Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Горещ стол с феновете на Селена Гомез

Go down 
+17
maggie*
x_HeAdFiRsT_x
Selena_Gom3z
:..КифладжкийкА..:
SeLLsYy
~one and the same ...
БетС :)
candyx. .
...:СиС:...
Selena_swim
- NataLiya ~
ж0ричА`
selena_fenka~
Kat3t0 ♥
lovely_girl3
silent_
ДанС
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
lovely_girl3
Неспасяем
Неспасяем
lovely_girl3


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 687
Reputation : 6
Join date : 13.04.2009
Age : 30
Местожителство : Плевен

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeСря Май 27, 2009 9:59 pm

Здрасти selena_fan ;PPp
1.Николай
2.Лъжата най-вече лицемерието и да се правят на такива каквито не са :)
4.Ами сега ще си взимам ангорско коте и още не съм решила как да го кръстя
5.Искам да пея това ми е мечтата от малка и много искам да я реализирам.В момента се уча да свиря и на пиано по-късно мога да записвам и китараи така :)
6.Да харесвам ги и тях от около 1 година...честно казано не помня точно как разбрах да тях,но сигурно покрай Сел :)
7.Да имам с нея се познаваме от както бяхме на 5.Казва се Мария
8.Определено музиката е моят живот
9.Еми честно казано имам много любими певици,но определено Сел я харесвам най-много
10.Това е мнооого сложен въпрос имам страшно много любими песни ето някои - Weezer - Island In The Sun ; Taylor Swift - Love Story ; Taylor Swift - Crazier ; Miley Cyrus - Bottom Of The Ocean ; Hilary Duff - Our Lips Are Sealed ; Black Eyed Peas - Boom Boom Pow ; The Underdog Project - Miami - и да не продължавам,че ще се увлеча.И определено сега като излезе новият албум на Сел ще имам и нейни любими песни ;P
11.Салина Гомез,а актьор може би Тейлър Лаутнър,Джонас,Чад Майкъл Мъри и Шон Фарис
12.Мм може би Step up 2
13.В училище,на центъра,на басейни,по магазините,в някое кафе или на някоя сцена ;D
14.Пея,свиря,излизам с приятели и естествено седя на компютъра ;D
Беше ми приятно да ти отговоря ;P
Върнете се в началото Go down
ДанС
Маниак
Маниак
ДанС


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 593
Reputation : 0
Join date : 13.04.2009
Age : 27

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeПет Май 29, 2009 2:21 pm

Айде от днес пържим Катето! :DD
1.Обичаш ли агнешко laugh
2.Ходи ли ти се на плаж?
3.С твоят/твоята/твоите bff често ли намирате за какво да спорите?
4.С кой от форума си най-близка?
5.Смяташ ли,че притежаваш нещо по-специално от другите?
6.Често ли се хилиш? rofl
7.Падаш ли си по някого тааайниччко? 107
8.Като пораснеш голяяяма голяма каква искаш да станеш?/ xa xa
9.Суеверна ли си?
10.Колекционираш ли нещо?
11.Какво предпочиташ-да замълчиш или да излъжеш?
12.Винаги ли си пишеш плановете в даскало или ги съкращаваш малко xa 546
Айде чаоооооо...
ПП:Сори за тъпите въпроси,ама туй имислих само...
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeПет Май 29, 2009 2:58 pm

Здрасти Данс hug

1. Мм не много dry
2. Даа beach
3. Ооу денонощно ;Пп като куче и котка сме ;д аз съм голям инат и не е ли на моето се сърдя ;д
4. Ами покрай чата тепърва опознавам повечето .. може би с Жори, защото с него си пиша най-често и Ники, но пък тя влиза много рядко в скайп, иначе е страхотен характер ..
5. Да, уникален мързел tongue
6. Дори и да няма причина пак си се хиля, осовено пък в училище. И като почна не мога да спра blink laugh
7. Емм то не е тайно ;Д
8. Чистачка на т0алетни sun laugh шегувам се, не съм мислила още.
9. Малко
10. В момента не. Като малка съм събирала картички, календарчета, салфетки и такива глупости.
11. Да замълча.
12. Май ги пиша всички, ама аз като не мога да си намеря тетрадките пише на лист и после се изгуби някъде, тъй че напразно си хабя ръката blink laugh

Мерси за въпросите hug ily
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
lovely_girl3
Неспасяем
Неспасяем
lovely_girl3


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 687
Reputation : 6
Join date : 13.04.2009
Age : 30
Местожителство : Плевен

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeПет Май 29, 2009 5:37 pm

Здрасти Кате 459
1.Ако срещнеш Сел на улицата какво ще направиш?
2.Имаш ли домашен любимец?
3.Кой ти е бил най-щастливия ден?
4.За какво мечтаеш?
5.Кой ти е любимия цвят?
6.Кое ти е любимото животно?
7.Обичаш ли да се гласиш по 2 часа,когато излизаш?
8.Кое у Сел ти харесва най-много?
9.Коя песен на Сел ти е любима?
10.Любим актьор?
11.Любима актриса?
Е това е от мен bq
Върнете се в началото Go down
ДанС
Маниак
Маниак
ДанС


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 593
Reputation : 0
Join date : 13.04.2009
Age : 27

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeПет Май 29, 2009 11:24 pm

Нямам търпение Катето да отговори на въпросите на Румито,защото са много интересни! dance smile smile
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 12:01 am

Здрасти Румии hug

1. Ммм 1во ще изпищя от радост и после сигурно ще припадна xa
2. Преди имах куче, ама вече го няма crying crying
3. Ами аз не помня сутринта какво ми се е случило .. ;д може би последния ми рожден ден и преди седмица някъде, когато се роди племенника ми тогава голямо скачане падна, защото обожавам бебета tongue
4. Най-вече да съм жива и здрава аз и хората, които обичам, да се видя със Сел и още куп неща
5. Всички пъстри 931
6. Много обичам кучетата friends
7. Попринцип не си харесвам много естествената коса и почти винаги я минава с преса, после 3 часа я оформям пред огледалото защото все стърчи от някъде /в крайна сметка пак не я оправям, но това е друг въпрос/. Иначе не обичам да слагам тонове грим.
8. Трудно ми е да избера само едно, но определено ме впечатли 1во с визия и после се убедих и в гласовите и данни ;п. И Деми например има хубав глас, но някак си не ми допада /не ме и дразни/.
9. В момента Whoa Oh!, защото е най-нова, другите съм ги слушала до втръсване ;д
10. Даниел Радклиф
11. Селена Гомез

Мерси за въпросите
sun ily
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
ДанС
Маниак
Маниак
ДанС


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 593
Reputation : 0
Join date : 13.04.2009
Age : 27

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeНед Май 31, 2009 5:54 pm

Може ли пакк laugh ??..
1.Как се чувстваш точно в този момет?
2.Едно пиленце ми казаа(;Д),че сега си пишеш с някой,но незнам с кого.Айде да ми кажеш! :ДДД
3.Защу толкуз тъ бичамм?
(Започвам сериозните)
4.Какво правиш след като се събудиш?
5.Какъв цвят са очите ти?
6.В колко часа си се родила?
7.най-голямата беля,която си правила?
8.Срамуваш ли се от постъпките си?
9.А самата ти срамежлива ли си?
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeНед Май 31, 2009 8:51 pm

Здрасти Дансс ily ily
1. В момента се ядосвам, защото пробвам да кача сайта си, но не става dry
2. Ами с братовчедка ми, Никол и Алекс tongue
3. Тук вече не мога да отговоря :Д /лоф ю ily ily ily/
4. Включвам компа и после отивам да се мия ;д
5. Синьо-зелени xa
6. на 23 ноември в към 19:20 някъде tongue
7. Оо много са :д
8. От някой да
9. Зависи с кого съм, пред повечето ми приятели съм адски освободена и правя всякакви глупости без да ми пука. Има други, които някак си ги чувствам далечни и не мога да се отпусна.

Чао и мерси за въпросите :П
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
ДанС
Маниак
Маниак
ДанС


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 593
Reputation : 0
Join date : 13.04.2009
Age : 27

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeНед Май 31, 2009 8:54 pm

Маллееее kiss И аз така,както ти си отговорила на деветия въпрос!!Юхуул :д
Върнете се в началото Go down
ж0ричА`
Редовен
Редовен
ж0ричА`


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 238
Reputation : 9
Join date : 23.04.2009
Age : 30

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeНед Май 31, 2009 9:38 pm

Катенцее hug hug hug ily ily ily

1. Обичкаш ли ме xa
2. Слушаш ли чалга?
3. Тази година май си 7ми клас, към каква паралелка си се насочила?
4. Какво прави племенничето xa?
5. Разкажи какъв харектер си. Общо взето напиши есе от 500 думи xa xa (шегувам се)
6. Разбрах, че работиш върху сайт за Сел. Разкажи ни в пълни подробности как върви всичко xa
7. Има ли някой от форума, който мразиш?

И нали знаеш, че съм огромен фен на твоето творчество /графиките/ и те очаква и една порция графични въпроси (много съм гаден):
1. Бръшеси или текстури ползваш по-често?
2. От кой сайт взимаш текстури?
3. На кой правиш най-често графики? (май знам отговора, ама да попитам)
4. На кой графиките ти харесват най-много как стават? (имам в предвид на коя звезда като правиш)
5. С коя версия работиш?

Айде май те измъчих xa така че спирам. После ако се сетя още ще пиша smile Чао ily hug
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 1:19 am

Хей Жори tongue hug hug

1. ily ily ily
2. Понякога happy не съм от хората, които ненавиждат чалгата. От време на време минавам и на такава вълна, но това не е много често :Д
3. Много съм раздвоена между езикова или природоматематическа. Всеки ми казва различно, а аз искам и двете еднакво sad
4. Ами предполагам, че спи каквото прави всяко новородено :Д
5. Ами да започнем с това че съм голям инат. Не знам дали за добро или за лошо, но винаги държа да е на моето, макар че в последно време се опитват да отстраня това си качество. Много съм чувствителна и бързо се привързвам дори към хора, които не познавам. Мислех, че съм много нетърпелива, но онзи ден зъболекарката ми каза, че съм много търпеливо дете laugh като споделих това с една приятелка, тя също каза, че е така :Д така че и аз не се познавам явно. xa. Много съм бъзлива, страх ме е от тъмното :Д. Ако гледам страшен филм, после не мога да спя цял вечер. Голям филм-маниак съм, много обичам да гледам филми, сериали дори сапунки :П. Това май стига xa
6. Да започнем с това, че не върви xa .. Мислех, че ще е далеч по-лесно. Нещо не мога да зацепя с хоста, мислех да е към .com, но ми е трудно да го кача. Както изглежда ще бъде на хит БГ. Дизайна е наполовина готов. За име аз исках selenadaily ili ultimate-selena, но са заети, накрая в чата решихме да е selenagomez-bg.com, но тъй като както казах имам проблеми там това отпада, защото ще е на български хост и името не пасва. Друг проблем е галерията, търся свесна галерия, която да има така повечко място и да не показва всичко на една страница, тъй като ще има прекалено много албуми. Мислех да го пусна до месец, но ще ускоря малко темпото и ще се постарая до 8ми да е готов, защото тогава стават и 2 месеца от създаването на форума, но не обещавам нищо. По-късно ще пусна тема в медията ми за сайта и там ще пиша всичко.
7. Няма такъв все пак много малко сме заедно, не съм опознала всички до такава степен, че да имам причини да мразя който и да било. Обичам си ви всичките 459

------

1. Определено текстури
2. Deviantart.com
3. В последните 2 месеца само на Сел :Д /с малки изключения/
4. Най-много харесвам как се получават графиките на Сел. Може би, защото ги правя с най-голям кеф tongue
5. Photoshop CS2 fly

Чао и мерси за въпросите ily ily ily
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
ж0ричА`
Редовен
Редовен
ж0ричА`


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 238
Reputation : 9
Join date : 23.04.2009
Age : 30

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 04, 2009 1:31 am

Аз имам още един въпрос:
Как реши да направиш и сайт и колко време прекарваш на компютъра да се занимаваш с него?
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 04, 2009 2:17 am

Амии тъй като идва лятото :Д ии ще имам доста свободно време, затова ;д пък и исках към форума да има сайт.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 15, 2009 8:38 pm

иеее най сетне доиде и моят ред sun чакам въпроситее вии dance
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 15, 2009 10:49 pm

Аз първаа laugh sun

1. Липсва ли ти училището laugh?
2. Любима песен в момента?
3. Кой клас си?
4. Нещото, което те дразни най-много? 324

Айде после още, че сега бързам ;д hug ily hug ily
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
ДанС
Маниак
Маниак
ДанС


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 593
Reputation : 0
Join date : 13.04.2009
Age : 27

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 2:13 pm

Ади и от мен няколко...// cool //
1.Коя ти харесва повече-Майли или Селена? //Няма възможен отговор "еднакво" tongue laugh //
2.С колко мина?//Ако изобщо си минала laugh //
3.Коя беше последната ти оценка?
4.Tell me something I don't know или Cruella DeVil?
5.Любима порода куче?
6.С какъв цвят химикал пишеш най-често laugh //Ако все още не си в 1 клас,дето пишат с моливи ;Д//
Чаууу cool smile
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 3:30 pm

така първо ще отговоря на катето ily

1. амии чак да ми липсва не ноо ми липсват някой от приятелките ми (не че имам много де )
2.miley cyrus and nick jonas-before the storm в момента слушам само нея уникална песен
3.ами тази година бях 7-ми сега ще съм 8-ми
4. преструвките много мразя някой да се преструва на такъв какъвто не е


кате мерси много за въпросите ily
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 3:34 pm

и сега и на ДанС sun

1. ъм много сложен въпрос еми по принцип съм страшно голяма фенка и на двете но в момента може би на майли (без да обиждам сел ily )
2.незнам днес ще ни дават бележниците laugh
3.6-по литература laugh
4. определено Tell me something I don't know това е любимата ми песен на сел sun
5.имам фобия от кучета ии не ги обичам затова нямам любима порода
6.най често пиша с син химикал smile
чао чао и мерси за въпросите sun
Върнете се в началото Go down
ДанС
Маниак
Маниак
ДанС


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 593
Reputation : 0
Join date : 13.04.2009
Age : 27

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 4:18 pm

Моля,моля пак очаквай tongue smile hug
Върнете се в началото Go down
...:СиС:...
Неспасяем
Неспасяем
...:СиС:...


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

( : life is a journey...enjoy the trip!
Брой мнения : 2520
Reputation : 14
Join date : 08.06.2009
Age : 27

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 17, 2009 6:41 pm

Такам ето и моите въпроси:
1.Селена или Тейлър Суифт? ( tongue гадна съм)
2.В кое даскало ще влизаш(ако влизаш някъде де)
3.Кой ти е любимия филм?
4.Имаш ли си гадже?? ( rofl мали къв го измислих)
5.Как си с математиката?
и за накрая
6.Колко си висока?
айди стига толкоз laugh
П.С. ДанС може ли и мен да ме запишеш за горещия стол smile
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 17, 2009 7:41 pm

първо здравей sun
1.ъм да тфа е доста кофти въпрос ноо селена
2.еми не няма да кандидатствам но след 8-ми клас мисля да ходя в ана май
3.hanah montana:the movie another cinderella story and twilight
4.не нямам
5.много съм зле с математиката laugh
6.незнам laugh
Върнете се в началото Go down
ДанС
Маниак
Маниак
ДанС


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 593
Reputation : 0
Join date : 13.04.2009
Age : 27

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 7:38 pm

Айде пак :Д (:
1.Ще ходиш ли някъде през лятото на почивка?
2.Държиш ли тоолкова много на външния си вид?
3.Твърдоглава ли си ? lol! laugh
4.Обичаш ли банани ? 462 laugh
Чао...
ПП:Сега ще запиша и sel_demi.И тя вече ми е колежка tongue
Върнете се в началото Go down
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. <3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 8:02 pm

Ето и мойте въпроси:
1.Къде ще прекараш лятото ?
2.Коя ти е любимата песен на братята Джонас?
3.Харесваш ли сайта?
4.Имаш ли любима песен на Майли ?
5.Какво харесваш в себе си ?
и още един
6.Обичаш ли приятелките си?
ДанС и ако може и мен да запишеш на горещия стол?
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 9:02 pm

първо на ДанС
1.еми да сигурно ще ходя на море
2.не не държа на външния вид
3.да много laugh в семеиството никои не може да спори с мен вече даже не се и опитват
4.не не обичам laugh
чао friends
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 9:06 pm

и сега и на венито ( selena_ )
1.нямам планове
2.всички но в момента дуета с майли
3.много
4.еми да имам може би the climb и сега и дуета с джонасите иначе и много други
5.нищо
6.даа особенну тебее 459
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Горещ стол с феновете на Селена Гомез   Горещ стол с феновете на Селена Гомез - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Горещ стол с феновете на Селена Гомез
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Селена Гомез зарибява феновете си..
» Горещ стол с форумците
» Селена е наранена от феновете на Джъстин
» Феновете на Джъстин заплашват Селена.
» Харесвате ли Селена Гомез?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Служебни :: Кошче-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии