Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д

Go down 
+8
LightOne
Kat3t0 ♥
Barbie.
~Rossita
`Melody
Mishityyy <3
rS.19 ♥
Cap`pac.
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 1:29 am

Предишната ми тема стана един скандал с мен за който съм отговорна лично и казах да я заключват.Надявам се в тази тема да няма конфликт или по -точно аз да не го създавам.
Казвам се Деси на 14 съм от Девня .Родена съм на 30.06. Играя волейбол много рядко , обичам да чета книги , обичам да гледам филми .
Приемам въпроси ..
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  945457
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 1:34 am

Играеш волейбол? blink И аз не знаааам? :shok: Ще се карамеее! laugh Какво си правиш?
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 1:37 am

Гледам ''годзила'' по бтв ,а ти ?
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 1:39 am

Гледам Glee по компютъра! rofl
Върнете се в началото Go down
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 2:22 am

Хей,Десии!Как си?
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 2:23 am

Добре ,а ти ?
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue1 / 1001 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 2:24 am

Здрасти как си? Интересно ми е, какво значи новия ти ник? (Извинявам се за въпроса, просто ми е интересно...) ah
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 2:28 am

Cap`pac. написа:
Добре ,а ти ?
Бивам.Няколко въпросченца и от мен:
Любим филм(комедия)?
Любим филм(драма)?
Любим актьор?
Любима актриса?
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 2:30 am

И Рали ме пита . I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  688279 И аз не знам .. намерих го в интернет . I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  688279
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 2:32 am

Mishityyy <3 написа:
Cap`pac. написа:
Добре ,а ти ?
Бивам.Няколко въпросченца и от мен:
Любим филм(комедия)?
Любим филм(драма)?
Любим актьор?
Любима актриса?
Добрем!
1.Смокинг - с Джеки Чан
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  688279
2.Нямам .
3.Даниел Радклиф , Рупърт Гринт
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  401723
4.Ема Уотсън,Майли и Сел . I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  401723
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 25

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 6:36 pm

Cap`pac. написа:
Може ли едно подписче на Андрей Жеков?

Може и да ме знаеш, може и да не ме. Хич не ми пука, да ти кажа.
И сега, няма да започна с добро, защото вече преминахте границата, говоря общо за целия форум. Ти беше тук, когато имах мания по Грими. И сега и ти почна. О, да, ти беше тук, когато АЗ се зарибих по Андрей и общо взето се влюбих в него, в кръга на шегата. Сигурна съм, че беше тук, когато АЗ поръчвах графики. И съм сигурна, че ще продължавате, целия форум коагто някой се зариби по нещо, на другия ден ще си слагате такива подписи, ще му се правите, ще се водите 'фенове', а всъщност нищо не знаете за него/нея/новата мания. (:
'Айде като си такъв фен, кажи ми поне на коя дата е роден и коя година. Но съм почти сигурна, че Уикипедия ще ти помогне, така че няма въобще смисъл да те питам. (:
ЕДИТ: А поне на какъв пост в отбора играе знаеш ли? А би ли ми обяснила тоя пост?
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 7:15 pm

В кое даскало учиш? friends
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 7:55 pm

СОУ Васил Левски гр.Девня.
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 7:56 pm

~Rossita написа:
Cap`pac. написа:
Може ли едно подписче на Андрей Жеков?

Може и да ме знаеш, може и да не ме. Хич не ми пука, да ти кажа.
И сега, няма да започна с добро, защото вече преминахте границата, говоря общо за целия форум. Ти беше тук, когато имах мания по Грими. И сега и ти почна. О, да, ти беше тук, когато АЗ се зарибих по Андрей и общо взето се влюбих в него, в кръга на шегата. Сигурна съм, че беше тук, когато АЗ поръчвах графики. И съм сигурна, че ще продължавате, целия форум коагто някой се зариби по нещо, на другия ден ще си слагате такива подписи, ще му се правите, ще се водите 'фенове', а всъщност нищо не знаете за него/нея/новата мания. (:
'Айде като си такъв фен, кажи ми поне на коя дата е роден и коя година. Но съм почти сигурна, че Уикипедия ще ти помогне, така че няма въобще смисъл да те питам. (:
ЕДИТ: А поне на какъв пост в отбора играе знаеш ли? А би ли ми обяснила тоя пост?


Извинявай наистина.Голям фаворит си ми и не исках да те копирам изцяло ,съжалявам много.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 25

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 8:04 pm

На мен не ми е до копирането, на мен ми е до това, че се правите на фенове на някой/нещо, за когото/което не знаете абсолютно нищо. Супер тъпо е да го правите.
Няма ли да ми отговориш на въпросите, които ти зададох за Андрей? Не, чакай, ще си отговоря сама: Няма да ми отговориш, защото и ти си от онези 'фенове' които не знаят нищо за този, на когото са 'фен'. (:
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 8:06 pm

Цитат :
защото и ти си от онези 'фенове' които не знаят нищо за този, на когото са 'фенове'. (:

Именно!! Понякога не се знам к'ва съм,или може и да се знам. В лице като харесам някого веднага почвам да гледам като другите , а съм такава и смятам да се променя. ;(
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 25

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 8:07 pm

Айде ся, оправдания не ми се слушат. (:
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 8:09 pm

Честно съжалявам ,че съм такава.
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 10:49 pm

Хубаво ще е да спреш да ни копираш и форума. :)
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeСря Авг 03, 2011 11:12 pm

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  346892
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 12:37 am

wow, да ти кажа изненадах се, че не отрече ..Първо окей дизайна си го взимай, него не съм го правила аз, нищо не мога да ти кажа. Но категориите ти са досуш като тези тук. Направени само и единствено с Copy/Paste. Да не говорим за групата ВИП, която е идея на Митко а ти си откраднала доста нагло. Плюс това си ни копирала половината потребители и пишеш от тяхно име. Я кажи ама честно, теб сериозно ли те кефи да правиш така?
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 1:01 am

Не. :(
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 1:06 am

И ся кво прайме тогава?
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 1:08 am

Едното извинение няма да промени нищо и не само .. Честно казано не трябва и да се приема извинение от мен .. Но ще го направя , извинявам се и съжалявам че изобщо съм направила онзи проклет форум.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 2:28 am

Въпреки всичко все пак да се оттаде нужното признание, че си изтри форума, а не го игра наглейки. Когато ти кажат нещо, че не е наред поне го признаваш (друг е въпроса защо е нужно да ти се казва).
Беше изтрила и преди теми от онзи форум, когато те бях помолил.

Добре ще е да се разбереш със себе си какво искаш от себе си и от форума.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д    I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
I'm fan .. Деси и даровете на смъртта .. ;д
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Супер Деси - винаги на пом0щ!^^ ;d
» Филм 8-ми "Хари Потър и Даровете на Смъртта: Част 2"
» Деси ;)
» Графиките на Деси.
» Селена говори за смъртта на Ейми Уайнхаус.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Служебни :: Кошче-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии