Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любими цитати

Go down 
+18
Krisito_we
rS.19 ♥
Dessie.♥
Alice~
...:СиС:...
- NataLiya ~
*Радии <3
LightOne
Kat3t0 ♥
xMissDreamer
Тuтu. ♥
Cap`pac.
monini
Barbie.
Little Girl ~
-A.
~Rossita
rozaLie
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 5:45 am

Цитат :
Не всичко което може да бъде преброено си струва и не всичко което си струва може да бъде преброено.

Цитат :
Всеки чува само онова, което разбира.

Цитат :
Трагедията на живота не е смъртта, а онова, което позволяваме да умре в нас, докато сме още живи.

Цитат :
Хората никога не виждат нощните сълзи на тези, които през деня се смеят непрестанно…

Цитат :
Силен е онзи, който се смее, докато сърцето му плаче...

Цитат :
Не е вярно,че времето лекува... просто се научаваме,да живеем с болката си.

Цитат :
Този, който няма за какво да умре, няма за какво да живее.

Цитат :
Life is simple, it's just not easy.



Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 14, 2011 9:27 pm

Цитат :
Назад папагалско човко!Ще те охапя по-високо!-Казва едно малко момиченце на бебешки.[/i]
Менге-менге-Голям й се подиграва.
Не ми се подигравай-Казва момиченцето на бебешки.
юну кики ,а кана ки ,каха на-ка ха тани -Той й се подиграва
Ти си пълно куку.-Казва момиченцето на бебешки..
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 15, 2011 7:38 pm

Цитат :
Живей един път, но както трябва, слънцето няма цяла вечност да те радва.. граби с шепи, обичай всеки, краятт не тежи, ако дните ти са лекии!
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 15, 2011 7:41 pm

Цитат :
Обичам предимно това,което ми е най-ценно дори и от живота. Любими цитати - Page 2 401723
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 15, 2011 8:29 pm

Едно много яко от фейсбук.. ;д
Цитат :
Съжалявам, но аз не съм Риана и не харесвам начина, по който ме лъжеш (:
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 7:49 pm

Цитат :
Мразя те! Казах го много пъти, но нито веднъж не го повярвах.
- Взето от едно от произведенията на Тали. ; )

Цитат :
Живота няма нищо, нека спре да ми се хвали.

Цитат :
Мога да скоча и знам, че ще си зад мен.
И дори в центъра на драмата боря се,
защото зная, че се борим двамата.
Мога да падна, но знам, че ти си до мен.
И в ситуация оптегната,
знай ръката ми е винаги за теб протегната.

Мога да скоча и знам, че ще си зад мен.
И дори в центъра на драмата боря се,
защото зная, че се борим двамата.
Мога да падна, но знам, че ти си до мен.
И каквото и да стане, знай,
но ти го знаеш, с теб съм до край.
- Слушайки тази песен винаги се сещам за Наталия. За едничкият човек, който през 2те години и веднъж не ме остави и винаги беше до мен.

Цитат :
Искам да се бориш! Искам да кървиш!
Искам да падаш, но да знаеш, че вървиш!
Искам да ми обясняваш, но да не разбирам!
Искам да умираш всеки път, когато аз умирам!
- Яко на вълна ЯR съм, но са пичове и ги обичам. smile

Цитат :
I promised to myself, NOBODY can't hurt me. smile

Цитат :
Yelling "HEY SLUT!" and watching 15 girls turn around.
Awkward...

Цитат :
I have so much left to say to you.

Цитат :
Аз съм силна!
- Девизът ми от известно време на сам. В трудните моменти винаги си го повтарям и много ми помага. СИЛНА СЪМ. ;]]]

Цитат :
I snap, who's that dude? I don't even know his name.
- от I Love The Way You Lie на Rihanna & Eminem.
Напомня ми на една част от живота ми и като цяло фразичката я разбирам доста по-различно от това, което всъщност е - но това е моят начин да го разбра.


Цитат :
Сънувах те веднъж..
Гледаше ме с усмивка на уста.. Гледаше ме с онзи влючен поглед, с нежност в очите.. Доближи се до мен. Продължаваше да се усмихваш. Прегърна ме, след което ме целуна. Светът изчезна, остана само ти! Бях щастлива. Но после се събудих и осъзнах каква в действителност е реалността..
- Напомнящо ми отново на мой сън. Da hell, колко як беше. < 3

И завършвам този пост със:

Цитат :
Бях силна с теб.. Но сега съм НЕПОБЕДИМА! wink
Послание от мен към всички, за които не ми пука. ;*
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 9:59 pm

Цитат :
Never give up .. it's such a wonderful life

P.S. Откъде е това бе Чичи? Има грешка май ... ;д нвм
Цитат :
I promised to myself, NOBODY can't hurt me. smile
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 10:33 pm

Не знам от къде е, намерила съм го сигурно във fb. smile

Да не е флууд;


Цитат :
Знаете ли, че хората закъсняващи за среща,са винаги по-весели от хората,които ги чакат...?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 11:15 pm

Надолу следват цитати от книжки - но ги поствам тук, не защото са ми любими, а защото са ме впечатлили.
Доста книги да съм чел, но много рядко се е обръщало внимание върху психологическия портрет на един тийнейджър. Затова се изненадах, когато в рамките на месец-два попаднах на три интересни диалога в три различни книги, които макар и бегло споделят любопитни коментари относно психиката на едно дете в подрастваща възраст.

Цитат :
Стайнбек – Зимата на нашето недоволство
Таткото мисли за сина си.


"Привиках образа на Анди. Но не успях да намеря ранното му лице – лицето на радост и вълнение, което ме караше да вярвам, че човекът се поддава на съвършенство. Появи ми се такъв, какъвто бе станал – намусен, самонадеян, негодуващ, дръпнат и таящ болката и озадачеността на възмъжаването – ужасно, мъчително време, когато се чувства длъжен да захапе всеки, който му попадне, включително и себе си, като куче в капан. Дори в привикания от мен образ не можеше да се отърве от своето мъчително недоволство, така че го отместих настрана, като само му казах: „Знам.Помня колко е гадно и не мога да ти помогна. Никой не може. Мога само да ти кажа, че все един ден ще свърши. Но ти това това не можеш да го повярваш. Върви в мир – върви с обичта ми. Нищо, че напоследък направо не се понасяме взаимно.”

Цитат :
Брандън Сандерсън - Мъглороден

- Мисля, че щях да съм по-спокойна в този град, ако нашата Мъглородна не притежаваше психиката на объркано младо момиче.
— Лейди Вин е по-уравновесена, отколкото си мислиш.
— Сейзед, отгледала съм петнайсет дъщери — измърмори Тиндуил и влезе в стаята. — Няма такова нещо като уравновесено младо момиче. Просто някои го крият по-добре от другите.


Цитат :
Брандън Сандерсън - Elantris
По време на урок на фехтовка.

"Oh really?" Lukel asked dryly.
"Of course. She didn't teach them about riposting or Proper Form, and she didn't even bother with tournament rules."
Sarene raised an eyebrow. "You know about fencing?(фехтовка)"
"I read a book on it," Kaise said airily. Then she reached over to slap away Daorn's hand, which was poking her with a stick he had taken from Sarene's pile.
`The sad thing is she probably did," Lukel said with a sigh. "Just so she could try and impress you."
"I think Kaise must be the most intelligent little girl I've ever met," Sarene confessed.
Lukel shrugged. "She's smart, but don't let her impress you too much-she's still only a child. She may comprehend like a woman, but she still reacts like a little girl."
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 12:39 am

Цитат :
Тежко е когато няма кой да те разбере, когато няма кой да те прегърне.. Оглеждаш се и виждаш само мрак и тишина, за да се спася накъде да вървя?!

Цитат :
Писна ми от хора,които не знаят какво искат! Днес са с теб и ти обясняват колко те обичат, утре пък го казват точно на тези, които до вчера са плюли... жалка работа :)). Този път няма да отгръщам нова страница,ми направo сменям книгата :))) .. !

Цитат :
Много малко хора могат да погледнат в очите ми и да УСЕТЯТ какво се случва в сърцето ми... !!

Цитат :
Нереален живот, нереални мечти, нереална любов, а реално боли!

Цитат :
They invented hugs to let people know you love them without saying anything.

Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 12:49 am

Цитат :
Интереснo е да научаваш факти за себе си..и то последен.. ;]

Цитат :
Точно, когато си мисля, че всичко е приключило..ти идваш, напомняш ми, че си ми слабост и пак изчезваш...

Цитат :
Не се отказвай от истинската любов-тя винаги побеждава.

Цитат :
Нереален живот, нереални мечти, нереална любов, а реално боли!

Цитат :
Hе си пич, ако ходиш с 20 мацки.Пич си ако ходиш с една, която обичаш и 19 тичат след теб!
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 1:48 am

Цитат :
Обичам да си говоря самa, защото знам, че разговарям с интелигентен човек! smile
- Love, love, love, love, love, love, love...!

Цитат :
Аз обичам моята майка <3
Благодаря и за всичко,което е направила за мен и искам да знае,че тя е ЕДИНСТВЕНА и незаменима за мен ♥️. Обичам те мамо.Повече от всеки друг на света ♥️

Цитат :
Чудно ми е едно нещо, защо след като ме оплюваш наляво-надясно,
като ме видиш вкарваш лицемерната усмивка и тъпата си фраза "кфо става". Жалка история... ;/
Цитат :

Не ме харесваш? Можеш да заповядаш при останалите, които чакат да започне да ми пука.... _!_
- Това е прекалено лично.

Цитат :
АКО ИМАШ БАЩА , КОЙТО ВИНАГИ Е ПРАВИЛ ВСИЧКО ЗА ТЕБ, ВЪПРЕКИ ТРУДНОСТИТЕ НА ЖИВОТА, ВЪПРЕКИ ЧЕ КЪСМЕТА ЧЕСТО МУ Е ОБРЪЩАЛ ГРЪБ! АКО ИМАШ БАЩА, КОЙТО Е ДАЛ И ПОСЛЕДНАТА СИ КАПКА ГОРДОСТ В ИМЕТО НА ТВОЕТО ЩАСТИЕ, И Е ВЪРВЯЛ ПО ПЪТЯ БЕЗ ДА СПИРА, АКО ИМАШ ТАКЪВ БАЩА КАТО МОЯТ СЛОЖИ ТОВА ...СЪОБЩЕНИЕ НА ПРОФИЛА СИ !ОБИЧАМ ТЕ, ТАТЕ И ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКО!!!!!!

Цитат :
Гледам ви с пренебрежение, чудейки се как може да съществуват такива лицемери.
- Отново ПРЕКАЛЕНО лично.

Цитат :
Аз падам,падам,но винаги ставам и винаги напред продължавам! Животът ме блъска и мачка, но аз правя напред още по-голяма крачка
Каквато и врата на живота да отворя, аз никога няма да спра да се боря! smile
- Никога.. НИКОГА!

Цитат :
Every time you think you've got all the answers.. I change the questions! smile

Цитат :
I just wanted you to know I think about you every night.
When I fall asleep you are in my dreams.
- Истина е това, лошата истина. laugh

Цитат :
Много добре знам какво върша и защо го върша! smile
- Too personal. ;]
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 2:26 am

Цитат :
Не можеш да изтриеш човек от мислите си, ако сърцето ти не го пуска!

Цитат :
It must be love and I feel I'm in too deep..

Цитат :
От разочарованието й я спаси единствено, амбицията сама да постигне всичко, за което мечтае.

Цитат :
You've got a smile that can light up the whole town.
He's beautiful eyes light up my day.
- Две цитатчета.. които обожавам. <3
Цитат :

Не, не ми е гажде и не съм влюбена в него - най-добрия ми приятел е. За това го пазя от боклуци като теб. 107

Цитат :
Усещам, че се влюбвам! В теб, най-грешният.. най-неподходящият за мен! Иска ми се да НЕ го правя, но НЕ мога..

Цитат :
Обичах те.. а после обикнах себе си повече! ;]

Цитат :
Стискам зъби и продължавам!

Цитат :
Аз се гордея с родителите си. Имат много хубаво и добро дете! : )

Цитат :
You mean a lot more to me than you will ever know.. : (
Цитат :

Всяка част от мен крещи: "ОБИЧАМ ТЕ, РАЗБЕРИ!"
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 7:13 pm

Mного обичам да си мълча и да се усмихвам,докато наблюдавам колко прости хора има наоколо.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Гост
Гост
avatar



Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 6:20 am

Цитат :
- Да вземем например колите - продължих аз с най-тих глас - Ето, повечето хора са луди по коли. Цяла трагедия за тях, ако олата се одраска някаде и вече разговарят колко бензин харчат на миля, а купят ли си съвсем нова кола, веднага започват да мислят как да я сменят с още по-нова. Аз и стари коли не обичам. Искам да кажа, просто не ме интересуват. Предпочитам да имам кон, дявол да го вземе. В коня има нещо човешко ей богу.

Джеръми Селинджър - "Спасителя в ръжта"
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 4:35 pm

Цитат :
Toлкова малко патрони,а толкова много идиоти!
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 6:00 pm

Цитат :
КВО СЕ КЕФИШ,ЧЕ СИ МЕ "ЗАМЕНИЛА" ?! НЕ ВИЖДАШ ЛИ,ЧЕ СИ ВАЛЕРИАНЧЕ ЗА НЕРВИТЕ,КОИТО АЗ СЪМ РАЗБИЛА..?!?! ДЕЙСТВАШ..НО ВРЕМЕННО !! ;))

Цитат :
НАЙ-ХУБАВОТО Е,ЧЕ ВЕЧЕ НЕ МИ ВЛИЯЕШ..!!НИТО ДУМИТЕ И НАЧИНЪТ,ПО КОЙТО ГИ ИЗРИЧАШ..ВЕЧЕ ДРУГ МИ ТРЯБВА..!!ДРУГ ТЪРСЯ..ДРУГ НАМИРАМ...!!ДРУГ СЕКВА ДЪХА МИ..НЕ ТИ..!!А ТИ СПРИ ДА РОВИШ ИЗ ПЕПЕЛТА,ТЪРСЕЙКИ ОДОБРЕНИЕТО И ПРОШКАТА МИ.ДАВАМ ТИ ГИ,НО ТОВА НЕ ЗНАЧИ,ЧЕ ЩЕ ДОПУСНА ГРЕШКАТА НЯКОГА ДА БЪДА ОТНОВО С ТЕБ !!!

Цитат :
В УХОТО ТИ ЩЕ ТИ ШЕПНА,ЧЕ ЗА ТЕБ МИ Е ВСЕ ЕДНО!! ;)

Цитат :
Може да не съм единствената за тебе, но винаги ще се откроявам от другите! :)

Цитат :
МОЯ СВЯТ Е КАПАН В КОЙТО ПУСКАМ ТЕ ЗНАМ..АКО МЕ ДОБЛИЖИШ С ДРУГИ ЩЕ МЕ ДЕЛИШ...!! ;]]

Цитат :
Времето и разстоянието са без значение за мен....Щом знам , че чакането си заслужава....!

Цитат :
ПРОСТО МЕ ЦЕЛУНИ...ЗАТВОРИ ОЧИ,ЦЕЛУНИ МЕ И НЕ СЕ СТРАХУВАЙ-АЗ НЯМА ДА ЗАБИЯ НОЖ В ГЪРБА ТИ,КАКТО Е НАПРАВИЛА ТЯ!!!

Цитат :
Да .. има много момчета в живота ми .. но ме интересуваш само ти! Единствено ти! <3

Цитат :
ТИ СПРЯ ДА МИ ВДИГАШ,НО ЗНАМ,ЧЕ МЕ ОБИЧАШ,АЗ ПАК ЩЕ ТЕ ВЪРНА..ЗНАМ КАК ДА ТЕ ДРАЗНЯ,ЗНАМ КАК ДА ТЕ ЗАПАЗЯ,ЗНАМ И ТИ ГО ЗНАЕШ САМ!!

Цитат :
Те не знаят как да те обичат, завинаги оставам твоето момиче... !

Цитат :
Малко ме заслужават, много ме искат, а аз все при ЕДИН се връщам.

Цитат :
Само една минута ми стига и ще те накрам да си спомниш, колко луд по мене беше ..

Цитат :
Oтдавна не плача за мухльовци, защото имам ИСТИНСКИ мъж до мен, който вместо да ме разплаква, колекционира усмивките ми...

Цитат :
Привързана - ДА! Зависима - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 3:43 am

Цитат :
Омразата ви ме мотивира.. - МРАЗЕТЕ МЕ !!!


Цитат :
Ти си отговорът на всяка моя молитва която съм изричала. Ти си моята песен,блен и дихание и незнам как съм могла да живея толкова дълго без теб. Обичам те повече от колкото можеш да си представиш. Винаги съм те обичала и винаги ще те обичам!
-Тетрадката. ( Никълъс Спаркс)
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 8:53 pm

Цитат :
Мечти и илюзии. Само това ми остана, след като разбрах, че реалността е ужасна. Мечти, но за съжаление разбити. Илюзии, примамващи, но нереални, лъжовни, искащи да вземат всичко и да дадат точно нищо. Илюзии за по-добър живот, за това, че си обичан поне малко от твоите най-близки. Илюзии, породени от факта, че нямаш нищо, а толкова искаш да имаш нещо, някого, в когото да се гушнеш след тежкия ужасен ден. Някого, когото да обичаш… ако не истински, то поне за разнообразие… Но знаеш, че тези мечти, тези илюзии не са нищо повече от красиви лъжи. Иска ти се да вярваш в тях, но знаеш, че не е правилно, че ще пропаднеш, че ще станеш зависим и въпреки това не можеш да се откъснеш. Защото те вече са ти влезли под кожата със своята лъжовна и много красива обвивка. Но всъщност под нея няма нищо, освен празнота… няма обич, разбиране, надежда… Под тази обвивка се крие мрак, тъга… Тези мечти, тези илюзии са грях, онзи сладкият, опияняващ грях, от който ти се иска да вкусиш… отново… отново… отново…


Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 5:25 am

Цитат :
Нещата се променят ужасно бързо... днес съм ЕДИНСТВЕНАТА,която обичаш .. а утре съм поредната на която го каза ..!!!

Цитат :
Имам право да живея както си зная, сметката ми Господ ще тегли накрая! ;]

Цитат :
Единствения начин да се отървеш от изкушението е като му се отдадеш!

Цитат :
Ако обичаш някого, дай му свобода, пусни го, пък ако той се върне е твой за цял живот !!

Цитат :
Всеки пита "защо", питайте "как" тогава ще е толкова по- забавно ;) !!

Цитат :
Научи ме как го правиш......нека и аз да ранявам, нека да крада сърца, без дори да осъзнавам. Искам да съм като теб – да лъжа без да ми тежи. но не мога .. сигурно защото съм човек – нали ?! :)

Цитат :
От жена си тежко ранен, без любов употребен...

Цитат :
Спомням си, когато те видях за първи път - за секунда спря да се върти светът.. <3

Цитат :
Колкото повече ме мразите, толкова повече се усмихвам. Колкото повече ме обсъждате, толкова по-хубава ставам. :)))))

Цитат :
Да бъда себе си искам, но коя съм? Как да съм с друг, като знам, че още твоя съм ?!

Цитат :
Или със смелост излизаш на сцената, или завинаги оставаш зад кулисите ...

Цитат :
Обичам честните играчи - приятели и врагове, но не и ПОДМАЗВАЧИ.. ;)

Цитат :
АЗ НЕ СЪМ КАТО НЕЯ ! Нямам нейните очи - но защо са ми очи със злоба! Нямам косите й... моите са със естествен цвят! И устните й нямам... в моите няма отрова! Нито речника й - моя е богат! Не се усмихвам като нея - аз се усмихвам от сърце!Не говоря като нея - аз съм искрена и честна. Нито имам нейното лице - по-красива съм... и не съм лесна. Не се обличам като нея: аз умея да съчетавам! Не постъпвам като нея - не обичам да ме черпят! Не флиртувам с думи! Само с поглед възпламенявам! И не се усмихвам на всички, които ми се лепват! И не целувам като нея... аз съм страстна!По-добра съм в леглото - и по-дива! Наричаш я "красива"- мен наричаше: "прекрасна"! Сериозна е. Аз бях усмихната и жива. Докосваш кръста й... а на мене ръцете ми държеше! Гледаш деколтето й... а мен ме гледаше в очите! Нервен си! А със мене винаги усмихнат беше! Почистваш й с ръка грима! А на мене бършеше сълзите! Постоянно е до теб! Аз поне свобода ти давах! Очите й светят от грима - а моите от обич блестяха! Тя за нови обеци се цупи! Аз изневери ти прощавах! Краката й са дълги - но моите поне прави бяха! Купил си й телефон?! А на мен поне сърцето си ми даде! Тя ме гледа лошо - аз пък с безразичие! Как тя за толкова пари ти се продаде - а аз само заради едно: "ОБИЧАМ ТЕ!"

Цитат :
Не се чуди откъде знам ... Чуди се защо ме лъжеш! ;)

Цитат :
Жалко е да си мислиш, че ти завиждат, когато всъщност си за съжалиние. ;)

Цитат :
Това, че си САМА, не означава, че си САМОТНА... а това, че си ОБВЪРЗАНА не те прави ВЪРЗАНА !

Цитат :
Никога не забравяй откъде си тръгнал!

Цитат :
Не исках, но случи се...и вече научих се! От "приятелки" ПАЗИ СЕ !

Цитат :
И най-накрая разбрах, че този, който иска да бъде до мен, е до мен ... и без аз да го моля !!!!! 

Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 5:50 pm

Цитат :
Но не мога вече, нека тя да ти прости .. по - щастлив ли беше? По - щастлив ли от преди??


Цитат :
Ще се лъжеш, че целува по - добре от мен, ще те гали с моите ръце ЕДИНСТВЕНИ!!!


Цитат :
Колко съм красива съм го чула и преди, само с думи няма как да ме спечелиш ти!! .. докосни сърцето, опознай сърцето, научи го само за тебе да тупти!! ♥..


Цитат :
Всичко започва и свършва с теб .. ужасно много те обичам! Не би останало нищо от мен .. без теб ако съм някой ден!! ТИ СИ ВСИЧКО ЗА МЕН!! ♥


Цитат :
Сега как се чустваш..като ме виждаш с друг..боли налии !!!


Цитат :
Говори си .. не ми пречиш!! ;)


Цитат :
Перфектна ли си?! .. SORRY, миличка, истината боли НЕ СИ!! ;) .. Тебе ли е целувал? Нищо, нали по това време мен е ревнувал! С тебе ли е спал? Нищо, нали пак за мен си е мечтал! ;)..


Цитат :
Тя е горда, че е твоя, но така греши .. тя е твоя, но е втора, АЗ ТАКА РЕШИХ!! Говори й за мен и колко бях добра, нека знае, АЗ ТЕ ИМАХ, А ТЯ Е СЛЕД ТОВА .. ;)..


Цитат :
Само поглед и беше мой, замисли се .. дали е твой?! ;)


Цитат :
Знаеш ли колко пъти с други съм била, за да те накарам да страдаш от това?


Цитат :
Умираш да позираш, да копираш, да блестиш .. след себе си оставяш грешни изводи!! Не спираш да показваш всички свои прелести, макар на заем взети .. ИЗКОПИРАНИ!! Дали ще опазиш душата си от тази суета?? ..


Цитат :
Ще ти покажа, че съм жена, най - заслужила да бъде с теб!!


Цитат :
Гледаш снимката ми, изглеждам ти позната? Виждала си образа ми в очите му, усещала си вкуса на устните ми .... когато си го целувала и въпреки всичко поиска сърцето му!! Наистина ли мислиш, че той би дал нещо, което ВЕЧЕ Е МОЕ??..


Цитат :
.. какъв подарък му направи .. ;)


Цитат :
Толкова грешки направих и толкова хора раних, и всички тези сърца разбити оставих, защото теб в никой друг не открих!! ....


Цитат :
Всичко ми вземи .. това не стига ли?!


Цитат :
Давай да те видя колко ти се иска .. едно е да приказваш, друго да ти стиска!! ;)..


Цитат :
Търся това, което нямам и търсейки го .. падам!! Спаси ме ако можеш, а искаш ли?


Цитат :
Искам да се огледам в очите ти (макар и те да не ме видят), искам да усетя дъха ти (дори от разстояние), искам да те докосна незабележимо (без да ме усетиш), иксам да чуя сърцето ти .. ПУЛСА, ЗА КОЙТО ЖИВЕЯ!! ♥


Цитат :
От лъжи съм празна знам и сърцето разбих си отдавна ..


Цитат :
Защо си мислиш, че съм студена, че нямала съм сърце? Напротив - ИМАМ ще ти докажа, ще ти покажа, че имам две! ;)


Цитат :
Скъпа с мен какво делиш? Аз го пробвах, дръж си го ти .. ;)


Цитат :
Някой ден ще разбереш какво си изпуснал, когато някой друг ти благодари, че си ме пуснал! ;)


Цитат :
От злобата се погрознява .. не се ли притесняваш?


Цитат :
Обичах и мъже и мъже в кавички .. обичах грешните ти такъв ли си?


Цитат :
Писна ми от грешки .. искам любов!! <3


Цитат :
Слушай сега тези думи, обичам те силно, не чу ли? Как да ти вярвам не зная, това ме води към края!! <3


Цитат :
Често пъти, когато ме питат какво ми има и аз отговоря с "Нищо!" .. го използвам като стена пред другите!
.. а отвътре само аз си знам какво е всъщност!! ;)..


Цитат :
Знам, че много мъже в гърдите нямат сърце и не могат да обичат те ..


Цитат :
Веднъж откаже ли ми се .. не повтарям!!


Цитат :
Говории, говории, че си с две или три .. но на ум си признай, че с мен ти е най!! ;)
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 7:48 pm

Цитат :
Вместо да даваш болка ,дай свобода.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 1:09 am

Цитат :
Thought you were someone.. Goodbye to no one.

Цитат :
'Cause love is all, love is all you need.

Взети от произведенията на Кристина (Грими).
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 1:43 am

Цитат :
Втора цигулка не свиря или съм ти всичко ,или никоя ! ;]]

Цитат :
Писне ли ми,тръгвам си без обяснения. ;}

Цитат :
Но въпреки различията,тях ги свързваше нещо много важно: умираха един за друг ♥

Цитат :
Понякога ми се иска да не те познавам .. друг път не мога без теб .. ! <3

Цитат :
не казвай "ще се върна утре" . . безкрайно дълго е това ! ;х

Цитат :
не ми казвай "сбогом" . . даже на шега ! :)


Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Любими цитати - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 3:29 am

Цитат :
Мога само да ти кажа самочувствието го имаш , ама липсва красотата ...и още по-зле липсва ти това в главата !!

Цитат :
Има песни, които винаги ни напомнят за някого и ни връщат в миналото ..

Цитат :
Никога не забравяй какво ти казват хората, когато са ядосани - тогава казват истината!

Цитат :
Работи, сякаш не ти трябват пари! Танцувай, сякаш никой не те гледа! Обичай, сякаш никога не си бил нараняван.

Цитат :
Всички са ти приятели , когато им е изгодно , а когато не , показват себе си ... !!

Цитат :
''Приятели'' - Едно време така наричах днешните си врагове !!! ;xx

Цитат :
Когато сърцата се разделят, няма смисъл ръцете да остават една в друга.

Цитат :
Не върви пред мен, може да не те последвам. Не върви зад мен, може да не те водя. Върви до мен и ми бъди приятел.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими цитати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любими цитати
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Любими списания
» Цитати от филми
» Любими страни, защото...
» Любими песни
» Любими подаръци

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии