Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мнения за шоуто

Go down 
+12
.apathy
catherine♥
fatmenceto1
elly.xx
rozaLie
Gabbs.
*Радии <3
A d i ♥
rS.19 ♥
monini
Savannah.
|SweeT|
16 posters
АвторСъобщение
|SweeT|
Неспасяем
Неспасяем
|SweeT|


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

Брой мнения : 1948
Reputation : 1
Join date : 30.08.2009
Age : 26

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 3:42 pm

Е, тук си кажете мнението за музикалното шоу.Аз мисля че е добре измислено, защото не всички могат да бъдат принцеси и принцове, но от друга страна имат прекрасни гласове, които трябва да бъдат чути.
Върнете се в началото Go down
Savannah.
Маниак
Маниак
Savannah.


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

Брой мнения : 580
Reputation : 34
Join date : 23.12.2010
Age : 26

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 3:43 pm

Супер якия регламент на шоуто. Не мислех, че поредния проект на Слави може да е толкова силен. Доволна съм от предаването като цяло, приятно за гледане е. (:
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 29
Местожителство : Сандански

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 4:26 pm

Според мен също е много добре замислено шоуто като цяло.. Защото наистина не всички са красиви, а това не трябва да е фактор при оценяването на пеенето им.
А пък в снощния епизод дори Миро призна, че ако е знаел как изглежда едно от момичетата е щял да я вземе само заради това, че е красива, въпреки, че не може да пее..
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 4:35 pm

Гледала съм го само веднъж, но и на мен много ми хареса това, че първоначално не се знае кой всъщност пее. Интересно е замислено шоуто! smile
Върнете се в началото Go down
A d i ♥
Неспасяем
Неспасяем
A d i ♥


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

( : ~be happy...wow!
Брой мнения : 1072
Reputation : 7
Join date : 17.06.2009
Age : 26

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 5:06 pm

Идеята е много интересна.И наистина в шоуто имат шанс тези, който могат да пеят.Интересно ми е как ще се развива занапред.
Върнете се в началото Go down
http://ultimatenina.com/
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Местожителство : Сливен

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 5:21 pm

Много ми харесва,гледам го всяка вечер. Много е интересно и смятам да го следя докрай. Има много хубави хора,които пеят прекрасно.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Gabbs.
Напредващ
Напредващ
Gabbs.


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

Брой мнения : 114
Reputation : 2
Join date : 05.06.2011
Age : 28
Местожителство : София

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 7:34 pm

Много го харесвам и всяка вечер го гледам.Интересно ми е какво ще стане нататък.


Последната промяна е направена от Gabbs. на Сря Юли 27, 2011 10:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 7:49 pm

Като концепция шоуто е страхотно. Не е като Music Idol (което беше МЕГА добро), че да се влияе от външният вид. Браво на организаторите, но не искам да казвам суперлативи, докато всъщност не видя и самите шоута. (не кастингите)
Като мнение за журито съм останала с ужасно впечатление от Миро. Не мога да разбера този за колко голям се има, такова самочувствие вади.. Супер дразнещ е, но предполагам все трябва да има някой такъв. laugh Плюс това той не е някой кой знае какъв певец. Има страхотни песни - АВГУСТ Е СЕПТЕМВРИ .. ХАХАХА, смисъл, yes? laugh
Трябва да си призная, че не знам коя е Мариана Попова. Тя е нещо като по-малкото зло. laugh Симпатична е, сладурана е, като песни не я знам, ще видим.
Ивана може би е най-добрият избор от поп-фолка, така че няма как да не съм доволна.
И моят любим отбор, този на Кирил Маричков. 100% съм зад него, защото ми се вижда като най-успял и най-способен да даде нещо на всеки един участник.

Участниците .. някои от тях са големи балъци. laugh Значи, разбирам, че всеки си има предпочитания и все пак преди да отидат са си избрали някой от тях. И много ме е яд, когато Маричков и Миро се обърнат, и някоя барби избере Миро, просто защото "той е по-младият и по-готиният", WHAT?

Също така много се дразня, когато някой не се обърне, защото песента не му харесва? АЛО???? Вие подбора на песни ли гледате или уменията? ...

Аз вече имам фаворити, поне от момчетата. Като имена не съм ги запомнила, но предполагам когато настъпят истинските шоута ще ги науча и ще ви ги кажа. laugh И.. до тук свършвам аз.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
elly.xx
Неспасяем
Неспасяем
elly.xx


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

( : Затичах се към огледалото - обичах човек отсреща.
Брой мнения : 1610
Reputation : 51
Join date : 17.09.2009
Age : 26

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 9:13 pm

Харесва ми като идея, добре е измислено! Интересно ми е какво ще стане за напред!
От треньорите най - много ми допадат Мариана Попова и Кирил Маричков!
А пък тоя Миро супер много се лигави, и мен това ме дразни! ;дд

Цитат :
Също така много се дразня, когато някой не се обърне, защото песента не му харесва? АЛО???? Вие подбора на песни ли гледате или уменията? ...
Охх, и аз се дразня ужасно много.!

Като цяло предаването ми е много интересно! /Поне за сега/.
1032
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/EllyLovato
fatmenceto1
Напредващ
Напредващ
fatmenceto1


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

Брой мнения : 67
Reputation : -10
Join date : 22.06.2011

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeСря Юли 27, 2011 11:10 pm

strahotno 6olo e Мнения за шоуто 1453702519
Върнете се в началото Go down
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 3:21 pm

Много се радвам,че отново се създаде конкурс за пеене.Страхотно е в малка България колко много хора имат талант да пеят!Също така ми харесва регламентът на шоуто.Интересно е това,че журито(треньорите) не виждат участника,а го оценяват само по гласови възможности и след това,ако се обърнат, участникът има право да си избере кой да му бъде ментор.Аз почти всяка вечер го гледам и ми е много интересно.Надявам се и за напред да продължат нещата по същия начин.И не на последно място евалата на Слави!Тоя човек организира почти всички шоута по БТВ!
Върнете се в началото Go down
.apathy
Редовен
Редовен
.apathy


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

Брой мнения : 204
Reputation : 2
Join date : 25.09.2010
Age : 27

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeНед Юли 31, 2011 7:01 pm

Страхотен замисъл. Това с обръщането страшно ми харесва, не го пропускам. Като цяло за сега много ми харесва, ще видими и самата същност след като свършат кастингите. От журито най ми харесват Миро и Мариана Попова. А относно това за песните - и аз се дразня, когато някой каже, че не харесва песента и за това не се е обърнал.
Върнете се в началото Go down
http://blends-infinity.4umer.com
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeНед Юли 31, 2011 7:06 pm

Много хубаво е измислено,защото има хора,които да не са хубави външо,но пък да имат уникални гласове.За сега върви много добре,има много таланти.От журито най-харесвам Миро и Кирил Маричков.И двамата има много хубави песни и голям опит.Мариана Попова просто не ми харесва.Фаворити имам много вече.Иначе нямам търпение да видя как ще се развива шоуто.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeПон Авг 01, 2011 1:03 am

Много добър замисъл, доста добър подбор на участници и треньори. Като цяло много го харесва. Най-много харесвам Миро и Кирил Маричков и двамата имат много добри песни, но както каза Чичи много ме дразни някоя готина Барби и се обръщат двамата (Маричков и Миро) и избира Миро 'щото е по-готин и млад. Кое гледат те, да победят или кой е най-готиния и да отидат при него? Пък и не само Барбита ходят при Миро, половината народ се изля при него. Харесвам го, ама това вече ме дразни. А тази Мариана Попова ми е адски противна, извинявай, няк'ва пее адски зле и тя се обръща? WTF!? huh В ред ли е? На тоз шанс, на оня шанс и накрая възможно най-сакатите при нея. Направо егати. Не я знам нея колко може да пее, ама т'ва ме уби!


Последната промяна е направена от mellu на Съб Авг 27, 2011 7:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeНед Авг 07, 2011 3:16 am

Невероятен е!Лошото е ,че не мога да го хвана ,тъй като съм навън.
Върнете се в началото Go down
Balgar
Напредващ
Напредващ
Balgar


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

( : Здравейте,аз съм Българ!!! : )
Брой мнения : 132
Reputation : 5
Join date : 19.04.2011
Местожителство : Гларус 8

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeНед Авг 07, 2011 5:31 pm

Много ми харесва,следя го.
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 7:23 am

И аз си го следя с голям интересн, харесва ми много!
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Мнения за шоуто Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Мнения за шоуто Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitimeВто Авг 23, 2011 2:58 am

Ами няма тема където да обсъждаме, та ще си дам мнението тук. Още на кастингите МНОГО харесах Радостин и когато после Маричков каза, че се е обърнал само заради песента изглеждаше жалък, но му даде шанс и аз се изкефих. Когато по време на рекламите даваха review за какво предстои си мислех съвсем различно нещо и днес, когато го гледах ми стана адски гадно. На никой не пожелавам да изгуби семейството си, Бог да я прости. Изпълненията бяха страхотни. Разплаках се на това на Роксана. Тя определено го изпя с МНОГО чувство и понеже съм си емоционален индивид нямаше как да не се разплача. Поздравявам и двамата за СИЛАТА, която имаха, да е изправят на сцената в такъв момент в живота! Майка им би била горда, 100%. Много, много искам на финал двамата ми любимци - Радостин и Тодор. smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Sponsored content





Мнения за шоуто Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за шоуто   Мнения за шоуто Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мнения за шоуто
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мнение за шоуто?
» Шоуто на Слави - Илиян 30.06.10
» Селена в шоуто на Ellen
» Поканете Селена в шоуто на Слави:
» Видеа от шоуто в St. Louis, Missouri

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Reality :: Гласът на България-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии