Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда..

Go down 
+3
Alice~
LightOne
rozaLie
7 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Empty
ПисанеЗаглавие: Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда..   Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Icon_minitimeНед Яну 03, 2010 4:55 pm

Чичи
Тали


Хей, Тали! Как си?
Хей... Амии... не съм много добре ама се държа още . smile
Като какъв човек би се определила?
Хм... аз по принцип не мога да се опрезеляч много много,ноо до колкота мога.. МНОГО голяма истеричка съм laugh инат съм .. не съм някоя надуфка с която не може да си говори или нещо такова... Също едно качества с което много се гордея .. Добър слушател съм! smile
Кое от качествата най-много ти помага? /във всички ситуации/
По принцим качеството с което най много се гордея от характера си е ината..Такаче може би ината най-вече.
Какво е за теб приятелството?
Стига приятелството да е НАЙСТИНА истинско..Всичко smile .
Най-тежък момент от приятелство, за теб?
Ъмм те са три най-тежки за мен .. 1-Когато се скарах преди време с едната ми най-добра приятелка и бяхме скарани близо година.. 2-Когато другата ми най-добра приятелка замина да живее в София ии 3-я най-тежък за мен беше когато най-добрият ми приятел почина в катастрафо /Ще помоля за това да не ме питате,нама да отговоря.../
Кога за първи път се влюби истински?
Преди 6 месеца /началото на лятото/ . smile
Най-важното нещо за теб в живота?
Роднините и приятелите ми.. Те са най-важното нещо за мен!
Има ли моменти, в които ти се иска да не виджаш никой.., да се затвориш в стаята си и да не обръщаш внимание на никой, дори да не си се била раждала и т.н. ?
Оо да .. и то много пъти... Дори го правя често.
А на какво се дължи всичко това?
Дори аз самата незнам .. Понякога просто ми се иска да остана сама.. Може би се дължи на нерви .. Но пък като ме хване депресията и става страшно laugh Но незнам просто като съм тъжна и имам нужда да остана сама.
Имало/има ли човек с който си споделяла/споделяш и се чувстваш добре, след това?
Да има... И то не е само един .. Имам 2 приятелки и един приятел с който споделям всичко и в тези моменти само те могат да ме успокоят.
Любим жанр филми?
Хм..?! Нямам гледям всичко което ми грабне окото! Гледам комедий,романтика,ужаси,анимация laugh и т.н
Любим филм?
Охх,те са доста. Здрач,новолуние,приказка за пепеляшка,още една приказка за пепеляшка,капан за родители,кървавата Мери,5 момичета,горещо маце.. За сега само тези ми дойдоха на ума,иначе 100 % има още. laugh
Оптимист или песимист си?
Песимист! Винаги съм била и винати ще бъда..
Защо? Не си ли пробвала да бъдеш оптимист?
Незнам защо.. Просто съм такава! Да,опитвала съм винаги да гледам розово на нещата ,на не става.. Просто така съм се родила и такава ще си остана..
Как ще запомниш изминалата година?
Изминалато година ще я запомня сс най-хубавото лято в живота ми. Също и с това,че ме нараниха адски много.
Ако можеше да върнеш времето назад /само 2009 година, разбира се/, какво би променила?
НЕ! Не искам да променя нищо..Било е писано и се е случило..
Кой е твоят идол?
Аврил Лавин!
Защо?
Просто още в момента в която я видях на екрана на the voice ии ми направи адски силно впечетление,след което се разрових в нета за още инфо и просто след като чух и другите и песни ии вечее супер много си я харесах и от тогава тя си е моя идол до край!
А Селина?
Да тя ми е вторият идол..След Аврил де laugh
Как я предпочиташ на екрана - като певица/актриса?
Еми и като певица и като актриса е невероятна,ноо предпичитам да я гледам на екрана като актриса.. Въпреки,че обожавам песните й!
Любим филм с нея?
Wizards of waverly plave the movie и Another cinderella story
Най-лудото /за теб/ нещо, което би направила за някой?
Което бих направила или което съм правила?
Което би направила!
Хм..ами незнам зависи колко блезък е човека за когото ще направя това нещо..Но незнам ,незнам какво бих направила..Ако е много близък мой приятел или някой роднина бих направила ВСИЧКО!
Най-тежък момент?
Ам..те при мен са много.. Ноо два от нй тежките са когадо чичо ми почена и след това когато най-добрият ми приятел катастрафира и също почина.. ;[
Най-забавният човек който познаваш? ;д
Вероника Иванова.. rofl Това момиче може да ме разсмее дори когато съм на ръба..
Най-забавният ти момент?
В момента се сещам само за една дата (30.04.2009) Венито ще се сети защо laugh
Любима песен и защо?
В момента-Константин и Преслава-не ми пречи! Защото текста на песента много добре описва един период от живота ми,а и мелодията е доста заразяваща..
Найли или Нелена? ;ддд И защо?
В момента ще кажа Нелена,зощото Майли ми изглежда по сладка с Лиам .. А Сел и Ник изглеждат много сладки един до друг.. smile
Имаш възможността да отидеш на един концерт на някой от своите идоли. На кой на концертът ще отидеш?
Аврил.. бих дала всичко за да я вида..
The Way I Loved You /на Селина/ или I Miss You /на Майли/?
The Way I Loved You ...
Коя е най-голямата простотия която си правила някога?
Чакай малко да помисля,че та не е една laugh Ем сещам се,че когато бях малка много си играех с пердетата ии веднъж незнам как съм го дръпнала ии корниза се откачи и падна върху главата на сестра ми .. После се крих цял ден под масата и не исках да изляза laugh Може би в момента за по сериозна простотия не се сещам..А със сигурност има! laugh
Слушаш ли друга БГ музика, освен чалга?
Да,слушам БГ рап :D
Например?
Ами Респект,Данеца Нели,Никс,Гадния,Доротея Маймуните..
Как и от къде разбра за Респект?
Амиии от Верчето..Тя беше много запалена и от нея чух песента ботев пловдив и от там..
Слушала ли си най-новите им песни?
Ами не,не съм..аз от доста време не съм се ровила за новини около Респект.
И.. какво получи за Коледа? laugh
Хах.. Амии Гети и сребърен пръстен и пари.. laugh То секи вика по добре да ми дадът парите и аз да си купя нещо.
Скоро е рожденният ти ден, какво очакваш?
Хах .. ами незнам. За рожденният ден искамм само кръстниците ми да дойдат. smile
Ако действително на рожденните дни, като духаш свещичката желанието ще се сбъдне, то какво ще е то?
Еми..зависи какво ще се случи до тогава laugh .. Ноо мисля,че ще пойскам с Пецата да се изясним.
Успех! Би ли дала един съвет към всички влюбени и такива, които все още не са намерили половинката си?
Мерси..Ами съветът ми е да не допускат моята грешка и да задолбочат чувствата си без да са сигурни в половинката си!
Мерси за интервюто. Весело изкарване на Новата година. Нека 2010 да бъде още по-успешна за теб. И.. един последен въпрос - започнаха ли кокалите да скърцат? laugh /в кръгът на шегата, разбира се!/
Мерси за пожеланиятя,да ти се връща smile Не спокойно обожавам да отговарям на въпроси laugh Беше ми много приятно и весели празнеци на всички!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда..   Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Icon_minitimeНед Яну 03, 2010 6:06 pm

Към Чичи: Добре де, защо поне малко не ги редактираш? Това не е кой знае какъв текст, нито пък е на живо, че да не може за 10 минути да му хвърлиш една редакция.

Инак за интервюто - отново добра работа. Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. JC_doubleup
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда..   Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Icon_minitimeНед Яну 03, 2010 6:08 pm

Окей де, какво по точно да му редактирам?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда..   Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Icon_minitimeНед Яну 03, 2010 6:10 pm

Ми правописните грешки най-вече, не е като да няма очеизбождащи. think (за пунктуация няма да се напъвам)
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 26
Местожителство : Варна

Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда..   Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Icon_minitimeНед Яну 03, 2010 6:16 pm

Хубаво е - браво Чичи!
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда..   Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Icon_minitimeНед Яну 03, 2010 7:43 pm

[b]Хехе този случай с корниза го бех забравила laugh иначе браво
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда..   Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Icon_minitimeВто Яну 05, 2010 7:33 pm

Съжелявам за правописните грешки,но когато ме интервюира не бях на моя комп ии не ми беше удобно,но пък ми беше много интересно! : )
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда..   Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Icon_minitimeВто Яну 05, 2010 9:30 pm

Толкова ми беше интересно интервюто, че дори не забелявах грешките .. ;д
ПП: Не мисля, че трябва да го правим като за списаниет вече, тва си е форум интервю ии не знам .. според мен не е кой знае какъв проблем .. :)
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 25

Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда..   Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 8:11 pm

Хубаво интервю. Съгласна съм с Катето - все пак не е толкова официално. smile
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда..   Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Stupid^Lowe* - Песимист! Винаги съм била и винаги ще бъда..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Честит Рожден Ден,Stupid^Lowe*
» Представям се,та винаги за се знаем ;дд.
» Супер Деси - винаги на пом0щ!^^ ;d
» Даяна Агрон винаги започва с целувките
» Деми Ловато: Селена и аз винаги ще сме близки като сестри!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Архив-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии