Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Liwe withоut you : )

Go down 
+7
xxHeadfirst
candyx. .
The_vampire_girl
LightOne
rozaLie
Alice~
- NataLiya ~
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 11:32 pm

Това е моята история която пиша със сестра ми ;

Ех еми аз нямах намерение да я пускам ама айде да ви огодя на акълите ;д

Ето нещо катоо .. ;дд мм нз кфо му се вика;дд след малко ще пусна и 1 еп : )


Поредната история за любов ... и предателство.
Дали и тази история ще е като другите и ще има хубав край?! Или пък ще е нещо по различно от очакваното?


Последната промяна е направена от Stupid^Lowe* на Пон Дек 21, 2009 12:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 11:41 pm

Мм ще ви издам една тайна която по принцип трябва да ви я кажа накрая,но все пак го казвам! Цялата история е по реален случай .. : ) Да от моя живот е ,но няма да кажа коя от геройните съм аз =)) Е може би накрая ще ви разкрия,но сега ето ви обещания 1 еп : )

1 Епизод ...

Хмм как ли да започна?! Може би кратко и ясно.. Аз съм момиче което преживя много! И сега се осмели да разкаже историята си на някой .. ее всеки ще си каже пфф поредната любовна история с хубав край .. Хмм може би да ..или пък не чак толкова ?
Да започна с представянето на самата мен и на мойте приятели който ми помогнаха да стигна до тук .. но от тези хора който ще ви покажа и доста който ме предадоха...
Започвам с самата мен ... е ето ме това съм аз Валерия Сандовал момиче на 18 години от малко село израстнала в компанията на момчета ... доста мъжко момиче съм,но това не означава че не съм чувствителна или пък че всеки 2-ри може да се подиграва с чувствата ми.
Това тук е малката ми сестричка Химена Сандовал ... тя е на 14 и израстна заедно с мен и приятелите ми на село. Весело момиче което всички от компанията ми обичаха защото беше най малката ,, малко или много ние двете доста си приличаме по характери. Пада си по Момче което е една година по малко от мен ... хм странно нали .. ето го и него...

Маркос Кесада ... Хм за него няма много за разказване .. пада си по високие скорсти и май доста си пада по сестра ми 

Даниел Сандовал това е по малкият ми 1-ви братовчед израстнахме заедно и сме като брат и сестра тои е една година по малък от мен

Ето го и него-най добрият ми приятел Кристофър на 19 е заедно сме от малки и сме преживяли много хубави моменти заедно ... Винаги е готов да ми помогне въпреки че понякога си мисля че найстина както казват всички тои е влюбен в мен.
Исабел Ривера е най добрата ми приятелка и моя братовчетка ... 
А това е Алисия- „приятелка”
А това е той един от най добрите ми приятели а след време стана и опората в живота ми... но до кога ли?!
Следва продължение
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 11:43 pm

Аууу - супер е - чакам за другите след като се възстановиш!! Браво много е интересна!
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 11:46 pm

Е не е кой знае какво ;дд просто представям геройте ;дд и все пак след като ме оперират сестра ми ще пуска епизодите спохх ;п
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 11:47 pm

Баси, ако съм разбрала правилно.., знам коя си ти! ;дд Хубава е историята.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 11:48 pm

Ами то лесно се разбра, но с тези фамилии малко ми е трудно да ги запомня..
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeВто Дек 15, 2009 11:49 pm

Всъщност, може би знам всичките герои кои са.. но не съм сигурна! ;д
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 12:00 am

Чичи то ти много ясно,че ш знаеш кой кой е ;дд я пиши на личен да вида дали си познала : ))
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 12:58 am

Я да видим какво ще се получи. Заинтригува ме.
Макар да са ми ясни трима от героите и една сцена, която май ще е най-важната. (в сферата на предположенията, разбира се)
Ма това си е вече професионално изкривяване, дано пък да бъркам - пак ще ми е интересно. clap
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 1:31 am

ооооо историйката ни. sun Нещо което преживяхме с теб и с други личности които не искам да споменавам laugh Много ясно,че ще пускам разбира се friends
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 1:48 am

LightOne написа:
Я да видим какво ще се получи. Заинтригува ме.
Макар да са ми ясни трима от героите и една сцена, която май ще е най-важната. (в сферата на предположенията, разбира се)
Ма това си е вече професионално изкривяване, дано пък да бъркам - пак ще ми е интересно. clap

Хах радвам се че ви заинтригувахме.. : )) Кой герой и коя случка са ти ясни ;дд
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 1:49 am

The_vampire_girl написа:
ооооо историйката ни. sun Нещо което преживяхме с теб и с други личности които не искам да споменавам laugh Много ясно,че ще пускам разбира се friends

Хах да определено ти не искаш да ги споменаваш ;дд
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 1:50 am

Хах близначе радвам се,че ти харесва!! : )
Върнете се в началото Go down
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. <3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 2:13 am

Милоо... wacko Аз да не съм ''Даниел Сандовал''? rofl



Бай дъ лей:Стархотна история <333
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 2:31 am

Вени едно уточнение от мен Даниел Сандовал е момче и ти не го познаваш, героите нямат нищо общо с теб или който и да е от форума и другите познати на Талито и мен
Върнете се в началото Go down
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. &amp;lt;3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 2:42 am

Е мислех...си,че знам всичките герои кой са ...но явно не е така..
Върнете се в началото Go down
xxHeadfirst
Неспасяем
Неспасяем
xxHeadfirst


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

( : I'm crazy,sooo watch out! xdd
Брой мнения : 961
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 27
Местожителство : София [sun]]

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 3:04 am

Оххх аз чак са го кьорим wacko Итс джъс АУСЪЪМ 459
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 4:05 am

Buttleflield*Ssun` написа:
Е мислех...си,че знам всичките герои кой са ...но явно не е така..
Споко не се тревожи ще разбереш в края на историята ;)
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 4:07 am

Колко еизода са? и кога излиза следващият?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 4:14 am

Епизодите са 22,но в момента пишем и продължение :) Колкото до епизода ще пускаме всеки ден : ) Но айде от мен да мине еи сега ще пусна и 2 ;дд

Пп; от 3 еп нататък незнам до кога ;дд ще ги пуска сестра ми The_vampire_girl защото както повечето знаят утре ще ми перират окото и ми е стргоо забранено да припарвам до компа ;дд
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 4:17 am

Buttleflield*Ssun` написа:
Е мислех...си,че знам всичките герои кой са ...но явно не е така..

Венс даже и не си слушала за тях xa
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 4:18 am

The Last Song написа:
Оххх аз чак са го кьорим wacko Итс джъс АУСЪЪМ 459

Мерси Цу 459 459
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 4:19 am

И така ето го и епизода : ) надявам се да ви хареса ,, сори,че са късии ноо така се получава :)


2 епизод
Всичко започна в началото на това лято.
Едно на пръв поглед нормално лято,като всички останали лета до сега.Но според мен това нямаше да е като другите.
След като бяхме прекарали много години заедно,аз чувствах Крис и Маркос като свои родни братя,макар че и Владимир беше част от нашата компания към него изпитвах само приателски чувства и това се дължеше на това , че той се присъедини по-късно към нас.Онази вечер нещо ми подсказваше, че Даниел и Владимир са намислили нещо ,защото цяла вечер си шушукаха нещо без да кажат нищо на никого, дори на Химена от която никой не можеше да скрие нищо , защото на нея като на по малка всички казваха всичко,а и да си призная тя е доста добър слушател и помага на всички!


Е това беше от мен както казах няма да влизам ,че ми е забранено да припарвам до компа ;дд но пък ако имам възможност ще ви пиша .. кака ще пуска епизоди всеки ден : ) Айде хора и да стискате палции!! Обичам вии ... и много много ще ми липсвате!! 459
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 6:08 pm

Цитат :
Хах радвам се че ви заинтригувахме.. : )) Кой герой и коя случка са ти ясни ;дд

Mи айде за героите си е чиста спекулация.
Виж обаче може да се опитам да прогнозирам една сцена. Кулминационната сцена ще включва най-малко едно МПС и червена лампа. think Но разбира се най-вероятно е да се бъркам. ;)

И накрая от мен пожелание за бързо и пълноценно възстановяване. 110
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 11:14 pm

LightOne написа:

Виж обаче може да се опитам да прогнозирам една сцена. Кулминационната сцена ще включва най-малко едно МПС и червена лампа. think Но разбира се най-вероятно е да се бъркам. ;)



Тъй като Тали е болна аз ще ти отговоря.Нищо подобно нито МПС нито лампи има в кулминационния момент сега ще пусна и следващия епизод данови хареса
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Liwe withоut you  : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Liwe withоut you : )
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Служебни :: Кошче :: Медия :: Медия на selena_fan-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии