Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как човек да преодолее страха си

Go down 
+2
LightOne
rozaLie
6 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Как човек да преодолее страха си Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как човек да преодолее страха си Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Как човек да преодолее страха си Empty
ПисанеЗаглавие: Как човек да преодолее страха си   Как човек да преодолее страха си Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 2:46 am

Как мислите, че човек може да го направи? А как се пораждат страховете?
Вие преодолявали ли сте собствен страх? А имате ли желание да го направите?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Как човек да преодолее страха си Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как човек да преодолее страха си Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Как човек да преодолее страха си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как човек да преодолее страха си   Как човек да преодолее страха си Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 2:58 pm

С самочувствие, с увереност, с приятели, със семейство - всичко това зад гърба му. Сам да се пребориш със страховете си е много трудна задача.
Пораждат се именно от посочените по-горе елементи - липса на самочувствие, увереност, подкрепа.
Всеки има желание да преодолее страховете си, но е лесно на хартия - трудно за изпълнение.
Има някои страхове на болестно състояние, но и те биха могли да се излекуват с нужната подкрепа.
Аз имах страх от тъмното като много малък - но с времето го надраснах. Сега имам страх от високото - но то е по-скоро инстикта ми за самосъхранение.
Ето имам примерно страх всеки път, когато трябва да направя нещо ново, нещо което не съм правил преди и не знам как - но той впоследствие минава с опита и увереността, че вече веднъж си го направил. И въпреки че всеки път съм се убеждавал какво мога, и въпреки увереността, то все същия страх се появява пак за нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Как човек да преодолее страха си Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как човек да преодолее страха си Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Как човек да преодолее страха си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как човек да преодолее страха си   Как човек да преодолее страха си Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 1:49 am

Как мислите, че човек може да го направи? - Както каза Митко с подкрепата на близките хора ии най - важното с вяра в себе си. Трябва човек да има хъс да пребори страха си и с всички сили да се опитва да го направи и с времето ще успее, защото един страх не се преодолява бързо с повече постояноство и желание всичко е възможно. А и както спомена Митко има страхове, които се израстват с годините.

А как се пораждат страховете? - От несигурността, от незнанието какво може да се случи. Аз например имам страх от кучета ии ме е страх от тях, защото знам че ако например ме ухапе това ще ми причини болка и от там се поражда и страха ми към тях. Болката е водещ фактор в този мой страх. Страха от бъдещето например е, защото не знаем какво ни очаква, какво ни е подготвила съдбата. А това наистина може да бъде много плашещо, човек се страхува от нещата които не знае.

Вие преодолявали ли сте собствен страх? А имате ли желание да го направите? - Честно казано не, за което много съжалявам. Аз съм ужасно страхлива .. имам страх от толкова много неща, че просто не е истина. И определено искам да преодолея някои от тях, но все не успявам. Може би защото съм една такава твърдоглава и не искам помощ от никой, нагърбвам се сама с тази задача, а тя е прекалено трудна. И колкото и да съм опитвала не съм успявала да преодолея нито един от страховете си за момента, но се надявам че наистина по нататък ще се стегна и ще успея да го направя.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Как човек да преодолее страха си Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Как човек да преодолее страха си Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Как човек да преодолее страха си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как човек да преодолее страха си   Как човек да преодолее страха си Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 2:34 am

Как мислите, че човек може да го направи?
Хм...затварям очи, концентрирам се и забавям сърдечния удар...след това е време за действие:))
А как се пораждат страховете?
От фантазийки или лоши спомени.
Вие преодолявали ли сте собствен страх?
Имах страх от плуването като малка, бях зле с плуването и ме бше страх да не се одавя. Сега още съм зле с плуването, но не ме е страх.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как човек да преодолее страха си Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как човек да преодолее страха си Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как човек да преодолее страха си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как човек да преодолее страха си   Как човек да преодолее страха си Icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 2:27 am

Как мислите, че човек може да го направи?
С подкрепа от близките и вяра в себе си. Воля, вяра, това е. Без тези неща няма как да стане от само себе си.

А как се пораждат страховете?
Пораждат се от различни неща. Могат да се породят от спомен - например спомен за болка (независимо дали е душевна или физична), човекът си спомня колко се е измъчвал и малко по малко започва да се страхува да не трябва да го преживява отново. Страховете могат да се породят от неизвестното. Когато човек не знае какво предстои и всичко е неизвестно, той развива страх от това какво ще се случи, лошо ли ще бъде и т.н.

Вие преодолявали ли сте собствен страх?
Да. Като по-малка имах страх от кучета, който се бе породил от наплашване (не просто мисли, а истински случай ;д). Но постепенно страхът изчезна, може би с възрастта, с надрастването. Успях да го преодолея и с помощта на близките си.

А имате ли желание да го направите?
Имам желание да преодолея страха си от болка (душевна) и неизвестното. Надявам се в скоро време да го направя, защото наистина се дразня от тези мои страхове.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Claudia.
Напредващ
Напредващ
Claudia.


Warn :
Как човек да преодолее страха си Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как човек да преодолее страха си Right_bar_bleue

( : мразя Ви, зарибяващи по 1D твари..
Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 10.11.2011
Age : 25

Как човек да преодолее страха си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как човек да преодолее страха си   Как човек да преодолее страха си Icon_minitimeВто Дек 27, 2011 6:01 pm

Как мислите, че човек може да го направи?
-С подкрепа и сила. Дух. Изправете се срещу страховете си.
А как се пораждат страховете?
-Не знам. Нещо породено от спомен, случка, или просто е вродено.
Вие преодолявали ли сте собствен страх?
-Не. Имам страх от пеперуди. Мразя ги тия нещица. Просто откачам като видя пеперуда. И не, не съм преодоляла този си мой страх.
А имате ли желание да го направите?
-Да. Всички ми казват, че е смешно да имам страх от пеперуди. Е, ако искат, нека се поставят на мое място. Да видят всичко през моите очи. Колко е гадно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как човек да преодолее страха си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как човек да преодолее страха си   Как човек да преодолее страха си Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как човек да преодолее страха си
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Човек и природа - тия луди ли са?!?
» ЧРД на Тигър, най-гнусливия човек на света, Вениии!
» Някоя от песните напомня ли ви за любим човек?
» Гомез: С Тейлър Суифт сме като един човек
» Селена Гомес: С Тейлър Суифт сме като един човек

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии