Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Жертваш за любовта?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Жертваш за любовта? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Жертваш за любовта? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Жертваш за любовта? Empty
ПисанеЗаглавие: Жертваш за любовта?   Жертваш за любовта? Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 3:43 pm

Тъй като стана на въпрос за това, че понякога се поставя изборът любов пред приятели, рекох да спретна тази темичка.

Някога гаджето поставяло ли ви е ултиматума - да зарежеш приятел? Ако не на вас, тогава на някоя ваша приятелка?
Какво бихте направили в такъв случай?
А вие какво правите когато приятелите на гаджето не ви допадат?
Бихте ли го заразяли заради тях?
Какво жертвате в името на любовта (освен приятели)?
Какво бихте поискали от гаджето да пожертва за вас?
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Жертваш за любовта? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Жертваш за любовта? Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Жертваш за любовта? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертваш за любовта?   Жертваш за любовта? Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 4:10 pm

Някога гаджето поставяло ли ви е ултиматума - да зарежеш приятел? Ако не на вас, тогава на някоя ваша приятелка? И аз на него ,и той на мен
Какво бихте направили в такъв случай? В моя случей ,аз избрах него ,обичам го прекалено много ,за да го загубя заради някой
А вие какво правите когато приятелите на гаджето не ви допадат? Не знам ,не ми се е случвало ,попринцип са много готини хора
Бихте ли го заразяли заради тях? НЕ
Какво жертвате в името на любовта (освен приятели)? Зависи от момента
Какво бихте поискали от гаджето да пожертва за вас? Което съм искала ,съм го поискала ,поне за сега
Върнете се в началото Go down
mimmy .
Неспасяем
Неспасяем
mimmy .


Warn :
Жертваш за любовта? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Жертваш за любовта? Right_bar_bleue

Брой мнения : 1347
Reputation : 8
Join date : 07.07.2009
Age : 27
Местожителство : София

Жертваш за любовта? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертваш за любовта?   Жертваш за любовта? Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 4:21 am

Според мен да накараш някого да зареже любим човек или приятел - това е егоистично. Не би трябвало да се поставят ултиматуми, неразумно е. Ако наистина ти е приятел или го обичаш не го карай да избира, ако държиш на него въобще няма да те интересуват такива дребнави неща.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жертваш за любовта? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертваш за любовта?   Жертваш за любовта? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Жертваш за любовта?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5 съвета как да намериш любовта (:
» Мисля,че любовта е най-важното нещо. -казва Сел.
»  Интервю за Seventeen - за любовта, гаджетата и приятелството
» Луси Хейл мрази да й ровят в любовта
» Любовта мeжду зодиакалните знаци видяна през погледа на киното

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии