Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мнението ви за изневярата ?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Мнението ви за изневярата ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнението ви за изневярата ? Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Мнението ви за изневярата ? Empty
ПисанеЗаглавие: Мнението ви за изневярата ?   Мнението ви за изневярата ? Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 2:00 am

Е , каво мислите ? Бихте ли простили таова нещо ? А бихте ли изневерили ? Изневерявали ли са ви ? А на ваш близък ? Вие правили ли сте го???
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Мнението ви за изневярата ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнението ви за изневярата ? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Мнението ви за изневярата ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за изневярата ?   Мнението ви за изневярата ? Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 2:14 am

Много против съм това. Ако обичаш, защо ще изневеряваш ? А ако не обичаш не ти е мястото там ! .. Безмислено е.
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Мнението ви за изневярата ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнението ви за изневярата ? Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Мнението ви за изневярата ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за изневярата ?   Мнението ви за изневярата ? Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 2:19 am

И аз съм на мнението на Тали, ако двама души се обичат никога няма да помислят за изневеря и да поискат чуждото. Когато има любов в една връзка на човек не му трябва друг, той получава всичко което му е нужно. А наистина ако няма любов и сте се събрали само ей така, да си изневерявате, ами то няма смисъл от тази връзка. Не съм имала изневяра, в смисъл някак си още не съм на такава възраст че да имам от онези "истинските" изневери. Не съм и била свидетел на такава.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Мнението ви за изневярата ? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Мнението ви за изневярата ? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Мнението ви за изневярата ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за изневярата ?   Мнението ви за изневярата ? Icon_minitimeСъб Май 19, 2012 10:32 pm

Ако не обичаш човекът до себе си, чувствата ти не са първоначалните - зарежи го мирно и спокойно. Изневерите са за слабите хора, които не знаят как да се изправят пред "половинката" си и да кажат как стоят нещата. Хората, които изневеряват са жалки.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Sponsored content





Мнението ви за изневярата ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за изневярата ?   Мнението ви за изневярата ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мнението ви за изневярата ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Селена Гомез споделя мнението си за Тейлър Суифт и Тейлър Лотнър
» Мнението на "специалиста"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии