Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Майли и семейството й на психиатър?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Майли и семейството й на психиатър?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли и семейството й на психиатър?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Майли и семейството й на психиатър?  Empty
ПисанеЗаглавие: Майли и семейството й на психиатър?    Майли и семейството й на психиатър?  Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 5:56 am

Психиатър казал на Били Рей Сайръс, че семейството му има нужда от по-чести срещи с него и да спрат да споделят всичките си проблеми с медиите.

Д-р Фран Уолфиш е авторка на книга учител на име "Самоосъзналият се родител" и е световно призната. Тя обяснила на Били Рей, че голяма част от проблемите на семейството му и дъщеря му Майли се дължат на това, че прекалено много споделят с медиите и се влияят от всяко мнение.

Според нея фамилията Сайръс няма да може да се събере отново ако Майли и Тиш продължават да се държат по такъв начин и да търсят скандалност в изявите си.

"Не знам защо цялото семейство използва медиите за платформа да изкаже мнението си. Сайръс могат да седнат на една вечеря или да говорят дълго време за проблемите си, след което могат да дойдат при мен и да им помогна с решение или алтернатива." - споделила д-р Фран в интервю.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Майли и семейството й на психиатър?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли и семейството й на психиатър?  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Майли и семейството й на психиатър?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли и семейството й на психиатър?    Майли и семейството й на психиатър?  Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 5:58 am

Майли, ае в психиатрията, мацко. Не се мотай вече, че са ти уредили мега-голямата стая с яките екстри, само за да се оправиш и вече да не споделяш с медиите и да не се държиш провокативно. А, да. Вземи и майка си, че сте изпаткали яко.

Верна фенка,
rozaLie
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
цветuu**
Неспасяем
Неспасяем
цветuu**


Warn :
Майли и семейството й на психиатър?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли и семейството й на психиатър?  Right_bar_bleue

( : pf
Брой мнения : 1298
Reputation : 18
Join date : 31.12.2009
Age : 28

Майли и семейството й на психиатър?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли и семейството й на психиатър?    Майли и семейството й на психиатър?  Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 6:47 am

Не съм съгласна с теб Чичи... Според мен Били Рей си е виновен ,защото преди няколко дни ако не греша ,самия той беше казал ,че за всичко е виновен сериала Хана Монтана... е не стига ,че спечели супер много пари от тоя сериал ,не стига ,че дъщеря му купи нова къща ,където си живеят съвсем спокойно ,а пък Майли била за психиатрията... Той сам си е виновен за проблемите.
Върнете се в началото Go down
http://afallennovel.bulgarianforum.net/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Майли и семейството й на психиатър?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли и семейството й на психиатър?  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Майли и семейството й на психиатър?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли и семейството й на психиатър?    Майли и семейството й на психиатър?  Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 5:44 pm

^Беше сърказъм.

И все пак, с кое е виновен Били Рей? Че се опита да опази детето си? Че се опита да запази семейството си? Че се опита славата на Майли да не я провали?

И какъв е резултатът? Кажи ми, след развода нали Майли беше много наранена. Какво стана? Колко пъти след това я видяхме с баща й? КОЛКО? Нали много го обичаше, а когато се разделиха и дума не каза за него.

За мен в ситуацията Били Рей е напълно прав. Първото което е, той е в този бизнес от къде-къде повече години, и докато той е бил на върха семейството му не е страдало. А когато Майли е на върха, семейството се разпадна. Зараси нейната слава, предполагам. Сега, не знам как стоят нещата помежду им, но от това, което виждам, то Майли си е виновна.

Цитат :
Според мен Били Рей си е виновен ,защото преди няколко дни ако не греша ,самия той беше казал ,че за всичко е виновен сериала Хана Монтана... е не стига ,че спечели супер много пари от тоя сериал ,не стига ,че дъщеря му купи нова къща ,където си живеят съвсем спокойно ,а пък Майли била за психиатрията.

Мислиш ли, че Били Рей го интересува материалното богатство?
Представи си, че Майли не беше взела ролята за ХМ. Сега, предполагам щяха да са заедно, без проблеми. И пак щяха да имат яката къща и пари. Това за новата къща.. Били Рей сега да живее там? Пича си живее във Нешвил, а ти ми говориш, че живеел в къщата на Майли. НЕ!
Виж сега, не знам дали Майли действително се нуждае от психиатър, но след като толкова много обичаше семейството си, особено баща си.. какво стана сега? И всъщност, това:

Цитат :
"Не знам защо цялото семейство използва медиите за платформа да изкаже мнението си. Сайръс могат да седнат на една вечеря или да говорят дълго време за проблемите си, след което могат да дойдат при мен и да им помогна с решение или алтернатива." - споделила д-р Фран в интервю.

е самата истина. За нас феновете, е хубаво да споделят, но за едно семейство изобщо не е. Вариантът те да споделят с психиатър е много по-удачен и адекватен, защото споделяйки пред медиите, целият свят започва да говори за тях, да си измислят случки и да влияят зле на семейството им. Ако веднъж месечно, те посещват този психиатър, семейството им ще е в много по-добри отношения, etc.

Цитат :
Той сам си е виновен за проблемите.

Проблемите, които дъщеря му донесе? Така ли?
Били Рей каза, че не е съгласен с поведението на Майли. И по-скоро, тук вина има Триш, защото именно тя позволява на Майли такова поведение. Помниш ли какво беше казала Майли? "Щом майка ми харесва това, което правя, то аз ще продължавам." Което автоматично означава, че за Триш няма проблем Майли да е по-провокативна. Но Били Рей има. Били се опитва да запази семейството си, опитвайки се въпреки голямата слава да ги задържи сплутени. Но уви, никой не слуша Били Рей.

Трейс си е хванал багажа и от сумати време не сме го виждали със семейството си.
Ноа и Бранди уж много си го обичаха, след развода и тях не сме ги виждали с Били. (Ноа с майка и наскоро). Брейзън също. А за Майли да не говоря. И това е дъщерята, която крайно обичаше баща си?

Мисля, че Майли трябва да седне и здраво да помисли дали това, което става със семейството и е по-маловажно от кариерата и.

Но всъщност, не съм аз тази, която трябва да и дава акъл. Харесвам работата, която прави, което е най-важното. Но след като Майли е моят идол, аз се интересувам и от живота и backstage (hahaha, колко дебилско) и от наблюденията ми, заставам твърдо зад Били Рей Сайръс. smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Майли и семейството й на психиатър?  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Майли и семейството й на психиатър?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Майли и семейството й на психиатър?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли и семейството й на психиатър?    Майли и семейството й на психиатър?  Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 6:33 pm

''Рей Сайръс'' мисля,че де има вина ,де няма.. Майли и семейството й на психиатър?  91432 ,но Майли и Тиш може би малко прекаляват.
-Да!Майли е вече твърде голяма да взима решението си само или да споделя собствено мнение,но ... все пак ''Рей Сайръс'' й е баща неможе чак,пък чак и да прави скандали в семейството,че то утре-от други ден вече и война ли ще правят?!;дд Майли и семейството й на психиатър?  688279
Върнете се в началото Go down
цветuu**
Неспасяем
Неспасяем
цветuu**


Warn :
Майли и семейството й на психиатър?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли и семейството й на психиатър?  Right_bar_bleue

( : pf
Брой мнения : 1298
Reputation : 18
Join date : 31.12.2009
Age : 28

Майли и семейството й на психиатър?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли и семейството й на психиатър?    Майли и семейството й на психиатър?  Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 11:15 pm

Виж сега Чичи ,аз споделях своето мнение и не съм длъжна да споделям твоето. Не е нужно да ми се нахвърляш така все едно съм направила нещо лошо... Забелязала съм ,че много често се нахвърляш на хората с противоположно на твоето мнение. Ок. Не искам да се караме или нещо от този сорт ,дори не искам и да спориме по тази тема :). И за да не спамя или нещо от т.сорт ,ще ти напиша отговор:
Цитат :
И какъв е резултатът? Кажи ми, след развода нали Майли беше много наранена. Какво стана? Колко пъти след това я видяхме с баща й? КОЛКО? Нали много го обичаше, а когато се разделиха и дума не каза за него.
Ти към кой се обръщаш когато имаш проблем с някое гадже или нещо подобно? Към баща си или майка си? На кого разчиташ повече? Щом Майли е предпочела да споделя нещата с майка си ,а не с баща си к'во толкова? Все пак тя е жена... не може да споделя женските си проблеми с баща си ,не мислиш ли?
Цитат :
Нали много го обичаше, а когато се разделиха и дума не каза за него.
Аз до колкото си спомням в нито едно интервю тя не е казвала ,че го мрази ,или че не го обича вече?!? До колкото знам в Браво-то пише ,че е разочарована от него за дето е казал лоши думи за сериала... :).
Само това ще напиша и повече в тази тема ни мисля да влизам :).
Върнете се в началото Go down
http://afallennovel.bulgarianforum.net/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Майли и семейството й на психиатър?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли и семейството й на психиатър?  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Майли и семейството й на психиатър?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли и семейството й на психиатър?    Майли и семейството й на психиатър?  Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 11:37 pm

Човек, защо винаги си мислите, че ви скачам.. Оформям дискусия, ама никога не го разбирате. ;\
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Sponsored content





Майли и семейството й на психиатър?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли и семейството й на психиатър?    Майли и семейството й на психиатър?  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Майли и семейството й на психиатър?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Майли Сайръс и семейството са по-обединени от всякога!
» Майли и Раян
» ТОП 5 Майли..
» Майли и Джо в джакузи!
» Майли и Рок Мафия?!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Музика / Music :: Майли Сайръс / Miley Cyrus-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Un forum gratuit | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии