Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Хората, които ви вдъхновяват

Go down 
+4
~Starlight.
~Rossita
rS.19 ♥
rozaLie
8 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Хората, които ви вдъхновяват Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Хората, които ви вдъхновяват Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Хората, които ви вдъхновяват Empty
ПисанеЗаглавие: Хората, които ви вдъхновяват   Хората, които ви вдъхновяват Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 5:31 pm

Всеки е минавал през различни фази от живота, където знайни и незнайни хора са били негови вдъхновители. С времето обаче, някои от тях залязват и остават без значение. И въпреки всичко, винаги ще има поне един вдъхновител, останал и днес. Разкажете за старите си вдъхновители, с какво са ви помогнали, на какво са ви научили. Кажете кой се е запазил и до днес и защо.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Хората, които ви вдъхновяват Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Хората, които ви вдъхновяват Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Хората, които ви вдъхновяват Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората, които ви вдъхновяват   Хората, които ви вдъхновяват Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 5:51 pm

Дядо ми за мен е вдъхновител, защото и той като мен е бил волейболист и е играл и ме учи, че не бива да се отказвам.
По същия начин и по същата причина ме вдъхновява и националния ни отбор по волейбол, защото тези момчета се борят докрай и ни показват, че въпреки всичко не трябва да се предаваме!
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Хората, които ви вдъхновяват Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Хората, които ви вдъхновяват Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Хората, които ви вдъхновяват Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората, които ви вдъхновяват   Хората, които ви вдъхновяват Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 6:24 pm

Добра тема.

Момичето, което ме вдъхновява и до днес, момичето, на което съм фен повече от година и момичето, което буквално гледах как израства и се развива като личност и музикант - е Кристина Грими. Тя е пример за това как обикновено момиче с голям талант, качвайки обикновени кавъри в YouTube става все по-известно и работи с известни личности като Селена. Тя ме вдъхновява да не се отказвам от пианото, нито от пеенето. Тя ме вдъхновява да седна пред пианото и просто да си излея чувствата чрез музиката. Тя, един вид направи музиката неизличима част от живота ми.

Въпреки че в началния пост се казва "Разкажете за старите си вдъхновители" - искам да напиша и за новите си 'вдъхновители', хората, които ме вдъхновяват само от няколко мижави месеца, но хората, които винаги ще помня и са ме научили на много. Да, те са много, те са цял отбор. Да, те са българи. Да, това е българският национален отбор по волейбол (мъже). Сигурно някой, гледал Световната лига 2011 и Европейското първенсто ще ми каже "На к'во са те научили па тия пръчове бе, как да се дъниш и да губиш?" - Не. Научиха ме на воля и постоянство. Научиха ме да бъда по-оптимистично настроена (а принципно бях абсолютен песимист). Те са хората, които ме научиха че трябва да се правят жертви, в името на спорта/музиката, абе въобще във всичко, в което човек иска да се посвети и да се отдаде изисква жертви и лишения. И от май месец аз правя подобни лишения. Правя неприятни за мен неща, в името на 'общото благо'.

Общо взето това е.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Starlight.
Луд фен
Луд фен
~Starlight.


Warn :
Хората, които ви вдъхновяват Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Хората, които ви вдъхновяват Right_bar_bleue

( : ..you never know how strong you are until being strong is the only choise you have
Брой мнения : 384
Reputation : 7
Join date : 09.08.2011
Age : 27
Местожителство : Hogwarts <3

Хората, които ви вдъхновяват Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората, които ви вдъхновяват   Хората, които ви вдъхновяват Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 8:34 pm

Знам, че е клише, но....майка ми.Не само моята, но и всички майки по света. Тя е един човек, които винаги се бори, винаги обича,винаги е насреща да те подкрепи, винаги можеш да разчиташ на нея. Тя е човекът,който ще ти даде съвет как да постъпиш и дори да не я послушаш пак ще бъде зад теб.Майката е човек, който се раздава докрай за детето си без да очаква нищо в замяна. Тя е щастлива, когато го прави. Щастлива е когато детето 'и е щастливо. За мен това са качествата, които правят едно човешко същество истински човек. Ако всички хора бяха такива, нямаше светът да е такова място. Но вече се отклонявам прекалено. :D
Още един човек,който ме вдъхновява- Кърт Кобейн. Не е много известен сред младиото поколение, но той ме вдъхновява с това, че е бил себе си, дори и като звезда. (мъртъв е, причина за смъртта-различни версии коя от коя по-фантасмагорични) . Той е казал: I`d rather be hated for who I am than loved for who i am not. (превод: Предпочитам да ме мразят заради това, което съм, пред това да ме обичат заради това, което не съм). Според мен това са много силни думи, носят хубаво послание.
Върнете се в началото Go down
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Хората, които ви вдъхновяват Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Хората, които ви вдъхновяват Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Хората, които ви вдъхновяват Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората, които ви вдъхновяват   Хората, които ви вдъхновяват Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 2:20 am

Мм..мисля,че не съм имала достатъчно жизнен опит,за да кажа кой ме е вдъхновявал.Аз и не съм имала нужда от такъв човек,не съм се замисляла за това.
Така че,преминавам направо към сегашно време.От 6-7 месеца имам четирима вдъхновители,идоли.Аз ще разкажа за двамата ми най-големи.
Най-голямо вдъхновение до този момент ми е Селена Гомез.И не,не е детско пристрастие,а обосновано.Та защо ме вдъхновява.Просто след трудностите,които е преживяла като преместване на друго място,известност,хейтъри,тя продължава да стои силна и щастлива.Вдъхновява ме нейната трудолюбивост,нейната доброта и фолософията й за живота.Селена Гомез всеки ден ме вдъхновява да бъда силна,щастлива,трудолюбива,добра,да обичам и уважам семейството си още повече,да бъда себе си.Тя ме научи да се държа с другите така,както аз искам да се отнасят с мен и дори и някой да ме накърбява,да продължавам да се държа добре с него.
Вторият човек,който най-много ме вдъхновява-баба ми.Вдъхновява ме с това,че е много силна жена.През целия си живот се е борила с най-различни трудности и винаги с труд и икономии е постигала всичко.Дори загърби всичко,вкючително собствените си желания и замина в Гърция,за да гледа една баба,та да помогне финансово на децата си.
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Хората, които ви вдъхновяват Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Хората, които ви вдъхновяват Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Хората, които ви вдъхновяват Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората, които ви вдъхновяват   Хората, които ви вдъхновяват Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 3:07 am

Хората, които са ме вдъхновявали, които ме вдъхновяват и които ще продължават да ме вдъхновяват това са - майка ми и баба ми. Две жени на които се възхищавам, две жени които обичам безкрайно много и на които знам че мога да разчитам винаги за всичко. Ще кажа по няколко думи и за двете въпреки, че е трудно само с толкова да се опишат.
Баба ми .. тази жена е толкова силна, че направо й се чудя. Като за начало когато е била на три годинки е загубила майка й, след което баща й се омъжил повторно, но когато баба била на 15 и той починал. Тъй като те са четири деца в семейството (двама братя и две сестри) и баба е най - голямата тя е трябвало да ги гледа, защото мащехата й по онова време както всички хора за да се прехранва е сяла тютюн и тъй като това отнема много грици и време баба се е грижила за братята и сестрите си, ходела на училище и просто страшно много неща. На 17 се е омъжила и е родила две деца, за които се е грижела неуморна. Обаче дядо ми (мир на праха му) е бил болен от диабет се влушил и скоро починал .. Баба ми е изгубила и син .. Преживяла е толкова много загуби, а аз до ден днешен не съм я видяла да пусне и една сълза, не съм я чула да се оплаче. Не знам как издържа и как се справя, но наистина, наистина и се възхищавам. Цял живот се е борила сама с живота първо за да помогне в отглеждането на братятата и сестрите си, след което на собствените си деца. Сама ги е отгледала само тя си знае как. И наистина всеки път като я погледна изпитвам респект към нея. Не познавам по - силна жена от нея и наистина се надявам някой ден и аз като нея да мога да се боря с живота с такъв хъс. За мен това е наистина СИЛЕН човек. :)

А за майка ми какво просто да кажа .. някъде по нагоре някой беше писал за "майката" като личност. Аз съм на същото мнение трябва да се възхищаваме на тези жени, които неизменно са до нас. Страдат с нас, смеят се с нас, правят всичко в името на нашето щастие без да очакват нищо. Майка ми е минала през страшно много трудности, но никога не се е предавала. Въпреки, че съм я виждала отчаяна, сломена .. винаги е продължавала. Плакала съм заедно с нея, изживявала съм всичко което и тя ии въпреки това тя продължаваше и продължава да е силна заради семейството си. Обичам я! И може би не й го казвам много често заради което съжалявам .. Наистина ме вдъхновява и я обожавам. <3
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Хората, които ви вдъхновяват Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Хората, които ви вдъхновяват Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Хората, които ви вдъхновяват Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората, които ви вдъхновяват   Хората, които ви вдъхновяват Icon_minitimeЧет Юни 07, 2012 1:40 pm

Човекът, който ме вдъхновява е бившата ми учителка по английски и заместник директорката в старото ми училище - г-жа Марковска. Тя е единственият учител, който винаги разбира какво им е на децата. Винаги разбира, когато я лъжат. Много е дръзка. Не обича да остава длъжна на никого. Тя си е сбъркала професията, трябвало е да стане психолог. Толкова много неща можеш да научиш от нея. Несъмнено най-умният човек, който познавам. Винаги е отделяла време да ни каже нещо, което завбъдеще ще ни помогне, винаги е гледала да ни обръща внимание и на личните проблеми. Тя ни беше като втора майка. Не знам другите ми съученици колко се връщат в училище, но аз го правя почти всеки месец и всеки път, когато отида при нея си говорим над един час. Преди 2-3 дни бях там и бях свидетелка на невероятна случка, в която госпожана направо направи на нищо една баба, заради бъдещето на внука й. Просто знае какво да каже, кога да каже и как да го каже. Много съвети ми е давала, освен това е много борбена личност, а аз такива ги харесвам. Тя е страхотният човек за възхищение и вдъхновение. Зарежда те с положителни емоции и неусетно те тласка по-близо до целите ти. И незнайно как го прави, с един поглед и разбира всичко.. тя просто те познава. Наистина си е объркала професията.. think
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Хората, които ви вдъхновяват Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Хората, които ви вдъхновяват Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Хората, които ви вдъхновяват Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората, които ви вдъхновяват   Хората, които ви вдъхновяват Icon_minitimeПет Юни 08, 2012 1:35 am

Хората които ме вдъхновяват са моето семейство. И аз като Михи най-много от всички казвам баба ми.. Винаги е търпяла всичко заради нас,за да сме добре..Изгубила е баща си като е била на 6,а после на 14-15 (не знам точно) е изгубила и майка си. Били са много деца,но са останали само три. Тя и още две сестри.Макар и да е най-малката от тях,тя продължава да им помага. Има само едно дете - баща ми. Правила е всичко и все още прави за да е щастлив.
Когато родителите ми бяха в Кипър постоянно ме гледаше. Помагаше ми с уроци,с всичко. Мога да споделя с нея каквото и да е било. Когато бях малка тя ми беше като 2ра майка,а дядо ми 2ри баща. Сега ми липсва толкова много..
Има и още хора на които много се радвам и им се възхищавам. Но баба ми е един.. не знам как да се изразя.. по-специален човек.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Хората, които ви вдъхновяват Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Хората, които ви вдъхновяват Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Хората, които ви вдъхновяват Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората, които ви вдъхновяват   Хората, които ви вдъхновяват Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 8:38 pm

Аз си нямам точно конкретен вдъхновител. За мен вдъхновители са всички хора останали верни на себе си, на убежденията си и които не плачат само от любов. Които помагат, без да искат нещо в замяна, които обичат без да искат нищо в замяна. Не е нужно да казвам друго, защото тези хора рядко изтъкват заслугите си, но това, че не знаем за тях не значи, че не съществуват. Анонимността им ги прави силни, но и в същото време-невидими. Вдъхновяват ме, да не се предавам и да остана себе си, такава каквато винаги съм си била laugh.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Sponsored content





Хората, които ви вдъхновяват Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хората, които ви вдъхновяват   Хората, които ви вдъхновяват Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хората, които ви вдъхновяват
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Против хората, които смятат, че Селена не струва!!!
» Против хората, които смятат, че Селена не струва!!!
» Владо Николов: Оттук нататък ще играем за себе си и за хората, които ни подкрепят в България
» Светът - корумпиран или хората - алчни
» Теодор Тодоров: Хубаво е, че радваме хората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии