Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво искате да постигнете най-силно?

Go down 
+2
~Rossita
rozaLie
6 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Какво искате да постигнете най-силно?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Какво искате да постигнете най-силно?  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Какво искате да постигнете най-силно?  Empty
ПисанеЗаглавие: Какво искате да постигнете най-силно?    Какво искате да постигнете най-силно?  Icon_minitimeНед Апр 01, 2012 1:08 am

Всеизвестно е, че всеки човек си поставя малки цели в живота за краткосрочен план и се придържа към тях. Други пък живеят ден за ден. Но всеки има по някакво желание за далечното бъдеще, което силно иска да сбъдне. Дори да не дава всичко от себе си, то седи заключено в кътче на душата ви, надяващо се един ден да се случи.

Какво е то? Защо?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Какво искате да постигнете най-силно?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Какво искате да постигнете най-силно?  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Какво искате да постигнете най-силно?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искате да постигнете най-силно?    Какво искате да постигнете най-силно?  Icon_minitimeНед Апр 01, 2012 1:15 am

Това, което най-силно искам да постигна е да вляза в добър, наистина добър университет/колеж, вероятно навън. Защото от това учебно заведение ще ми зависи останалата част от живота. Това е нещо като разделител на живота. Разделя го на преди и след. Защото във висшите учебни заведения се решава какво и как ще работиш, как ще си изкарваш хляба. А ако това не периода, спрямо който са 'преди и след', то какво друго?
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Какво искате да постигнете най-силно?  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Какво искате да постигнете най-силно?  Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Какво искате да постигнете най-силно?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искате да постигнете най-силно?    Какво искате да постигнете най-силно?  Icon_minitimeНед Апр 01, 2012 1:19 am

Хм. . аз май съм от хората, които живеят ден за ден. :Д
Нямам цели засега.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Какво искате да постигнете най-силно?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Какво искате да постигнете най-силно?  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Какво искате да постигнете най-силно?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искате да постигнете най-силно?    Какво искате да постигнете най-силно?  Icon_minitimeНед Апр 01, 2012 1:19 am

Моето най-голямо и най-силно желание в живота е да помогна на родителите си. Искам да завърша в Дания или Англия, да следвам магистратура и да работя добре платена работа и да мога да помагам на нашите с финансите. Виждам колко голям тормоз са парите не само в семейството ми, а на всякъде. Дала съм си думата, че до 10 години, ще направя всичко възможно да им помогна, а след това ще се постарая да купя къща, където евентуално да живеем. Искам да им покажа, че ме е грижа за тях и че оценявам всичко, което правят за мен. Освен това така ще мога да помогна и на сестра ми да получи образованието, което желае. От там нататък, нищо друго не е важно. Успехите ще си дойдат с усилията, а щастието с тях. smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Какво искате да постигнете най-силно?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Какво искате да постигнете най-силно?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Какво искате да постигнете най-силно?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искате да постигнете най-силно?    Какво искате да постигнете най-силно?  Icon_minitimeНед Апр 01, 2012 3:11 am

Аз също съм от хората, които живеят ден за ден !

Но има нещо което искам от малка и което наистина ще постигна. Искам да завърша университет и да започна работа ии да стана самостоятелна. Искам да покажа на хората, които не вярват в мен, че мога да се справям и сама с живота . . Искам уважение за всичко което постигам сама с много усилия ! Искам да имам добра работа и да помагам на любимите ми хора с каквото мога ! И най - вече да докажа, че малкото момиче може да се справя и само в големия свят ! :)
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Какво искате да постигнете най-силно?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Какво искате да постигнете най-силно?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Какво искате да постигнете най-силно?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искате да постигнете най-силно?    Какво искате да постигнете най-силно?  Icon_minitimeНед Апр 08, 2012 2:06 am

Ами аз някак имам всичко, от което имам нужда. Постигнал съм всичко, което съм сметнал, че трябва да постигна или да имам. От една страна живея ден за ден, а от друга цикля на едно място. Не мога да си обясня това, но въпросът е че за момента имам всичко.
Има нещо обаче. Няколко пъти съм споменавал тук, че имам една адска мечта. Тирове - обожавам ги. Е ако не се сещате, то би трябвало вече да ви е ясно. Искам да съм собственик на фирма с тирове. Адския бизнес. laugh
Върнете се в началото Go down
Krisito_we
Редовен
Редовен
Krisito_we


Warn :
Какво искате да постигнете най-силно?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Какво искате да постигнете най-силно?  Right_bar_bleue

( : The Perks Of Being a Wallflower
Брой мнения : 299
Reputation : 5
Join date : 17.11.2010
Age : 31

Какво искате да постигнете най-силно?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искате да постигнете най-силно?    Какво искате да постигнете най-силно?  Icon_minitimeНед Апр 08, 2012 6:49 pm

Аз съм от хората, които живеят ден за ден. Докато съм млада искам да обикалям света и да живея на макс - бънджи скокове, скай дайвинг, рафтинг, зиплайнинг. 103

Но знам, че е до време. После искам да се занимавам с политика (но в истинския смисъл на думата, не в изопачената й интерпретация, която виждаме сега), защото тази държава определено има нужда от едно голямо "прочистване", пък аз нали съм си патриот - трябва да се заема. xa Ако ние не се оправим сами, няма кой да го направи вместо нас. Абе общо взето искам да видя България стабилна, такава, каквато знам, че може да бъде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво искате да постигнете най-силно?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искате да постигнете най-силно?    Какво искате да постигнете най-силно?  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво искате да постигнете най-силно?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво е да си фен?
» Какво ви вълнува?
» Искате ли Selena в България?
» Искате ли да възродим форума?
» искате ли да изкарате малко пари от това че стойте на компа във интернет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии