Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Лъже ли външния вид?

Go down 
+3
~Rossita
- NataLiya ~
LightOne
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Лъже ли външния вид? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Лъже ли външния вид? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:41 am

Хах ами дай да видим тогава твоя стил .. Качи една снимчица да видим ние как ще те преценим ! .. :) Или хайде дай да видим как преценяваш хората .. Има много мой снимки в темата за снимки на форумци- прецени ме .. :)
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Лъже ли външния вид? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Лъже ли външния вид? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Лъже ли външния вид? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:44 am

Ами защо ти не си я опресниш как е днес? Зубрач е за ВСЕКИ който не излиза навън да се забавлява, а се е забил вкъщи да учи повече от нужното.

Еми доколкото видях си готина. От снимките кефиш. Нито си нещо кифла нито пък изглеждаш смотана, това виждам аз.

Правопис, пунктуация.
Бори ^_~
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Лъже ли външния вид? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Лъже ли външния вид? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:49 am

Извинявай за спама, но на колко години си и какво разбираш под забавление ?
Това, че някой момичета / момчета са по затворени не ги прави зубрачи. Тези който си имат някаква култура - също ! .. ; ]
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Лъже ли външния вид? - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Лъже ли външния вид? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Лъже ли външния вид? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:49 am

Цитат :
ВСЕКИ които не излиза навън да се забавлява а се е забил вкъщи да учи повече от нужното.

Човек и цял живот да учи, никога няма да научи всичко. Защо да не се забавляват с ученето? Не се ли замисляш, че на тях явно им харесва да радват родителите си със 6-тици.
Чакай с'я да те питам нещо: По това, което прочетох разбирам че носиш маркови дрешки и не учиш, нали? Какво искаш да работиш тогава аджеба? За каквото и да се захванеш все ще трябва да имаш нещо в главата, не си ли се замисляла?
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Лъже ли външния вид? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Лъже ли външния вид? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 4:33 am

ОМГ и май все пак преценката ми за WhoSays^^ беше правилна. Добре мацка, виж това че някой учи и иска да стане нещо от него не го прави зубър бе момиче. Ако искаш да си "много" готина по твоите стандарти трябва да си куха лейка, да не поглеждаш учебник ии само да се контиш, да си купуваш модни дрехи, да висиш по кафетата и да се занимаваш с момчета. И това те прави супер яката, така ли? Може в главата да нямаш нищо, ама нали си с хубави дрехи .. ОМГ че ограничено мислене. Ами аз си уча, не изкарвам само шестици вярно, но уча .. понякога не излизам цяла седмица просто, защото искам да наблегна на ученето. И това ме прави зубър ли? Ами не мисля .. Излизам с приятелки, имам гаджета, забавлявам се .. но не постоянно, уча защото трябва да се учи. Защото искам от мен да излезе нещо, а не да стоя по цял ден с модните парцалки в някое кафене и да чакам някой богат чичко да ме забележи и да ми оправи живота.
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Лъже ли външния вид? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Лъже ли външния вид? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Лъже ли външния вид? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 7:50 pm

По това, което прочетох разбирам че носиш маркови дрешки и не учиш, нали? Какво искаш да работиш тогава аджеба?

Грешно си разбрала! Не нося само маркови дрешки и уча! А това какво искам не съм решила още. Имам много време за напред. Уча си, но не давам ученето да ми отнеме детството! Много рядко имам двойки! Но не съм и зубър! Мога както да уча, така и да "да се контиш, да си купуваш модни дрехи, да висиш по кафетата и да се занимаваш с момчета"! Мога ги и двете! Обаче някои, които както казах си личат отдалеч по вида - не го могат. Изглежда че и ти Little Girl ~ го можеш, не знам защо тогава ми се нахвърляш. Би тябвало да ме разбираш тогава.
Обичате да сте в двете крайности и това е. Никъде не съм казала че трябва САМО да стоиш по кафенетата. Говорих против това САМО да зубриш. Крайностите са вредни.

Главни букви, пунктуация, правопис.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Лъже ли външния вид? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Лъже ли външния вид? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 8:03 pm

WhoSays^^ написа:
По това, което прочетох разбирам че носиш маркови дрешки и не учиш, нали? Какво искаш да работиш тогава аджеба?
Точно Михи учи. Знаеш ли колко се бъхти покрай математиката? Знаеш ли колко време отделя да учи по останалите предмети? Знаеш ли? Не знаеш. Като не знаеш - не прави крайни изказвания.

WhoSays^^ написа:
Обичате да сте в двете крайности и това е.
Няма такова нещо като човек да е и в двете крайности едновременно. Или е в едната, или е в другата, или си е точно в златната среда.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Лъже ли външния вид? - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Лъже ли външния вид? - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Лъже ли външния вид? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 8:06 pm

Това първото е цитат! Извинявам се,но забравям да слагам за цитати. Не е за тази Михи!


Под обичате да сте в двете крайности имах напредвид, че всеки път се получава когато напиша нещо и винаги, ама абсолютно ВИНАГИ ме вкарвате в някаква крайност. Както сега съм била само за маркови дрешки и изобщо не съм искала да уча. Къде ги казах тези неща? Това са крайностите. Като почна да обсъждам едната крайност вие веднага ми приписвате другата! dull

Главна буква, пунктуация.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лъже ли външния вид? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лъже ли външния вид?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Лъже ли външния вид? (офф-топик)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии