Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как се става фен?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Как се става фен? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се става фен? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Как се става фен? Empty
ПисанеЗаглавие: Как се става фен?   Как се става фен? Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 2:34 am

Я кажете вашата теория за това как да станеш фен на нещо.

Разделих темата на две, като сложих флууд мненията в нова тема - клик.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Как се става фен? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как се става фен? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Как се става фен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става фен?   Как се става фен? Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 3:09 pm

Моята теория се основава на моята личност (както всеки би трябвало да бъде де).
Аз съм човек, който лесно го хваща краста, лесно може да се обсеби от дадена идея - в случая фенщина. Вече въпросът дали ще се задържи е друга тема. Но за мен това може да стане адски лесно и бързо.
Вече ако искам да бъда истинския фен - то се почва с изчитане на всичко за новата си мания, ама изчитане в детайли, търсене в най-тъмните кътчета на Интернета за непопулярно инфо. Вече зависи от обекта на фенщина - може да се състои в гледане на клипове, в гледане на всички епизода, ако е сериал.
Но основното ми е инфо, инфо и пак инфо. Не мога да стоя и да говоря "о, колко голям фен съм на дадено нещо", само щото му гледам епизода, или само щото ако е актриса да имам разни помисли без да знам нещо повече от стандартното инфо. Искам като кажа: "Фен съм на еди-що си, примерно на Селена" - не да ми кажат, ама ти си фен щото е секси парче. И това го има нали, но също така го има и затапването, че знам всяка нейна стъпка, всяка нейна буквичка и т.н., което ме прави горд да съм фен и ме кара да се мръщя на всеки, който тръгне да писка колко голям фен е на нещо, когато грам няма допълнителна информация. Разбира се можеш да бъдеш фен и без да се ровиш - това няма кой да го оспори. Оспорвам единствено да тръгнеш да се перчиш колко много знаеш, когато нищо не знаеш.

Гордостта да си фен е виж интересна идейка за дискусия може би. Какво се търси и какво се намира у един фен са интересни погледи върху личността. Но ти си задала съвсем други параметри, та няма да навлизам в тази тема.
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се става фен? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се става фен? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се става фен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става фен?   Как се става фен? Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 11:35 pm

Фенка съм, защото чета списания и гледам всички клипове и снимки!!! 459 И никой не може да каже обратното!!!! 269 Всяка фенка трябва да чете новините в интернет иначе октъде ще разбере нещо за любимата си звезда!!! laugh

LightOne хубаво си четеш тонове и тонове ама накрая не остава време за забавление от толкова четене. Какъв е смисъла да си фенка ако не се забавляваш? sun

Правопис, пунктуация, главна буква.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Как се става фен? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как се става фен? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Как се става фен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става фен?   Как се става фен? Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 12:43 am

Цитат :
LightOne хубаво си четеш тонове и тонове ама накрая не остава време за забавление от толкова четене.

Е, ти хубаво е да пораснеш малко и да разбереш, че списанията не са всичко на този свят. Иска се много повече да си фенка. wink
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Как се става фен? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как се става фен? Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Как се става фен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става фен?   Как се става фен? Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 12:45 am

Я, че ти кой си да ми държиш сметка!!!! Голяма работа, че си чел толкова. Не ми пука - фенка съм и толоз! Кой си тич че да ми казваш друго!!!

Главни букви, пунктуация! Малко по-полека с езика, спри да държиш тон.
Рос. :)
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Как се става фен? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Как се става фен? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Как се става фен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става фен?   Как се става фен? Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 12:49 am

Е, чакай сега. Никой не ти държи сметка. Просто ти казвам колко не си дораснала и това мнение е смешно. wink
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как се става фен? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се става фен? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как се става фен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става фен?   Как се става фен? Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 1:03 am

WhoSays^^ написа:
щото това е сайт за деца не за възрастни като тебе!!! Какво можше да правиш тук с малките деца!!!! само педофил може да си търси разговор с малки ммичета! 269

Страхотно мислене имаш. Митко, остави я. Явно е, че не може да се спори с човек, чието мислене е абсолютно детинско.

По темата: Фен се става.. ами то няма теория, няма правило, няма формула или нещо подобно. Аз лично не ставам кой знае колко лесно фен. Но първо да се изясня как разбирам аз понятието "фен" - фенът за мен, знае биографията на личността, от която е заинтересован. Интересува се от това как се развива, какви са новините за него, ако е музикант - има ли нови песни и албуми, ако е актьор - в какви филми ще се снима и в кои филми е участвал, ако е писател - издава ли нови книги и т.н. Примерите са най-различни. Аз ставам фен в различни ситуации. Може личността да ми е харесала адски много от пръв поглед, след което да започна да тършувам и да искам да знам повече. Може личността (или нещото - групата, отбора..) да не ме е впечатлила от първото виждане, но след това да ми е харесал и да започна да симпатизирам.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Claudia.
Напредващ
Напредващ
Claudia.


Warn :
Как се става фен? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как се става фен? Right_bar_bleue

( : мразя Ви, зарибяващи по 1D твари..
Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 10.11.2011
Age : 25

Как се става фен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става фен?   Как се става фен? Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 2:59 pm

Ъх, ами...
Аз мисля, че фен се става, когато знаеш някой, знаеш биографията му, интересуваш се от него, защитаваш го от така наречените хейтъри, които не знаят какво искат и затова си изливат нервите върху човек, който не им е направил АБСОЛЮТНО нищо.
Според мен фен не означава да имаш много предмети с щампи, текстове и такива работи на даден човек. (Сещам се за една такава, дето се правеше на големия фен, понеже имала много работи на Майли Сайръс. Питах я веднъж кога е родена Майли и как е истинското ѝ име, тя почна да мълчи като пън.)

(:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как се става фен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се става фен?   Как се става фен? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как се става фен?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Как се става фен? (офф-топик)
» WOWP: The Movie става на 1 година!
» Lady GaGa ще става учителка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии