Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Gossip Girls

Go down 
+9
rozaLie
Little Girl ~
monini
hitdalightz~
rS.19 ♥
*Радии <3
~Rossita
LightOne
Kat3t0 ♥
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 2:17 am

Чак сега прочетох поста за Ивето ;дд. Хуах интересен беше ;д.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 3:17 am

Апф, вие тука във форума сте много странни. Идеята ви харесва, смеете се на чуждия гръб и когато дойде време за вашето разобличаване започвате да говорите колко лоша идея е и как се засягате. На тези хора им се вика лицемери. Да, дам.

Относно самите постове, има страхотни попадения! smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 3:38 am

Добре защо всички се засягате толкова? Не знам много сте ми интересни .. хем знаете че е за забавление, хем се сърдите и то за пълни глупости. Знам че още не е писано за мен, ама и дори супер много да ме оплюят честно казано не ми пука, защото във всеки случай не е нещо за което до такава степен трябва да се сърдим. Сериозно какво толкова се впрягате, хора? Апък и Иве аз не видях чак такова "плюене" ти изкара вече че е писано че всички сме долни и пропаднали. Аз не видях някъде пряка обида освен че там бяха писали, че най - се доближаваш до кифла, което не е напълно обида, защото пък имаше и написано че си интелигента или нещо такова не помня и аз вече. Сега може да кажете, че говоря така защото не е писано още за мен, ама не знам ще видим като ми дойде моят ред дали ще го приема така присърце като вас .. Все едно да се сърдите за нещата писани в аналите. Който се е засегнал да си каже .. а не както вика Чичи да одобрява идеята и после "тайно" с другите да се сърдят и цупят.

Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 8:18 pm

Нов пост за Рали. Хареса ми, наистина. Мога да кажа само едно БРАВО!
А между другото, за това, че Рали мислела волейболистите за секси пингвини. Помня, че с нея си бяхме писали относно един бъзик на Радо Стойчев, но определено не ги мислим за пингвини. Като не сте запознати с бъзика, не го вкарвайте в употреба. ;д
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 9:10 pm

Хах .. много ме изкефи т'ва дето е писано за мене. ;дд Иии да ви кажа, тааа да не си мислите някаквиии нещаа .. бях в болница, защото имах хепатит. ;) Аа като цяло за постаа - супер много се хилих докато го четох .. не знам защо, ама като прочетох т'ва за секси пингвините се спуках от смях. Наистина много ме кефи начина, по който пишат С. и Дж. ;д


Последната промяна е направена от *VolleyFreak♥~ на Чет Дек 15, 2011 10:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 9:44 pm

Поста за Рали къртии! ;дд

П.П. Ралии радвам се, че си се оправила. <3333


Последната промяна е направена от Little Girl ~ на Пет Дек 16, 2011 5:50 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 16, 2011 5:40 am

Постът за новата ви жертва е страхотен. smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 16, 2011 5:52 am

Охоу дошъл е и моят ред. laugh Ами какво да кажа освен: БРАВО! Поста ми хареса. laugh С нетърпение очаквам следващите попадения. ;дд
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 16, 2011 12:43 pm

Постът за Михи е много добър.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 1:06 am

Това за Михи беше добро,адски много се смях на.. абе тя си знае! laugh
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 18, 2011 6:10 am

Току - що прочетох поста за Катето, както и двата "коледни" бяха страхотнии!
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 18, 2011 3:06 pm

Цитат :
че си почиства учите по три пъти на седмица

Ъъъмм я някой да ме светне тука учи ли е, оши ли е? unsure
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 18, 2011 5:21 pm

Много ми хареса. laugh
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 18, 2011 6:12 pm

Еми то за Катето нищо "наливащо" нямаше, so...
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 18, 2011 10:36 pm

Какво наливане? Това е КОНСПИРАЦИЯ! Да бях аз, да видим колко е миличка и кротичка и сладичка туй Катенце, ангелчето сладко и...т.н. laugh
Клюкари ли са туй или блюдолизци? tongue
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 19, 2011 1:21 am

Еми гъзолизци. На фона на обидите, които се сипаха по адрес на предните жертви, то в поста за нея нямаше нищо такова, така че когато няма какво скандално да напишете за някой просто не го пишете, защото в момента моето мнение за вас е точно като втората дума в поста ми, не ме карайте да я повтарям. И не казвайте, че е за забавление, не ми излизайте с тези тъпи оправдания, защото ако е за забавление - можехте солидно да си я оплюете, но нееееее.. това е Катето....
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 19, 2011 9:01 pm

Да кажа и моите пет стинки.

Цитат :
Това, че от бързането да ви напиша поста за администраторката ви, съм допуснала една правописна грешка, замествайки ш - то с ч - то не значи нищо. Да сме наясно с това и повече никога да не го споменаваме, защото не ми се разваля настроението днес, когато ми е толкова хубав ден.

С извинение, ама айде да не търсим под всеки вол теле. Аз НАИСТИНА зададох ИСТИНСКИ въпрос. Не беше защото съм искал да осмея правописа. Ако исках да правя това - имате предостатъчно материал, който да ползвам, а не един пример.

Било характеристика на нас ни е ясно. Но това НЕ означава, че Катето има супер ангелската характерстика, както го изкарахте.

Цитат :
да ви ходим по свирките, угаждайки на всичките ви прищявки пък и нахални, бе

Тук е и проблема. Вие искате да угаждате на онези, които се сърдят - в това няма никаква полза. Ако ще се угажда, тогава какво пишете? Какви са целите, когато угаждате? Да пишете там нещо си, колкото да има. Кръстени сте "клюкарки", клюкарката доколкото ми е известно не угажда никому, а си прави кефа. Ако искате да угаждате на тънкообидните, то се кръстете вестник или списание, а не клюкарки.

Цитат :
НЯМА ДА НАМЕРИТЕ ТУК НИЩО СКАНДАЛНО, НИЩО ''НАЛИВАЩО'' ПРОСТО ХАРАКТЕРИСТИКА.

Ако под характеристиката "кифла" се разбира нещо неналиващо и нищо, което да доведе до скандал (а то именно заради тия нищо скандални работи почнахте да угаждате) - ок.

Цитат :
Стегнете си и ни кажете какво искате.

Няма как да стане драги ми клюкарки. Всеки с вкуса си, всеки с мнението си. Едни искат просто некви рандъм приказки, които да са цветя и рози за тях. Други искат това заглавие "клюкарки" като е сложено като заглавие барем да си изпълнява целите. в крайна сметка Вие сте тези, които преценявате кое ще е по-добре за вас. Доколкото виждам вие се люшкате напред-назад на всеки следващ пост по тази тема. Ние е ясно,че не може да се разберем. Ама бива и вие да сте поне малко наясно какъв ще го дирите.

Цитат :
А щом се чувствам така имам желанието да ви затворя малките усти, които започнаха да знаят прекалено много вече. И най - вече на двама потребители, които здравата започнаха да ми лазят по така или иначе малкото нерви, които имам.

Приключвам с началото. Тука това беше адски странно, защото от единствените хора, които не ви се понравиха, ние с Чичи единствени отправихме някакво подобие на критика. И така сякаш пък на вас не ви се нрави да ви критикуват. Което няма как да се получи тогава. Всички ще си търпим острите зъбки - не се получава само вие да острите.

Та кажете какво по-добре ще се получи - да сте новинарник и всички да са цветенца и рози или клюкарник.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 19, 2011 9:48 pm

Цитат :
А щом се чувствам така имам желанието да ви затворя малките усти, които започнаха да знаят прекалено много вече. И най - вече на двама потребители, които здравата започнаха да ми лазят по така или иначе малкото нерви, които имам.
Чакайте. Ние сме у форум. Щом е направена тема за блога - имаме право да коментираме. Пък дали коментарът ще е положителен, или отрицателен (критика демек) - това е друга тема. На Митко и на Чичи устите ли са почнали да знаят много? Не, те просто отбелязват. Митко се зачуди дали е учи/уши/очи/оши, туй то. И за мен това не се доближаваше до чистата проба заяждане. Чичи отбеляза, че за Катето постът беше в различна светлина. Немаме ли право да отбелязваме какво не ни харесва и какво ни харесва в постовете? Това ли е пример за усти, които знаят прекалено много? Е*ахти и изопачените примери, бате.

Цитат :
За какви се мислите?
Това изречение ми бърка в здравето. Ти сериозно ли? Чичи с нищичко не е показала в постовете в тази тема че се мисли за нещо повече. Тя коментира, за Бога, КОМЕНТИРА както вижда нещата.
Да си бехте казали още в първия пост, че не искате отрицателни коментари, а само мазни такива и нямаше да има такова нещо. smile

И още едно: Неналиващо ли е да сравнявате Ивето с кифла (както и Михи, помня че за нея също имаше нещо от тоя род)? За вас явно да.

едит; Още едно:
Цитат :
От сега нататък няма да прощавам на абсолютно никой
...aбсолютно никого. Винителен падеж. И сега не ми казвайте, че е заяждане.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 20, 2011 1:18 am

Офф, Боже .. и в поста за Мони нямаше кой знае колко наливащи неща, но никой не се обади, нали? Сега като е за админа, айде веднага да скочим всички. Нещо ви гони параноята ... Чичи, ти си си втълпила, че всички ми се мазнят и това си е... Еми сори, далеч, не е така. Писали са за Свет .. може би най-...емблематичния за мен скандал тук.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 20, 2011 1:28 am

Хайде, хайде вече нещата почнаха да се изясняват. Няма нужда от повече ексцесии.

Аз останах единствено с впечатлението, че Ива остана недоволна, ако имате впредвид hitdalightz~ и Balgar е напълно несериозно да ги приемате за мнение. Всички останали които са писали бяха с положителна нагласа и останаха с такава след вашите постове, изразили мнението си тук лично. Тоест имаше само едно-единствено недоволство за острия ви език. Ако на това му викате "всички"... (освен ако не сте получили нещо на лични, което да не ни е известно.)
Така че НЕ затваряйте блога. Той има тепърва да се развива.
И определено допринася за активността - тук се пише.


ЕДИТ
Цитат :
и в поста за Мони нямаше кой знае колко наливащи неща, но никой не се обади, нали?
Защото за нея наистина няма.
Нито има за Борито, за която също не скочихме.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 20, 2011 4:32 am

АМИ ИМЕННО! КЛЮКАРИТЕ КЛЮКАРЯТ, КОГАТО ИМА НЕЩО ЛОШО.. Поне малко пример от самият сериал взимайте. Клюкарката не пише, как аз седя и си чета книга, тя пише когато има нещо скандално! ТЯ ПИШЕ КОГАТО СТАНЕ НЕЩО ИЛИ ЗАПОЧВА ДА СИ ИЗМИСЛЯ. Като не приемате критики, не отваряйте нито блогове, нито сайтове, нито каквото и да е било свързано с критика над другите. Като се научите, че всъщност в правенето на един блог най-важно за вас трябва да е мнението и когато използвате думата "угаждане" в блог за клюкарка - то вие определено не сте наясно всъщност какво сте се хванали да правите и какво искате като резултат. Идеята е страхотна, реализацията ви куца. На мен не ми трябва биография на този и онзи, а да чета клюката за този и онзи. Аре, толкова..

Едит: А да, ако не ти пукаше за мнението ми - изобщо нямаше да отвръщаш на ударите ми, за това, мила моя "клюкарчице", нека сме точни и коректни една към друга. Когато не ти пука - не отвръщаш.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 20, 2011 3:43 pm

Просто за протокола.

Цитат :
Обещавам ви, клюкарчета ще издиря тези скандали само да имам малко повече време.

Ако ви трябва помощ... laugh
И все пак може да се откажете - не знаете в какъв километричен хаос ще се набъркате...
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 1:12 am

Абре къде запразниха клюкарките рано-рано? laugh
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 1:40 am

Забравиха ни. ;д
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Gossip Girls - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Gossip Girls - Page 2 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 6:34 am

Прочетох поста за Чичи, и е доста тъпо ако мога така да се изразя.
Не знам не ми хареса на мен. ;д
Нищо интересно нямаше, само някакви общи неща написани отгоре-отгоре..

ЕДИТ: Аз пък знам цялото име на Чичи. ;-)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Gossip Girls - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Gossip Girls   Gossip Girls - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Gossip Girls
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Хипъри Дъф твърде дебела за Gossip Girls
» Gossip Girl
» Gossip Girl^^
» x.O.x.O Gossip Girl
» Gossip girl

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Всичко важно / Important :: За форума / About the forum-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Créer un forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии