Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Моменти, които са ви формирали като личност

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Моменти, които са ви формирали като личност Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Моменти, които са ви формирали като личност Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Моменти, които са ви формирали като личност Empty
ПисанеЗаглавие: Моменти, които са ви формирали като личност   Моменти, които са ви формирали като личност Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 1:47 am

Знам, че още не сте на преклонна възраст, за да давате обобщения, но все пак:
Kои са моментите, които са ви формирали като личност до този момент?
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Моменти, които са ви формирали като личност Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Моменти, които са ви формирали като личност Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Моменти, които са ви формирали като личност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моменти, които са ви формирали като личност   Моменти, които са ви формирали като личност Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 12:29 am

Според мен това са моментите,които са били тежки за мен. Аз мисля, че точно трудностите ни формират като личности. Не са приятни, но получаваме доста ценен експрианс от тях.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Моменти, които са ви формирали като личност Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Моменти, които са ви формирали като личност Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Моменти, които са ви формирали като личност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моменти, които са ви формирали като личност   Моменти, които са ви формирали като личност Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 11:13 pm

Имам няколко основни момента, които са причините за това, което съм сега.
- Запознаването ми с човек, който само с излъчването си ми показа изключително много неща.
- Сближаването с друг, който пък е на принципа "изживей мига, ден за ден" и аз малко или много се повлиях от това.
- По-големите трудности, през които съм минала и от които съм научила по нещо важно.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Моменти, които са ви формирали като личност Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Моменти, които са ви формирали като личност Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Моменти, които са ви формирали като личност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моменти, които са ви формирали като личност   Моменти, които са ви формирали като личност Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 11:12 pm

При всички случаи трудностите и срещите с различни хора са ме променили.Когато човек се срещне с различни ситуации,някак си "проглежда" след това и може някак си да се предпази за бъдещи неприятности или просто,когато на човек му се случи нещо лошо,той си вади поука и помъдрява.Именно по този начин според мен всички тези неща са ме формирали като личност.
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Моменти, които са ви формирали като личност Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Моменти, които са ви формирали като личност Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Моменти, които са ви формирали като личност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моменти, които са ви формирали като личност   Моменти, които са ви формирали като личност Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 5:10 pm

Трудностите през които минах за съвсем кратко време,препядствията които съдата постами на пътя ми и любимите хора които ми отне!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моменти, които са ви формирали като личност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моменти, които са ви формирали като личност   Моменти, които са ви формирали като личност Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Моменти, които са ви формирали като личност
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Respect - Като Майка, Като Брат
» Хората, които ви вдъхновяват
» Линкове за любими мачове и моменти
» Оценете известната личност с 1 до 10 (2)
» Оценете известната личност с 1 до 10

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии