Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Liwe withоut you : )

Go down 
+7
xxHeadfirst
candyx. .
The_vampire_girl
LightOne
rozaLie
Alice~
- NataLiya ~
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 12:47 am

Супер е!
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 23, 2009 12:18 am

8 епизод
Времето си минаваше, а аз все още страдах. Не варвах , че ми лисваше толкова, липсваха ми целувките му. Но тъгата и депресията не бяха най-лошото.Излизах , опитвах се да живея, но факта, че имахме общи приятели, че живеехмев едно село си казваше думата. Срещахме се постоянно и навсякъде. Но болката която ме обливаше докато го виждам , той правеше още по непоносима. В един миг казваше,че ме иска , гледаше влюбено, а в следващия ме убиждаше и унижаваше. А аз глупачката му се хващах. Неможех да го мразя. Колко ли не ми говориха да го забравя, колко ли не го чернеха , но не исках да чувам. Така минаха месеци и лятото свърши. Най-лошото бе ,че трябваше да замина за града да уча и по-лошото ,че трябваше да остана там.Далеч от приятелите ми,далеч от него.Опитаха да ми втълпят, че „Далеч от очите далеч от сърцето”....Нима!!!
Не ! Дори това не ми помогна.Опитах да го намразя. Да го обиждам , да му върна всичко. Но не ,дори му казах,ч е го мразя и какво – исмя ми се .Едва ли беше смешно.
Опитах да не се пребирам всяка седмица, но не можех. В мига в който свършех училище тичах на село.Така дойде мига за който жадувах и същевременно не вярвах че ще дойде....


Надявам се епизода да ви хареса.Той е тъжен и тъй като аз съм го писала ми е също много любим
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 12:59 am

Съжелявам,но днес няма да пускам епизод,просто защото не съм на моя комп и нямам достъп до епизодите,но утре ще се опитам да пусна...
Върнете се в началото Go down
БетС :)
Неспасяем
Неспасяем
БетС :)


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

( : Do you remember? :)
Брой мнения : 760
Reputation : 5
Join date : 09.04.2009

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 2:22 am

ОМГ
Искам още... просто.... супер интересно....искам ощеее.. така, че моля ви давайте..

Не ме интересува, че има грешки, или е кратко, историята е написана със сърце-личи си от далеч...
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 2:49 am

Много интересно се развива случката! Просто историята е невероятна!
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 4:25 pm

Днес успях да се докопам до един епизод ето го и него

9 епизод
Напоследък когато се пребирах излизах само с Крис и Николас.Е и Химена , момичетата по рядко излизаха с нас. Незнам защо? Бяхме решили да прекараме Нова година у Крис ; аз, той ,Николас , Химена и Маркос. Незнайно , защо Дани не искаше да е с нас , Лусия и Иса също . Май забравих да кажа , че след като заминах за града групичката ни се разпадна. Почти не се събирахме както преди. Та бях решила с Новата година да започна отначало, да забравя всичко което ми се случи. Защо ли сбърках?
Никога няма да забравя датата 28.12. Бяхме ваканция и аз се върнах на село както правех винаги. И както всяка вечер Крис и Николас минаха да ни извикат с Химна да идем в заведението .Тази вечер обаче щеше да е особена.
Момчетата трябваше да си тръгнат по рано , а в заведението влезе Влад ....Изтръпнах...и как не не го бях виждала с месеци.Поздравих го и странно и той ме поздрави.Когато момчетата си тръгнаха останахме тримата (аз, той и Химена) не исках да го оставям сам а други в заведението нямаше. Боже как исках да го прегърна. Цяла вечер си говорихме.Смяхме се(странно нали...се пак до преди месеци се обиждахме ) тогава влезе Лусия,Като ни видя и опули очи:
-Вие да не сте се събрали?
-Не от къде го измисли-скочих аз
-Но ти винаги ще си опстанеш моето котенце-каза той и осетих как прекара ръката си през кръста ми......УОУ......
А в следващия миг........
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 4:47 pm

Супер е!!
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. <3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 4:47 pm

Уникално жесток е!Браво!
Върнете се в началото Go down
БетС :)
Неспасяем
Неспасяем
БетС :)


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

( : Do you remember? :)
Брой мнения : 760
Reputation : 5
Join date : 09.04.2009

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 4:49 pm

Ше ви убие бее.... как можахте на най-интересното място 269 laugh

Хайде давайте следващия пеизооод sun
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 24, 2009 6:02 pm

хаха знам че е гадна на най-интересното ама така ви държим в напрежение ако мога довечера да се докопам до нов епизод ще пусна ама не обещавам wink
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 25, 2009 5:57 pm

Ето и подаръка от мен и Тали за коледа с пожелание за весело изкарване на празника и много подаръци

10 епизод
А в следващия миг ........усетих устните му върху моите . И Химена и Лусия и самата аз бяхме учудени а той ми се усмихваше и галеше. Бях на седмото небе.В началото си мислех ,че е ще е както до сега и на другия ден ще е както преди....да ама не .На следващата сутрин се обади да се видим да пием кафе и миказа че ме обича.Леле колко бях щастлива.И така не само аз а и всички се радваха за нас.Той беше невероятен. Прекарахме страхотна нова година, и още толкова невероятни месеци. През това време споделях всичко с Лусия тъй като Иса замина с техните да живее в друг град и ни изостави. Тя бе като моя сестра не че си нямах но за някои неща Химена бе малка да разбере. Още по хубаво беше, че сега той ме подкрепяше във всичко.Когато имах проблеми с нашите с училище винаго бе до мен.Дори в най-трудния за мен и Дани момент. Имам предвид когато бащата на Дани почина.Той беше съсипан , а аз обичах чичо много и бях съкрушена, но трябваше да се държа заради Дани и единствения който ни подкрепяше и мен и него беше Влад. Само той беше с мен когато едва не рухнах след смъртта му. Така измина година и ние бяхме добре.Бях в рая и си мислех , че нищо няма да ме нарани.Грешка..... човека който го стори бе „най-добрата ”ми приятелка. И това което каза не се оказа лъжа изречена от ревност или злоба , чиста истина , а Влад дори не отрече.......
Върнете се в началото Go down
..:ŁŷuбζΞŦסּØסּ:.. =]
Луд фен
Луд фен
..:ŁŷuбζΞŦסּØסּ:.. =]


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 372
Reputation : 0
Join date : 22.10.2009
Age : 27
Местожителство : София

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 25, 2009 11:08 pm

Много е интересно!!! 459 Чакам с нетърпение следващия епизод.
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 26, 2009 12:03 am

Хах радвам се,че ви харесва ;) Амии следващияя!? Ще видя кога ще мога...ще се опитам утре да се добера до епизод и ще пусна,зощото сега когато не съм на моя комп и много трудно се добирам до епизодите който сме написали..
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 4:25 am

Съжелявам,че казах,че ще пусна,а не пускам,но не мога да се добера до епизод когато успея ще пусна,но незнам дали ще е тези дни или след празниците...
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 6:12 pm

Е Тали ниуспя,но аз се докопах до епизд и го пускам

11 епизод
Дойде пролетта. Напоследък Лусия беше странна.Месеше в нещата ми и във връзката ми с Влад. А най-лошото беше че той я слушаше. Ако ми се наложеше да си остана в града веднага не съм искала да съм с него а той и се връзваше. Един ден решихме , че с нашите ще годим на бунгала а аз много обичам да хода и то с нашите щото е забавно, но тогава Лусия му каза че ъм предпочитала сестра ми и рподителите ни пред него.Скарахме се жестоко с Влад . Докато се карахме Лусия си тръгна:
-Ако искаш после се обади да си бъбрим-каза тя на Влад и си тръгна.
Бях седнала на стълбите на училището а Влад на парапета.Доста спорихме но не пожела да разбере, че не бива да позволяваме на трети човек да ни се меси.Така станах и си тръгнах,но той не ме последва както правеше преди (когато се сдърпаме за нещо малко аз си тръгвах , а той ме последваше и ме прегръщаше за извинение), но не и сега.Когато се обърнах държеше телефона си и набираше някой, но не мен.когато излязох на улицата Лусия отиваше към училището.Какво ли си бяха казали,какво ли правеха там..... когато се върнах след екскурзията Влад ми се обади да си поговорим, но аз непожелах беше ми гадно.Тогава точно от Лусия разбрах тайната на Влад която беше свързана с мен и която промени всичко......... Тази тайна простих мака,че не бях сигурна ,но от този миг нещата се промениха..... Той ме обичаше, но от кога ... дали от ноща на 28.12 или по късно ........
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 31, 2009 7:11 pm

Май няма интерес към историята?! Мм по тая причина няма аз да са мъча да търса епизод.. напрау кат се прибера ще пусна..то така или иначе.. никой не я чете все едно 12 епизод на 3-ти вечерта ;)
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 31, 2009 7:14 pm

Еее стига така де. На всеки епизод ли трябва да се повтаряме?
Аз лично си чакам с интерес продължението.
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 31, 2009 7:16 pm

Не не сте длъжни да пишете просто ви казвам ,че аз мисля че няма интерес,но щом има ще пускам... smile Но ще изчакати до 3-ти вечерта защото като не съм на моя комп и трудно се докопвам до епизоди..
Върнете се в началото Go down
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. <3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 02, 2010 12:38 am

Тали..недей така,аз винаги като пуснеш епизод чета,но нямам винаги възможност да пиша..сега съм в София и нямам много възможност да сядам на компа тъй като съм на гости /подразбира се,но да го спомена ;дд/..

Бай дъ лей:Страхотен епизод..
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 05, 2010 8:51 pm

Ето го и 12 епизод
Какво се случи....Лусия ми каза ,че всъщност онази вечер когато с Влад се сбрахме той не ме е обичал:
-Мила Влад разбра ,че ще прекараш нова година с Крис и Николас.
-Какво лошо в това-попитах
-Ами ......
-Хайде кажи защо не е искал да съм с тях и какво общо има с нас.
-Добре но не се разтройвай....
-Говори забога-вече какво ли не ми минаваше през главата
-Добре де.Той се събра с теб за да те предпази от Николас най –вече.
-КАКВОООО?-
-Знаеш че си пада по теб и Влад мислеше ,че ще опита нещо пък и все пак е нова година и щяха да пият. Всичко можеше да се случи.
-Чакай , искаш да ми кажеш , че всичко е е дин фарс , че той не ме обича.А ти откъде знаеш това?
-Ами след като ти си тръгна онзи ден когато се скарахте аз отидох при него беше разтроен и ми разказа всичко.Решеих че трябва да знаеш.
Веднага тръгнах да търся Влад за да ми обясни всичко.Когато го намерих и му казах какво съм научила:
-Да истина е – това ми каза той.........


Ето го и епизаода..не е кой знае какво,ноо ..
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 3 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 06, 2010 8:15 am

Май се налага да ги местиш...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Liwe withоut you  : ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Liwe withоut you : )
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Служебни :: Кошче :: Медия :: Медия на selena_fan-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте своя форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии