Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?

Go down 
+10
monini
To6eToOo
Cap`pac.
- NataLiya ~
~Rossita
bubblepop.
♥ Miss Potter ♥
~Music~
Mishoy
Мимето♥
14 posters
АвторСъобщение
Мимето♥
Неспасяем
Неспасяем
Мимето♥


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

( : Don`t w0rry, be happy
Брой мнения : 1115
Reputation : 9
Join date : 30.05.2011
Age : 25
Местожителство : Mystic Falls

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 3:25 pm

Коя песен най-много ви кефи от новия албум??

Мен ме кефи Hit the lights, Whiplash - онази част където говори :D

Върнете се в началото Go down
http://mimeto98.tumblr.com/
Mishoy
Редовен
Редовен
Mishoy


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

Брой мнения : 153
Reputation : 0
Join date : 05.03.2011
Age : 28

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 5:41 pm

My Dilemma
Върнете се в началото Go down
~Music~
Луд фен
Луд фен
~Music~


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

( : :) :D :)
Брой мнения : 397
Reputation : 0
Join date : 07.08.2011
Age : 22
Местожителство : София

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 1:47 am

Selena Gomez & The Scene - Love You Like A Love Song
Върнете се в началото Go down
♥ Miss Potter ♥
Луд фен
Луд фен
♥ Miss Potter ♥


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

( : It matters not what someone is born,but what they grow to be!
Брой мнения : 329
Reputation : 3
Join date : 27.12.2010
Age : 24

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeСря Авг 24, 2011 10:56 pm

Лично на мен ми харесват всичките песни , но най ми допада When the sun goes down! Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? 91432
Върнете се в началото Go down
bubblepop.
Нов
Нов
bubblepop.


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

Брой мнения : 39
Reputation : -1
Join date : 21.08.2011

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 10:34 pm

Любовната песен и дилемата.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 4:04 pm

Принципно от този албум нямам кой знае какви фаворити, но тези, които ме радват са Love You Like A Love Song, When The Sun Goes Down, We Own The Night и Who Says. 459
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 5:06 pm

Who says определено ми е фаворит, но и Love You Like A Love Song ме радва .
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 11:16 pm

Всички са много добри . Ритмични и много зарибяващи , но за първи път слушах ''My Dilemma'' ,а след това останалите и може да се каже ,че тя ми е любимката от целия албум. Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? 2749831780
Върнете се в началото Go down
To6eToOo
Нов
Нов
To6eToOo


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 16.01.2011

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 8:14 pm

"Love You Like A Love Song" "Hit The Lights" "Whiplash" "Outlaw" са ми фаворити със сигурност! In Love
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 2:15 am

Ами принципно аз съм на периоди - днеска една песен ми е любима, утре друга не мога да спра да я слушам..
Така, че имам няколко любими, ноо може би We Own The Night ми е най на сърцето така да се каже.. Уникална е песента!<333 То на мен по принцип такъв тип песни са ми слабост де.. ;дд
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 2:19 am

Еми нямам много любими песни от този албум,но тези,които най-много слушам и най-много харесвам са : Love You Like A Song,Who Says,My Dilemma.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
miss_love
Напредващ
Напредващ
miss_love


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

( : { sun }
Брой мнения : 52
Reputation : 0
Join date : 21.11.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeПон Ное 21, 2011 5:20 pm

Всички,но най-много Hit the lights 1005
Върнете се в началото Go down
Don't Hold Your Breath ♥
Маниак
Маниак
Don't Hold Your Breath ♥


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

( : Когато няма какво да правя, просто си стоя и си хубавея! ^_^
Брой мнения : 472
Reputation : 2
Join date : 09.06.2011
Age : 24
Местожителство : Благоевград

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:38 pm

Outlaw, My Dilemma, Bang Bang Bang и определено най-много When The Sun Goes Down. :)
Върнете се в началото Go down
Krisito_we
Редовен
Редовен
Krisito_we


Warn :
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Right_bar_bleue

( : The Perks Of Being a Wallflower
Брой мнения : 299
Reputation : 5
Join date : 17.11.2010
Age : 31

Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitimeВто Дек 27, 2011 1:27 am

Middle of nowhere heart
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?   Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя песен най-много ви КЕФИ от новия албум на Сел - When The Sun Goes Down?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Информация за новия албум
» Възможни откъси от песните в новия албум
» ЕКСКЛУЗИВНО! Новия албум на Сел - When The Sun Goes Down ЛИНК ЗА ИЗТЕГЛЯНЕ
» Името на новия албум на Селена е избрано
» Песните включени в новия албум на Селена!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Музика / Music :: When The Sun Goes Down (2011)-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии