 'щото винаги ми дава подаръци и аз на нея купувам нещща!!! winner Обичам подаръци. Даже която не ми прави подаръци не ми е приятелка. На последния ми рожден ден две патки отрязах. Повече не им се доверявам. Сега едната много ми се моли, ама ще видим. Мразя също и когато някоя се прави на по - красива от мен. Такива гъски не мога да ги трая. И винаги точно такива момичета лъжат най-многоо. Предателки имах многоо, но си избрах само най-милите Сиси и Васето завинагииии!!! 459

Правопис, пунктуация, главни букви, не съкращавай!
*Миххи.

Миличка.. Нещо не си следиш какво си писала. От подчераните изречения става пределно ясно, че за теб приятелството се изразява единствено и само в подаряването на подаръци. А пък след това в другите ти постове твърдеше, че ти изопачават думите и т.н.
Както и да е.. Аз няма да ти обяснявам колко глупаво е да си избираш така приятелите или дори подаръците да засвидетелстват доверие.
Да, подаръците са много хубаво нещо и дори са още по-хубави, когато имат някаква сантиментална стойност.. Та, ако все пак си избираш приятелите по подаръците, поне гледай тея подаръци да имат по-скоро емоционална стойност, а не висока цена..
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 1:22 am

Да отразях ги. Но не 'щото не са ми подарили подаръци. А 'щото се бяхме скарали точно тогава. И това е рожден ден все пак. На къде без подаръци?
Аз говоря за внезапни жестове! Когато не ги очакваш! Тогава разбираш приятелство - затова казвам че изопачавате. Рожденния ден си беше деня в който се скарах, а не 'щото не са ми подарили. Говорех за тях като за бивши приятелки. Те бяха пример, а не подаръците!

Главни букви, пунктуация.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 1:29 am

Явно грешно съм разбрала, ама ми прозвуча, че си се скарала с тях заради подаръците..
А пък за това, че е рожден ден и не може без подаръци - ти ги каниш тея хора, за да ти подарят подаък или защото ти е приятно с тях и искаш да си прекараш празника с тях, защото ти е кеф да сте заедно?!
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 1:37 am

Ами това казвах вече няколко пъти. Станала е грешка!!!! Не сте чели внимателно! Че аз с тях мога да бъда винаги! Но веднъж е рождения ден! Тука всички се правите на ударени за тия подаръци, сякаш никой не ви подарява и сега си го изкарвате на мен.

Главни букви.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 1:41 am

Охоо .. прекрачи границата на баналността. "Не може РД без подаръци!". Ок, ами ако най-добрият ти приятел дойде без подарък, приятелят, който те е подкрепял и обичал дълго време? Ще го изгониш ли? И не ние не четем внимателно, а ти се изразяваш грешно. wink
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 1:47 am

Ами това никога не се е случвало досега. И не вярвам някога да се случи. Никога не съм виждал някоя да дойде без подарък, че нали ще е неудобно. wacko Мислете малко и на практика все пак.

Пунктуация, главна буква, правопис.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 1:49 am

Аз говоря хипотетично. И спокойно. Мисля!
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 1:53 am

Ами ако ми е най-добра приятелка. Макар че то само такива каня на рождения ден то тогава не мисля че е проблем. Ако има извинителна причина и така. Но просто не виждам "хипотетично"баси думата, wacko такова нещо просто не се случва!

Не съкращавай, пунктуация, главни букви.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 1:56 am

Няма да ти кажа нищо. С теб кой може да се разбире? Расти, учи и разбери какво е приятелство, защото с подаръци няма да минеш само. Ами, ако някой няма средства и ти подари едно цвете? Него какво и него ли ще изхвърлиш? И какво й е на думата?

Правопис.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 1:59 am

Аама ето че заключавате наизуст и после аз съм кривата!!! Ами и цветето е подарък! ДА! Бих приела цветето без проблеми! То пак е подарък! Къде съм казала кое имам за подаръци и кое не!

Главни букви.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 2:21 am

М, WhoSays^^ - имам едно питане. Приемаш този, който ти дава подаръци за приятел. А LightOne ако ти даде подарък приятел ли ще ти е? И спри да съдиш хората, след като не знаеш нито фактите, нито познаваш конкретната личност.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 2:34 am

Ако го направи от добро желание? Защо да не го направи. Нека ми подари нещо от добри чувства и ще ми стане приятел. Нали приятел ти е този с добрите чувства. Защо ти е зъл? Ама и логика вадите! Но знам си знам си аз пак съм лошата.

Главни букви.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как се изразява приятелството? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се изразява приятелството? - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 2:39 am

Никой не е казал, че си лоша. Изопачаваш думите ни.
Само едно не разбирам. Как така разбираш, че подаръка е от добри чувства? Как така оценяваш приятелите си по това, че ти дават подаръци? Как може подаръците да са приоритет, вместо доверието, споделянето, изслушването ..?
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





Как се изразява приятелството? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се изразява приятелството?   Как се изразява приятелството? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как се изразява приятелството?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Край с приятелството на Сел и Деми..
» Истината за приятелството на Делена
» 12 години от приятелството на Деми и Сел
» -freak Cookie *b*-Приятелството над всичко!
» Джо иска да си въстанови приятелството с Деми?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Création forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии