Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Big Sha си хареса Уилоу Смит за снаха

Go down 
АвторСъобщение
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Big Sha си хареса Уилоу Смит за снаха Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Big Sha си хареса Уилоу Смит за снаха Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Big Sha си хареса Уилоу Смит за снаха Empty
ПисанеЗаглавие: Big Sha си хареса Уилоу Смит за снаха   Big Sha си хареса Уилоу Смит за снаха Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 2:33 am

Big Sha си хареса Уилоу Смит за снаха Image_757383_2

В началото на тази седмица, докато се тюхках, че отново трябва да правя физзарядка, чистейки обилно заринатия си със сняг автомобил, в главата ми се настани вездесъщият рефрен „Фенки, фенки" от едноименното парче на бащицата на бг рапа Big Sha.
Приех този климатично музикален знак за зелена светлина на любопитството ми и набързо се качих върху телефонната жица, за да разбера какво се случва със съавтора на криминално-комедийната книга „Усещане за безтегловност". Идеята за четивото хрумнала на Мишо след разговор със Саня Армутлиева - собственичката на фирмата, която дистрибутира албумите му. „Хората напоследък все по-рядко си купуват музика. Предпочитат да си свалят един албум или парче от нета. Виж с книгите е друга работа. Не че няма електронни книги, ама много по-яко е да четеш нещо напечатано на хартия."

Оказа се, че в „Усещане за безтегловност" освен художествена измислица има и много реални случки, заимствани от житието и битието на Sha и неговите авери. „Аз бях в ролята на разказвача, а Дензъл Ребеловски - момчето, с което сътворихме този продукт, с един диктофон в ръка събираше мъдростите", казва с отривист смях в гласа Мишо. Той може и да не е написал и една дума собственоръчно за този бъдещ бестселър, но за сметка на това е измайсторил саундтрака към литературното томче. „В диска може да се чуят обилно количество мои музикални експерименти. Има едно парче, на което основата му е боса нова, а аз отгоре рапирам. Има друго, което е по-джази, с по-интелигентно звучене. Всички композиции вътре навяват различни настроения, съобразени с развитието на историята."

Интересно ми е да разбера дали на създателя на бандата „Гумени глави" не му се занимава и с друга сфера на изкуството. „Ще ми бъде интересно да нагазя в киното. Мисля, че ще се справя по-добре като актьор от всички други смешници, които гледам в сериалите. Не се научиха някои хора, че телевизията и театърът са две различни неща.
Върнете се в началото Go down
 
Big Sha си хареса Уилоу Смит за снаха
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Уилоу Смит с ново парче
» » Начало » Звезди » Новини » Уилоу Смит иска Брад Пит за баща
» Уилоу е готова с втория си сингъл
» Дъщерята на Уил Смит била вдъхновена от родителите си
» Сел "Моето гадже няма да хареса това"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Новини-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създаване на форум Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии