Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Лъже ли външния вид?

Go down 
+3
~Rossita
- NataLiya ~
LightOne
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 9:30 pm

Лъже ли външния вид на хората? В смисъл, доста лесно ми е да преценя някого само по това как изглежда. И обикновено съм прав в преценките си (май нямам спомен да съм се излъгвал). Ако е яка и натокана, дрехите лъскави, гримът силен - липсва желание за учене, съответно е по-лигава, по-веселяшка, почти не може да си кажете приказка какви книги чете (или ако е чела, то са някакви "повърхностни", които посмъртно не би докоснал), по-нагла и нахална и т.н. Ако пък видът й или дрехите са по-обикновени или пък обратното изчанчени - то е ученолюбиво момиче и жадно за знания, лесно се вмъква темата за книги, скромна в повечето случаи(често и срамежлива).
Що годе същото се отнася и за момчетата.
Нещо такова да сте забелязвали и вие?
Или не бива да се съди човека по вида и дрехите? Имало ли е случаи на изненада?

(Да, не нося готини дрешки crying )
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 9:40 pm

НЕ бива да се съди по външния вид, защото има момичета който са доста нахакани ходят на 15 сантиметра токчета грима е на макс и въпреки всичко имат отлични оценки и освен кафетата и момчетата ги интересува и училището . Поне аз така мисля, никога не бива да се съди по това как изглежда един човек.. ! Аз не обичам да преценявам хората, предпочитам да ги опозная и тогава да дам оценка .. И Митко не разбрах какво общо имат книгите? .. Аз не съм от най ученолюбивите, никак даже и въпреки всичко обичам да чета, дори обожавам.. Такаче това с книгите и красивите момичета, намя нищо общо. [! според мен ! ]
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 9:47 pm

Обикновено липсата на желание за учене ходи под ръчичка и с липсата на желанието за четене. Това е модела. Че има изключения не оспорвам. Всъщност трябваше да уточня по-скоро става дума за модела, а не за изключенията. Навсякъде има изключения. Въпросът ми е дали наистина има такъв модел, както аз го виждам (и пак казвам, нямал съм грешна преценка точно за това за някого досега), или при всеки е различно.
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 9:49 pm

Е при всеки е различно предполагам .. Това, че ти си срещал само такива.. ;д
И от една страна това е добре, че преценяваш хората от пръв поглед. Понякога помага, ама внимавай, че понякога доста ще се излъжеш.. !
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 12:29 am

Лъже ли външния вид? Лъже. Но има случаи, в които не лъже. Понякога човек прави преценки за личността на човека само по външната обвивка, ако мога така да я нарека. Тези преценки понякога са абсолютно верни, а понякога са грешни до немай-къде. Всички казват 'Не трябва да се преценява по външния вид' - така е, абсолютно, но замисляли ли сте, че външният вид може да ви отдалечи от даден човек? Например запознавате се с личност, която не се поддръжа особено, откъм хигиена и облекло. С времето можете да разберете, че въпросната личност е наистина чудесен човек, със страхотен характер. Но самият й външен вид, начинът, по който изглежда може да ви отдалечи и дистанцира от нея.
Много мои познати, когато видят даден човек започват да го обсъждат. И забележете, да обсъждат начина по който изглежда и да си правят преценки за личността на човека. Това е неприемливо за мен. Не може да тръгнеш да обсъждаш човек, да правиш крайни изказвания за него, след като не го познаваш и нямаш идея какъв е що е.
Аз винаги се старая да не преценявам по външния вид и да не си създавам предварителни предразсъдъци.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 1:47 am

Аз не мисля че лъже. Също като първия пост смятам че лесно може да се разбере кои са готините и кои са смотаните. Само като видиш на някоя оръфаните дрешки и маратонки, очилата петдесети диоптър, фейса тип изчела съм петхиляди книги и ти става ясно че с такъв човек не може да се забавляваш, нито може да ти даде съвет какъв грим да сложиш, как да се лакираш - изобщо безполезна приятелка която би ми надувала главата цял ден за зубрене. Толкова ли тия хора нямат пари за поне една нормална модерна дрешка? Личи им отдалеч просто колко са смотани и как никой не иска да е приятелка с такава. Пък и като почнат да ми изкарват някакво супер голямото самочувствие че са зубрили, зубрили....нервят страшно. 1021

Главни букви, правопис, пунктуация.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 1:52 am

А аз даже и без външен вид оставам с впечетлението, че ти си супер повърхностна .. нищо лично ! ;]
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 1:54 am

Ами естествено че ще е "даже без" да не би да можеш да видиш дрехите на някого в Интернета? Що за изказване просто? wacko

Главна буква, правопис.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 1:59 am

ОМГ момиче, ти добре ли си .. Кво обща имат дрехите ? Говорим за хората, а незнам дали си наясно, че те не са предметии ..лол
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:04 am

Еми защо изобщо го каза това? Можела си без дрехи да ме прецениш. Ами много ясно! Ти изобщо не може и да ги видиш.През монитора ли си? Какво изобщо се опита да ми остроумничиш за очевидни неща. dry
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:07 am

Външния вид не са само дрешките моето момиче! (: И кво ти само по дрехите ли оприличаваш хората .. хах ами ако си кача снимка без дрехи / с извинение / как ще ме определиш ? ;dd
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:10 am

Човека питаше, дали "модела" който вижда съществува и за нас. Аз отговорих, че съществува за мен. Кажи ми виждала ли си смотано на вид момиче, което да се окаже готина п*чка, която да не зубри нонстоп? Външния вид не е само това, съгласна съм, но той е доста показателен за мен.

Правопис и пунктуация.
Бори ^_~
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:11 am

Всеки човек е различен и за това е трудно да се определи. Но, мисля че външният вид показва до колко на дадената личност му/й пука какво мислят останалите за него (живеем сред хора, трябва и да приличаме поне на такива). Знам, че това не е най-важното, но не е за пренебрегване. Не става дума за готини дрехи, защото човек сам избира това, но има хора които са толкова ученолюбиви, че нямат време да си измият косата или поне да се срешат (познавам такива хора). Въпреки, че има и такива които са толкова "ученолюбиви", че в желанието си да постигнат заветната обемна коса, дори не хвърлят едно око на уроците. Аз например чета и уча, но винаги се старая да съм в крак с тенденциите (като изключим обема за коса и вафличките).

Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:12 am

Добре представи си, че някое момиче което няма много пари .. родителите и нямат пари да я обличат в хубави дрехи, но въпреки всичко има страхотен характер и умее да се забавлява .. Ще кажеш, че е смотана ли ?
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:15 am

Може. Но е рядкост. ото като е бедна ще я карат да наляга над уроците. Съответно ще стане зубрачка и отиде ти забавлението. dull

Главни букви.
Бори^_~
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:17 am

От къде знаеш, че е така .. Да не би да си живяла в такова семеиство, че казваш какво ще я карат да прави ? Не съм съгласна с теб..
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:19 am

@WhoSays^^
А не може ли да е и умна и готина? Това да не е забранено? Според теб ти към групата на готините ли спадаш?


Последната промяна е направена от ~Melody на Вто Яну 31, 2012 2:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:20 am

Как откъде да знам, че това е логиката. Ако си беден и си с добър характер ще се стремиш да учиш за да успееш. Това е единственият начин, освен ако не искаш да станеш к*рва, което те вкарва в затворения кръг на учението.

Правопис и пунктуация, цензура.
Бори ^_~
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:22 am

Хайде и аз ще се намеся. Това, че е дадено момиче е зубър, не означава, че не може да се забавлява. А още повече, ако е бедна е зубър така ли ?! Лъже ли външния вид? Attachment Най-добрата ми приятелка има все високи оценки, не зубри по 27452 часа, но просто обръща по-голямо внимание на уроците. Е, аз не мисля, че е скучна. Напротив, тя се хили по цял ден, така да го кажа.. И друго да допълня - Това, че не се облича хубаво, отново не я прави скучна. (говоря като цяло, не за моята приятелка..) Ми к'во и аз мога да се облека с дрехи от контейнера и автоматично ставам зубър ?!!!? Тцтцтцтцт„„
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:25 am

Значи ако си красива и се обличаш с крак в модата си тъпа така ли го разбираш ?
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:28 am

Ама тука вие почнахте да въртите вече. Говорим за точно определен стил, който човек сам си е наложил да носи постоянно. Такива глупости като "ей сега ще си сложа парцалките от контейнера" не доказват нищо. Говорим за "модел". Човека си го е казал много добре сочите ми изключения.

Правопис, пунктуация и кавички когато цитираш пряка реч.
Бори ^_~

Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:30 am

Не е само до модела, а до преценката на човека, прочети името на темата ! ..
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:33 am

Ти казваш точно обратното! Ако имате нова ученичка и тя е облечена с парцалки? За каква ще я помислите? Ами ако след месец-два облече нещо модерно? Пак ли ще си мислиш, че е зубърка?
Постовете ти са като антитези (противоречат си). Веднъж казваш, че дрехите те правят зубър или готин, а после:
Цитат :
парцалките от контейнера не доказват нищо
Вземи си обмисли мнението, пък после го поствай.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:38 am

Това за парцалките беше за иклзючението което се опита да ми се каже,че ей така от нищото като сложиш веднъж парцалките и ставаш друг човек. Това е погрешно и не ми противоречи,защото е изключение при това нарочно. Дрехите показват,а не те правят зубър. Ако облече нещо модерно ще покаже,че не учи толкова вече и ще и се ходи по кафета и момчета, тест довиждане зубрене. Никой не си сменя стила ей така от нищото. Вие така ли си сменяте стила? Що не вземете да се погледнете самите вие какво правите та ми сочите неща които НЕ правите. dry
Понктуация, главни букви!
determinate~
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Лъже ли външния вид? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Лъже ли външния вид? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:38 am

WhoSays^^ Това човек да заляга над уроците не го прави зубрач. Това е човек, който учи и знае какво иска от живота. Опресни си познанията за тази дума - зубрач/зубър е човек, който учи наизуст материала без да разбира за какво аджеба учи.
Съжалявам за спама, няма да се повтори.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





Лъже ли външния вид? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лъже ли външния вид?   Лъже ли външния вид? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лъже ли външния вид?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Лъже ли външния вид? (офф-топик)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии