Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?

Go down 
+5
WhoSays^^
Barbie.
Little Girl ~
Krisito_we
~Rossita
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 5:43 pm

Досега у нас се обсъждаше една тема за тормоза. Затова ви питам - как смятате, у кого е вината? В този, който тормози, или в този, който е тормозен? Тормозения сам ли го предизвиква, заради комплексите си, или човекът, нанасящ тормоз, е този, който трябва да промени отношението си?
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Krisito_we
Редовен
Редовен
Krisito_we


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : The Perks Of Being a Wallflower
Брой мнения : 299
Reputation : 5
Join date : 17.11.2010
Age : 31

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeСъб Ное 26, 2011 2:27 am

Ами и тормозения има вина, че търпи и позволява такова отношение към него, но смятам, че тормозещия е главният виновник. Само защото можеш да направиш нещо не значи, че трябва. Да не говорим, че ако удариш някого това не те прави по-силен, нито ако обидиш някого си по-готин, напротив - това показва, че си слаб. Често се случва тормозещия да не може да наложи своето мнение, поради некомпетентност или не добра аргументация и за това използва груба сила, също така не рядко се случва хората да изтъкват чуждите недостатъци, за да прикрият своите. Според мен всеки който тормози някого има проблеми, били те физически, психически, битови или други.
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeСъб Ное 26, 2011 3:21 am

Съгласна съм с Криси, че главната вина е в тормозещия. Всеки човек има някакви комплекси, но това не е причина на другите да го тормозят било то психически или физически. Когато тормозещият налага сила върху тормозения обиквено той избива собствените си комплекси като се мисли за по - силен, но както казаха и в горния пост тези хора по - скоро са слаби и имат проблеми и след като не могат да намерят друг начин да се справят с тях започват да тормозят останалите, което според мен никак не е правилно. Другите не са виновни за проблемите на тормозещия, за да понасят този стрес, който им бива налаган. И да донякъде може да се каже, че и тормозения има вина, но не защото има комплекси (защото това е нормално за всеки човек), а защото позволя да се остнасят с него сякаш е по - малко от другия. Но често тормозеният се страхува да направи нещо, за да не стане това насилие върху него още по - сериозно. И е нормално да се страхува, но така няма да реши проблема. Въпреки, че има случаи в които дори и тормозеният да потърси помощ тя не му бива оказвана, което води до още по - голяма несигурност и страх, които ще се отразят и върху бъдещето формиране на личността и живота й.
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeНед Ное 27, 2011 4:32 pm

Естествено, че е с тормозещия! Каква вина има дете, което не отвръща на "удара" и си мълчи и търпи. Тормозещия се ядосва, че не му отвръща и продължава. Избива си комплексите върху по-слабите. Тъй като другите казаха основното аз ще дам за пример един много скорощен случей. Не помня в кой град беше се случило, но едно момче, на 16 години хилаво, слабичко се прибирало от училище и група ХУЛИГАНИ така го пребили, че му извадили единя дроб, счупили му какво беше още.. Все едно са осъкатили момчето за цял живот. После в интервю казаха, че това момче са го тормозили системно, то не е отвръщало, и как да отвътре какво ли още са щели още да му направят. Това е толкова жалко, за тези деца не затвор, а смърт трябва. Ама такава бавна и мъчителна, за да усетят на момчето какво му е било. Толкова гадно и тъжно досега за такива случеи не ми е ставало..........
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeНед Ное 27, 2011 11:51 pm

Аз съм за тормозения! Ако тормозения е достатъчно силен/на няма да се дава така лесно. Той/тя си е виновен/на за това че позволява други да се качават на главата. А като не може сам - какво пречи да се оплаче на родители, учители или полиция! Уста ли няма?Също така и тормозения си проси тормоза. Ето имаме в класа една метълка ли рокерка ли ква е не знам, ама тръгнала с някакви грозни черни тениски, някакви смотани прически, откъснала се от целия клас, зъби се като й пуснеш чалга - еми как да не я тормозиш такава откачалка. С нея една приказка не можеш да си кажеш. И вечно се оплаква все тя тормозена, все ние сме виновните. Кой я е карал да става такава, да се облича така и да слуша глупави музики? Ние ли? Ами да си беше нормално момиче нямаше никой проблем да направи! Но нее тя трябва да е различна и после писка всеки път като я закачат момчетата. В нея си е вината какво обръща внимание на глупавите момчета. Да спре да писка от тях, че я тормозят и те ще спрат. Те момчетата са такива все гледат да тормозят, ама като им сопнеш или покажеш, че не те интресеува и веднага спират. 1020
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeПон Ное 28, 2011 12:29 am

А момичето какво ви е виновно, че харесва нещо по-различно, а вие харесвате тъпи парчета?? Всеки има различен вкус и не си ти тази, която да съди кой как да се облича, какво да слуша и т.н. Казаваш:
Цитат :

"Кой я е карал да става такава, да се облича така и да слуша глупави музики? Ние ли? Ами да си беше нормално момиче нямаше никой проблем да направи!"

Всеки има личен избор, личен вкус и прави каквото пожелае. Това, че слуша метъл ненормална ли я прави? Следователно и вие за нея сте ненормални! Аз го разбирам, че вие правите всеки ден на едно момиче ужасен, само защото ходи с черни тениски .. само, защото слуша музика, която всъщност се слуша навсякъде по света .. не като тъпата чалга. Хех .. ТОВА Е БЪЛГАРИЯ!!!

Един съвет .. ако искаш го приемай - оставете момичето намира, защото рано или късно всичко се връща .. и попаднах на такова доказателство!!
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeПон Ное 28, 2011 12:46 am

Споделям мнението на Рали. Никой, ама никой няма право да тормози другия защото е различен! Добре WhoSays^^ замисли се, ако имаше една група метъли да тормозят теб щеше ли да ти е приятно?! Ако и те пишеха за теб, че си странна и ненормална не би ти било приятно нали? Ако правеха всеки ден от живота ти ад щеше ли да ти е добре? Размисли от тази гледна точка, ако ти си тормозената. Най - лесно е да си тормозещия и да щракаш с пръсти, но ако този тормоз се обърне срещу теб тогава какво? И както бях написала томозените не винаги търсят помощ, защото се страхуват и на вас сега може да ви се струва, че това са си детински неща, обаче този стрес който и бива налаган всеки ден ще се отразява върху нея и за в бъдеще. Никой няма право да потъпква самочувствието и достойнството на другите!
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeПон Ное 28, 2011 1:08 am

За мен и в двете страни има вина. В тормозещия вината е в това, че си позволява да прилага един вид психическо насилие, заради слабостите на друг. Позволява си да тормози друг, за да прикрие собствените си недостатъци. Позволява си да тормози друг, само защото е различен и не е от типичните. Само защото тормозещия вижда нещо различно го приема за нередно, тъй като е свикнал с комерсиалните неща и комерсиалните хора около себе си.
В тормозения вината е в това, че се води от комплекса си за малоценност. Донякъде вина имат и тези, които са участвали в развитието му (родители, по-големи братя/сестри, учители), защото са му насаждали разни неща, заради което самия човек се води от комплекса за малоценност. И точно заради този комплекс той позволява лошо отношение към него. Точно заради този комплекс той не предприема нищо, само се оставя да го мачкат и унижават. Точно заради този комплекс тормозения се страхува да потърси помощ, заради страха от това тормозещите да не го пречукат (от бой, примерно). В други случаи, когато тормозения потърси помощ и проблема е решен от роднина, възниква друга причина за тормоз - сочат потърсилия помощ човек за "пишлеме, което не може да се справя само". Затова човек трябва да е самостоятелен и ДА МОЖЕ да решава сам проблемите си, а не като се върне вкъщи да замрънка, че го били тормозели. 'Щото повечето родители казват 'Кажи кой е, тати ще дойде да го натупа' или нещо от сорта. Макар че без помощ повечето тормозени не могат да се справят с този проблем.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeВто Ное 29, 2011 4:58 am

Оффф какво да се поставям на мястото на нея? Защо да го правя? За да съм била видяла колко зле е. Еми не ми трябва да се поставям в мястото на другито, защото аз съм си аз, а не някоя друга. Аз няма как да стана тормозената, защото имам избор. И съм избрала да не съм тормозена. Избрала съм никой да не може да ме закачи. Никакви метъли не биха посмели да ме тормозят, пък дори и да приема, че могат аз няма да им обръщам внимание. Щото това е моят избор. То така много лесно да се каже постави се на еди-кого си мястото и айде вече няма никаква вина и готово. Не е вярно. Щом аз съм могла, що и другите да не могат. Да не са с нещо по-различни от мен? Аз да съм по-специална? Не съм. Но не. Тя иска да е различната. Тя явно иска да е отблъснатата. Тя иска да я тормозят. Ако не искаше, щеше да си направи избора и да си промени поведението.
Всеки има право на личен избор и на личен вкус така е. Но също така трябва да си носи и последиците от този избор, а не да си измива ръцете. Щом е решила да е метълка, тогава е наясно, че всички ще я гледат странно в класа. Това тя не може да понесе. Еми да не се е хвашала тогава. Защо ние да й сме виновни, че тя не е мислила когато трябва.
"тъпи парчета, тъпа чалга" - аха, а може ли и ти да не обиждаш музикалния вкус на хората, а? 1025
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeВто Ное 29, 2011 1:54 pm

Никой не иска да е тормозен. Едва ли е почнала да ходи така, за да не я тормозят. Сигурна съм, че щом е единствената различна от класа е и единствената .. не знам как да го кажа, но аз разбрах, че ти слушаш тъпата чалга (да - тъпа :)) ) за да не те тормозят. Еми извинявай, ама това момиче просто е себе си. И вие й правите живота ад, защото е себе си. И да .. постави й се на мястото, защото ти може и да казваш, ч никой не смее да те тормози, но не се мисли за Super Girl. Никой не е имунизиран. И ще казвам каквото си искам за тъпата чалга, защото и ти обиждаш нейния вкус. Аз ще обиждам твоя. ;д
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeВто Ное 29, 2011 2:15 pm

WhoSays^^ написа:
Оффф какво да се поставям на мястото на нея? Защо да го правя? За да съм била видяла колко зле е. Еми не ми трябва да се поставям в мястото на другито, защото аз съм си аз, а не някоя друга. Аз няма как да стана тормозената, защото имам избор. И съм избрала да не съм тормозена. Избрала съм никой да не може да ме закачи. Никакви метъли не биха посмели да ме тормозят, пък дори и да приема, че могат аз няма да им обръщам внимание. Щото това е моят избор. То така много лесно да се каже постави се на еди-кого си мястото и айде вече няма никаква вина и готово. Не е вярно. Щом аз съм могла, що и другите да не могат. Да не са с нещо по-различни от мен? Аз да съм по-специална? Не съм. Но не. Тя иска да е различната. Тя явно иска да е отблъснатата. Тя иска да я тормозят. Ако не искаше, щеше да си направи избора и да си промени поведението.
Всеки има право на личен избор и на личен вкус така е. Но също така трябва да си носи и последиците от този избор, а не да си измива ръцете. Щом е решила да е метълка, тогава е наясно, че всички ще я гледат странно в класа. Това тя не може да понесе. Еми да не се е хвашала тогава. Защо ние да й сме виновни, че тя не е мислила когато трябва.
"тъпи парчета, тъпа чалга" - аха, а може ли и ти да не обиждаш музикалния вкус на хората, а? 1025

Доколкото разбирам - в този случай проблемът е в тормозещите, демек във вас. Това, че има различен вкус не ви дава право да я тормозите, да я нарочвате заради това. Дори някой да има различни интереси и вкусове НЯМАТЕ право да го тормозите. Никой не ви е дал такова право, или аз бъркам?
А относно това, че щом човек слуша метъл и според вас (ти и твоя клас) е странен.. леле, въх, Боже, Господи. Кой пълнеше стадионите (които м/у другото се пукаха по шевовете - личен опит) на метъл/рок концерти? Как така имаше повече от 27 хиляди на Металика? Кой се бъхти с влака София-Белград, за да отиде на концерта на AC/DC? Кой им отиде на концерта в София и стана хипер мега велико избухване? Кой? Ненормалните ли? Мне. Различните хора, с различен вкус.

А относно това:

WhoSays^^ написа:
Избрала съм никой да не може да ме закачи. Никакви метъли не биха посмели да ме тормозят, пък дори и да приема, че могат аз няма да им обръщам внимание.
Нима? Метълите, дето си ходят на групи не могат ли? Окей, представям ти следната ситуация: Вървиш си из града. Виждаш група метъли, здрави и корави, на по 18-19-20 години. Вземат, че те пречукат от бой (което е ясно, че е нередно)? Ама те пречукат в буквалния смисъл. К'во може да направи едно 11 годишно? Дори да се опита да направи нещо, те са МНОГО и са физически по-силни. Пример: Брат ми скоро ми разправя, че с 1-2 приятели както си вървели през подлеза видяли 4-5 мъже да ритат и да бият някакво момиче. Момиче, ама не на 11, а на 15-16. Брат ми каза, че той и неговите приятели да ги пребият, задето упражнявали такова насилие над човек. Обаче те са били ПОВЕЧЕ. Това е основното, което ги е спряло. 'Айде дано ме разбереш.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 1:12 am

Росита даваш ми примери които са безнадеждни. Няма човек избор в случая. След като нямаш избор каква вина да се търси. Изобщо не разсъди какви примери ми даваш, които изключват търсената от теб вина. Но аз не говорех за типа случаен побой, който може да се случи на всекиго, а за системно тормозене с едни и същи хора. В такава ситуация тормозения ИМА ИЗБОР.
Не казвам, че сме имали право, а че има последици, за които да се мисли навреме. Тя не реагира по начин, който да и помогне. Като реагира подходящо всичко ще спре. Аз никой не тормозя насила, просто реакциите и дразнят. Дразнят по принцип, а не защото аз така съм казала. Това вече си е нейна вина.

Цитат :
Еми извинявай, ама това момиче просто е себе си. И вие й правите живота ад, защото е себе си. И да .. постави й се на мястото, защото ти може и да казваш, ч никой не смее да те тормози, но не се мисли за Super Girl. Никой не е имунизиран. И ще казвам каквото си искам за тъпата чалга, защото и ти обиждаш нейния вкус. Аз ще обиждам твоя. ;д

Волейфреак, почваш все повече да ми харесваш! Ти си моят идол! Нещо повече - ти си модератор за подражание! "аз те обиждам, защото ти обиждаш" е любимото ми изречение. Това изречение съм го чувала само и единствено казвано от кифли. Да се оточним и ти си кифла нали? Не говоря за външния вид, а за начина ти на мислене. Досега когато си отвориш устата, все едно слушам кифла пред себе си. Модераторите явно тука ги избирате с конкурс! Толкова си лесна за бутане в посока която аз поискам. Вместо като модератор ти да ме буташ където искаш според правилата. Щото аз тука съм още нова, а ти си избрана за модератор, позиция би трябвало да уважавам, а мисленето ти типично кифленско, с кофа шоколад да ринеш. Да не говорим, че отново направо си каза, че нарушаваш правилата на този форум. Идол за подражание! 1031
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 4:16 pm

WhoSays^^ написа:
Тя не реагира по начин, който да и помогне. Като реагира подходящо всичко ще спре. Аз никой не тормозя насила, просто реакциите и дразнят.

Когато упражняваш психическо насилие върху душата на човек - той може и да не е способен да реагира адекватно. Когато човек е тормозен и няма на кого да сподели, то той се срива тотално психически. Реагира неуместно, емоциите му просто напират. Така че.. реакциите на момичето са съвсем нормални. А и вие като не можете да разберете различния вкус - това си е ваш проблем.

ЕДИТ: Рали, WhoSays^^, предлагам да не обръщате темата на спор за това кой какъв модератор бил, кой кого обиждал..
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Claudia.
Напредващ
Напредващ
Claudia.


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : мразя Ви, зарибяващи по 1D твари..
Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 10.11.2011
Age : 25

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 4:29 pm

Така... И аз да си изкажа мнението по смешния Ви „спор”.
Да започна с малко цитати:





Цитат :
В такава ситуация тормозения ИМА ИЗБОР.
Не казвам, че сме имали право, а че има последици, за които да се мисли
навреме. Тя не реагира по начин, който да и помогне. Като реагира подходящо
всичко ще спре.


-Здравей. От известно време чета споровете ти с другите хора
от форума. Не ми харесва начина по който мислиш. Виж, ти може да си на 10 или
на 11 и да не разбираш някои неща, но да ти кажа, че когато бях на твоите
години (преди 1-2г., сметни ако искаш на каква възраст съм сега) имах доста
по-развит речник и начина ми на мислене се различаваше много от твоя. Не искам
да те обиждам или нещо такова, но...



Просто не е логично да тормозите (ти и другите от класа ти)
момичето за това, че има възможност да се развие в каквото си поиска, но Вие не
ѝ давате никакъв шанс. Вие просто си мислите, че всички трябва да са еднакви и
скучни. Да, това наистина е скучно. И не ми пука дали ще го разбереш сега или
след десет години. Просто искам да ти кажа, че можеш да се сприятелиш с
момичето и да спреш да я тормозиш, за това че е различна. Можете да откриете
общи неща. Сигурна съм в това. Ако
всички ние бяхме еднакви животът щеше да е много много много скучен и
еднообразен. Затова я оставете на мира и спрете да я тормозите. Бог ни е създал
различни, за да можем да се развиваме. Всеки е различен, оригинален, по свой
собствен начин.
И какво от това, какво Ви пречи, че слуша метал и рок. Искам да ти кажа, че и
аз слушам тези стилове музика и много им се кефя. Е, сега ще си помислиш, че
съм различна, нали? Да, различна съм и се гордея с това!
Аз съм фен на Justin Bieber от
много отдавна. Още от 2009-та година. Никой от моето училище не го харесваше (и
сега не го харесват). Но аз да. Не съм се отказала поради простата причина, че
семейството ми ме е научило да не се отказвам от това, което върша. Иначе ако
тях ги нямаше аз отдавна щях да го мразя и да го обиждам като някои хора, за
които въобще не ми пука какво правят против него.



Цитат :
Щом е решила да е метълка, тогава е наясно, че всички ще я
гледат странно в класа. Това тя не може да понесе. Еми да не се е хващала
тогава. Защо ние да й сме виновни, че тя не е мислила когато трябва
.


-Така... нека да ти обясня едно нещо- Ти не може да казваш
на хората кога и какво да мислят. Просто така не става в живота. А, да ти кажа
нещо – с какъвто се събираш- такъв ставаш (от личен опит го знам, а и са ми го
казвали). И това е напълно вярно.
Вие нямате право да я гледате накриво. Ела в нашето училище. Ще видиш много
хора с тениски на рок и метал групи. Това си е напълно нормално.
Има един закон, който го пише навсякъде (дори и в бележниците, май че). Той
гласи, че „Никой няма правото да накърнява човешкото достойнство.” За
по-кратко, така че да можеш и да го разбереш – Никой няма правото да обижда.
Това правиш ти в момента, макар че сигурно не го осъзнаваш.




Е, това беше от мен (засега). Мисля, че една страница на Word е достатъчна. Ако трябва, и още ще пиша. ;)


P.S. Сори за поправката със зелено, но просто не се сдържах. :) Надявам се, че не е проблем. ;)
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeПет Дек 02, 2011 10:58 pm

1034 Волейфреак, както казах ИДОЛ за подражание си! Продължаваш да затъваш с голям кеф. Направо ти казах, че те бутам, където аз искам, но ти с голямата си гордост така и не загря, а пак с голямата си мисъл написа точно това, което аз исках. Не се усещаш колко си лесна за манипулиране, тръгнала модератор да става. Да, кифла си по мислене. Втори път ти го казвам. И втори път го доказваш, с което си писала. Какво значение има моето кифленско мислене? Това теб да те извинява за поведението ти и обидите ти? По този начин на мислене ако аз убия и ти ли ще убиеш? С това, че аз съм била килфа на теб ти дава правото да се държиш и ти като такава, така ли? Само кифла би казала "дай да те видим и теб".Κакво общо има аз каква ще бъда като модератор, не е ли по-важното ти да се видиш? Голeми затапки имаш! ИДОЛ! Голямо самочувствие вадиш, но не ставаш за модератор, щом една новодошла те кара да скачаш от моста където ти каже вместо обратното. И ти го казвам направо, защото си ми толкова лесна, че чак не ми правиш кеф.Изпусна положението още от самото начало. Никакъв модератор не можеш да бъдеш така. Научи се първо как да реагираш по начин достоен на позицията ти и тогава се имай за голямата работа, а не първата срещната да те кара да пишеш това което тя иска. 1025

Съжалявам Росита, но не мога да изпълня предложението ти. На това момиче явно много неща сте премълчали и някой трябва да ги каже.

Към твоя отговор Росита нали говорихме за вина в тази тема? Това че някоя нямала психика и нямала на кого да каже става ли веднага моя вина? За всекиго ли да държа сметка, че не си е оправил психиката. На мен някой да не би да ми е помагал сама съм си изградила психика. Сама си отговарям за действията и не мога да виня другите за моето поведение. Но за тези които не се справят тези които са могли са им виновни, така ли да разбирам? Не, не са нормални реакции. Ако бяха нормални реакции нямаше да има проблеми което изрично казах горе. И пак се връщате към нас. Ние сме виновни това не съм го оспорвала. Казвам, че онази не е ангелче и че има вина като всеки друг. Това споря. Но вие пак гледате мен да натопите за нещо което не съм оспорила.

Здравей Клаудиа!
По първия абзац не мога да ви разбера защо се имате за големите каки тука, когато разликата ни е няколко месеца. Разбирам да бяхте на 20 и да ми държите конско, но хора дето са само с месеци по-големи ми се правите важни „виж ни колко сме умни”, „колко сме повече от тебе”. Аз на това му викам смешно пък. Няма да седне да ме обори с обмислени основания, ама седнала да ме учи как 12 месеца разлика е много важно основание за това колко е права.Пак казвам да беше поне на 20 да си мълча, когато говориш колко си умна и зряла.
Не знам какво си чела, и не знам какво по-различно мислене си имала, но това което пишеш не е отговор на това което съм писала аз. Никъде не съм казала че трябва да е еднаква и скучна с нас. Никъде не съм твърдяла че трябва да е задължително като мен. Казвам, че има избор и че този избор има последици, които трябва да обмисли и приеме. Нека си бъде метъл колкото си иска, но да си защитава тази позиция като хората, а не да позволява да й се качват на главата. Нека пак припомня не говорим за това ние колко сме зле, а това как тормозената има вина за положението си също както тормозещите. Това е моята позиция. Мен не ми пречи че слуша такава музика, пречи ми държанието й. Тя не иска да бъде част от нашия клас. Това сама е избрала. Да не мислите, че тормоза е почнал от първата минута. Не, разбира се! Класа видя че тя самата се отдели от нас и оттам тръгнаха нещата. Никой в самото начало не е бил тормозещ към нея. Тя първа почна да се зъби за чалгата.
Също така ти даваш в същото време страхотен пример за това което говоря. Това че си фенка на Джъстин и приемаш последиците е похвално. Не приемаш заяждания това е похвално. За такъв пример говоря. 1026

Главна буква в началото на изречението,правопис.
Ради ^^


Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 1:51 am

Нормални реакции? Are you serious? Когато тормозите човек, той не реагира нормално. Защото всичката тая ВАША тъпотия се излива ВЪРХУ НЕГО. Той и да се защитава и да не обръща внимание - пак продължавате да го тормозите. И в един момент човекът не може да реагира нормално. Защото са се насъбрали твърде много емоции. Иди, почувствай всичките тези емоции и ми се обади. И го казвам от личен опит, защото аз самата съм се чувствала така. Като не си го ИЗПИТАЛА ТОВА НЕЩО не казвай "Това не са нормални реакции", защото ако ТИ беше поставена в тази ситуация щеше да реагираш по същия начин.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Гост
Гост
avatar



В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 2:15 am

@WhoSays^^ Е не, ти ме разби!! rofl Ти си много зле, мой човек. ;хх Можела си да я контролираш!! rofl Пишела безсмислени постове, а ти 'великите'. ;) Не знам тя дали става за посмешище, ама ти определено ДА. И коя си ти да кажеш, че не става за мод? Админ ли си? Форума, ако трябва да има мод като тебе трябва да се гръмна! Рали ли е кифла? Извинявай, ама ти си 100 пъти повече кифла от нея .. Обиждаш момичето, че има малко по-различен вкус от твоя чалгаджииски. Тормозения имал избор да го тормозят или не. Така ли? И как. Отиваш и им казваш "Няма да ме обиждате" и всичко се оправя. Т'ва в някой друг свят. Тука НЕ. Аз съм била тормозена, защото преди бях дебела и явно много пречех на живота на останалите. Бях псувана от хора, които не познавах. Схващаш ли за к'во става въпрос? Аз нямах смелост да кажа на някого за това. Госпожите - "Еми не им обръщай внимание." Както казваш и ти. Еми да ама хайде да почнат да те обиждат и да видим как няма да ти пука. И най-малко, ако не го показваш физически, то психически ще те боли. Какво сега, да бъде чалгаджиика, защото всички са такива и да не се кефи на живота с това, което й харесва. А и не виждам какво ти пречи 'държанието й', 'музиката, която слуша'. Не си ти, какъв ти е проблема?! Ти сама казваш, че тя не е харесвала чалгата и е казала две думи за нея и вие вече сте тръгнали да я нападате. И тя затова се е отдръпнала както стана с мен. С огромната разлика, че в моя бивш клас имаше и кадърни и разбрани хора, а не като в твоя. Просто НЯМАМ думи да опиша глупавите и елементарни разсъждение на хора като теб. Защо просто не проявиш разбиране. Тя харесва метал ти чалга. Окей? И понеже като кифла ще си загубиш времето да се поставяш на нейно място и няма особен смисъл да ти казвам това ама .. Ако ти беше единствената, която слуша чалга, а останалите метал щеше да си като нея в момента. (или поне, ако металистите проявяваха разбиране) Всички щяха да те манипулират както си искат и да ти мачкат самочувствието. Но всичко се връща. Някой ден ще видиш какво чувства тя и как я боли.
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 3:14 am

Росита - защо да не може да се спре? Да, сега не би могло, защото ситуацията е много сложна и дълбока. Но можеше да го направи още в самото начало. Ако в началото всичко бе тръгнало добре, никой нямаше да я закача толкова. И откъде знаеш, че не съм? Аз не споменах ли досега, че съм си изградила психика? Защо си мислиш,ч е като казах, че хората спират, когато видят че не могат да те повалят говоря наизуст? Аз съм имала възможност да бъда тормозена също! И от "вярни" приятелки и от врагове. Но не съм им се дала! Така че ДА знам какви емоции са. Щях ли да ги твърдя тези "глупости" както ги наричате с такава твърдост, ако не съм минала през тях господи боже мой! Затова съм толкова твърда, защото аз успях да се справя с хората които искаха да ме повалят. И тя имаше тзи възможност, но я пропиля. Пропускате покрай ушите си думите ми че човек трябва да си носи избора и последиците и не виждам как може да ме убедите за каквото и да е било, ако не ме оборите за тях!

меллу и ти влизаш в същия капан! Какво като аз съм кифлата? ТОВА КАК ОНЕВИНЯВА ЧОВЕКА ОТСРЕЩА? Айде да ми го обясниш? Да, ще го твърдя за всяка която пише глупостите като "ще удрям, щото удряш и ти", "ще се хвърля от моста, щото се хвърляш от моста и ти" и любимия ми лаф "ще пропусна покрай ушите си критиката към мен, щото ти си по-зле" - е като си по-добре от мен айде докажи го на дела, не да слизаш на "МОЕТО НИВО"!

Цитат :
Обиждаш момичето, че има малко по-различен вкус от твоя чалгаджииски.
Нищо не си чела. Не я обиждам затова. казах нека си слуша музиката, на мен не ми пречи. Пречи ми че не може да си овладее последиците от нейното решение. Толкова ли и е трудно да се осъзнае какво пиша, толкова ли се правите на слепи та трябва да ви го потретвам и постотвам, какво съм написала и какво не съм?

Цитат :
Отиваш и им казваш "Няма да ме обиждате" и всичко се оправя. Т'ва в някой друг свят.

Не. Има толкова много други начини. Както казах аз как успях? Е в моя свят става!

Цитат :
Аз нямах смелост да кажа на някого за това.

И ето че самичка се набутваш. Каква вина имат другите, че ти си нямала смелост? Нищо не ти е пречило да не си страхлива - това че другите ти се присмивали не е оправдание за това. Можела си и сама. Имала си също родители.
Аз се справих сама. Знам, че е трудно. Знам и че боли! Но се справих! САМА! Ако на мен живия пример продължавате да дрънкате пак същатат плоча... Затова се дразня на такива. С какво аз съм по-различна от метълката? С НИЩО! това го и казах вече в преден пост, ама пак кой да чете.

Цитат :
и сама казваш, че тя не е харесвала чалгата и е казала две думи за нея и вие вече сте тръгнали да я нападате. И тя затова се е отдръпнала както стана с мен.

Не съм казвала точно това. Описах зъбенето да, но тук са намесени и други събития, които повлияха и киото нужно ли е да давам всичко подред? Тя се отдръпна по нейна си причина. Никой от нас първоначално не беше зле към нея. Ще ме накарате ли да го напиша за 500 път?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 3:39 am

Цитат :
И ето че самичка се набутваш. Каква вина имат другите, че ти си нямала смелост? Нищо не ти е пречило да не си страхлива - това че другите ти се присмивали не е оправдание за това. Можела си и сама. Имала си също родители.

И къде по-точно написах, че другите имат някаква вина за това? Правех се, че не ми пука. А и седейки по разсъжденията ти, едва ли е било кой знае какво твоето 'нараняване'. Аз съм споделяла на родителите си. Но проблема тук, е че не се срещат така често свестни хора. Всеки смята, че ще си падне под нивото да се постави на мястото на другите. И дори да отидеш да се разправяш с въпросния човек не е казано, че след това всичко ще мине по мед и масло. Те НЯМА да си променят мнението. Просто мислиш за свето бъдеще и трябва да си имаш едно на ум, че ти винаги ще си много по-успял от тях. Понеже такива хора само им пука дали са си счупили нокътя или подобно. И естествено искат пари. Ама те не падат от небето искат акъл, а те като го нямат .. А относно металистката доколкото разбрах я нападате, защото се е отдръпнала. Всеки е различен. Някой са затворени в себе си други не. Еми и така да е НИЩО не ви дава право да я обиждате.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 3:47 am

Момичето не е длъжно да си променя вкуса само защото на вас ви е скимнало да я нарочите. Това, че слуша нещо абсолютно различно и това, че има съвсем различни интереси от вашите не я дели от класа. Просто явно отказвате да приемете нещо различно (в случая това момиче).
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 3:54 am

Каза добри основания, но пак се завъртя плочата на някои.
Добре, не си казала, че другите ти имали вина признавам си грешката, че се подведох от общия тон на поста ти.
Хубава средна част си написала, но зависи много от това какво се е случило и какви са хората. И при мен не са се променили мнението, но то не и важното. Важното е че вече не могат да си плетат интригите толкова лесно.
накрая само отново да кажа, че аз не съм тръгнала да защитавам себе си. Не ни е дадено това право, но така се е стигнало по непреки причини. почти няма оправяне вече. казвам (за 12345566 път) че е и тя не е без вина. Толкова много се стараете да ме убедите колко съм грешна, а така и не осъзнавате, че моята грешка не съм и грам оспорила. Просто не искам да се съди само мен, защото тове не е честно.
Също така защо пропускаш частта в която поисках да ми обусниш какво от това че съм аз кифлата влияе на поведението отсреща?
И накрая айде да не разсъждаваме кой колко е бил наранен. аз не поставям под въпрос твоите чувства, не поставяй моите и ти. не си в случая не знаеш колко ми е струвало.

И Росита защо тъпчем на едно място? Не ни е скимнало да я нарочим за вкуса, а за поведението (за 4343555456 път) Тя сама се отдели първа без ние да сме й направили нищо, не ние. (за 98879797979 път) Ние нищо различно от едно нормално поведение от нейна страна не сме отказали да приемем или приемаш че НЕЙНОТО решение да се отлъчи САМА е нормално?.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 4:09 am

Щом се е отделила от вас, явно вече тормозът е бил започнат. Това е. Нали все трябва да има някаква причина, за да се почувства зле и да се отдели от вас?
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 4:16 am

Щом и ако мост не правят. Фактите са си факти. мога да се закълна ако щеш, може задни салта да направя, но никой от класа не и каза лоша дума, преди тя първа да си покаже рогата. Пак казвам има вина в нас, но тя не е изцяло наша.
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 4:51 am

Не се ли убедихте вече, че WhoSays^^ не приема чуждото мнение? Тя не може да размисли от гледната точка на другия, за нея само тя си е правата и това е. Дори и да не е тя ще продължава да твърди че е. И въпреки че постоянно казава, че ние я обиждаме и й се нахвърляме тя самата не се вижда какво прави. Казва ни че всички много сме си вдигали самочувствието, ами и тя го прави. Виж Наде ли не знам каква си обаче вземи размисли и от чуждата гледна точка, научи се да приемаш и чуждото мнение което понякога е по - правилно от твоето, защото миличка с този инат и с това репчене "аз съм права и никой друг не е" няма да стигнеш до никъде. Трябва да се изпишат хиляда поста, да се направят още толкова драми и ти тогава ще напишеш "Добре, ама и вие си признайте вината". А нямаше да стават такива неща, ако поне за секунда размислеше и от чуждата гледна точка, но не. И може да има само няколко месеца разлика, обаче един човек може да е много по - зрял от теб дори и с такава малка разлика в годините. Има хора на по 20 години, които още са с детско мислене, така че това не е определящо. Виж Наде не ми се нахвърляй сега, не те обиждам казвам ти го за твое добро. Хубаво е да остстояваш мнението си обаче всичко в границите си, защото ти вече това го правиш от инат за да се докажеш, че ти си правата и ние да кажем "Добре имаме вина" и да ти олекне, че си "победила" в спора. Но не се прави така, миличка .. порастни още малко и ще видиш че никой няма да ти ги търпи тези инати. А относно момичето не ви знам историята може би наистина то има вина обаче след като тя сама се е отцепила от класа, ами оставете я. Нека си бъде аутсайдер като не иска да е с вас, не я тормозете защото това никак не е правилно просто я игнорирайте и това е. Като тя не иска да е част от цялото вие няма смисъл да и обръщате внимание. Но наистина не е правилно да я тормозите, защото това ще навреди на психиката й още повече. Нека бъде такава каквато иска.
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 8:51 pm

Много е лесно така да се каже. Не можахте по никое мое основание да ме оборите и айде готово аз не съм приемала чуждото мнение! Много е лесно така да се отървете! Аз защо не го твърдя това а? Аз нямам право ли?
Нито веднъж не засегнахте единственото което твърдях. НИТО ВЕДНЪЖ! Че трябва да си носиш последствията от избора и че този избор ти вменява вина. НО НЕ! Вие само знаете как да повтаряте като папагали неща, които не оспорвам. Ти си виновна, ти си виновна, ти си кифлата, ти си злетачката. познайте какво. НЕ СЪМ ГО ОСПОРИЛА! Това обаче което оспорих така и никоя от вас не засегна а го пропуска покрай ушите си. Как да си променя мнението за нещо КОЕТО НЕ СТЕ СЕ И ОПИТВАЛИ ДА МЕ ОБОРИТЕ? Оборвате ме за неща които не съм имала друго мнение.
Аз съм се била репчила господи боже мой, а вашата слепота какво е? Вашият тотален отказ да ми отговорите на конкретните неща които АЗ задавам, а не на нещата КОИТО ВИЕ си въобразявате че споря.
Аз не съм била размисляла от чужда гледна точка? Това го видя откъде? Вие не можете да размислите моята гледна точка, но аз пак съм виновната че аз не мога да се оправя с вашата, която няма нищо общо със спора. Колко лесно измъкване!
Ако може да ми обясниш как се променя мнение, което не е опитвано да се обори? Как ти виждаш аз самичка да си сменя мнението, без някой да грам да се опита да ме обори.
За 100101010 път това което написахте досега грам не засегна "избор и последици от избор", а само повтаряте едно и също колко зле съм била. това последното грам няма общо с мнението ми. нито за миг аз не съм оспорила колко съм зле. Къде съм казала "аз нямам никаква вина" къде съм казала "аз не съм такава" КЪДЕ?
вие обаче продъжлавате и продължавате да се изкарвате невинни ангелчета и да ме топите за неща които не споря!
Да ви имам и зрелостта и умните мисли и голямата възраст да ви имам, щом за хиляден път ви обяснявам нещо толкоав просто, а вие пак си баете вашето!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?   В кого е вината - в тормозещия или в тормозения? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В кого е вината - в тормозещия или в тормозения?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» С кого би си подхождала повече Селена ?
» С кого Селена ще направи най-хубав дует?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Un forum gratuit | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии