Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любими цитати

Go down 
+18
Krisito_we
rS.19 ♥
Dessie.♥
Alice~
...:СиС:...
- NataLiya ~
*Радии <3
LightOne
Kat3t0 ♥
xMissDreamer
Тuтu. ♥
Cap`pac.
monini
Barbie.
Little Girl ~
-A.
~Rossita
rozaLie
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 2:41 am

Цитат :
От както се*са е лесен за получаване, любовта е трудна за намиране ! ..


Да, да дадададаааа определено е много вярно и мнотго ми харесваа !! ХО ХО.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 3:41 am

Цитат :
Радо Стойчев: Мен нищо не ме стряска!

BOW! И затова почнахте с чистите победи.

Цитат :
Коментаторът от днешния мач: Теди е като китайска стена за сърбите.

rofl
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 3:44 am

Цитат :
Ако се притесняваш, че нямам презервативи - кажи.
- А.И.Д heart
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХХАХХА, как позна, че точно това ми беше притеснението? laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 3:05 pm

Цитат :
No expectations - no disappointment.

Цитат :
Nobody really knows anything but they think they got it all figured out. -Mac Miller
Цитат :

You can't stay mad at someone who makes you smile.
Цитат :

I'm 99% sure I can't have you but that 1% that keeps me going.

Цитат :
Just because I don't talk to you doesn't mean I don't think about you anymore.

Цитат :
Sometimes you keep someone who hurts you. It's because the happiness they bring is more than the pain they cause.
Цитат :

Slow replies make me think you are talking to someone better than me.
Цитат :

Have you ever wondered which hurts most: saying something and wishing you hadn't or saying nothing and wishing you had?

Цитат :
If I could give you one thing in life, I would give you the ability to see yourself through my eyes. Only then you would realize how special you are to me.
Цитат :

I always knew looking back on tears would make me smile. But I never new looking back on laughs would make me cry.

Цитат :
If you love two people at the same time, choose the second one, because if you really loved the first one, you woludn't have fallen for the second. -Johnny Depp
Цитат :

Texting 5 people and telling 4 of them you are gonig to bed, just so you can spend the rest of the night texting the one person you like.

Цитат :
It's a basic truth of human condition that everybody lies. The only variable is about what. -House M.D.
Цитат :

That moment when you are thinking of someone and you start laughing or smiling out of nowhere.


'Айде стига толко за днес.. ;д
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 5:56 pm

Цитат :
No expectations - no disappointment.
Обожавам! heart
Върнете се в началото Go down
Krisito_we
Редовен
Редовен
Krisito_we


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : The Perks Of Being a Wallflower
Брой мнения : 299
Reputation : 5
Join date : 17.11.2010
Age : 31

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeСъб Май 12, 2012 7:57 pm

Цитат :
“Don't cry because it's over, smile because it happened.”

Цитат :
“You know you're in love when you can't fall asleep because reality is finally better than your dreams.”

― Dr. Seuss
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeВто Май 22, 2012 12:48 am

Цитат :
Nothing hurts more than being disappointed by the single person you thought would never hurt you.
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeСря Май 23, 2012 1:10 am

Цитат :
Преди да започнеш да съдиш някого,вземи обувките му,мини по неговия път,пробвай неговите сълзи,изпитай неговата болка и като се спънеш във всеки камък на пътя,в който той се е спънал,чак тогава можеш да му кажеш как да живее живота си.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 24, 2012 5:51 am

Anyone can watch, but not everybody can see .. ! <3
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeПет Май 25, 2012 10:40 pm

Цитат :
Абе вашия клас сте много ниски.. като вляза в класната ви стая и имам чувстовото, че съм дошъл в страна с лилипути.

Отново А.И.Д. Обичам му лафовете, ок? laugh heart
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeНед Юли 22, 2012 10:48 pm

Цитат :
– Ех, ако всичко беше толкова просто – засмя се той. – Но ти забравяш, че аз съм от личностите, склонни към пристрастяване. Пристрастен съм към теб. Някак си съм убеден, че каквито и лоши неща да ми причиниш, аз винаги ще се връщам при теб.

Да, знам, че е от книга, но някак си не искам да е в 'Любими цитати от книги' Има нещо много лично в този цитат, така че.. да.
Съжалявам за двойния пост.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 4:08 am

Цитат :
'It’s not about who I am, okay. It’s about who they are. They are people who hate, and they divide, and they feed off of people who don’t fight back. Yeah I could laugh this off, but what about the girl who can’t? Who’s gonna help her? Silence only makes them stronger.'

so damn right, Peyton Sawyer. smile I have to learn to fight back already.. it's time. smile

Цитат :
Do you ever say something sarcastic and the person you said it to doesn’t understand that it’s a joke but you can’t be bothered explaining it so you just let them think you’re an asshole?

So .. do you?


Цитат :
OHANA means family. Family means nobody gets left or forgotten.

Цитат :
“Saying ‘I notice you’re a nerd’ is like saying, ‘Hey, I notice that you’d rather be intelligent than be stupid, that you’d rather be thoughtful than be vapid, that you believe that there are things that matter more than the arrest record of Lindsay Lohan. Why is that?’ In fact, it seems to me that most contemporary insults are pretty lame. Even ‘lame’ is kind of lame. Saying ‘You’re lame’ is like saying ‘You walk with a limp.’ Yeah, whatever, so does 50 Cent, and he’s done all right for himself.”

Цитат :
What screws us up most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 4:31 am

Съъжалявам за двойния пост, амааа .. laugh
Цитат :

Silence is beautiful, not awkward. The human tendency to be afraid of something beautiful is awkward.

Цитат :
Do you seriously believe that God will judge someone for loving a person of the same sex but will not judge you for hating someone you have never even met?!

Цитат :
I need to clean my room but what’s the point we all die anyway.

Цитат :
I wonder why we always deny love. I remember in middle school, if you were accused of the crime of loving, you screamed denials constantly and stopped ever even looking at the boy you were accused of liking. The boys could destroy each other by yodeling, “An-drew lo-oves Jen-nie,” and both Andrew and Jennie would flinch and blush. Love is this great thing that most songs and books and poems and lives are all about. So the minute we actually think there might be love around, we start laughing and pretending and hiding from it.

Цитат :
What's coming will come and we'll meet it when it does.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 3:54 am

Цитат :
Усмихни се, дори когато сърцето ти е намръщено. Не плачи, не се нуждаем от крила за да полетим. Просто хвани ръката ми. Не знам дали в това има смисъл, но дай ми време и място и ще видиш.


Последната промяна е направена от `Melody на Съб Авг 18, 2012 8:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 3:00 pm

Малка ли съм ? Eми да .. Ама като ме видя, сърцето ти се разтуптя, а?! хаха :*
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 5:42 pm

Аре и аз да се разпиша с нещо, което отдавна търсех да намеря някой съмишленик. И днеска взе, че се откри.

Цитат :
Уважавам изкуството да бориш простотията с простотия, защото е много трудно и изисква висока интелигентност. Смятам, че простака не може да бъде научен на нещо или превъзпитан. Единственият начин да общуваш с него е интелигентния сарказъм, който преекспонира неговата простотия.

Exactly my point! Удари го така, че хем да го боли, хем да не може да ти каже копче.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 8:14 pm

Цитат :
Where words fail, music speaks.

:)
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 8:43 pm

No relationship. No emotions. Just sex.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeСря Авг 22, 2012 3:14 pm

Цитат :
Да, живота ви е сложен, но кой ви го е сложил и къде…?!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 12:02 am

Цитат :
She'll cry, and get over it, She'll hate you, and then love you again, But one day she'll leave..and she won't come back

Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 3:14 am

Цитат :
Те очакват да летя ... а стрелят по крилата ми.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 28, 2012 3:57 pm

Цитат :
Volleyball is not just a sport, it's a way to express your anger without hurting someone!
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 2:43 pm

От едното място в нета дето пуснах и предишните, където обожават небрежно да спускат простички истини, сложни за осмисляне.

Цитат :
Това, че мнението ти било "лично" не го прави имунизирано от критика. Дребен недостатък на аргумента с "личното мнение" и "свободната реч", който доста хора се шокират като им се случи.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeЧет Окт 25, 2012 4:33 pm

Цитат :
Не е невъзможно да забравиш момчето, което ти е причиннило толкова много болка. Истината е, че ти просто не искаш!!
Всеки поглед, всяка прегръдка, всяка закачлива усмивка или смразяващо безразличие те връщат към онези хубави спомени, когато си била истински щастлива, макар и за кратко. Дори разпознаваш парфюмът му сред тълпа от непознати и цялата изтръпваш. Искаш всичко да се върне, искаш да направиш неща, за които си имала възможност, но не си ги направила от страх да не сгрешиш. Втори шанс е невъзможно да получиш, защото вече си го загубила, нищо не е както преди..
"Загубила", обаче звучи странно, защото ти никога не си го притежавала, той никога не е бил само твой. Докато си летяла в облаците и си мечтала тези няколко дни никога да не свършат, той не е влагал никакви чувства към теб. За него ти не си била специална, за него си била поредна закачка, с която може да се разсее от истинските чувства, които изпитва към друга. Болезнено е нали?! Знам. Вярвам ти. Чувстваш се използвана, наранена или най - просто казано - прецакана. Защото изведнъж той слага край на всичко, на всички хубави мигове заедно, без дори да ти даде разумно обяснение, но и какво да ти обяснява междy вас не е имало нищо специално. Започва да се прави на безразличен още на следващия ден, въпреки, че през нощта те е обсипвал с мили думи и си била в прегръдките му. Но както казах той не влага чувства, мислейки, че и ти правиш същото или без дори да се замисля..
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Wesley.x ♥
Редовен
Редовен
Wesley.x ♥


Warn :
Любими цитати - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 5 Right_bar_bleue

( : Сред всички неща, които човек би могъл да няма се срещат неща, които би могъл да има и едно от тях е да осъзнава кога е щастлив и да умее да се наслаждава на щастието, докато то е на лице.
Брой мнения : 284
Reputation : 1
Join date : 03.01.2012
Age : 24
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitimeПет Окт 26, 2012 1:58 am

Цитат :
Учат ни колко много боли любовта ..
но не ни учат на това, колко щастливи ни прави ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими цитати - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любими цитати
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Любими списания
» Цитати от филми
» Любими страни, защото...
» Любими песни
» Любими подаръци

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Création forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии