Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Update 21.06.2010

Go down 
+2
^^бубс...
rozaLie
6 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Update 21.06.2010 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Update 21.06.2010 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Update 21.06.2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Update 21.06.2010   Update 21.06.2010 Icon_minitimeПон Юни 21, 2010 3:15 pm

Окей. Не издържам, без да дам информация. Само ще помоля темата да не се трие, защото последният път, когато направих тема за новини тя беше изтрита, не знам от кой. Също ще помоля да покажете малко уважение и да коментирате. smile Ще напиша по-важните неща, от както не съм писала, защото няма смисъл да ви товаря със новини от април на сам.

Няколко клипа от MMVA. Смени тоалетите си към пет пъти, беше невероятна. Откри наградите със "Party In The USA", като около нея имаше танцьори, излезнаха и момчета, които карат колела. Оказа се, че един от тях е Бийбър и феновете му полудяха. ;д Майли му изпя на ухо ".. And the JB song was on.." Беше ъмейзинг. Изпя и Can't Be Tamed, което също беше невероятно изпълнение. Почти на всякъде беше без удължения, страшно сладка. Както знаете, имаше снимки на Майли, излизайки от фризьорският салон, все едно се е постригала. Това са били удължения и тя винаги може да е различна. Няма спор и по двата начина е невероятна сладурана. Също така спечели награда за "International Video Of The Year", чудесно. Ето сега вижте видеотата, които са излезнали от наградите:





Update 21.06.2010 Miley%20singing%20
Майли ОФИЦИАЛНО напусна Hollywood Records, като е подписала договор със голямата музикална фирма "Universal Music". Окончателно се маха от Дисни - (Hollywood Records). Към голямата компания, към която Майли се присъедини са големи имена, като Риана, Марая Кери. Също така любимеца на тинейджърите Бийбър и още много. Вече я има и във сайтът им - ВИЖ!

Реклама на Дисни, в която участва Майли.


Ето едно много сладко видео, където Майли е със своят гей-приятел, зад кулисите или по време на турнето, както искате го наречете и пее Bad Romance:


Майли е обсебена със Кристен.


Видеота от МТВ:
Майли казва, че е повече сугирна в себе си, от колкото някога е била.
Екипа на Майли я предпазва от глупости.
Майли пожелава на баща си "Честит ден на бащата".
Майли е развълнувана от MTV Live Stream.
Как Лиам повлия на албума й.
Майли отговаря на въпроси от Туитър за Джъстин Бийбър, Лиам и най-трудната песен.
Майли говори за излизането на I cant be tamed.
Майли казва, че не е рапър.
Майли казва, че не слуша поп музика.

Update 21.06.2010 100615-miley-cyrus-hmed.grid-4x2
"Не се опитвам да бъда леко момиче" каза Сайръс в скорошно интервю. "Не се опитвам да отида в клуб и да събера тълпа момчета. Това което се опитвам да направя е да се средоточа върху записите ми и да изглеждам и да се обличам по начина по който песните ми звучат."
Майли признава, че се чувства удобно в тялото си.
"Наистина се чувствам комфортно в тялото си, работя много и знам, че мога да нося, това което ми е удобно. Чувствам се по-удобно, когато нося по-къси дрехи, което винаги правя." казва тя.
"Сега мога повече да правя това свободно, а и също така пораснах по този начин. Не е като да съм преди пет години. Сега това съм аз, в момента."

Update 21.06.2010 Normal_2_image3
Може да свалите албумът Cant Be Tamed. - [url=]ТУК![/url] Съжелявам, ако Теди вече е била постнала линкът. Не съм видяла.

Update 21.06.2010 052
На ухото на Майли,напоследък беше забелязана малка татуировка "LOVE".Репортер на Е! се свърза с нея и и зададе няколко въпроса докато е в Ню Йорк за промотирането на новия си албум.Относно въпроса за татуировката тя каза : "Има толкова негативизъм навсякъде по света и единственото,което ти се иска да чуеш е "любов".Хората постоянно идват при мен и ми казват - чух някой да казва това и онова за теб - а аз просто ги игнорирам тези неща.Любовта е силата,която кара света да се върти и това е единственото върху което трябва да се фокусираме".Относно филма LOL,който ще започва да снима с Деми Мур,тя казва: "Мисля че ще е добре да бъда около някой,който обичам и от който мога да гледам.Тя е толкова умна.Имала е много трансформации и е човек от когото мога да науча доста".Майлс също потвърди и участието си във трилъра Wake,който ще снима след LOL.Също така казва,че следващ албум и турне са възможни,но след заснемането на двата филма.Явно поп-принцесата няма скоро да почива...

Цялото интервю на Майли в шоуто на David Letterman:


И изпълнението й:


Предполагам знаете, че на 18 юни, Майли беше във ABC's Good Morning America. Изпя Every Rose Has It's Thorn, заедно със Брет Майкълс. (Майли е направила кавър на песента, защото майка й страшно много я харесва) Също така сред изпълнените песни бяха и Party In The USA &Can't Be Tamed. И няколко интервюта. Ето клиповете:






Ето го и целият ремикс на I cant be tamed с Лил Джон.


За Найли феновете!! Слагамм в спойлер, защото може би не всички искат да четат за Найли. (:
Spoiler:

Нов мъж за Майли!! Само че за новия и филм.Разбра се кой ще партнира на Майли в филмa LOL: Laughing Out Loud.Името му е Douglas Booth.Снимките започват през Юли,а в него се разказва за майка (Деми Мур) и дъщеря (Майли),които преминават през много труден период в живота си.Майката употребявала наркотици и забъркана в най-различни проблеми се страхува,че дъщеря и ще я намрази.Докато не намира дневника и разбира,че момичето и върши къде-къде по-лоши неща.Оказва се,че двете много си приличат в начина си на живот.

На последък Майли има доста интервюта, по случай последните й концерти, излизането на албумът й и филмите. Ето и няколко интервюта:



Update 21.06.2010 Cyrus.Miley.Teen.choice.awards5454
Майли писа в блога си по случай номинациите й в TCA.
"Благодаря ви толкова много, че ме номинирахте отново в TCA. Гласуването започна, така че моля ви, гласувайте! Ако някой може да направи така, че тази мечта да се сбъдне, то това сте само вие, хора! Ще бъде толкова невероятно да спечеля нещо с филма "The Last Song". Утре (вече днес) аз и Лиам правим една година заедно, така че това е страхотното време. Благодаря ви, че ме номинирахте в толкова готини категории!
X M"
Гласувайте за Майли от ТУК! (След като се регистрирате, или си влезневе в акаунта)

Майли ни запознава с една млада жена - Рахил, ти се се запознали на Световният, младежки проект, Make-A-Wish's World Wish Day. Рахил е посланичка на Make-A-Wish.


Вече в няколко интервюта, Кристен Стюърт, казва, че харесва песента на Майли - The Climb. Когато в МТВ я питат каква музика слуша, тя отговаря, че музиката, която слуша няма нищо общо с измъчените песни на Бела, а по-скоро си слуша нормална музика. Каква е нормалната музика за Кристен, ли? Оказва се, че в листа й с музика се включва Майли и Лейди Гага.
"Може би слушам по малко и от двете" признава Кристен. "Но не знам, The Cilmb е моята основна песен." - ВИЖ!

Преглед на нова песен от Хана 4.


И.. Още интервюта! ;д



Update 21.06.2010 Miley-cyrus-hannah-montana
Майли Сайръс, казва, че не Хана Монтана зад себе си , защото те са един и същи човек. В интервю за Access Hollywood's Billy Bush, Майли казва, че Хана Монтана винаги ще е част от живота й.
"Хората не могат да кажат, "Тя остави Хана Монтана зад себе си" защото аз съм Хана Монтана." казва тя. "Мисля, че понякога на хората им е трудно да помислят. Това бях аз, просто с перука на глава. Всичко беше мое - морал, песни, вдъхновение."
"Бях казала на едно момиче да изживее мечтата си. Това не беше Хана Монтана, това бях аз. Сега не работя с руса перука или с блясък и всички тези неща..."
Звездата допълва, че е щастлива, че е "имала Хана Монтана" и никога няма да иска "да го направи да изглежда лошо нещо."
Тя признава, че понякога може и да прозвучи така, но никога не е искала да "изкаже неуважение" към героинята, защото тя е направила много за нея.

Update 21.06.2010 Article-0-09F9672B000005DC-287_468x654
Тази седмица, Майли снима нов клип към песен Big Big Bang. В клипа, тя си партнира с Кевин Зегерс с които дори се целува!! Но Загерс казва, че да целуне Майли за видеото, не е толкова забавно, колкото звучи.
"Лиам, беше там и той изглеждаше, като един много много добър човек и мойта приятелка, която всъщност работи с Майли, също беше там, така че в действителност беше много странно от колкото обикновено, целуването за камери." казва Зегерс пред МТВ нюс. "Обикновено, те не познават хората в живота ми, но Майли познава гаджето ми и то много добре, а аз се запознах с Лиам. Тези неща са много странни."
Зегерс, казва, че видеото е повече от мечтан сън и че неговият герой има екшън сцени. "Моят герой работи на паркинга и той вижда Майли да кара и той започва да си мечтае, което е част от видеото." разкрива той.
"И в края се случва нещо драматично. Не е целувката ми с Майли, а става катастрофа. Така, че имаше много каскади."
За клипа Загерс си е направил тату на връта, с която се шегува, че го прави да изглежда повече "гадняр". Но, ако феновете очакват видеото да покаже мръсната страна на Сайръс, то въобще не може да става дума за това. "Тя е...просто една красива, млада жена, която малко броди наоколо. Това определено не е мръсно, по никакъв начин." обясни той и добави, че в реалният живот Сайръс е много добра. "Тя е много любезна и добре възпитана, което е рядкост за някого в нейното положение. Мисля, че е тотално сладка."

Майли писа в блога си:
"Здравейте, хора! Просто исках да ви провиря и да ви кажа, че ви обичам. Сега се връщам у дома и е толкова хубаво, да чувствам Калифорнийското слънце. От както съм у дома, имам много бизнес срещи в които говоря за мои бъдещи проекти. Супер развалнувана съм, тази нова глава от живота ми да започне. Благодаря ви, че ми давате възможността, да правя това, което обичам. Живея, за да се забавлявам и всички вие сте невероятна публика! X M"

Майли участва в гигандската световна вълна през BBC5, на живо в чест на Световната купа през 2010.


Още интервюта..



Update 21.06.2010 Mileyzac_0
Майли, която бе подложена скоро на атаки за новата й пораснала и секси визия в новата й песен “Can’t Be Tamed,” казва в Шоуто на Били Брш, че в Холивуд има двойни стандарти.
"Момичетата веднага ще кажат "О, тя се опитва да продава сексапил." казва тя пред Били. "Обичам Зак Еврон, но какво продава той? Той е прекрасен, той е секси, не гледам филмите му, защото съм като "Той е фантастичен актьор." Страхотен актьор е, но и също е и секси."
Майли сподели, че на колегите (мъжете) й, им е по-лесно в часта с костюмите.
"Той не носи трико с голи крака. Носи риза. Но каква е разликата?" продължи тя. "В "Училищен Мюзикъл", той е по баскетболни шорти, но без горна тениска и всички момичета си умират направо."
"Просто не е толкова очевидно, когато момчетата го правят." добавя тя. "През първата ми година, бях на турне с Джонас Брадърс, и момчетата се отърваха без никой, нищо да им каже. За момичетата, това винаги ще бъде по-трудно. Това не е извинение, просто означава, че трябва да работим по-усилено."
Но дали гаджето на Майли, Лиам Хемсуърт, трябва да се тревожи от Зак?
"Лиам е секси също, но Зак има специално място в моето сърце." сподели Майли. "Обсебена съм от Зак Ефрон. Ако не беше плашещо, защото ми е приятел, щях да си облепя цялата стена в негови плакати."







Eдин уникално сладък клип на ДейвДейс, който аз много обичам, където той ни показва как са вървяли снимките към клипът "My Last Song For Miley".






Това е което аз мога да ви дам.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
^^бубс...
Неспасяем
Неспасяем
^^бубс...


Warn :
Update 21.06.2010 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Update 21.06.2010 Right_bar_bleue

( : ЗДР на Всички
Брой мнения : 846
Reputation : 4
Join date : 14.02.2010
Age : 28
Местожителство : Търговище

Update 21.06.2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Update 21.06.2010   Update 21.06.2010 Icon_minitimeПон Юни 21, 2010 4:54 pm

Майли харесва Зак!!
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Update 21.06.2010 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Update 21.06.2010 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 25

Update 21.06.2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Update 21.06.2010   Update 21.06.2010 Icon_minitimeПон Юни 21, 2010 6:57 pm

Чичи, мерси отново за информацията.
Та.. според мен е готино, че Майли харесва Зак. Мхм, той наистина е.. секси. ;д
Клипа с целувката със Зегерс.. не знам, аз бих се почувствала неловко да се целувам пред гаджето си с гаджето на друго момиче. ;д Но Майли е свястна и не би позволила това да я притесни, според мен.
Интервютата са много интересни.
Клиповете от MMVA са страхотни. Особено клипчето със Бийбър. ;д
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Update 21.06.2010 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Update 21.06.2010 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Update 21.06.2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Update 21.06.2010   Update 21.06.2010 Icon_minitimeПон Юни 21, 2010 7:55 pm

Чичи,мерси за информацията беше ми много интересно.. Харесаха ми изпълненията и особенно като се появи Бийбър.. ;дд
Върнете се в началото Go down
Dirty Little Liar.
Неспасяем
Неспасяем
Dirty Little Liar.


Warn :
Update 21.06.2010 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Update 21.06.2010 Right_bar_bleue

( : That everything you do, is super fuckin' cute! ;}
Брой мнения : 842
Reputation : 7
Join date : 16.11.2009
Age : 27
Местожителство : София

Update 21.06.2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Update 21.06.2010   Update 21.06.2010 Icon_minitimeПон Юни 21, 2010 8:46 pm

Чичии, мерси много за информацията.. Наистина беше интересно, да прочета всичко това..
Върнете се в началото Go down
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
Update 21.06.2010 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Update 21.06.2010 Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. <3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

Update 21.06.2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Update 21.06.2010   Update 21.06.2010 Icon_minitimeВто Юни 22, 2010 7:47 pm

Чичи,мерси.Страшно много ми хареса информацията,която си постнала! (( :
И Браво за положения труд! <3
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Update 21.06.2010 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Update 21.06.2010   Update 21.06.2010 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Update 21.06.2010
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» BIG UPDATE! // 11.04.2010
» BIG UPDATE #2 // 01.02.2010
» I'm baaaaaaack! // 07.03.2010
» Meet & Greet UPDATE.
» 10.03.2010

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Музика / Music :: Майли Сайръс / Miley Cyrus-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте своя форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии