Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ваши творби

Go down 
+18
~Rossita
Kat3t0 ♥
JustLoseIT
Mishityyy <3
`Melody
Wesi.
|SweeT|
~Kattu
rS.19 ♥
Bella Thorne ♥
LightOne
...LlilzZz...
~Paradis♡
Barbie.
Little Girl ~
- NataLiya ~
*Радии <3
rozaLie
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 4:33 am

Дойде ми нещо на акъла,че седнах да го напиша. Знам,че може и по-добре,но реших да приключвам понеже ме заболя главата. Дано ви хареса,ще се радвам ако си кажете мнението!

Приятелството е едно от най-ценните неща на света. Трудно се намира и трудно се запазва,до него водят хиляди сълзи.. Всички други неща са хубави когато са нови,но само то е хубаво,когато е старо.
Много хора не го ценят,много хора си мислят,че то е да имаш просто един човек до теб,който да ти дава подаръци и тн. Не е така,приятелството е да имаш някой човек,който да те цени,да не те използва и да е до теб по всяко едно време готов да ти помогне.
В днешно време рядко се намират истински приятелства,защото всички знаят да използват,но не и да обичат. Ето една моя история за приятелството..

Аз и Криси бяхме най-добри приятелки.Познавахме се още от детската градина. Допаднахме си и станахме приятелки,с всеки изминал ден се сближавахме все повече и повече.. Пораснахме,тръгнахме на училище.
Тя беше в същото училище където и аз.. Бяхме много щастливи,че сме заедно. Учихме заедно,играехме заедно,бяхме неразделни. Но един ден се скарахме за нещо,което можеше да ни раздели за цял живот.
Денят беше сряда,имахме ваканция и излизахме заедно из парка. По едно време решихме да седнем и след няколко минутки дойде едно красиво момче и ни попита дали може да седне защото е изморен.Направихме му място и той седна до нас,отначало мълчахме и само го гледахме,но после ни заговори и се запознахме. След това се разходихме малко говорейки си.
На следващия ден излязох сама пак в същия парк,защото Криси беше заета и не можеше да излезе. Срещнах същото момче и започнахме да си говорим,опознахме се,допаднахме си.Аз определено го харесвах,но си мислех,че няма нищо сериозно. По едно време се обърна към мен и ме попита дали иска пак да се видим,а аз се съгласих.
Към 17:00 ми се обади и ми каза,че ще дойде да ме вземе. Излязохме да се разходим,аз не свалях поглед от него. Сближихме се много само за 3 дена. Научих много за него,както и той за мен.
След 2 часа започна да се стъмнява,но ние бяхме още навън. Както си говорихме на една пейка изведнъж започна да ръми. Той ми даде якето си и аз му се усмихнах,а след това ме целуна.Бях много изненадана,но и в същото време много се радвах,че и той ме харесва. Сещам се,че ми каза : Виж,аз те харесвам. Знам може да звучи глупаво,но.. аз наистина го мисля.''
А аз му се усмихнах и го целунах.. Стояхме няколко минути гледайки се в очите. После ме изпрати и се прибрах.
На другия ден казах всичко на Криси,защото си мислех,че ми е добра приятелка и че може да пази тайна. Но реакцията и беше друга,вместо да се зарадва за мен,тя се разсърди,че съм и откраднала момчето.
Не можех да разбера какво й става. Каза ми,че го харесва и имала някакви намерения към него,а аз съм и го откраднала. Звучеше доста смешно,аз се ядосах и си тръгнах.
Така 2 дни не се виждахме и аз реших накрая да поговоря с нея. Отидох в къщата й,обесних и нещата,но тя не искаше да разбере. Беше голям инат и тогава й казах само ''Прави каквото знаеш''Да,бяхме се скарали за едно момче.Но след доста време и ми се обади да се видим,аз приех,защото бях сигурна,че нищо няма да свърши така. Когато се видяхме тя ми се извини за държанието си и ми каза,че е размислила.Простих й,реших и че всеки трябва да получи втори шанс. Тя много се зарадва и ме прегърна и отново станахме приятелки. От този ден нататък решихме повече да не се караме за глупости,защото няма смисъл.
С момчето станахме гаджета,но след 4-5 месеца скъсахме. Бях съсипана,той ми разби сърцето,а аз още не спирах да мисля за него. Оказа се,че само ме е използвал,не можех да го приема. Страдах,страдах дълго време,но накрая го преодолях. Човека,който ми помогна беше ТЯ - Криси. Тогава дойде и ми каза,че няма смисъл да плача за някого на когото не му пука за мен. Прегърна ме и ме успокои.
Вече го бях забравила,не ми дремеше за него. Най-важното което беше за мен,беше Криси. Тя беше единственната истинска приятелка на която винаги можех да разчитам.
След една година обаче се случи нещо много изненадващо и тъжно за мен,както и за Криси. Родителите ми казаха,че ще трябва да се преместим в Италия. Аз..аз бях.. не знам,нямам думи да опиша колко тъжна бях тогава.
Това значеше да не се виждам с моята най-добра приятелка,да забравя за тук.. Когато казах на Криси тя го прие много тежко,не го показа,но си личеше,че сърцето й се късаше.
Минаха се няколко дни и събрах багажа си за Италия. Щях да тръгвам,но исках да се видя поне за последно с нея. Отидох до тях и й казах следните думи : Криси,помни,че винаги ще останеш моята най-добра приятелка,каквото и да стане.
Говорихме 5-10 минути и накрая се сбогувахме. Да,сбогуването беше най-трудно. След толкова много години заедно сега трябваше да не я виждам поне година. Изпитах голяма болка при сбогуването ни,но имах чуството,че тази среща,няма да е последна..
Вече бях там,настанена в новата ми къща. Стоях на леглото си мислейки за новият живот. Дали щях да свикна тук? Дали някога щях да забравя Криси? Тези въпроси не излизаха от главата ми.
Но ето ме сега след 2 години. Вече съм пораснала,имам си и приятел. Имам си прекрасен живот.. А дали забравих Криси? Не,тя още е моята най-добра приятелка. Виждаме се само лятото,а през другото време си пишем или говорим по телефона.
Дали ми липсва? Разбира се,че ми липсва. Никога няма да забравя как играхме заедно по цял ден,колко малки бяхме.. Това понякога ме натъжава,но аз не плача. Когато се сетя за нея,се сещам и за нейните думи. Ето какво ми каза тя тогава : ''Когато си спомняш за мен не плачи,а само се усмихни. Усмихни се,че го е имало,а не че е свършило. Помни ме само с добро. '' Това бяха думите й.
Тя винаги ще остане в сърцето ми независимо дали е далеч от мен.. Приятелството между нас никога няма да угасне макар и да сме на хиляди километри една от друга.
Да,истинското приятелство съществува. Да,има добри хора,но са малко. Дори и да изгубите човека,когото смятате за приятел не се отказвайте,все ще се намери някой който да ви оцени.
А ако намерите такъв човек,който да ви обича и цени - пазете го! Защото когато си тръгне ще плачете и ще съжалявате,но тогава вече ще е късно!
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 5:11 am

^Историята е наистина добра, харесва ми. Браво. Интересно ми е дали историята е истинска, ако не - от какво е породена?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 5:15 am

На мен ми хареса. Особено ми хареса изказването, че приятелството не е просто даденост, а трябва да се заслужи. Примерът с подаръците е наистина удачен.
Силно се изразяваш, много чувства има в мислите ти. Заслужаваш си едно браво!
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 6:03 am

УОУ! Доста е добро за стандарта си. Личи си емоцията и идеята, която простичко, но ефектно си предала. Изказът не беше затормозяващ, може би стилът може да е по-изчистен и да поизглаждаш изреченията, защото си личи как се опитваш да наблъскаш каквото ти иде на момента, колкото се може по-бързо. Втори прочит-редакция след време никога не е безполезен. Ваши творби - Page 3 1453702519
Върнете се в началото Go down
Мимето♥
Неспасяем
Неспасяем
Мимето♥


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : Don`t w0rry, be happy
Брой мнения : 1115
Reputation : 9
Join date : 30.05.2011
Age : 25
Местожителство : Mystic Falls

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 7:51 am

Много е хубаво! С удоволствие го четях!!


Последната промяна е направена от ~Unbroken на Вто Яну 03, 2012 6:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://mimeto98.tumblr.com/
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 4:19 pm

Благодаря за хубавите коментари,а на въпроса на Чичи ще отговоря.. Това не е истинска история,просто си и я измислих,а от какво се е породила.. хм може би има нещо подобно с една моя приятелка и реших да напиша някаква история и така ми хрумнаха и други идеи.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 6:32 pm

Eдна догаряща свещ
Една догаряща свещ - дебне в мрака.
Една догаряща свещ - тебе чака.
Една догаряща свещ - в душевно изгнание.
Една догаряща свещ - и много страдание.
Една догаряща свещ - своя пламък сънува.
Една догаряща свещ - всяка нощ с мен будува.
Една догаряща свещ - в спомени танцува.
Една догаряща свещ - за теб тъгува.
Една догаряща свещ - гори в тъмнината.
Една догаряща свещ - общува с душата.
Една догаряща свещ - тя ражда спомени.
Една догаряща свещ - това са спомени
от мен, от теб, от нас отронени.
Една догаряща свещ - изгоря в мрака.
Една догаряща свещ - а часовникът до нея трака.
Една догаряща свещ - тя тебе чака.
Една догаряща свещ - не те дочака.

23.X.2009г, Враца


---
Не се извръщай...
Не поглеждай назад към камината,
където отдавна вече няма огън... той изгоря...
Остана само частичка пепел в Пространството.
Не се завръщай в миналото -
тази птица отдавна разпери крилете си
и отлетя...
В неизвестното...
След нея остана само лутане... и въпроси...
Не очаквай да те стопли нещо,
отдавна изстинало и забравено...
Превърнато в една празна илюзия,
плаваща в шепата на Безкрая...
Заровена дълбоко
в забравените ни души...


---
... И след залеза...

И след залеза остани до мен...
И след като Луната покрие тъмния свод...
И нека даже в тъмнината, ден за ден
заедно да търсим правилния брод...
Цял живот
И след като се свърши с бурния ден...
И след като всичко в студ и мрак заспи -
бъди ти моя свят свещен...
И води ме през джунгли, бури и гори...
Само ти...
Води ме, води...
И утре, когато светът експлодира,
когато всичко изчезне и се разруши...
Дори и тогава бъди мойта диря,
чрез която да намеря своя собствен свят...
С мен остани...
И след залеза за ръка ме води...
рамо до рамо с мен бъди...
Само ти...

28.X.2009

---


Създай ме...
Реализирай ме...
Вземи в шепата си част от Нищото,
докосни я с нежен полъх, превърни я в мен...
Съживи ме...
Нежно извади половинка от сърцето си...
по тихия нощен вятър ми я подари...
И своите чувства, емоции и мисли
с мен сподели...
Превърни ме в истина...
Изплачи една носталгична сълза...
родена в душата ти...
и чрез Слънцето, Въздуха, Небето и Морето
прати ми я - да падне в моите длани...
И така ще ми подариш чувства...
в името на Любовта ни...
Създай ме...
Превърни ме от микроскопична тишина
в човек - да усетя енергията...
да усетя вятъра в ушите си...
да виждам зъзнещия Север
и вечнотоплия Юг...
да усещам Земята под нозете си...
Реализирай ме...
Повярвай в мен...
Вземи в шепата си част от Нищото...
докосни я с нежен полъх - превърни я в мен...
Повярвай в мен...
Подари ми живот...

Малко са много ама все пак реших да ги споделя. smile
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 6:37 pm

Добри са. Харесват ми метафорите - имаш страхотни попадения. Иска малко доизпипване на някои места, но добрата работа си личи.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 7:20 pm

Sunshine, знаеш какво мисля! Велики са! Тоо .. ДНК-то си върши работата. ;д
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 7:28 pm

*VolleyFreak♥~ написа:
Sunshine, знаеш какво мисля! Велики са! Тоо .. ДНК-то си върши работата. ;д

Хехее, мерси много, душицее! In Love Мерси, Митко!
Върнете се в началото Go down
Мимето♥
Неспасяем
Неспасяем
Мимето♥


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : Don`t w0rry, be happy
Брой мнения : 1115
Reputation : 9
Join date : 30.05.2011
Age : 25
Местожителство : Mystic Falls

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 7:45 pm

Страхотни са!!
Върнете се в началото Go down
http://mimeto98.tumblr.com/
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 17, 2012 5:23 am

Преди малко написах нещо,надявам се да го харесате. Не е много дълго..

Детството..
Замисляли ли сте се колко много неща са се променили през последните 9-10 години? Замисляли ли сте се как живяхме едно време,а сега как живем,колко много неща са се променили?
Когато бяхме деца не знаехме какво е компютър,фейсбук,ps2 и т.н. Имахме само едно въженце и скачахме на него,мислихме различни ястия от листа или пясък. Ядохме филия с лютеница и сирене,каквото ни приготви мама. Обличахме и ползвахме дрехите си няколко години..Ходихме на училище без възражения,нямаше думите ''мързи ме'' , ''не ми пука,няма да го напиша'' и други. Правихме каквото можем,не отговаряхме така грубо на учителите..Живяхме така както можехме. А,сега.. Всеки прави каквото си иска,всеки използва другия,няма истински приятелства. Всеки втори със компютър,скъп телефон,с голяма къща пълна с техника.Може да си позволи каквото иска,яде каквото иска.Пътува към други държави когато и където си иска. Стои пред компютъра/лаптопа цял ден или гледа телевизия..
В днешно време.. ''обичам те'' стана като ''здравей и чао''. На единия ден е обвързан,а на другия не.
Гледаш момиче с високи токчета,къса рокля,гримирана..но колкото и грим да сложи и скъпи дрехи това не скрива 13те и години,нали?
При повечето хора всичко е интерес,няма любов,нито приятелство. Говорят с теб само когато имат нужда от нещо,а през другото времесе правят,че не те познават. НЕ,това не е никакво приятелство. А,да и някои тинейджъри не зачитат майка си и баща си.Отговарят им без да се страхуват,правят каквото си искат и въобще не ги е грижа за тях. Жалко,но ФАКТ!
Преди излизахме навън,играхме с децата на двора с пръчки и каквото намерим. Купувахме си дъвки Турбо,хах познато нали? :) Не мислихме за любов и такива неща,опитвахме се да изградим приятелство. Но за жалост с годините то се разпадна.
Искам да се върна в миналото,с 10 години назад и никога да не пораствам. Предпочитам да имам само една топка с която да си играя.Без компютри,телевизии и т.н. Семейството ми да е до мен и нищо повече. Това искам аз,но е невъзможно. Невъзможно е да върна времето назад,то е минало и ще си остане такова. Да,понякога ще си спомняме и ще плачем,но трябва да бъдем силни и да продължим напред.Да продължим да се борим с живота каквито и пречки да ни доставя той.
Това е суровата истина,не можем да върнем миналото,колкото и да ни се иска. Нещата се промениха много,страшно много.Както се казва станалото станало,не можеш да го промениш. Какво ли ни очаква за напред? Може би техниката ще се развие още повече,може би ще изработят някакви роботи,които ще вършат работата вместо нас. Само един го знае и това е Господ,той ще избере какво ще енашето бъдеще. А ние ще продължим със всичките тези спомени в сърцата ни,ще помним всички тези неща винаги,ще се усмихваме когато се сетим за тях..
И за край ще добавя,че детството е една част от нас,която винаги ще помним. Може да е нещо малко,но винаги ще е в ума ни.
Спомени,спомени.. Детство мое,обичам те и винаги ще си в моето сърце!
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 17, 2012 2:08 pm

Вярни неща си написала. Само едно ме дразни: Ти не си живяла във времето, когато е нямало технологии и т.н, затова не може да пишеш 'не знаехме какво е компютър,фейсбук,ps2', 'Живяхме така както можехме' - времето е неточно, защото всъщност не си живяла тогава, когато е нямало компютри, psp-та и т.н. Ти не си ги ползвала, защото си била много малко дете, но това не означава, че ги е нямало.

Цитат :
Детство мое,обичам те и винаги ще си в моето сърце!
Все още си дете, remember?

Цитат :
Обличахме и ползвахме дрехите си няколко години..
Простата причина, поради която не носим дрехите си няколко години е че растем като гъби (буквално), за 1-2 месеца и всичко умалява. Така че това не зависи от модерното съвремие.

Цитат :
но колкото и грим да сложи и скъпи дрехи това не скрива 13те и години,нали?
Всъщност точно това става. Нали виждам кифлите в училищата - 13 годишни хлапета (за Бога, все още са лапета) обуват токчетата до небето, слагат ултра късата рокля, лепват си 10 тона грим и на какво заприличват? На 16-17 годишните магистрални пички.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 17, 2012 4:08 pm

Цитат :
Вярни неща си написала. Само едно ме дразни: Ти не си живяла във времето, когато е нямало технологии и т.н, затова не може да пишеш 'не знаехме какво е компютър,фейсбук,ps2', 'Живяхме така както можехме' - времето е неточно, защото всъщност не си живяла тогава, когато е нямало компютри, psp-та и т.н. Ти не си ги ползвала, защото си била много малко дете, но това не означава, че ги е нямало.

Εми аз примерно не бях виждала компютър,лаптопи,mp3 и т.н. А и го написах така общо,защото има и други деца,които са били без тези неща.

Цитат :

Все още си дете, remember?

Да,така е. Истината е,че не знаех как да завърша на края и за това го написах,няма значение.


Цитат :
Простата причина, поради която не носим дрехите си няколко години е че растем като гъби (буквално), за 1-2 месеца и всичко умалява. Така че това не зависи от модерното съвремие.
Написах го защото познавам много деца,които като малки (под малки не говоря за 3-4 годишни,а някъде към 7-8 може би) които в даскало използваха почти едни и същи дрехи,както и аз. : ) И искам да кажа,че е нямало толкова модерни дрехи както сега,скъпи рокли,чантички...
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 18, 2012 3:13 pm

То верно че и аз имам разни писания и излияния.. намерих едно, написано преди няколко месеца.

Цитат :
Безсилна.

Бягам. Бягам колкото се може по-бързо. Бягам с всички сили. Чувам как стъпките ми отекват по дългия и сякаш безкраен коридор, в средата на нищото. Усещам ускорения си пулс. Дишането ми е на пресекулки. Краката ми треперят, сякаш няма да успеят да удържат тежестта на тялото ми. Обръщам се назад докато тичам, за да видя какво ме преследва.
Не виждам нищо. Мрак, тъмнина. Не мога да видя нищо.

Продължавам да препускам, колкото мога по-бързо. Вече съм паникьосана – не знам къде ще отида и не знам какво е по петите ми. Не знам. Не това, че скоро ще се строполя на земята, а тази неизвестност ме плаши до смърт. Тази неизвестност кара погледа ми да е ужасен накъдето и да се насочи. Тази неизвестност кара тялото ми да трепва. Заради тази неизвестност дишането ми е насечено. Тази неизвестност.. ме кара да усещам сърцето си по-бясно от всякога.
Дългият коридор също ме кара да се страхувам. Стените са гладки, направени от неизвестен за мен материал. Подът е застлан с тъмно-сиви плочки, същия цвят като обграждащите ме стени. Таванът се простира толкова високо, сякаш е над небесата.
Затворена съм. Между четири стени – една отляво, друга отдясно, трета отгоре, четвърта под краката ми. Затворена съм. Няма отвор, няма врата, няма прозорец. Няма нищо, което да ми даде надежда.
Усещам как все по-трудно си поемам въздух. Дали заради липсата на свеж такъв или заради скоростния ми спринт? Напразно се надявам да е заради второто. Интуицията ми подсказва, че не е от бягането.

Бягам. Усещам, че силите ми малко по малко свършват. Знам, че скоро ще се строполя безсилна и уплашена на земята. Знам, че скоро моят преследвач ще ме застигне. Знам, че ще трябва да се изправя срещу него и с мъка ще установя кой е той. Знам, че няма да спечеля срещу него. Знам, че съм по-слаба – и психически, и физически. Знам, че няма надежда за мен.
Остра болка прорязва мускулите на краката ми. Спъвам се и падам, като в същото време инстинктивно се подпирам на дланите си, за да не се убия самичка. Когато се заковавам на място осъзнавам колко затруднено дишам. Мъча се да си поема глътка кислород, но не успявам.
Задушавам се. От болка, от тежкия се въздух. Сякаш съм в планината. На върха.
Спомените се втурват през съзнанието ми като свръх скоростни стрели.
Смях, семейство, брат и сестра. Пътека, екипировка, красива панорама. Скали, връх, усилие. Студ. Помощ, идваща от близък. Гордост, идваща от факта, че съм се изкачила. Усмивка, радост.
С усилие убеждавам паметта си да млъкне. Наясно съм, че реалноста е тук и сега. В безкрайния коридор.
Облягам се на едната стена, обгръщайки с ръце коленете си. Знам, че преследвачът ми е тук, до мен. Просто изчаква да го погледна, да се изправя очи в очи с него.
Не се унасям в мисли. Колкото повече мисля – толкова повече се наплашвам.
Затова..
Вдигам глава, очаквайки да зърна силует, но нещо казва „щрак”. Понасям се назад във времето.
Виждам него. Усмихнат, щастлив и радостен. Говорим си. Гледаме се в очите. Припомням си каква тръпка предизвикваше погледът му у мен. Как стомахът ми се свиваше щом ми се усмихнеше. И споменът продължава. Те си говорят. Тя му се натиска, а той се дърпа. В крайна сметка момчето се съгласява (вероятно защото му е писнало) и я качва както се казва „на конче”. Изпитвам яд. Че не съм това момиче. А аз? Аз? Аз съм никоя за него. Аз съм нищо за него. Аз не означавам нищо за когото и да било. Аз съм си аз – нищо. Нищо за него, нищо и за околните. Аз съм нищо. Безсилна съм, изгубила надежда. Аз съм нищо.

Завръщам се в реалността. Усещам топлина по бузите си – сълзи. Спускат се – бавно, но достатъчно бързо, за да ми напомнят каква болка съм изпитвала тогава. Сълзи – знак за това което съм искала да направя в онзи момент, когато ги видях двамата. Сълзи – показват колко съм слаба в действителност.
В този миг, докато плача, осъзнавам кой е бил моят преследвач. Любовта. Несподелената любов, измъчваща ме от половин година. Любовта, накарала ме да чувствам по-силно от когато и да било. Любовта към него.

едит; май трябваше да отбележа, че ще се радвам на мнение, защото явно сами не се сещате.


Последната промяна е направена от ~Rossita на Пет Яну 20, 2012 12:44 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 9:52 pm

Ради хубаво е това есе, но е някак странно. Просто не мога да възпрема израза "преди 10 години". Тогава си била на 2 - нито спомените ти са били спомени, нито игрите ти са бли игри.
Също така преди 10 години, когато пак повтаряв на цифрата от 2 години е нямало как
Цитат :
Обличахме и ползвахме дрехите си няколко години..Ходихме на училище без възражения,нямаше думите ''мързи ме'' , ''не ми пука,няма да го напиша'' и други. Правихме каквото можем,не отговаряхме така грубо на учителите
Какво училище, какви учители?

Цитат :
Когато бяхме деца не знаехме какво е компютър,фейсбук,ps2 и т.н. Имахме само едно въженце и скачахме на него,мислихме различни ястия от листа или пясък. Ядохме филия с лютеница и сирене,каквото ни приготви мама
Това начало на есето също така имам чувството че съм го виждал макар и не в точно същия словоред.

Хубави приказки но не са май думите на 12-годишно.
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 3:19 am

Цитат :
Ако си мислиш, че съм поредния който няма какво да каже,
ще ти затворя устата, обратното ще ти докажа,
Разбиха ми сърцето, но малка част за тебе скрих,
сега решен съм докрай да напиша този стих,
Загубих всичко, написах страници нови
ще срина новите ви светове противни до основи
защото вие глупаци хвърлихте ме в пропаста, когато целият бях в окови,
Трябва да ви видя как горите,
за да мога да се почувствам ок,
трябва да ви видя как крещите,
за да знам че всичко е наред,
Не мога да разбера, защо тя ме търси
или просто иска да ме намърси
след това започвам да говоря със себе си
и знам че влизам в битка, защото може би губя сърцето си
Разделят ни граници, исках само истини, а останах с рани
Останах сам и всеки един от вас тъпаци почна'да ме храни,
Бил съм надъхан, много ми знаела устата
Спрете да ми викате щото' ще ви оставя под земята
Но сега е моят шанс, моят момент, моят час
спирам да губя време, и започвам бавно да забравям всеки от вас!


Веднъж поиска да ти дам нещо от себе си
сега разбирам че си заслужавала само белези
Защото видях света през очите ти
Разбрах за сълзите, за лъжите ти
И отиде в ада при дяволите ми
но откраднала си вече всичко
останаха само звездите ми, които горят чрез мечтите ми
И ако душата ми пламне, както сърцето ми
дали вече ще съм копеленцето ти?!
Усешташ пулса ми и вече си подута
аз я искам и ще я имам, курво надута
Но нека да обърнем страницата, нека няма белези
забравям грешките и ви прощавам, мелези
Обаче ако Господ беше жив
Щеше да иска от мен, да виждате средния ми пръст всеки ден
защото вие докарвате ми нервен врив
а аз като глупак пак съм в неин плен
Но това е моят път и не губя вяра
дори когато знам че ще горя на клада
Защото ще направя всичко нужно твоето сърце да търси единствено моето лице
искам само да усещам по кожата си топлината от твоите ръце
Нямам много щото' мразя да се моля
а когато имах воля, карахте ме сам да си говоря
Като мислиш за собствения гъз
нищо чудно че си имаш само него
някой ден ще ме сочиш с пръст и ще крещиш - искам снимка с него
Живота ми е като кофа за боклук
а тая песен навярно ще бъде обществено полезен труд
Сега си лягам и забравям, че в живота ми нищо не е златисто
никога няма да спра да мисля колко много искам да излеза на чисто!

Не знам дали се брои за творба, но Митко искаше да види и реших да публикувам лириката. Няма да задължавам, да карам никой да коментира. Който реши да коментира, благодаря му! :)
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 4:26 pm

Чинчило за шамари си! Аз като ти разправях нещо за писанията ти в оня Роул-плей - ти се правиш на ударена. Това ако наистина е написано от твоите музикални ръчички - Е СТРАШНО ДОБРО. И не приемам "да бе" за отговор! Ей го на доказателството пред самата тебе, стои и ти се пули насреща от белия лист (на монитора най-вероятно).

Начало, което те грабва веднага и те накарва да прочетеш следващото изречение и следващото! Описваш достатъчно ясно чувствата на героинята, за да знаем какво се случва всеки миг. Описанието на обстановката не я навираш в лицата ни, а слагаш по-назад, предимно между редовете. Стараеш се да наблегнеш на връзката между психика и физика. Двете са навързани едно с друго. Повторенията, които използваш са на място и точно избрани. Идеята за спомените още повече заинтригува и ни разкрива информация за героинята, без да е инфодъмп.
А финалът е чудесен. Така създаваш атмосферата и мрачната обстановка на коридора, че човек би си помислил, че я преследва някакво чудовище. И определено развръзката с любовта ме изненада, като дори не беше от нищото, а си беше постлала със спомените.
Искам още да видя от теб! И без глупости от типа на срам ме е, мрам ме е!

Това от към идеи и начин изразяване. Иначе чисто стилистично си има своите грешки разбира се. Като това

Цитат :
Продължавам да препускам, колкото мога по-бързо.

Хората не препускат. Само животните.

Но това засега са дреболиите - по-важното е, че имаш идеите какво и как да го напишеш. И това го съдя не само от този текст, а и от другите ти писания, които съм виждал.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Другарю Светс сега към теб. Това стихоплетство за да му вникна по-добре ще го прочета в рап ритъм, а не поетичния, щото то явно не е замислено като такова.
И все пак е трудно, щото някои ударения просто не ми звучат на място - сигурно за твоя си ритъм са добре.
Началните два реда са добре - привличаш вниманието.
Говориш на "ти", след което преминаваш на "вие". Към кого е точно обръщението?
Горе-долу нещата се ядват откъм ритъм (пак с уговорката че се старая да приема, че си има собствен ритъм, а не го нагаждам към моя), но просто ето тук
"Не мога да разбера, защо тя ме търси
или просто иска да ме намърси"
не бих могъл да възприема, че го хваща какъвто и да е ритъм. Така написано двустишието въпреки римата на двете думи не върви за мен.
"и знам че влизам в битка, защото може би губя сърцето си"
ако не е наложително, то махни "може би" - няма работа тука и само внася учудване.
Пак идва момента с "тя" и прехвърляш на "вие" - поне аз не мога да разгранича моментите когато сменяш "обекта".
Първата част е добра, стараеш се да вкарваш попадения и да има някакъв собствен си ритъм.
"Разбиха ми сърцето, но малка част за тебе скрих,
сега решен съм докрай да напиша този стих,"
ми най-хареса като идея.

Втората част върви добре отначало. Говориш точно и ясно на нея.
"И ако душата ми пламне, както сърцето ми
дали вече ще съм копеленцето ти?!
Усешташ пулса ми и вече си подута
аз я искам и ще я имам, курво надута"
Тук обаче за мен е станало мазало. Какво общо има "копеленцето"? Не ме разбирай погрешно, не съм против цинизмите. Просто всяко нещо, което използваш трябва да си знае мястото и защо е там. А аз от целия текст не разбрах защо си нейно копеленце. След това говориш за усещане на твоя пулс и как тая е подута? Тоест? Набухал си й два юмрука от гняв? Набил си я? Така ли да разбирам, защо така рязко се промени обекта. Накрая не става ясно каво искаш и какво ще имаш.

И тук идва най-добрата част - от Господ нататъка много ми хареса и като идея и като реализация.
Само пак "а когато имах воля, карахте ме сам да си говоря" - намесваш вие от нищото и увисва самичко.
"Като мислиш за собствения гъз
нищо чудно че си имаш само него
някой ден ще ме сочиш с пръст и ще крещиш - искам снимка с него
Живота ми е като кофа за боклук
а тая песен навярно ще бъде обществено полезен труд
Сега си лягам и забравям, че в живота ми нищо не е златисто
никога няма да спра да мисля колко много искам да излеза на чисто!"
Перфектно, просто перфектно - тука смятам, че няма нужда нищо от пипане и дооправяне. Брилянтно си се сетил за "златисто" и "чисто".
Добре се е получило. Личи си и старанието и идеите.

Давай насам и останалото.
Върнете се в началото Go down
JustLoseIT
Напредващ
Напредващ
JustLoseIT


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 136
Reputation : 5
Join date : 16.07.2011
Age : 26

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 27, 2012 2:54 am

Mалко лирики в стил рап :]

Цитат :
Нека да ме плюят, нека да ми се смеят,
но тъпаците знаят, че няма да успеят,
да ме сломят, да съборят моят дух,
критичен си за визията, за музиката - глух!
Цел си поставям и се мъча да я постигна,
мачкам наред по пътя си без дори да мигна!
И някой ден, късмета ще ни се усмихне,
щом за любовта от толкова неща се лишихме!
Обичам хип-хоп-а, това е моят живот,
но кога ще изляза от лицемерния потоп,
в който съм затънал, плувам до брега,
ще има ли кой да ми подаде ръка сега?
На алкохола и наркотиците алтернатива,
без тях да се забавляваме начин има!
Знам, волята ми, силна е, но душата,
потънала е в мрак, познава само самотата!
Ще бъде доста труден, пътя към успеха,
но няма да съм муден, рап-а ми е утеха!
В ден на отчаяние отново рими пиша,
в т'ва съм най-добър, лирики вдишвам и издишам!

Цитат :
Хайде всеки, който нарежда, първо да се вслуша,
от комплексари и безмозъчници ми дойде до гуша!
Бил съм на дъното без капчица надежда,
но малко по малко към върха започнах да поглеждам!
Плюйте ме, мразете ме, нареждайте боклуци,
Но няма да докарате тези надъхани звуци,
няма да ме сломите, поел съм към върха,
кой е жалкото, нещастно копеле сега?
Миналото е назад, към него не се връщам,
потенциала си и амбициите си разгръщам,
Не ме интересува к'во ще кажете за мен,
заради такива като вас живея ден за ден!
Правил съм глупости, малки и големи,
различното при мен - осъзнавам ги докато е време!
Ако не ме познавате, затваряйте си устите,
време е да спрете да говорите, по дяволите,
не мога да спра сега стъпил здраво на земята,
тези които ме пренебрегнаха, лазят ми сега в краката!
Дойде този светъл ден в който силата намирам,
и моята воля ще пребъде, мога да го гарантирам!

Цитат :
Съзидавам, прав заставам, не спирам да създавам,
силата на римата призовавам, верен на стила си оставам!
Средни пръсти раздавам на тия в които се съмнявам,
толкова си скучен, че като те слушам се прозявам!
Хип-хоп нон-стоп в бийта навлизам здраво,
не се пречупвам лесно аз съм копеле кораво!
Ще ти го кажа направо, за старанието браво,
но не можеш да победиш копеле като мен - вироглаво!
Шибаняко гледай си в краката, следвай си главата,
затваряй си устата или прегърни земята!
Аз съм лирически злодей, хей, гей залегни!
Не се ебавай с мен, защото носа ти ще кърви!
Мразя рапъри фалшиви, които пеят за кучки диви,
за пари, но нямат мотиви да напишат текстове красиви,
живеят си в световете сиви, отдавна глави навели,
и пуснали моливи, да пишат са спрели!
Просто защото нямат тема, но всичко идва от сърцето,
поредната дилема - как е възпитавано детето?
да го намериш дрогирано и мъртво в дерето,
ето това е живота, натрошени стъкла от антрето!
Не копирам ничий стил, моя си е уникат,
а ти си в римите сакат и ще е смъртоносно да съм ти враг,
но е факт, вече си на другия бряг,
а това значи че си фаг и, че си срещу мен,
няма да те оставя дишаш, щом се правиш на гамен,
няма да спиш цяла нощ ще те мъча цял ден,
капиш?ставам лош, или просто така съм роден?
П.С. този е идиотски..ама все пак..

Цитат :
Поразен съм сякаш от някакъв гръм,
за нея ураган да създам готов съм!
Всичко изглежда като един голям сън,
тъмно и спокойно е времето навън.
Така се чувствам и аз - мирен, успокоен,
има човек, който може да оправи всеки мой ден!
Дори нищо да няма, чувствам се удовлетворен,
понеже съм жертва на чувство-феномен!
Имам силата и волята за нея да копнея,
ако я няма ще побеснея, дано не закъснея.
А ако съм закъснял, бавно ще избледнея,
Да бъда верен на нея, първа моя алинея!
В 16 реда описвам какво тая в в мен скрито,
Чувството тъга за момента от мен е изтрито!
Няма го вцепеняващото чувство мразовито,
и самотно, чувството да обичаш е страхотно!

Цитат :
Бях забравил какво е чувството рими да редя,
бях забравил какво е да си изливам чувствата.
Със всеки изминал ден пораствам психически,
но имам чувството, че отслабвам физически,
от психическите борби със всичко живо що презирам,
презирам, а защо?логично обяснение не намирам,
превърнах се в хейтър, затворих се, ограничих се,
сам в себе си като шибан пашкул свих се!
Време е да порасна, да изкарам всичко негативно,
ненавиждам омразата, това е чувство примитивно,
но ето отново сам си противореча, докога?
Времето, в което ще намеря себе си, СЕГА!
Извинявам се на всички, които съм засегнал,
на всички, на които в нужда ръка не съм протегнал!
За всеки път, когато съм изрекъл обида нечовешка,
но все пак всеки човек се учи от своята грешка!
Не знаех накъде да вървя, всичко беше тъмно,
не виждах нищичко, бях като сляп, беше стръмно!
Но с воля и желание пуснах да влезе светлината,
усетих, че мога да си контролирам съдбата!
Видях къде съм бил, долу в мизерии и мръсотия,
затънал в проблеми, интриги и скандали до шия!
Видях къде съм сега, стъпал здраво на върха,
на МОЯ връх, поставих си по-важни цели,
фалшивият ми образ всички вече бяха видели!
Издигнах се на едно ново ниво, пречистен морално,
да повтарям какъв съм бил преди вече е банално,
започвам да говоря за новия човек - за истинския АЗ,
нищо не може да ме спре вече няма скип няма пас!
Научих се, че трябва да тръгна по пътя труден,
да оставам до късни нощи в леглото си буден,
умислен, как да се завърна тотално различен,
в голяма степен реалист, но отново неприличен!
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 27, 2012 3:11 am

Всички са страхотни,браво! Имаш талант,продължавай да пишеш.. Може някой ден и да създадеш твоя песен,която да запишеш в студио.. от все сърце ти го пожелавам! : ))
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 27, 2012 4:01 am

Кинге, винаги съм казвала, че си страхотен. Еваларката, брат! heart
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 27, 2012 4:49 am

Много силни, много емоционални. Добър си (поне по моите представи). Браво!
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
JustLoseIT
Напредващ
Напредващ
JustLoseIT


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 136
Reputation : 5
Join date : 16.07.2011
Age : 26

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 27, 2012 5:50 am

Благодаря ви! sun 459
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 27, 2012 11:43 pm

Брат, знаеш моето мнение! ;]
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Ваши творби - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ваши творби - Page 3 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 04, 2012 8:49 pm

Цитат :
Силните си ръце около мен да обвиеш и да прошепнеш "Обичам те". Зная, че лъжа ще е, но нали за това те помолих.. "ИЗЛЪЖИ МЕ!"
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Sponsored content





Ваши творби - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ваши творби   Ваши творби - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ваши творби
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии