Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как се става фен? (офф-топик)

Go down 
+5
rS.19 ♥
Little Girl ~
rozaLie
LightOne
WhoSays^^
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как се става фен? (офф-топик) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се става фен? (офф-топик) - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как се става фен? (офф-топик) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става фен? (офф-топик)   Как се става фен? (офф-топик) - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 1:48 am

Хубаво, признавам си, че изредените от Чичи неща са абсолютно вярни, както и от Мони. Да, взимах страна (явно), да бях пристрастна, да, съдих WhoSays^^ без да й знам историята. Признавам си, че изръсеното оправдание за училище е неадекватно.
Не си признавам, за да задоволя някого. Няма да кажа "Аре, доволни?" Признавам си, защото така е редно.
Мони - немам възпитание, явно.

ЕДИТ: Да си кажа, че преосмислих нещата (уж). Ралито може да си вдигне сама уорна за обиди, 'айде.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се става фен? (офф-топик) - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се става фен? (офф-топик) - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се става фен? (офф-топик) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Как се става фен? (офф-топик)   Как се става фен? (офф-топик) - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 1:56 am

Не искам наказания. Няма нужда Рали да си вдига наказание. Просто ме гледахте с други очи не се усещахте. Не ме интересува кой ще е наказан. Исках да покажа, че тука не съм само аз грешната. Радвам се все пак, че си призна. Така знам че наистина стои по-зряла, а не надувка.

Главни букви, пунктуация. При степенуване се поставя тире.
Радвам се, че се изяснихме. Приключвам темата.
Рос. :)
Върнете се в началото Go down
 
Как се става фен? (офф-топик)
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Лъже ли външния вид? (офф-топик)
» Как се става фен?
» WOWP: The Movie става на 1 година!
» Lady GaGa ще става учителка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Служебни :: Кошче-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | Music | Misc | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии