Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Liwe withоut you : )

Go down 
+7
xxHeadfirst
candyx. .
The_vampire_girl
LightOne
rozaLie
Alice~
- NataLiya ~
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 11:15 pm

Ето го и обещания 3 епизод

3 епизод
Както си и мислех на следващия ден момчетата продължаваха със странното си държание. Иса , Лусия и Химена отидоха до магазина , а Даниел и Крис отидоха да карат колела. След като Маркос се завъртя два пъти на всички посоки и установи ,че сме останали само аз и Влад той тръгна след момичетата. Да точно така останах сама с Влад и бях доста тъжна.Хм... защо ли?
Може би защото току що бях разбрала ,че нямам шанс с момчето което харесвах.Бях замислена и отнесена в спомени.Изобщ не чувах Влад който викаше насреща:
-Валеее (така ми викаха нагалено);
Не му отговорих
-Валее *сръчка ме*
Чак тогава му обърнах внимание
-Искаш ли да станем гаджета?
-КАКВО???*бях учудена*
-Не ,не нищо.
-Не, чухте но искам да съм сигурна дали правилно разбрах това което чух.
А какво мислите се оказа?
Господинчото бил влюбен в мен от доста време...Не го харесвах ,но ...все пак му казах ‘да’
Единственото странно нещо *освен всичко останало ;дд*беше,че той не искаше никой да знае.
Но въпреки това един човек вече знаеше-Даниел.
В момента в който се върна сам *беше оставил Крис назад, за да разбере какво е станало* веднага каза:
-Каза ти ‘да’ нали? Знаех си!
Гледах като трясната с мокър парцал!!!

Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 16, 2009 11:42 pm

Невероятен!! Таа да питам как мина операцията на Талито, знам, че тук не е темата, но искам да попитам...
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 17, 2009 1:22 am

Радвам се че ви харесва този и следващия специално на мен ми са любими а за Тали съм написала в нейната тема за да не флудя smile
Върнете се в началото Go down
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. <3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 17, 2009 2:57 am

Ааа....перкасно е..Браво Лили и Тали <3333
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 18, 2009 1:09 am

4 епизод
Какво стана? Дани си призна,че предната вечер са подготвили всичко:накаралиса Иса и Лусия да отидат с Химена до магазина,а Даниел е трябвало да отведе Крис някъде.Знаели са,че Маркос така или наче ще ни остави сами,както и стана.Не вярвах,че братовчед ми,би ми погодил този номер.?Само ми се искаше да знам,защо никой не трябваше да разбира,но така и не получих отговор.Честно да си призная не ми пукаше,тъй като не харесвах Влад като момче,но всичко щеше да се промени.След мало се появи Крис,гледаше странно,но нищпо не каза.После се върнаха и момичетата.Искаше ми се да им кажа,но Влад не ми позволи,дори на собствената ми сестра.Скоро обаче всичко се разкри.Нямаше как иначе държанието за ръце и влюбените му погледи. Да си призная започваше да ми харесва това положение.В един момент нещата станаха сериозни,защо ли?! Влюбих се! И май допуснах сериозна грешка.В началото всичко беше идеално той беше страхотен,прегръщаше ме,целуваше по най страхотния начин. Когато вечер споделях с Химена тя ми се смееше и ми се подиграваше.Казвах и да не се шегува и,че и на нея ще и дойде до главата един ден,но тя не ми вярваше...



Пп; всички имате мнногоо поздрави от Талитоо .. : ) Тя вече е добре без превръзка е окто и е малко (много) червено ама ще се оправи : ) след няколко днии ще ви пише .. : ) Много целувки от нея..
Върнете се в началото Go down
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 18, 2009 1:37 am

Малее,стархотна история, страхотен епизод! И на мен този ми стана любим /засега/!!! Талито да се оправя бързо!!!
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
Catch Me <3
Маниак
Маниак
Catch Me <3


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : nai-wurvejen taka li.. nai-wurwejen,wnimavaii;dd
Брой мнения : 448
Reputation : 2
Join date : 14.12.2009
Age : 27
Местожителство : Варна

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 18, 2009 2:53 am

ооо Тали да оздравяваш бързоо .. липсвашш alone
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 8:25 pm

Много се извинявам че не съм качвала епизод но нямах нет няколко дни днес ще се реванширам като сега пускам 5 епизод довечера ще пусна още един


5 епизод
Дните минаваха.Нещата между нас ставаха все по-сериозни. А аз започвах да забравям другото момче, което години бях харесвала без да имам надежда.Тогава се появи Влад с молба да бъдем заедно.Знаете какво казват 'Клин,клин избива'.Защо пък не?Вярно не го харесвах изобщо,но пък бе мой приятел.Бе ми помагал много пъти,бе ме съветвал и защитавал от какво ли не.Заслужаваше шанс. И го получи.Уважението което изпитвах в началото се превърна в привързаност.Свикнах някой да е мил с мен , но не по начина по който бях свикнала.Угаждаше ми.А докато се усетя рпивързаноста се превърна в любов или поне така си мислех. Никога не бях чувствала нещо подобно към някого.Неможех да си представя деня без него.Прекарвахме всеки ден заедно.Бяхме щастливи.
Но не задълго!! Нещо се случи.Сякъш пирон прониза сърецето ми ,когато един един ден Иса и Лусия ми казаха това:
-Вале, не искаме да стардаш,но Влад каза на едни момчета, че си няма гадже,когато те го попитаха(Тези момчета били от село , но рядко си идвали,а Влад ги познаваше от Близкото градче където учеше, а аз не ги познавах)
Тези думи отекнаха в мен и не ми даваха покой!!!
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 8:47 pm

Прекрасен епизод!!
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 10:09 pm

Така е но следващия е още по хубав wink
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 11:55 pm

Понеже нямахме интернет и не сме пускали епизоди .. ето още един за днес : )

6 епизод

От този ден нататък нещата се промениха.Не само за мен.Когато го попитах за случилото се той ми обърна гръб и си тръгна.Няколко дни не беше идвал , не бяхме се виждали.как ли не се опитваха да ме утешат.Иса опита да говори с него-безнадеждно, Луиса се опитваше да ме убеди, че Крис е влюбен в мен да бъда с него. Не вярвах. И ето го появи се, но....Беше различен , студен , неможех да го позная- униже ме по най-жестокия начин пред всички като каза че съм била к*ваи съм спала с него което не беше истина.Дори се усмели да ми посегне , но Кис и Дани успяха да го спрат.Бях потресена, не вярвах на очите си , сърцето ми кървеше.Беше ясно, че съ влюбена в него , но явно той в мен не. Когато отново дойде в двора на старото даскало в село (там се събирахме всеки ден) и тръгна към мен.Бях ужасена искаше да останем сами (страхувах се да не ми посегне отново):
-Не бягай,искам да те питам нещо?-промълви
-Кажи?-гледах тъжно грабнала една пръчка
-Щастлива ли си с мен?....
-А ти?-попитах аз
-Ами...........
Прекъснах го:
-Не ме лъжи........
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 11:57 pm

Супер е!!
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 11:58 pm

Един въпрос: Защо епизодите са толкова кратки?

И бтв: пише се withOut, а не withAut
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 12:05 am

И на мен ми прави впечатление краткостта, но пък не съм гледал други такива проекти, та да зная това нормално ли е.

И бтв.. то принципно не е само тази грешка, но според мен са целенасочени такива, та не ми са проблем wink
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 12:36 am

Така .. заглавието го едитнах просто съм допуснала грешка :)
Така епизодите са кратки защото ние така сме си решили .. не съм принудила никой да го чете като не ви харесва,че епизодите са кратки ми не го четете :) Не ми е проблем..и един човек да го чете ама грам не ми пука аз съм се потрудила да го напиша и ще си го пускам :) Така не ми дреме дали ви харесва просто това си е моят живот интересен или не ! : ) За правописните грешки; Аве хора аз да не съм безгрешна? Всеки може да допусне грешка ..
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 12:40 am

Абе к`во ми се пулиш сега? Аз попитах за к`во са толкова кратки ти тука ми се праиш.. Ем айде по полека.. се пак, човес да не те попита нещо. dull
И те поправих за грешката, ама то човек и от тва не разбира, баси.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 12:44 am

Никой не ти се пули smile Просто казвам щото така супер тъпо еми ето аз ти отговорих на въпроса ... кратки са щото ние така сме решили : )
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 12:45 am

Ем окей, можеше така да го кажеш. К`во почваш спор.. да не сме ти го гледали и незнам си к`во.., баси!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 12:54 am

Абе никой не почва спор бе. Аз ти казах.. : ) Ае стига флууд край на 'спора' smile
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 1:24 am

Та аз да ви кажа заглавието е моя идея и не е грешка не ми пука че е на английски и дали е с А или О запазена марка ясно ли ви е на двамата.Защо ли забелязвам че обичате да критикувате и не ми излизайте с "Аз задавам въпрос" щото на мен не ми минават.Епизодите са къси защото първо историята беше планувана за вбокс и второ защото аз съм решила както и Тали тъй като и тя е писала така,че не искам да виждам повече нищо за историята като имате проблем запазете си го ако ви харесва добре.Никой не задължаваме да я чете, както Тали каза в предния пост.Който иска да чете и да коментира.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 1:28 am

Абе, да съм казала, че не искам да я чета?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 1:32 am

И бтв.. то принципно не е само тази грешка, но според мен са целенасочени такива, та не ми са проблем

Айде да не ме вкарваш в това число, а?

Аз зададох въпроса, защото изобщо нямах представа нормална ли е дължината за такива проекти. Но пак казвам това не ми е проблем, за да спра да го чета!

То бива едната, ама и двете да не четете какво пишем... wacko

Та за финал - дон'т стоп дъ мюзик! Уи уант мор!!! wink
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 2:15 am

Не говоря за това Чичи .Казах който иска да чете ама спрете с тези забележки става тъпо.

LightOne
казах ти чети нямам против радвам се че ви хареса ама ми писна да се изтъкват грешки.Вярно е че има грешки в текста и не е защото аз пиша неграмотно а от бързане и не съм ги поправяла нарочно.На мен лично ми харесва повече а и освен вас не виждам друг да коментира грешки заглавие и така нататък.И ако обичап и двете четем всичко и то много внимателно нали все пак говоря с човек който е много начетен чел е много литература и знае много и все пак е по-голям от мен нали така ; )


Това имам да ви кажа аз
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 2:25 am

Ok. Пийс.

АКо някой има пуканки да даде насам, че моите свършиха. 462
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Liwe withоut you  : ) - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Liwe withоut you  : ) - Page 2 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 22, 2009 12:22 am

7 епизод
-Не много-каза той
ЗАБОЛЯ МЕ!
Стиснах зъби, беше ми ясно, че това ще е края.
-Ясно ми е положението.Оставям те!
Затворих очи и избягах.Скрих се в стълбите на стария физкултурен салон(обичах да се крия там за да оставам сама и да мисля).Изведнъж чух стъпки....Беше той.
Отново ме погледна с онзи мил поглед в който се влюбих.Клекна до мен,прегърна ме:
-Може ли една прощална целувка?...
Как да не му позволя.Жадувах я от дни, но не исках да е последна.
Плаках, плаках много.Бех се затворила себе си.Първите седмици не излизах.Как ли не се опитваха да ми помогнат.Безнадеждно.
Но не можех вечно да страдам трябваше да живея.Единствения който можеше да ме развесели и да ме накара да изляза от вкъщи беше Крис.Напоследък той движеше с едно момче което не ви представих: Николас е съсед на мен, Химена и Дани.Но учеше в града и си идваше рядко.Но напоследък беше тук постоянно.За него бях сигурна , че ме харесва, защото не го криеше.Но понеже ходех с Влад си кротуваше.Докато Крис с нищо не показваше че ме харесва....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Liwe withоut you  : ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Liwe withоut you : )   Liwe withоut you  : ) - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Liwe withоut you : )
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Служебни :: Кошче :: Медия :: Медия на selena_fan-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии