Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Вампири - новата вълна

Go down 
+2
Barbie.
LightOne
6 posters

Вампирте са секси, заради секси актьора?
Да
Вампири - новата вълна Vote_lcap100%Вампири - новата вълна Vote_rcap
 100% [ 9 ]
Не
Вампири - новата вълна Vote_lcap0%Вампири - новата вълна Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 9
 

АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 4:09 pm

Тази тема я мъдря от дълго време, още от когато запитах простичкия въпрос асоциация на вампири...и получих това, което очаквах...СЕКСИ... wacko Коя сила на тая планета успя така да промие мозъците на хората(децата), че вкара като словосъчетание две думи, които нямат нищо общо...Новата "вълна" вампири са секси, готини, да ги изпапкаш, да ти се прииска да правиш разни неща с тях, по възможност със зъбките си...което е so wrong on so many levels..Щом вампирите, едни изчадия на абсолютното зло станаха секси, кое е наред? Караконджули, таласъми? Вампирите неслучайно са злите и неслучайно всякакъв опит те да се изкарват добри си е чиста гавра с авторитета им. Няма как същество, което се храни с човешка кръв да бъде добър и да бъде приятел на човека - що за извратена логика? И не, аз не съм против вампирите по принцип, вампирите могат да бъдат готини и да кефят, но така както кефи един злодей, а не да ми се подмокрят гащите егаси. Дори вампирите на Пратчет в неговите пародии са по-реалистични от това, което се шири по големия екран. Аз не съм против новия поглед на вампирите, но има граници, които не се пристъпват. Един от красноречивите примери как се дава НОВ поглед върху вампира БЕЗ да отрязваш поне малкото достойнство което има, е филмът "Интервю с вампир". Или "Vampire Hunter D: Bloodlust", където пак имаме любов между вампир и жена, но hell, това си беше вампир на положение, без мелодрамите и не знам си що си,(този филм ми показа и ме накара да осмисля много по-добре идеята за силата на любовта, отколкото салфетките сополи на Здрач) които един вампир няма как да прояви. Щото ако ги прояви, той просто НЕ е вампир.

Така де - темата е с какво новите вампири превъзхождат старите? Сексапилният вампир е сексапилен, заради самия вампир или заради АКТЬОРА, който го играе? Щото има разлика между двете. И аз определено смятам, че цялото това пощуряване е заради удачния избор на сексапилни мъже, а не на самата идея за вампира. Само дето по този начин се срутва целия авторитет и достойнство на образа на вампира, което си е извоювал този мит през вековете и изведнъж няколко подмокрени памперса искат да го сринат на прах...
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeСъб Фев 25, 2012 4:23 pm

Аз пък вече мразя вампири. Били секси.. едно лапе да го каже звучи супер смешно.
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 12:30 am

Гласувам с Да, защото няма как да кажеш, че някой е секси без да си го видял. Много ясно, че като примерно в книгата ти опишат героя на вампира суууупер секси няма да кажеш," неееее той не е сексиии, той ее вампир. " Ще кажех " Хохо секси " или нещо от сорта ! Незнам.. просто Самия образ на вампирите и филмите ни карат да мислим, че са секси. Просто Митко като кажеш вампир, ние правим асоциация със актъорите от вампирските филми и сериали и затова даваме това определение, не мислите ли ?
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 12:49 am

Съгласен съм с Тали, но ... Това но влиза за моите виждания и възприятия и все пак в повечето филми, които съм гледал далеч, далеч се разминават с разбирането за сексапилен мъж. Карай да приемем, че аз не разбирам. И да все пак отговора на въпроса според мен е положителен. Причината е точно тази, която Тали посочи. Първо едва ли някой ще се кефи на герой от книга, когато може да се кефи на някой, когото вижда. Друг е въпроса, че мацките явно са си паднали на главите и едва ли не получават нервни сривове заради тези герои. Но за това те сами са си виновни, а и се отклонявам прекалено много. А и да напълно съм съгласен, че в днешно време тотално се изср*ха върху възприятията за вампир. Аз доколкото знам те са създания на нощта и неслучайно не могат да излизат през деня. Сега, колкото и да ми харесва "Дневниците на Вампира" напълно глупаво е примерно това със пръстените. Слагат пръстен и айде Like a Boss .. Тъпо е. Айде аз спирам да се правя, че разбирам! :)
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 2:25 am

Вампирите саааа... секси. Нормално е, все пак за един филм се очаква това, а не да подберат някакви грозни и отвратителни... В съвременните филми целта не е образът на вампирите да плаши, а напротив: хората да ги заобичат. И се получава. I mean....... Погледнете "Дневниците на вампира". Аз още от първия епизод се влюбииииих във вампирите, няма как иначе. Има един много хубав документален филм на NatGeo "Истина ли е: Вампирите" и там се доказва с аргументи, че вампири съществуват, но няма да се захващам за тази тема. Не знам какви са вампирите в реалния живот, ако ги има, но във филмите.... СЕКСАПИЛ! <333333
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 3:54 pm

Окей, какво по дяволите означава сексапил за едно 11 годишно момиче? И как така можеш да се влюбваш, като гледаш някой по телевизията, а дори не си говорил с него? :О Някой да ми обясни.
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 4:01 pm

Може, може. На тоя свят, в днешно време - всичко е възможно!
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 10:14 pm

Стели, на това му се вика платонична любов ! :)
Върнете се в началото Go down
BadKitty
Редовен
Редовен
BadKitty


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

( : If speed kills - consider me dead!
Брой мнения : 286
Reputation : 3
Join date : 07.10.2011
Age : 32
Местожителство : Велико Търново

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 11:52 pm

Абсолютно съм съгласна, че 'вампир' става секси СЛЕД като видиш кой актьор ще го изиграе. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ преди това. Нима само по едни сухи описания можеш да си представиш някой... секси? Без да си го виждал...
Всичко е с цел промиването на мозъци... Вярно, че и аз бях преди време луда Здрачохоличка, ама пък... не е нещо, което да ме тресе непрестанно... манията отшумя.
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 3:06 am

Значи, дори и ако е нисък и дебел, НО е вампир, пак ще е секси? :Д о божее..
Върнете се в началото Go down
BadKitty
Редовен
Редовен
BadKitty


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

( : If speed kills - consider me dead!
Брой мнения : 286
Reputation : 3
Join date : 07.10.2011
Age : 32
Местожителство : Велико Търново

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 7:06 am

А ти да се сещаш в някой филм/сериал да е показан дебел и нисък вампир? ;))
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 6:38 pm

Хубаво, че тук се появява здравия разум и спасявате честа на вампирите поне малко, но гледам и доста подтеми, с които не съм съгласен.
Да, възможно е да се влюбиш в някого само от телевизора - ако не беше така аз нямаше да съм в тоя форум (друг въпрос е вече какъв ТИП любов е това). Дори и тогава да не е било влюбване, то сега когато знам 99 % процента от характера, въпреки че не съм говорил лично, дали пак не се брои?
И да, възможно е само по сухи описания да си представиш някого секси - защото тук се включва въображението, визуализацията на текста. Когато авторът сто пъти е подчертавал секси извивките на литературната героиня, съзнанието ти щеш не щеш ще създава секси образ. Да, не може да бъде описано, но може да бъде измислено.
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 5:45 am

А да съм казала, че трябва да има? ; ) Ха
Върнете се в началото Go down
BadKitty
Редовен
Редовен
BadKitty


Warn :
Вампири - новата вълна Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вампири - новата вълна Right_bar_bleue

( : If speed kills - consider me dead!
Брой мнения : 286
Reputation : 3
Join date : 07.10.2011
Age : 32
Местожителство : Велико Търново

Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 9:29 pm

"Вампирите от Морганвил" - бестселър на Ню Йорк Таймс. Много приятна и разтоварваща поредица (мисля, че са 12 книги, но на бг има излезли само 4). Препоръчвам я на всеки, който иска да види вампири, различни от тези в Здрач-а. :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вампири - новата вълна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вампири - новата вълна   Вампири - новата вълна Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вампири - новата вълна
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Училище за вампири
» Нови вампири през юни!
» Академия за Вампири - Ришел Мийд
» Новата визия на Деми
» Харесва ли ви новата песен на Селена?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте своя форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии