Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Момчетата къде най-много гледат?

Go down 
+2
catherine♥
LightOne
6 posters

Момчетата къде най-много гледат?
В очите
Момчетата къде най-много гледат? Vote_lcap20%Момчетата къде най-много гледат? Vote_rcap
 20% [ 3 ]
В другите „очи”
Момчетата къде най-много гледат? Vote_lcap73%Момчетата къде най-много гледат? Vote_rcap
 73% [ 11 ]
В определени части от кръста надолу
Момчетата къде най-много гледат? Vote_lcap7%Момчетата къде най-много гледат? Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Общо гласове : 15
 

АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Момчетата къде най-много гледат? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Момчетата къде най-много гледат? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Момчетата къде най-много гледат? Empty
ПисанеЗаглавие: Момчетата къде най-много гледат?   Момчетата къде най-много гледат? Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:03 pm

Няма начин да не сте забелязвали момчешките погледи по някое момиче. Но доколко и какво виждате, че те наблюдават?
Според вас какво момчетата най-много заглеждат у някое момиче?
Притеснявате ли се или се срамувате, когато усетите, че сте обект на внимание?
Върнете се в началото Go down
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Момчетата къде най-много гледат? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Момчетата къде най-много гледат? Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Момчетата къде най-много гледат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчетата къде най-много гледат?   Момчетата къде най-много гледат? Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:53 am

Охх,аз въобще не съм на"ти" с тези неща,но мисля,че когато не комуникират в дадения момент с момичето,те го оглеждат цялостно,и да,определено погледите им попадат и се задържат на другите "очи".Когато си говорят с момичето обаче,го гледат в очите.Аа мен момчешките погледи не ме притесняват,даже ме ласкаят.Аз като цяло винаги се опитвам да изглеждам мексимално добре,така че и самочувствието ми е нормално,затова не се притеснявам.Ако в момента не се чувстам добре в кожата си,или ми се се струва,че съм грозна или нещо,ми е адски некомфортно...
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Момчетата къде най-много гледат? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Момчетата къде най-много гледат? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Момчетата къде най-много гледат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчетата къде най-много гледат?   Момчетата къде най-много гледат? Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:58 am

Когато си говоря с някое момче, винаги ме гледа в очите. Е, понякога си свежда погледа към 'другите очи', но е нормално. laugh А когато те гледат от разстояние.. погледът им плъзва по цялото ти тяло. laugh
Мен тези погледи въобще не ме притесняват, даже се кефя.


Последната промяна е направена от ~Rossita. на Пон Юни 27, 2011 6:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Момчетата къде най-много гледат? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Момчетата къде най-много гледат? Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Момчетата къде най-много гледат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчетата къде най-много гледат?   Момчетата къде най-много гледат? Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 2:55 am

Абеее .. когато например гледам най-добрия си приятел, когато гледа някое момиче той винаги гледа или другите "очи", или в определени части от кръста надолу ..
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Момчетата къде най-много гледат? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Момчетата къде най-много гледат? Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Момчетата къде най-много гледат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчетата къде най-много гледат?   Момчетата къде най-много гледат? Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 5:05 pm

Понякога в очите,но най-често в така наречениет "други очи"!Забелязала съм го,особено напоследък.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Момчетата къде най-много гледат? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Момчетата къде най-много гледат? Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Момчетата къде най-много гледат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчетата къде най-много гледат?   Момчетата къде най-много гледат? Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 9:48 pm

В зеленото естествено laugh Не е като да имам супер празен и тъп поглед laugh Иначе по-често гледат в очите.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Sponsored content





Момчетата къде най-много гледат? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момчетата къде най-много гледат?   Момчетата къде най-много гледат? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Момчетата къде най-много гледат?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Някога писали ли сте стихотворения?
» Владимир Николов: Момчетата започват да осъзнават какво е да си на Олимпиада
» Любо Ганев: "Момчетата започват да правят това, което се иска от тях"
» Радо Стойчев: Пожелавам успех на момчетата, могат да вземат медал!
» Къде е родена Сел?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии