Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 СелЕна или СелИна

Go down 
+87
eli2000
Don't Hold Your Breath ♥
tthe vamppiire
catherine♥
^JusT_Рaлi^
Little Girl ~
Famous gurll.
Cap`pac.
BlooDStrikeR
meriityy
~Paradis♡
*Радии <3
maggie
~ ..Изз ♥ .. ~
danito0o0
~Kattu
Венцислава
МаНдАрИнКаТа
mims..
-A.
miley_smiley
Selina_Gomez
Guilty Pleasure {h}
*SelZzZ*
pam4o_sladuran4o
Cookie ♥
Сwет0с
*DanSs*
~Rossita
joni961
monini
Disney2o1o
vassy
anetcheto
iceto_elito
Miley_Selly
Catch Me <3
foxxie.
Crazy <33
Alice~
iwkaa™
XxXUntouchedXxX
Aнii
andyy
Miss*Sunshine
mea96
|SweeT|
irkz
shopping_mania4ka
..:ŁŷuбζΞŦסּØסּ:.. =]
jorjo99
candyx. .
selena_fen
slavinagomez
Тuтu. ♥
LightOne
ladygaga
Dhampir-babe♥
Mиckey ;]]
xxHeadfirst
Selena_Gomez*
rozaLie
U make me so hot
NaTi_
...:СиС:...
SeLLsYy
x_HeAdFiRsT_x
The_vampire_girl
~one and the same ...
mimmy .
dArk_aNgeL
:..КифладжкийкА..:
A d i ♥
Selena_Miley_The_Best
Selena_swim
БетС :)
- NataLiya ~
dora_96
JoBros MEGA*FEN
SeLz'
selena_fenka~
selena_fan9
miss_selena
ДанС
lovely_girl3
``Sisityy``
Kat3t0 ♥
91 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 10:04 pm

Така последно правя опит.

Цитат :
Колкото до дискусията на всеки език според мен СелИна се произнася различно на китайски примерно СелИна ли е или те четата по друг начин е-то замисли се малко ;]

Това ли е последното мнение по темата?
Ще помоля авторът да ми даде официално разрешение да се "заям" с постта единствено и само по зададената тема. Да не излезе,че пак самосиндикално съм юрнал колата.
Ако не искаш отговор ми кажи.

Препинателни знаци.
Ина*
Върнете се в началото Go down
U make me so hot
Неспасяем
Неспасяем
U make me so hot


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 2198
Reputation : 0
Join date : 24.08.2009
Age : 26

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 10:20 pm

Ти ми даде отговора вече та понеже аз спирам да пиша (не искам да си изпатя не с теб ест) ... Та нещо да имаш да казваш българите може да не четата и-то а да е Е обаче не си се замислял преди да плямпаш?Е да не те знам кво си чел ,обаче явно не се вижда :(( . И пак ти казвам стига си писал след мен.Че аз трябва ти отговарям и така офлудихме доста големият не се замисляш жалко че си на 20 пък имаш акъл къто моя ,че и по зле ;ss Аз си казвам ,че е селЕна и точка всяка страна има различно произношение на имена!на немски как ли е селена?Ти квото искаш още си бърбори голям ученик иначе не знае къде се слагат запетайки и т.н [признвам ,че и аз не винаги слагам ,ама да не сложиш запетая пред ,че е срамота иначе ми бил чел той е все тая кой ли го е*е:?
Добре ,че имам таен ход като някой ме ядосва да не ставам зла XDD..
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 11:00 pm

Spoiler:

Spoiler:

Всяка страна има различно произношение на моето име, безспорен факт. Но тук идеята е, кое е правилното произношение за мен като българин. Защото аз съм българин, а не германец, нито китаец! - аз като ида в Америка, какво - ще ги оставя да ми викат Даймайтейр ли? Иван като отиде в Америка - ще се кефи да му викат Айвън ли? Симеон ще каже - "Ами да! Саймън съм! Леле, колко съм неграмотен!Как познахте как кое е правилното произношение!"
Това помисли ли го преди да ме обвиняваш, че не си обмислям постовете?
Правилно е произношението на този човек, който е кръстен с това име на неговия си език. А не на индокитаецът, дето не може да ми каже името. А не, че видиш ли, аборигенът не може да ми каже името и това автоматично е довод, че неговото неразбираемо кълчене на езика е правилното произношение на моето име.
Неясно? Нелогично?

И неслучайно слагам спойлери - за да махам флууда.

Spoiler:

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
U make me so hot
Неспасяем
Неспасяем
U make me so hot


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 2198
Reputation : 0
Join date : 24.08.2009
Age : 26

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 11:31 pm

rofl Димтрий както ти е името там смешник си мойто момче не си бил проверил той..хъхх :д всетая та..Твойто име едва ли някой ще тръгне да го кажа в америка или някъде другаде тей че не дей дава тез примери xa Всяка буква се чете различно примерно в Холандия както се чете е-то (e) не е като английското и съответно те не могат да се мъчат да четата по друг начин след къто азбуките в езиците са различни! И не наистина тва е последният ми пост ако в другият ти не изръсиш пак някой простотия и някое спойлерче xa
И съответно пример; къто бях в Англия мойто име не го казваха правилно единствено защото нямат такава буква в абуката и не могат да си кълчат езика да го казват..
Върнете се в началото Go down
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. &amp;lt;3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 11:46 pm

Хора осъзнайте се,неискам да ви се меся в нещата,но май ще се наложи,защото вие го прекалихте и смятам,че и двамата сте чели правилата,но моля ви се:


Цитат :
Според теб един петокласник може да каже по-смислени неща от ученик в 12 клас?
Вие все още сте на учлище. Аз съм го завършил. Вие още не сте изучили неща, които аз съм учил. Аз се имам за по-арогантния, по-компетентния, по-големия, не защото вие сте по-тъпи от мене. Вие нямате моето знание, защото още не сте го изучили, още не сте го осъзнали. Поради тази причина ние стоим на наклонена везна. Когато поотраснеш още малко и достигнеш „зряла възраст” тогава аз ще имам подобаващото уважение към твоето мнение(забележи мнение, а не против личността ти) и съответно да възникне съмнение дали ти не си по-знаещата от мен. Дотогава пак казвам, сме неравнопоставени. С опция дори да ме изпревариш.


Аз мисля,че един петокласник може да каже по-смислени неща от един 12-сник има милион примери който мога да ти покажа,но това е друга тема,защото в днешно време повечето 12-сници вятар ги вей на зелена поляна от колкото един 5-сник не,че аз съм по-голяма 7-ми клас съм и кфо?това не ме прави по-голяма или по-малка,по- конпетентност от другите,защото човек не е идеален във всяка страна едва ли на този свят има идеален човек без минуси ;хх

- - - - - - - -
Цитат :
Еее за толко тъпа ли ме мислиш бре ...Тва дето правиш в момента к'во е бе?Заяждане мхм да ;] Аз много лесно да те на*пс*в*м просто не искам..та сега по темата ли ще пишеш или ще се прайш на устроумен?


Наде малко прекаляваш чесно казанао,човека ти обеснява,че е СелИна,а ти го приемаш като спор,което ни навежда до правилото:

Цитат :
- Всякакви обиди са абсолютно забранени.
Мисля,че го знаете,но съм длъжна да го дам,защото вече ми писна всеки път когато влезна в форума да виждам вашите спорове един говори другя го приема като обида и става ... айде да не се изразявам..първо Чичито и LightOne обсъждаха, после Лилито и LightOne спореха ,а сега Надето и LightOne каф ви е проблема бе хора,незнам имам чувството,че се държите като някакви първокласници/не е така реално,но в този случай по-добра дума невиждам/.Живеем в свободна държава-да вярно е,но това не означава,че всеки трябва да прави каквото си иска,защото това разхаитено положение все някога ще свърши,но това не означава,че това което каже по-големия,по-възрастния,по-компетентния трябва да се изпълнява,напротив това което каже един напълно непознат по интернет мисля,че нетрябва да се спазва;;
А доколкото за Селена или Селина мога да ви кажа,че правилно е Селина колкото и да неискате да се премирите така е,питах госпожата си по английски и тя каза,че Селина е правилно,а след тоя пост който както ще да се нарича,но неискам да спорите,защото на хората в този форум или поне на някой от тях им писва.. smile Е надявам се да няма повече спорове и незаставам на никой на страната.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeПет Окт 30, 2009 11:55 pm

Ами айде още една простотийка от мен, че и в спойлерче даже....

Spoiler:

Ай това беше всичко, приятели. Краят на една сага (латиноамериканска - никакви турски *аси!). Дано сте се забавлявали за наша сметка. party

Едит - постът е писан преди този на Дебби, да не се приема като отговор на нея.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 12:01 am

Едит-ът да ми се прочете моля!
Върнете се в началото Go down
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. &amp;lt;3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 12:03 am

А добре,но преди го нямаше ;)
Върнете се в началото Go down
...:СиС:...
Неспасяем
Неспасяем
...:СиС:...


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : life is a journey...enjoy the trip!
Брой мнения : 2520
Reputation : 14
Join date : 08.06.2009
Age : 26

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeСъб Окт 31, 2009 1:27 am

Не мога да си обесня защо някой още спори с LightOne,човека Ви обесни и не само с този пост,а и с много други:
LightOne написа:

Всяка страна има различно произношение на моето име, безспорен факт. Но тук идеята е, кое е правилното произношение за мен като българин. Защото аз съм българин, а не германец, нито китаец! - аз като ида в Америка, какво - ще ги оставя да ми викат Даймайтейр ли? Иван като отиде в Америка - ще се кефи да му викат Айвън ли? Симеон ще каже - "Ами да! Саймън съм! Леле, колко съм неграмотен!Как познахте как кое е правилното произношение!"
Това помисли ли го преди да ме обвиняваш, че не си обмислям постовете?
Правилно е произношението на този човек, който е кръстен с това име на неговия си език. А не на индокитаецът, дето не може да ми каже името. А не, че видиш ли, аборигенът не може да ми каже името и това автоматично е довод, че неговото неразбираемо кълчене на езика е правилното произношение на моето име.
Неясно? Нелогично?

Върнете се в началото Go down
|SweeT|
Неспасяем
Неспасяем
|SweeT|


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1948
Reputation : 1
Join date : 30.08.2009
Age : 25

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 02, 2009 8:49 pm

Абе според мен е Селена.Както каза LightOne всяка държава си има произношения на имената.
Върнете се в началото Go down
mea96
Нов
Нов
mea96


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 3
Reputation : 0
Join date : 08.11.2009

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 6:36 pm

Аз мисля че е Селена но незнам 187
Върнете се в началото Go down
Miss*Sunshine
Напредващ
Напредващ
Miss*Sunshine


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 90
Reputation : 0
Join date : 05.11.2009

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 9:09 pm

Вярното е Селена,Селина е просто побългарено. wacko
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 9:12 pm

Все още немога да ви разбера как го тълкувате.. ;д
Бихте ли се усмелили да отидете при Сел и да и кажете, че името и се произнася Селена.. а не Селина. ;д След като самата тя ко изговаря Селина? ;д
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
andyy
Напредващ
Напредващ
andyy


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 51
Reputation : 0
Join date : 08.11.2009
Age : 28
Местожителство : Раковски

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 9:34 pm

Селина.
Върнете се в началото Go down
Aнii
Неспасяем
Неспасяем
Aнii


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : Live Like There's No Tomorrow!
Брой мнения : 950
Reputation : 8
Join date : 05.10.2009
Age : 26
Местожителство : асеновград

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 9:37 pm

Би трябвало да е Селина, но защо по българската наЦионална телевизия казват Селена ... тва не мога да си го обясня.
Върнете се в началото Go down
andyy
Напредващ
Напредващ
andyy


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 51
Reputation : 0
Join date : 08.11.2009
Age : 28
Местожителство : Раковски

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 9:39 pm

Да, това е голяма грешка от тяхна страна.
Върнете се в началото Go down
XxXUntouchedXxX
Редовен
Редовен
XxXUntouchedXxX


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : ^^Like the world never see.. ;p
Брой мнения : 172
Reputation : 0
Join date : 14.09.2009
Age : 27

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 10:30 pm

Аз си го произнасям Селена. smile
Върнете се в началото Go down
Aнii
Неспасяем
Неспасяем
Aнii


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : Live Like There's No Tomorrow!
Брой мнения : 950
Reputation : 8
Join date : 05.10.2009
Age : 26
Местожителство : асеновград

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 10:35 pm

Ами то и аз, но явно не е правилно.
Върнете се в началото Go down
Miss*Sunshine
Напредващ
Напредващ
Miss*Sunshine


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 90
Reputation : 0
Join date : 05.11.2009

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 12:18 am

Аз съм гледала това име в нещо като речник на имената, от гръцки се произнася Селена,но в Америка може да го произнасят Селина... Във всяка държава е различно. smile
Върнете се в началото Go down
iwkaa™
Редовен
Редовен
iwkaa™


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : HaPpY HoLiDaYs !!!
Брой мнения : 260
Reputation : 1
Join date : 24.08.2009
Age : 24
Местожителство : София

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 12:09 am

Мен ме кефи Селена! flower
Върнете се в началото Go down
ladygaga
Редовен
Редовен
ladygaga


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 180
Reputation : -1
Join date : 27.09.2009
Age : 27
Местожителство : варна *

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 2:41 am

Ахх не разрахте ли, че е Селена само, че англичаните го произнасят Селина.

Ае спри да пишеш с червено де!!
Тали*
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 4:17 pm

Някои още не са го разбрали. wink
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 4:27 pm

...:СиС:... написа:
Не мога да си обесня защо някой още спори с LightOne,човека Ви обесни и не само с този пост,а и с много други:
LightOne написа:

Всяка страна има различно произношение на моето име, безспорен факт. Но тук идеята е, кое е правилното произношение за мен като българин. Защото аз съм българин, а не германец, нито китаец! - аз като ида в Америка, какво - ще ги оставя да ми викат Даймайтейр ли? Иван като отиде в Америка - ще се кефи да му викат Айвън ли? Симеон ще каже - "Ами да! Саймън съм! Леле, колко съм неграмотен!Как познахте как кое е правилното произношение!"
Това помисли ли го преди да ме обвиняваш, че не си обмислям постовете?
Правилно е произношението на този човек, който е кръстен с това име на неговия си език. А не на индокитаецът, дето не може да ми каже името. А не, че видиш ли, аборигенът не може да ми каже името и това автоматично е довод, че неговото неразбираемо кълчене на езика е правилното произношение на моето име.
Неясно? Нелогично?


И аз съм на същото мнение просто вече тея дето не мислят и само спорят казват, че е СелЕна ако беше селена щяхте ли да и викате вместо Сели - Селе ..., но както и да е за мен си е СелИна.
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
irkz
Нов
Нов
irkz


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

Брой мнения : 30
Reputation : 0
Join date : 26.10.2009
Age : 27

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 17, 2009 1:03 am

Кой е казал, че галеното име трябва да е същото?
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
СелЕна или СелИна - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100СелЕна или СелИна - Page 4 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 17, 2009 4:14 pm

Не съм аз. unsure
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СелЕна или СелИна - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СелЕна или СелИна   СелЕна или СелИна - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
СелЕна или СелИна
Върнете се в началото 
Страница 4 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Родителите на Селена и Джъстин се притесняват Селена да не забременее
» Селина или Хана?
» Фен сайт за Селина
» Гласувай за Селина!!!
» Подкрепете Селина

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Дискусии и новини / Discussion and news-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии