Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мода - Зима 2010

Go down 
+2
Little Girl ~
rozaLie
6 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Мода - Зима 2010 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Мода - Зима 2010 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Мода - Зима 2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Мода - Зима 2010   Мода - Зима 2010 Icon_minitimeПон Окт 18, 2010 3:27 am

Значи, няма да ви пускам тука какво е модерно за зимата, защото дори не знам, а и честно казано не ме интересува.
Повече ме интересува вие как ще се обличате за зимата. Т.е. искам да оформим една дискусия, като хората. Например "какви неща искате", "какви неща имате" и всякакви такива. Какви неща искат да носите вашите и изобщо.. Всичко при покупките за зимата. laugh

За мен.. Аз много искам да си купя някакви ботушки тип "Чизми". Много ми харесват, страшно сладки са. Подобие на тези, даже по възможност да не са лъскави и по изчистенки. Искам на горе да се разширяват и.. Да са високи, в смисъл не със ток, а на горе да стават високи, до подголяното, малко по-нагоре. Или някакви бели, прилепнали. Пак равни, щото не обичам токчетата, но като се замислиш, не е лошо и токче да има, поне няма да вървиш по снега и да не ти е студено на краката. Но.. Чичи и елегантна..!? Не ми се връзва. laugh Пък може и някакви по-къси ботуши, около 10 пръста под коляното и на горе със дълги плетени чорапи. Ще е супер куул. laugh
Яке.. Иска ми се някакво по-дълго от обикновенното. Просто не искам да е шушлеково, че тези якета ми писнаха. laugh
Отгоре един дълъг шал и една шапка.
Като зяло, това е, което аз искам. С нашите не съм говорила, но има време. Като блузи и панталони - панталоните много държа да са черни, сиви. Може и някой чифт дънки, но до тук. Блузите искам да са тип пуловери, широки и топличкии.. laugh Евентуално, може да си купя ръкавички, отиващи ми с шапката, т.е. лилави. laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Мода - Зима 2010 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Мода - Зима 2010 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Мода - Зима 2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мода - Зима 2010   Мода - Зима 2010 Icon_minitimeПон Окт 18, 2010 8:31 pm

15 разглеждания на темата, само двама писали?
После като западне форума, няма аз да съм виновна. Като направя тема, която поне малко да ви вълнува никой не си мърда пръстите да напише нещо, но ако ще е за някаква глупост всички ще се запишем, естествено.
Еми много ви благодаря, само това мога да ви кажа.
Благодаря на Мими, че си отдели от времето, да напише 5 реда. smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Мода - Зима 2010 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мода - Зима 2010 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Мода - Зима 2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мода - Зима 2010   Мода - Зима 2010 Icon_minitimeПон Окт 18, 2010 11:36 pm

Не съм особено голям фен на зимата и на зимните дрехи ;дд. Не знам, просто не обичам да обличам много дебели дрехи ;дд. Като ботушки вече си купих два чифта. Малко над глезена са, защото дългите ботуши някак са ми омръзнали вече laugh . Едните са черни другите сивички на съвсем миниатюрно токченце. Просто нямаше напълно равни обувки, които да ми харесат, а зимата не обичам да ходя на ток ;д. Яке си взех едно черничко, късо. И на мен са ми омръзнали дългите якета. То мойто е кожено, щото не знам и аз що ;дд. Хареса ми и навих мама да го вземем ;дд. Като шапка си имам бяла от миналата година. Значи една такава плетена и има козирка laugh . Много си я обичам <33 и някво много сладко стои ;дд. Шалче също си имам черно - бяло е. Иии ми се връзва и с якето и с шапката и с ботушите ;дд. Ръкавици имам три чифта ;дд. Зелени, черни и едни сини ;дд. А сега и аз съм се лепнала за едни лилави ;д *лилавоооо <333* ;дд. Ще се опитам да накарам мама да ги вземем ;дд. Като панталони си нося дънките, които винаги нося и панталоните. Нищо по специално. Нося и пуловери, но не особено често. Някво ми седи много дебело ;дд, като сложа яке и пуловер ;дд. Общо взето съм готова да посрещтна първия сняг ;дд.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Мода - Зима 2010 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мода - Зима 2010 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Мода - Зима 2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мода - Зима 2010   Мода - Зима 2010 Icon_minitimeВто Окт 19, 2010 12:30 am

Такаа.. като за начало - вече си купих яке, червено, с много "джаджи". ;д Кажи-речи планинско яке. ;д Много си го харесвам, защото е топло, пък и цвета много си го харесвам. Ботуши още не съм си копувала, но искам някакви или черни или бели. Черните малко ми омръзнаха, но пък си отиват с каквото и да е. Та не искам да са чаааак до коляното, защото имам чувството че не мога да си движа крака (от коляното надолу). ;д Шапчицата ми и ръкавиците са ми лилави. < 33 На тема "лилаво" съм тази година. Ръкавиците много си ги харесвам, защото са малко по дълги (е, не чак до лакътя). Имам още едни ръкавици, които са без пръсти - отново лилави. Много ми харесват, защото по мое мнение са много яки, макар и миналата зима като ги носих да ми измръзнаха пръстите. ;д Шапката също си я харесвам, пръво защото е лилава и второ - защото топли, нали това й е целта. Тази зима съм решила да си нося всичките шалчета, които си накупих през лятото - естествено лилави. ;д Имам няколко, които са правоъгълни и два, които са триъгълни.

БДУ, Чичи: Темата е хубава. (:


Последната промяна е направена от ~Rossita. на Вто Окт 19, 2010 1:42 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Saranghe ♡
Маниак
Маниак
~Saranghe ♡


Warn :
Мода - Зима 2010 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мода - Зима 2010 Right_bar_bleue

( : :) Кoрean Дiвa (:
Брой мнения : 519
Reputation : 5
Join date : 01.03.2010
Age : 24

Мода - Зима 2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мода - Зима 2010   Мода - Зима 2010 Icon_minitimeВто Окт 19, 2010 1:10 am

Аз за сега съм се подготвила..малко. Имам едни страхотни черни панталони избелени на коляното, които топлят ужасно, невероятно, нереално, страшно...добре де, спирам...много. Имам също много сладки равни бодушки до средата на прасеца в сиво на розово розички и покрити с пайети. Искам да си взема шапка, шалче и ракавички...а познайте какви! Лилави, естествено *лилаво for life*. Най-верочтно за шала и шапката ще изнудя майка ми да ми ги изплете...Ама да ми направи и цветемце на една кука за шапката. Пък за ръкавиците все ще се намерят. В цяла Варна, не може да няма едни нормални лилави ръкавички. Сега смятам да прегледам всичко в laredoute.fr и да накарам мама да си вложи кодовете в зимния ми градероб. А...също смятам да си взема и много, адски и страшно готини ботушки, ама топли. Ако не-горещи. Най-вероятно черни, пък аз ще ги декорирам. Пък съм навила мама за шопинг тур Събота и Неделя по моловете. Да видим какво ще излезе...
За блузките...Еми...много ми се иска да си вземе пуловерчета, ама не от онези, които баба носи, ами нещо по-тъничко да изглежда, но в няколко цвята и да ги нося с боди отдолу. Искам още мнооого клинове за многобройните си поли, които не знма как се се узовали в гардероба ми. Както и ми трябва една рокля! Да рокля. Такава хубавичка с дълго ръкавче. Че да си се кефя. Много обичам да имам по една страшна дреха и някой път като не съм в настроение за училище да си я обличам и да си вдигам самочувствието. Та де..страшна рокля, която ще нося само в сухи дни. За другите ще си префасонирам някое пуловерче или топла блузка с текстилни бои, пък мама да и сложи там нещо пайета, мънисто, плетено цветенце и etc.

Общо взето е това. Може и да си съжителствам с нещо от ваш'те, ама няма да се сърдите. xa
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Мода - Зима 2010 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мода - Зима 2010 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Мода - Зима 2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мода - Зима 2010   Мода - Зима 2010 Icon_minitimeВто Окт 19, 2010 1:27 am

Аз също съм долу-горе подготвена за тази зима!
На скоро си купих ново яке и вече имам 2 - едното като се изцапа да съм сигурна, че имам да ги сменям като се перат! Черно и сиво - това са ми цветовете, каквито са и на якето, които предпочитам тази зима ;д. Едното яке е по-лекичко с колан, шушлеково и яка, която страшно много ме кефи, а другото е от милата година и е по-дебело, черничко с гугла - него го обичам повече. Изгубих си хубавата шапка и не мисля тази година да давам отново много пари, защото не се знае и с новата какво ще стане. Ботуши - сиви или черни, може също и лилави. За сега си имам гумени с топла подплата, но все пак няма да откажа нови. Искам дълги ботуши прилепнали по кракът с цип и ток не по висок от 3-4 см. Може някъде да са набрани или да имат някаква шарка по себе си - това няма значени стига да ми харесват. Също искам и боти, подобни на тези .
За дрешки си залагам на старите добри дънки и панталони тип цигара. За блузки - пуловери! Обожавам ги - от типа на тези имам няколко в различни модели и цветове. Шалчета - задължително! Ръкавици имам няколко варианта, така, че тази година няма да харча пари - имам нормални, кожени, дълги без пръсти и какви ли още не видове. Също така съм си набелязала няколко страшно готини и пухкави елечета в NY и чакам да им се намали цената, понеже според мен сегашната им цена е прекалено скъпа.
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Мода - Зима 2010 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Мода - Зима 2010 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Мода - Зима 2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мода - Зима 2010   Мода - Зима 2010 Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 12:26 am

Мерси, че коментирахте.

Аз днес си купих ботушки, до коленете, точно каквито си харесах на първо желание и съм много доволна. По-нататъка може да си купя и по-къси, пак сиви. Нещо тази зима ми е на сиво/лилаво. ^
Реших, че все пак трябва да си купя и яке, че ботушите да си отиват с нещо. Якето probably ще е късичко, сиво. Ще видя как, ще си събера парииичкии.. laugh
Ужас, за накакъв кирлив месец имам да събирам сумати пари, все за неизбежими неща.. Ужас. laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Crazy <33
Неспасяем
Неспасяем
Crazy <33


Warn :
Мода - Зима 2010 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Мода - Зима 2010 Right_bar_bleue

( : I`m a big,big girl in a big,big world! :)
Брой мнения : 1496
Reputation : 2
Join date : 15.11.2009
Age : 24
Местожителство : Karnobat, Bulgaria

Мода - Зима 2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мода - Зима 2010   Мода - Зима 2010 Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 12:49 am

Аз вече съм готова за зимата... Имам си две якета. Едно лилаво(шушляк), много топли и едно черно, не топли чак толкоз ама е много яко, така че си го обичам .... Имам лилава шапка плетена с козирка и едни ръкавички - черно и лилаво на черти... имам и с отрязани пръсти, кожени ама с тях ми замръзват пръстите ....Вече ми купиха ботушки,черни, горе-долу 10 см високи, равни и с лилав конец по тях и с лилаво на подметката. Тази година залагам на дънките и няколко чивта топлички панталони, а за отгоре няколко по- леки и по-меки пуловерчета, няколко блузки и няколко анурака...Така, че поне до първия сняг съм уредена топличкоо :).
Върнете се в началото Go down
http://miley-love-miley.dir.bg/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Мода - Зима 2010 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Мода - Зима 2010 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Мода - Зима 2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мода - Зима 2010   Мода - Зима 2010 Icon_minitimeЧет Дек 23, 2010 1:21 am

Днес си купих ботуши, както казах.
Много странен характер съм, старите вече не си ги харесвам. sad Седя като котарака Чизми. Не че не исках такива, обаче нещо кракът ми изглежда супер голям. Не че не е, ама все пак.. laugh
Таа.. Купих си едни, по-къси. Подметката им е леко дебела и са адски сладки. Тъмно сиви са.. Абе невероятни са, честно казано. Супер много си ги харесвам, даже може по-нататък да ви ги покажа. laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Мода - Зима 2010 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мода - Зима 2010 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Мода - Зима 2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мода - Зима 2010   Мода - Зима 2010 Icon_minitimeЧет Дек 23, 2010 1:42 am

А, така и така Чичи е писала, и аз да се похваля с ботушите си! < 33
Значи, много са хубави, първо това да ви кажа. Тъмно сиви са, имат мноооого малък ток ии мязат на каубойски малко. laugh Отгоре се разширяват и са набрани. Много са сладурски, обичам си ги. < 3
btw на обувките има надпис Wizards Of Waverly Place. laugh sun

BTW: Скоро ще изврънкам мама за тези кецки на Wizards. 459 ;d
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





Мода - Зима 2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мода - Зима 2010   Мода - Зима 2010 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мода - Зима 2010
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мода: Есен - Зима 2011
» Елегантна мода есен-зима 2011-2012 от Gucci
» Есен/Зима 2011/2012 Дамска мода в мъжки стил.
» Мода
» ПРИЧЕСКИ есен-зима 2011-2012

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии