Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кеч чат

Go down 
+5
wascop
Alice~
~Ivssy`
LightOne
rozaLie
9 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
АвторСъобщение
BadKitty
Редовен
Редовен
BadKitty


Warn :
Кеч чат - Page 16 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кеч чат - Page 16 Right_bar_bleue

( : If speed kills - consider me dead!
Брой мнения : 286
Reputation : 3
Join date : 07.10.2011
Age : 32
Местожителство : Велико Търново

Кеч чат - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеч чат   Кеч чат - Page 16 Icon_minitimeСъб Ное 24, 2012 5:20 pm

"Крисчън изскочи като младо яре"


xa Ти ме убиваш с тия изказвания. rofl нищо, че коментарът е старичък :Д
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Кеч чат - Page 16 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Кеч чат - Page 16 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Кеч чат - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеч чат   Кеч чат - Page 16 Icon_minitimeСъб Ное 24, 2012 7:41 pm

Ами точно така си беше - Крисчън както се превиваше на тоя под изведнъж изскочи на пожар да спасява положението с завидна доза пъргавина. Поне видяхме още една от ролите на съдиите да подсказват какво става. laugh
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Кеч чат - Page 16 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Кеч чат - Page 16 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Кеч чат - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеч чат   Кеч чат - Page 16 Icon_minitimeВто Фев 05, 2013 1:42 am

Гледах Ръмбъла, такава простотия не си и мислех, че могат да сътворят...

Като цяло мачовете преди това не ги гледах. Бяха ми меко казано безинтересни, а и с оглед на това, че не знаех storyline-ове ми бяха ужасно досадни и каквото там се сетиш. Почна ръмбъла, и първите двама бяха много обещаващи - Джерико и Зиглър, изглеждаше силен старт. Много се израдвах на Джерико, а от коментаторите разбрах, че това му е завръщане. Върви си мача, идват някви пичове... 3MB ли бяха тези глупчовци? Изобщо стават ли за нещо? И какво стана с dashing Cody Rhodes? Ама той много дашинг е станал! Иначе не знам дали до сега е имало нещо, но ръмбъла изглеждаше като начало на една потенциална вражда между Коди и брат му Голдъст, на мен лично ще ми бъде интересно. Но май вече е заформена, ако може някой да каже... Друго, неочаквано появата на Ортън ми хареса, но след като излезнаха всички участници реших да превъртя, защото се бях отчаяла от слабия кеч, особено тази глупост с Кофи и стола, или пък когато Браян отстрани Кейн и после си викаха yes и no, dafuq? Или пък супер глупавия Barret, нямам думи, та като превъртях и като видях че сред последните двама е Сина и се хванах за главата и моля ти се коментатора казва "Cena is in the main event at WM", апф.. че той излизал ли е от там? phaha не, просто се надявах да е някой друг и да build-нат нещо, но Сина отново да печели? Ай стига, де. А мачът за wwe championship не го изгледах и яко го скипнах, само промото на Роки изслушах и леко ме надъха, и после превъртам и виждам как CM Punk ликува и виждам, че има още около 10 минути, превъртам и те пак се бият и после Роки ликува... dafuq какво изобщо се случва в тази федерация и... продуктът за една година е паднал УЖАСНО много... иначе много добро клипче за мача за титлата, много ми хареса! :)))
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Кеч чат - Page 16 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Кеч чат - Page 16 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Кеч чат - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеч чат   Кеч чат - Page 16 Icon_minitimeСря Фев 06, 2013 5:22 am

Ами не знам доколко бе простотия толкова, тъй като за мене бе в пъти бе по-добър и интересен от миналогодишния. Верно че Сина го спечели, но си има логика - Скалата и Сина ще правят пак пачки на Кечмания. Всеки друг мач би дропнал. Видя се че СМ Пънк като изпълнение не е за Кечмания и няма този интерес, така че друг вариант нямаше. Аз още в началото се бях примирил, затова и не хейтя толкоз.
За мача за титлата обаче може би ти се е получило така заради превъртането. Не разбирам какво му е чудно в това развитие - излиза Винс и оправя справедливостта. Виждали сме го вече тоя сценарий.
А може би вкусът ти за кеча се е качил ужасно много. tongue
Както и да е иде сезона на Кечмания - мат'риала би трябвало да се качи по презумпция.

Хвърли поглед и върху новата филмова продукция у бвц с неква си стефка. Спукал съм се. rofl
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кеч чат - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеч чат   Кеч чат - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кеч чат
Върнете се в началото 
Страница 16 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Reality :: Кеч-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създаване на форум Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии