Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Рекламата за първия парфюм на Селена!

Go down 
+3
YesSir..
LightOne
~Rossita
7 posters
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 4:39 pm



Какво мислите, харесва ли ви?
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 5:27 pm

На мен ми харесва. Направиха интересна връзка между лилавия филтър на клипа на песента и лилавия филтър на рекламата. Идейно.
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 5:39 pm

Много радва!
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 5:40 pm

Да, и на мен ми харесва, страхотно се е получило!
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 6:12 pm

На мен не ми хареса. Казали са й да вади някакви секси изражения, а лицето й изглежда е*ати детското. Еми не, не се получи. И очаквах от водата да извади поне шишенцето на парфюма, знам ли. Не знам, тъпа е рекламата, не ми хареса.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 6:17 pm

На нея по принцип й е детско изражението. Харесва ми рекламата, но примерно можеха да направят нещо по-секси.. де да знам.. мисля, че ако Сел не изглеждаше толкова невинна винаги , а беше по-провокативна, щеше да има много повече успех с кариерата си, но това е друга тема.
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 7:06 pm

Това, че и е детско изражението не значи, че не може да вади секси погледи!
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 7:13 pm

Мъжката част бърза да освирква женската завист.Рекламата за първия парфюм на Селена! Hehehe
За мен си изглежда достатъчно секси - кадрите на мократа кокошчица са страхотно подбрани. Единствено можеха да бъдат по-идейни за кадъра на парфюма
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 7:19 pm

Ами ако имаше повече цигулка и по-малко соло щеше да е по...не знам (изискано?). Иначе Сел си е екстра.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 8:01 pm

LightOne написа:
Мъжката част бърза да освирква женската завист.Рекламата за първия парфюм на Селена! Hehehe
Това, че критикувам не е завист. Аре стига с тия заучени лафчета 'ти я плюеш, защото й завиждаш'
Еми не, не й завиждам за нищо. Няма за какво да завиждам, достатъчно ми е паднала в очите. :)
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Wesley.x ♥
Редовен
Редовен
Wesley.x ♥


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

( : Сред всички неща, които човек би могъл да няма се срещат неща, които би могъл да има и едно от тях е да осъзнава кога е щастлив и да умее да се наслаждава на щастието, докато то е на лице.
Брой мнения : 284
Reputation : 1
Join date : 03.01.2012
Age : 24
Местожителство : Варна

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 8:03 pm

~Rossita написа:
На мен не ми хареса. Казали са й да вади някакви секси изражения, а лицето й изглежда е*ати детското. Еми не, не се получи. И очаквах от водата да извади поне шишенцето на парфюма, знам ли. Не знам, тъпа е рекламата, не ми хареса.
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 8:23 pm

~Rossita написа:
LightOne написа:
Мъжката част бърза да освирква женската завист.Рекламата за първия парфюм на Селена! Hehehe
Това, че критикувам не е завист. Аре стига с тия заучени лафчета 'ти я плюеш, защото й завиждаш'
Еми не, не й завиждам за нищо. Няма за какво да завиждам, достатъчно ми е паднала в очите. :)

Same!
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 8:44 pm

You know, отзаде има и едно човеченце в тоя цитат, райт?
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 8:51 pm

Казах ти, шегите нещо напоследък не ти се получават. :) И при мене сега в това изречение има усмивка, но това не значи, че наистина го казвам с усмивка. Ако беше то така..
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 8:55 pm

Аха, в мене ще да е целия проблем. При наличието на очевидно злорадстващо(шеговито злорадстващо, щото кога съм дрънкал по такава тема насериозно) смайли, тръгнахте да си защитавате девическата чест най-сериозно. Напоследък не че шегите не ми се получават, а почнахте да се взимате по насериозно.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 9:05 pm

Откъде пък да те знам, може тоя път да дрънкаш сериозно. И защо да не я защитавам? Ако имаш проблем с това, че не искам да ми се казва, че завиждам на Селена (пък било то и в шеговит смисъл) - кажи, ще го решим.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 9:09 pm

С това смайли отзад какъв сериозне тон? И не завиждаш на Селена това е ясно, но то не беше отправено тази шега само за тебе. Бяхте две момичета все пак заедно. Разбрано, щом не искаш.
Върнете се в началото Go down
eLii96
Редовен
Редовен
eLii96


Warn :
Рекламата за първия парфюм на Селена! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Рекламата за първия парфюм на Селена! Right_bar_bleue

Брой мнения : 187
Reputation : 3
Join date : 28.05.2012
Age : 27
Местожителство : Перник

Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitimeПон Юли 02, 2012 1:56 am

Рекламата не е лоша, но ми е малко скучна.Селена се е справила страхотно, но нещо ми липсва..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Рекламата за първия парфюм на Селена! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рекламата за първия парфюм на Селена!   Рекламата за първия парфюм на Селена! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Рекламата за първия парфюм на Селена!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Родителите на Селена и Джъстин се притесняват Селена да не забременее
» Зад кулисите на рекламата на ''DOL''
» Lady GaGa пуска парфюм с аромат на кръв
» СЕЛЕНА Е ТУК!
» Монте Карло спечели 3,1 милиона долара за първия си ден!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Дискусии и новини / Discussion and news-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии