Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Майли и Рок Мафия?!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
steli99
Нов
Нов
steli99


Warn :
Майли и Рок Мафия?! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли и Рок Мафия?! Right_bar_bleue

Брой мнения : 9
Reputation : -1
Join date : 27.09.2010
Age : 24
Местожителство : Козлодуй

Майли и Рок Мафия?! Empty
ПисанеЗаглавие: Майли и Рок Мафия?!   Майли и Рок Мафия?! Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 4:41 am

Изглежда нашата певица иска да стане част от рок групата "Рок Мафия".Не само го иска тя дори е записала едно парче с тях и след премиерата му твърди 4е мом4етата от групата са невероятни и иска да пее още с тях.Ето вижте какво каза тя пред американското списание "Звездни клюки" (аз го преведох на превода4ката)!!!:
- С Кевин имаме приятелски отно6ения и това прави работата ни по-добра!Даже и по-съвместна!Разбираме се с вси4ки и обмисляме да направим още един албум, но този път и аз ще пея в него.В песента ни "Дъ Биг Бенг" аз бях само нещо като главен герои, но не пях!Сама предпо4етох за добре то4но в тази песен!

Това каза звездата!О4аквам ва6ите коментари по темата! tongue
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Майли и Рок Мафия?! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли и Рок Мафия?! Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Майли и Рок Мафия?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли и Рок Мафия?!   Майли и Рок Мафия?! Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 2:27 pm

Това че е записала парче с тях, автоматично не означава, че иска да стане част от Rock Mafia. Това са дуети(в случая не точно..). Rock Mafia ще участват в новия аблум на Майли, но тя ще продължи със single кариерата си. smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
steli99
Нов
Нов
steli99


Warn :
Майли и Рок Мафия?! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли и Рок Мафия?! Right_bar_bleue

Брой мнения : 9
Reputation : -1
Join date : 27.09.2010
Age : 24
Местожителство : Козлодуй

Майли и Рок Мафия?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли и Рок Мафия?!   Майли и Рок Мафия?! Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 8:19 pm

Но тя сама го е казала, че с групата обмислят съвместна работа за нататък!!! Но аз просто не съм го написала... rule
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Майли и Рок Мафия?! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли и Рок Мафия?! Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Майли и Рок Мафия?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли и Рок Мафия?!   Майли и Рок Мафия?! Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 8:24 pm

Съвместна работа не значи, че ще се присъедини към групата, Jesus..
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Гост
Гост
avatar



Майли и Рок Мафия?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли и Рок Мафия?!   Майли и Рок Мафия?! Icon_minitimeСря Юли 06, 2011 6:03 pm

rozaLie написа:
Съвместна работа не значи, че ще се присъедини към групата, Jesus..

+1 Съвместна работа може да означава, че ще има още няколко песни с тях, но не винаги, че ще влиза в групата. ;) (песента се казва "големия взрив")
Върнете се в началото Go down
емили
Нов
Нов
емили


Warn :
Майли и Рок Мафия?! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли и Рок Мафия?! Right_bar_bleue

Брой мнения : 7
Reputation : -3
Join date : 07.06.2011

Майли и Рок Мафия?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли и Рок Мафия?!   Майли и Рок Мафия?! Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 5:36 pm

rock rock Вярно е, че Майли искa да стане рок звезда.Майли и Рок Мафия?! 277506 6х

Главна буква,пунктуация.
nick_fenka.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Майли и Рок Мафия?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли и Рок Мафия?!   Майли и Рок Мафия?! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Майли и Рок Мафия?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Майли и Джо в джакузи!
» ТОП 5 Майли..
» Джъстин за Майли
» Майли и Раян
» ТОП 5 песни на Майли?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Музика / Music :: Майли Сайръс / Miley Cyrus-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Безплатен форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии