Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 За какво по-точно сядате на компютъра?

Go down 
+12
Cap`pac.
LightOne
rozaLie
|SweeT|
~Rossita
Mishityyy <3
catherine♥
monini
Barbie.
~Kattu
*Радии <3
Kat3t0 ♥
16 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост
avatar



За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 4:01 am

За какво по-точно сядате на компютъра? Кое Ви прилича, че стоим понякога по цял ден тук без да има какво да правим в нета? Кое ни задържа?

---
Аз лично сядам на компютъра за час, два обаче остава включен и остава впечатлението, че стоя цял ден. Понякога сядам, за да се скарам някой по vbox7 (признавам!! ;д)Мен ме привлича може би това да проверя някакво развитие на някой сайт дали са ми писали някъде. По-голямата част от времето ми в нета го прекарвам тук във форума. Мен понякога ме задържа да седя цял ден на компютъра това, че няма нищо по телевизията. Защото аз к'во ли не проверявам, че всяка секунда знам к'во дават по повечето програми. ;д И тогава се чудя к'во да правя и седя и тъпея в Интернет цял ден без да има какво да правя. (най-вече когато има лошо време и не мога да изляза)
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 4:57 am

И аз често си мисля какво толкова правя на тоя проклет компютър ;д. Уж си викам айде само за 5 минутки, а без да се усетя се е минал цял час, а реално погледнато не съм направила нищо. Таа на мен огромна част от времето ми минава пред компютъра. Принципно сядам заради форума, фейсбук и скайп най-вече. На 1во място като че ли е скайпа ;д .. обожавам да си пиша с някого с часове, най-вече с Мони и си се хиля сама пред монитора ;д. Понякога си играя на фотошоп и един подпис мога да го правя с часове .. :Д:Д. Друго, друго .. а, да слушам музика, почти постоянно! <3 Проверявам новините около Сел. Гледам и филми на компютъра. Телевизия почти не гледам, само ако следя някой сериал го включвам, иначе предавания, филми и т.н. си ги свалям на компа да ги гледам. Защо ли? Ами защото мога да дам пауза когато си поискам, да върна назад, ако не съм разбрала нещо (ако съм се разсеяла ;д) и най-вече защото ги няма гадните реклами, траещи 5 минути, които винаги започват на най-интересното ;д. Това е общо взето. От време на време проверявам времето или изпращам и някой друг смс от мтел ;д.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 5:30 am

Аз стоя доста дълго време на компа,почти цял ден. Преди не беше така,но сега се промени. Стоя най-вече заради скаипа,форума и фейсбука. Да си попиша с приятели,да разгледам нещо интересно тук или в да слушам музика и да гледам клипчета във vbox и youtube.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
~Kattu
Маниак
Маниак
~Kattu


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

( : ~When the sun goes down~
Брой мнения : 521
Reputation : 3
Join date : 26.01.2010
Age : 26
Местожителство : София

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 5:47 am

nick_fenka написа:
Аз стоя доста дълго време на компа,почти цял ден. Преди не беше така,но сега се промени. Стоя най-вече заради скаипа,форума и фейсбука. Да си попиша с приятели,да разгледам нещо интересно тук или в да слушам музика и да гледам клипчета във vbox и youtube.
Копие на мен си...
Върнете се в началото Go down
http://selena-gomez.big-forum.net/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 5:27 pm

Лятото много рядко седя на компютъра. Едва-едва за 10 минути. Случва се и 1-2 седмици да не съм сядала. Преди сядах само заради скайпа и фейсбук-а. Обаче вече в фейсбук ми е много скучно ,а с тези ,с които си пиша по скайп ,говоря по телефона и излизам ,така че стоенето пред компютъра ми се обесмисля. Пък и живота е на вън ,а не пред компютъра. :))))
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 6:44 pm

Ами и аз прекарвам доста време пред компютъра, главно във форума, фейсбук ии чатя по скайп, главно с 3-4 човека редовно и по-продължително.. ;д Иначе във форума прекарвам доста време - чета новини за Сел и т.н. Във фейсбук.. Главно гледам снимки ии понякога така си зяпам.. ;д
Освен тези неща, влизам във vbox и youtube понякога да слушам песни, дето ги нямам свалени и да гледам разни други клипчета от сериали и т.н. Като казах песни, обожавам да слушам музика<3 и т'ва също е една причина да седя на компютъра.
Та това са общо взето по-смислените неща, заради които сядам на компютъра.. Понякога влизам и в някои други форуми, чета текстове/преводи на песни, играя някакви игри, проверявам времето и програмата за ТВ, гледам сериали и филмии и така.. ;д
Върнете се в началото Go down
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 9:22 pm

И аз често съм се чудела какво толкова правя на компютъра.Обикновено следя фен сайтовете за новините около любимите ми изпълнители,следя сайта на хайклуб за някакви световни новини от шоубизнеса или да видя за какво става въпрос в новия брой,слушам музика,пиша във форума.Също така си тегля епизодите от сериалите,които следя или някой филм от замунда,влизам в скайп,влизам в туитер и така...
Върнете се в началото Go down
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeПет Юли 15, 2011 6:07 pm

Започнах да прекарвам много време на компютъра,вче се чудя какво правя та минава целия ден да седя на него.Най-често или седя във форума или във ютуб или гледам сериали.Чатя си и в скайпа.Например вчера седях цял ден на компютъра само,за да си гледам сериала.Като изгледам една серия,пускам втората и казвам,че това ще е последната серия,която гледам,ама пак пускам друга и така цял ден.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeПет Юли 15, 2011 6:16 pm

Принципно сядам, за да видя какво става из форума, да видя има ли обновления от идолите ми, какво-що има около тях, зазяпвам се в разни клипчета и то половината ден отива на кино. Също така гледам филми/сериали, слушам музика, от началото на деня до края. laugh Чатя с разни хора, приятели, а които са в града - с тях излизаме. (но това е друга тема) Понякога, рядко, проверявам времето, но вече не. ;д
Напоследък започнах да сядам само и само да разбера какво става в националния отбор по волейбол, какво правят нашите хора, къде ги боли, какво ги боли и така. laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
|SweeT|
Неспасяем
Неспасяем
|SweeT|


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

Брой мнения : 1948
Reputation : 1
Join date : 30.08.2009
Age : 25

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeПет Юли 15, 2011 7:06 pm

Сядам да си проверя фейсбука, да початя с някои готини хора в скайпа.Разбирасе не пропускам да влезна във форумчето да видя какво става, нови теми, нови потребители...Гледам The Vampire Diaries (по един два епизода на ден).Но днес вече изгледах целия втори сезон и сега съм в очакване на третия.Но както и да е,това е друга тема...Общо взето нищо особено не правя на компютъра (само затъпявам).Вече почвам да се зомбирам..Като седна не мога да стана. laugh
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeПет Юли 15, 2011 10:18 pm

На компютъра сядам, за да гледам кеч. <3 Обожавам да гледам филми през нощите, на тъмно, точно като в киносалон. Сядам също така за да влезна във фейсбук, този форум и форума за кеч, в който мога ЦЯЛ ден да вися и няма да ми писне. laugh Сядам за да направя някоя друга графика, да слушам музика, разбира се! Обичам и да чета блогове, въпреки че в последно време чета блога само на една личност, но и той стига, защото има доста интересни статии.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 11:04 pm

Цитат :
За какво по-точно сядате на компютъра? Кое Ви прилича, че стоим понякога по цял ден тук без да има какво да правим в нета? Кое ни задържа?


Сядам на него, защото има какво да правя на компютъра. Имам да гледам различни неща, които ме интересуват и което нищо друго не може да ми даде информацията. Сядам, за да си пиша с различни хора, да чета форуми, които да ми обогатят мирогледа, да ме развеселяват и доставят удоволствие.
Много рядко нямам какво да правя в нета - особено сега, когато времето ми е кът. Имам твърде много интереси - а толкова малко време! Ако захвърля всичко и вися по цял ден на компа и една година няма да ми е достатъчна, за да свърша всичко наумено.
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 8:21 pm

Аз даже и не излизам от вкъщи . Тук да вляза , в някоя друга игра ,в която имам регистрация и гледам филми .. Попринцип целия ми ден минава само на компютъра.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 8:26 pm

Сядам на компютъра най-вече за да комуникирам. С такава цел все пак е измислена и Интернет мрежата. Обичам да чатя с приятелите си, да се запознавам с нови хора, обичам и да се включвам във форуми. Харесва ми и че имам достъп до различни клюки и снимки на известни личности. Другото хубаво нещо са книгите, които можем да четем онлайн!
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 4:18 pm

По принцип за да си попиша с приятелките ми с които не мога да се видя,но докато пиша реша да вляза в този и онзи форум и откарвам 3-4 часа..
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 2:50 am

Защо ли .. за да вляза в скайп за да початя с приятели, да се полигавим .. особено с тези които сме само виртуални приятели, а са ми много близки. За да си гледам сериалите, които не са един и два и така почти убивам часовете в които стоя на компютъра. Чат - пат гледам и някой филм и така. Когато ми трябва информация за нещо също се обръщам първо към компютъра и по - точно към чичко гугъл ;дд. Да слушам музика, да вися във форума ;д и общо взето за това сядам на компа. Като цяло да разпусна малко ии по - скоро ми е станало като навик от който трудно мога да се откажа ;дд.
Върнете се в началото Go down
Cherie Churie
Нов
Нов
Cherie Churie


Warn :
За какво по-точно сядате на компютъра? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За какво по-точно сядате на компютъра? Right_bar_bleue

Брой мнения : 15
Reputation : 0
Join date : 06.10.2011
Age : 27
Местожителство : Varna

За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 11:13 pm

Аз лично сядам колкото да видя някой дали ми е писал във фейсбук/скайп.Или пък да си кача нова снимка.;д
Само зимата вися повече,тогава така и така не става за навън поне някъде да вися. xD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За какво по-точно сядате на компютъра? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво по-точно сядате на компютъра?   За какво по-точно сядате на компютъра? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За какво по-точно сядате на компютъра?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Влезте В Компютъра Си Където И Да Сте!
» Какво е да си фен?
» Какво ви вълнува?
» От какво се нуждае Сел
» Какво Ни Прави Красиви

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии