Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любими цитати

Go down 
+18
Krisito_we
rS.19 ♥
Dessie.♥
Alice~
...:СиС:...
- NataLiya ~
*Радии <3
LightOne
Kat3t0 ♥
xMissDreamer
Тuтu. ♥
Cap`pac.
monini
Barbie.
Little Girl ~
-A.
~Rossita
rozaLie
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 03, 2011 2:31 am

Цитат :
По-добра съм .. и ти го знаеш,и тя го знае,и те го знаят ! ;]


Цитат :
Трудно е да се усмихваш винаги, но не избирай по-лесното - да плачеш ..


Цитат :
По-добре сама, от колкото втора!


Цитат :
Никога не позволявай на едно изкушение да погуби една любов!


Цитат :
Зад всяко красиво момиче има ПОНЕ ЕДИН НЕЩАСТНИК, който я е наранил и Я Е НАПРАВИЛ ПО-СИЛНА!


Цитат :
Не забравяй че съм жена - не съм си отворила на правилното място краката .. не съм ти съсипала живота ! :)


Цитат :
Мъж е не този,който може да има всички жени,а този,който знае как да задържи само една!


Цитат :
Един ден ще погледнеш в миналото и ще си кажеш: "Да, тя наистина ме обичаше!" Но тази любов за нея ще е отминала вече.. ;]


Цитат :
Kолко ми е писнало от филмари, които ми казват "Обичам те повече от всичко" и след 2 дена го казват на друга!


Цитат :
Звънеше денонощно всеки ден и всичко даваше да бъдеш с мен.. А какво стана сега..?!?


Цитат :
Тя: Ще се върнеш ли при мен?
Той: Има време за всичко.. Ще се върна.. Тя: Гледай само да не е прекалено късно.. След година... Той: Е искаш ли пак да опитаме..? Тя: Вече е късно.. Обичам друг ;) ..


Цитат :
Съсипах толкова много хора, само защото един човек съсипа мен!!!


Цитат :
най-готино е когато ти кажат: видях бившия ти с новата му.. леле тая е много зле .. и в миг осъзнаваш, че не ти си била лошата, а той е бил недостоен да върви до момиче като теб ..! ..


Цитат :
С теб познах любовта и никой и нищо няма да промени това..
Върнете се в началото Go down
...:СиС:...
Неспасяем
Неспасяем
...:СиС:...


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : life is a journey...enjoy the trip!
Брой мнения : 2520
Reputation : 14
Join date : 08.06.2009
Age : 26

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 03, 2011 6:01 am

Цитат :
Happiness can be found even in the darkest of times, when one only remembers to turn on the light.
Цитат :
What if it’s not everything I dreamed it would be?
-It will be.
-And what if it is? What do I do then?
-Well,that’s the good part I guess. You get to go find a new dream
Цитат :
Всеки има своя истина.. Обичаше ли ме наистина? Беше ли безсмислено?
Цитат :
Friends are the family we choose
Цитат :
The expected is what keeps us steady. It's the unexpected that changes our lives forever.
Цитат :
И понякога, противно на всички шансове, срещу всякаква логика, ние все още се надяваме...
Цитат :
She's my person.
If I murdered someone, she's the person I'd call to help me drag the corpse across the living room floor. She's my person.
Цитат :
Love does that Damon, it changes us.
Цитат :
You and I… we have something. An understanding.
Цитат :
I've been in love. It's painful, pointless and overrated.
Цитат :
Вселената може и да не играе честно винаги, но поне има невероятно чувство за хумор.
Цитат :
Може би е очакването да сме щастливи, което ни пречи някога наистина да сме.
Цитат :
И дори най-големият провал, дори най-нерешимата грешка, е по-добре от това никога да не опиташ.
Цитат :
Не е важно да знаем всичко, важното е в точния момент да знаем къде да го намерим..
Цитат :
Нека просто две следи да оставим аз и ти <3
Цитат :
We аll make mistakes.Remember i'm still paying for yours.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 3:34 am

Цитат :
Любовта е важна като тоалетната хартия - Едва когато липсва, разбираме колко е важна!
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 3:48 am

Цитат :
Боли когато гуриш мечти..., но повече боли когато разбереш, че "истините" са били лъжи...

Цитат :
Слабите хора имат мечти... (:
Аз ли? Аз имам цели! ;)

Цитат :
Той : - ''ОБИЧАМ ТЕ '' ~ Тя :- ''ЗАЩО'' ? Тази , която е зад теб е много по -красива от мен ! ~
Той се обръща , но в действителност няма никой ! ~ Тя :- Ако ме обичаше НАИСТИНА , никога нямаше да се обърнеш !!! :)
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 9:14 pm

Цитат :
Nobody is perfect. I'm nobody.

Звучи егоистично, но ме кефи как е измислено.
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
Dessie.♥
Редовен
Редовен
Dessie.♥


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 260
Reputation : 5
Join date : 07.04.2011
Age : 30
Местожителство : Warna

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 9:20 pm

Цитат :
Sorry.. I'm not Rihanna. I don't love the way you lie.
Цитат :
Изкуствени цици, изкуствени устни, изкуствена коса… мацка, ти сигурна ли си, че не си правена в Китай?
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 9:30 pm

Цитат :
Не те обичам. Обичам душата ти.
И дори да сме пропити от несбъднатост, дори да не вярваш, дори да не можеш да го възприемеш, дори да не разбираш защо ... ще продължавам да я обичам.

Цитат :
Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се! Не ти ли стиска - губиш го!

Цитат :
Твоят смях е най-хубавият звук, който съм чувала. heart
- Лично.

Цитат :
Няма значение в колко лошо настроение съм, щом ти с една усмивка можеш да го оправиш. smile

Цитат :
Може би след 10 години ще се срещнем случайно. Ще се усмихнем срамежливо.. ще си припомним лудите постъпки от нашата младост. Ще ми разкажеш, че си бил женен.. че пушиш още.. и че си "щастлив". Ще ти кажа, че отдавна съм семейна, "щастлива" и че имам две деца.. и че всичко се е подредило така, както винаги съм мечтала. А тръгвайки си на вместо довиждане, ще прошепна в ухото ти, че сина си кръстих на ТЕБ!

Цитат :
Не мога да ти кажа "остани".. не мога! И не бива да го правя. Ще премълча как много ме боли. И ще се мъча някак да забравя. Ще те обичам тайно. От далече. И ще намразвам всичките си вечери, в които ще ми бъдеш адски нужен..

Цитат :
I looked hot today. You missed it.

Цитат :
If it's meant to be.. it's meant to be.

Цитат :
Аз просто искам да знаеш, че те обичам. Ти си най-ценното в живота ми. Ти ме караш да се усмихвам и да блестя. Когато съм с теб забравям за всичко и всички. Усмивката ти ме кара да се усмихвам. Погледът ти ме разтапя. Ти даваш смисъл на всичко, което правя. Аз.. ОБИЧАМ ТЕ! Нима до сега не си го разбрал? Любими цитати - Page 3 2442073147
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 5:16 am

Цитат :
Seeing people change isn't what hurts. What hurts is remembering who they used to be.

Цитат :
Всеки го боли , а болката променя човека , следователно всеки си променя ..

Цитат :
Няма грозни жени - мъжките очи са различни.


Цитат :
Знам, от сълзи полза НЯМА , но как да спра след като болката е толкова голяма..

Цитат :
Болката не се измерва в пролятите сълзи , а във фалшивите усмивки , прикриващи вътрешната празнина и страдание

Цитат :
Приятелите са като копчетата за асансьора .. Може да те изведат до върха .. но може и да те оставят на дъното ..

Цитат :
..и сърцето ми се топеше като свещ, всеки път когато погледите ни се срещнеха.. ♥

Цитат :
Трудно е да се забрави, но не и невъзможно !! Научила съм се, че колкото и да е трудно, колкото и да боли,
трябва да превъзмогнеш страха и нежеланието. Дори да не искаш, живота така те завърта, че идва момент, в който разбираш, че трябва да забравиш лошите спомени и случки .. Лошите преживявания и нежеланите караници .. Трябва да запомниш единствено моментите изпълнени с усмивки !! : ))

Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 2:31 pm

Цитат :
Казаха ми,че един ден е 24 часа ,че един час е 60 минути,но никой не ми каза,че една секунда без теб е цяла вечност.
Цитат :
Любовта не е да си намериш някой,с когото да живееш,а някой без когото не можеш да живееш.
Цитат :
Ако някога ме намразиш - убий ме,вземи ножа и режи. Но когато стигнеш сърцето ми - СПРИ,защото вътре си ТИ!
Цитат :
Винаги помни,че всичко е хубаво,когато е ново.Само приятелството е хубаво,когато е старо!
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 5:19 am

Цитат :
Искаш истината, така ли? Ок. ето ти истината - обичам те. И това няма да се промени. Обичам те като човек. И да.. бях влюбена в теб. Бях.. и все още имам някакви чувства. Чаках .. надявах се.. било то осъзнато или не. Да, надявах се нещата да се променят.
Но .. била съм отхвърляна твърде много пъти. Чувствала съм се недостатъчна двойно повече. А не мисля, че заслужавам такова отношение.Не и аз. Не защото всички ме искат, не защото затаявам дъхове, и въпреки това бих се раздала цялата.. за един, а защото знам колко съм различна. Знам, че такава свобода при друга няма да намериш. Знам, че такава опора, каквато бих ти дала няма дори от приятелите си да видиш. А ти отритна всичко това. Ок. Нямаш нужда. От мен най-вече. Разбрахме го. Особено аз. Но не очаквай да седя и да те чакам. Не очаквай, когато ми свирнеш да се върна. Защото
може ти да не си сигурен в намеренията си,
може да чакаш нещата да се наредят в живота ти и след това да мислиш за друг освен себе си,
може да считаш взаимоотношенията между двама като .. нещо натоварващо?
Може да не си сигурен в стъпките си.. но аз..


Аз съм напълно наясно със себе си.
Знам, че живота е ТУК и СЕГА,
знам че никога не е правилния момент за каквото и да било, ако сам не си го направиш такъв,
знам че когато двама се обичат те са заедно ЕДИНСТВЕНО за да си помагат .. да вървят в една посока, като едно цяло, подкрепяйки се ..
а не задължавайки другия с каквото и да било.


И да. Обичам те .. заради това, което си. Въпреки това което си. И надали ще си позволя да обичам така някой друг в скоро време. Но животът е твърде кратък за да го пилеем в колебания, в чакане, в терзания.. бъди сам след като се чувстваш по-добре така. Бъди обичан и щастлив. И ти пожелавам само едно - дано никога не се запиташ "какво би било ако..." Защото отговорът няма да ти хареса. Не и след като е твърде късно.


Знам, че ще се справиш с трудностите. Знам, че можеш да бъдеш щастлив, ако поискаш. Само си го позволи.
Обичам те. И ..сбогом.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 10:11 pm

Цитат :
В клас е тихо,много тихо,не говорим като всеки път, сълзи по бузите текат,защото заедно сме за последен път.

Цитат :
На човек му отнема една минута да хлътне по някой,един час да хареса някой и един ден да се влюби в някой - но един живот не стига,за да се забрави някой.

Цитат :
Ако имаш приятел - пази го!
Ако нямаш - търси го!
Намериш ли- цени го!
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeНед Май 01, 2011 11:06 pm

От един филм:
Синът: Тате, ще дойдеш ли на мача ми?
Бащата: Няма да мога, но искам да вкараш гол за мен
Синът: Но, тате ... аз съм вратар!

Любими цитати - Page 3 688279
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 5:39 am

Цитат :
It’s not about who I am, okay. It’s about who they are. They are people who hate, and they divide, and they feed off of people who don’t fight back. Yeah I could laugh this off, but what about the girl who can’t? Who’s gonna help her? Silence only makes them stronger.

Цитат :
I was thinking about the finality of it all – how somebody can leave your world in the blink of an eye and be gone forever. It’s too enormous to think about. It’s too hard. And then you’re just supposed to go on, right, like just deal with it.

Цитат :
Every day we ignore how truly broken this world truly is and we tell ourselves it’s all going to be okay.”You’re gonna be okay.”But it’s not okay.I know that now.


Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 8:58 am

Цитат :
Бях детето за което на никой не му пукаше.. Сега съм човекът на който не му пука за вас !

Цитат :
Как е найвно счупеното да лепим.. Още те искам.. Трудно е да мълчим !! ; хх

Цитат :
Всички мъже мразят жената която адски много са искали, но не са получили.. Жената което се е подиграла с голямото им ЕГО !

Цитат :
Замених незаменими.. Забравих незабравими!
- Ти пък кой си ??

Цитат :
Мъжът първо е гаден и после плаче.. Докато жената първо плаче и после става кучка !

Цитат :
Обичал ли си така, че нищо не може да спре погледа ти към този когото обичаш ? Обичал ли си с тази любов? Кълнял ли си се във всички думи и във всичко? Крешял ли си от болка? Умирал ли си от мълчанието?
... Тогава не ми казвай, че знаеш как се чувствам !

Цитат :
Няма любов! Има само временни интереси !

Цитат :
Нищо ли не бях за тебе? Или още съм ти всичко ?

Цитат :
Благодаря ти все пак за всяка рана.. Онази която бях сега я няма!!

Цитат :
Исках да не бях те срещала.. Исках да не бях се влюбвала..

Цитат :
Сега играя грубо с твойте игри .. И лъжа долно точно както лъга ТИ !

Цитат :
Слушай ме любов.. Всичко ми вземи.. искам една услуга.. Искам цял живот мен да вижда.. МЕН във всяка друга !!

Цитат :
Аз ролята "Номер 2 " не я играя.. но сценария " кучка" на изуст го зная !!!

Цитат :
Гледайй .. Гледай ме в очите.. Всякак ме наричай- Още те ОБИЧАМ !!!

Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 01, 2011 5:30 am

Цитат :
Важно е да гледаш в правилната посока, докато вървиш по погрешен път.
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 09, 2011 6:59 am

Цитат :
To be happy, it first takes being comfortable being in your own shoes. The rest can work up from there. The hardest situation to stay happy, I think, is when you’re trying to find love, and yourself at the same time. It just doesn’t seem to fit well. So I believe that happiness is being able to wake up and just know that this is what you wanted, and not what somebody else wanted.

Цитат :
I'm tired of feeling bad, ok? I'd rather feel nothing. It's better, it's easier

Цитат :
I'm tired of feeling bad, ok? I'd rather feel nothing. It's better, it's easier

Цитат :
You get the best and the worst as a teen. You have the best friendships and the worst heartbreaks.

Цитат :
I think I've always had a very clear idea of what's right and wrong. And a very clear sense that we should always try to do the right thing, even when it's not the easy thing.

Цитат :
Sometimes people play hard to get to know that the other person's feelings are real.

Цитат :
Someone once said: it's the good girls who keep diaries. The bad girls never have the time. Me... I just wanna live a life I'm gonna remember. Even if I don't write it down.

Цитат :
Happiness comes in many forms -- in the company of good friends, in the feeling you get when you make someone else's dream come true, or in the promise of hope renewed. It's okay to let yourself be happy because you never know how fleeting that happiness might be.


Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 10:11 pm

Цитат :
"Нашата любов е невъзможна!" - Казало балончето и прегърнало кактусчето . . .
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 10:49 pm

Откакто Тал пусна един линк с гръцко ии аз се поразрових и попаднах на една страхотна балада, с невероятен текст, който обожавам. Ето частта, която ме впечатли най-много:

Цитат :
Ако си една звезда, която светлина ще донесе в празния ми живот.. никога недей угасва, никога не ме оставяй, нека никога да не изчезва тази любов! Но ако си сън.. светлините изгаси, аз в сънищата ще живея.. нека не разсъмва, нека никога не свършва, в мен остани, за да те обичам!
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 4:17 am

Цитат :
You'll never be brave if you don't get hurt. You'll never learn if you don't make mistakes. You'll never be successful if you don't encounter failure.

Цитат :
Big or small..lies are stil lies.

Цитат :
Nobody can take away your pain, so never let anybody take away your happiness.

Цитат :
Sometimes you need to take a deep breath and forget all of the hurtful things.Hold your head high and prove you're better than the people that hurt you.

Цитат :
Sometimes you have to be your own hero because sometimes the people you can't live without can live without you..

Цитат :
Life is so confusing... what we want we don't get, what we get we are not satisfied with, what we expect never happens & what we hate generally repeats!



Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 12:27 am

Уважаван от мен Другар в отчаян момент на неразбиране от опонентите му нейде из нета написа:


ХОРА. ВМЕСТО ДА ПРИПИСВАТЕ НА НЯКОГО ПОЗИЦИИ И ЕТИКЕТИ - ПИТАЙТЕ. КАКВО ИМАШ ПРЕДВИД С ТОВА И ТОВА? БАХМУ МАМАТА, ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО, БЕ!

Не съм аз винаги неразбрания по тоя широк нет....лошото е, че тоя пич е сто пъти по-умен от мене и пак има такива тъпи проблеми...

Нещо толкова простичко - а толкова трудно за спазване.
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 4:12 am

Цитат :
A true friend is the only person who never gets tired of listening to your own pointless dramas over and over again.





Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 2:41 am

Цитат :
Любовта винаги е търпелива и добра. Никога не е ревнива.
Любовта никога не е надута, нито суетна.
Никога не е груба, нито егоистична.
Не е обидена, нито сърдита.

Цитат :
Our love is like the wind. I can't see it, but I can feel it.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeВто Окт 04, 2011 9:08 pm

Цитат :
They didn't agree on much
In fact, they rarely agreed on everything
They fought all the time
And they challenged each other everyday
But despite their differences,
They had one important thing in common
They were crazy about each other
-The Notebook

Цитат :
I love you. I am who I am because of you. You are every reason, every hope, and every dream I've ever had, and no matter what happens to us in the future, everyday we are together is the greatest day of my life. I will always be yours.
-The Notebook
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 3:38 pm

Цитат :
Nothing is impossible, the word itself says "I'm possible" - Audrey Hepburn
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Любими цитати - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 16, 2011 10:02 pm

Цитат :
Аз не съм загубила никой, просто НИКОЙ не е могъл да ме запази!
Цитат :
Никой човек не е перфектен, освен ако не си влюбен в него.
Цитат :
Най-щастливият човек на света не е този, който няма проблеми. А онзи, който се научава да живее, надмогвайки неприятностите!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими цитати - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любими цитати
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Любими списания
» Цитати от филми
» Любими страни, защото...
» Любими песни
» Любими подаръци

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии