Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 We are never ever getting back together

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
eLii96
Редовен
Редовен
eLii96


Warn :
We are never ever getting back together Left_bar_bleue0 / 1000 / 100We are never ever getting back together Right_bar_bleue

Брой мнения : 187
Reputation : 3
Join date : 28.05.2012
Age : 27
Местожителство : Перник

We are never ever getting back together Empty
ПисанеЗаглавие: We are never ever getting back together   We are never ever getting back together Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 1:33 am

И така, Тейлър отново ни поднася една страхотна песничка с великолепен видеоклип към нея. Бях приятно изненадана, не очаквах, че клипа ще се получи толкова добре и сега не мога да спра да го гледам. Enjoy! 1031
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
We are never ever getting back together Left_bar_bleue1 / 1001 / 100We are never ever getting back together Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

We are never ever getting back together Empty
ПисанеЗаглавие: Re: We are never ever getting back together   We are never ever getting back together Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 1:39 am

Далеч ми е от Тейлър, някак си...не знам. Липсват ми песните й като Back to December, Ours и Love Story... unsure Не ме хваща особено (да не говорим за припева) srry. Чак ме хвана яд, че го казвам, но е така sad ..
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
 
We are never ever getting back together
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» dycii is BACK! :O xDD
» Тейлър Суифт разплака Кати Пери с клипа на песента си Back to December
»  Arriving back to her hotel, October 20
» “Whether you come back by film or by page, Hogwarts will always be there to welcome you home.”
» Star Magazine / Selena Fights Back

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Музика / Music :: Taylor Swift / Тейлър Суифт-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии