Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Майли спечели наградата за най-лошо влияние!

Go down 
+16
bolly
xSexyDiego
~lifeforthemoment.
Cap`pac.
stefieli
monini
~Rossita
LightOne
ж0ричА`
Kat3t0 ♥
Little Girl ~
~Paradis♡
- NataLiya ~
rozaLie
цветuu**
*Радии <3
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 1:22 am

Аха ставало дума за Майли, ама намесваш Селена без да можеш да докажеш нищо! Много си надникнала вътрешно от твоя страна!
Не, този цитат важи за всички и е много тъпо оправдание. По този начин изобщо не оправдаваш Майли. А и тя направи толкова много, че очевидно не се е научила. Изобщо не намясто са тия умни цитатчета!
Нека си го има личния избор. Това какво общо има с да си носи последиците от този избор? Всичко което направи ли трябва да е оправдано с умни цитати и правото на избор?
Върнете се в началото Go down
hitdalightz~
Напредващ
Напредващ
hitdalightz~


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 88
Reputation : 9
Join date : 06.12.2011
Age : 27

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 1:39 am

Ахах, нужно ли е да споря с теб като не знаеш нищо за живота. Това което Майли прави е експериментиране, няма да говоря за Селена и да и търся кусурите, защото все пак съм в форум за НЕЯ! Знам какво е чувството да обиждат идола ти, точно това ти повтарям вече 2 поста под ред. Но ти си толкова затънала в тоя интернет, че не можеш да го схванеш. Това 'разголване' както му викате се нарича сценично поведение, нещо което може би го няма в речника ти. Само семейството й може да определя каква е. Курва, уличница и още не знам си какво изръсени от безмозъчни същества като теб, пишат без да мислят. Аз съм до тук - изразих мнението си. wink
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 1:44 am

Измъкавй се колкото си искаш. Аз ти зададох точни въпроси. Защо намесваш Селена след като нищо не можеш да докажеш?
И още как умните цитатчета свалят отговорността на Майли за действията си?
Нещо сложно за нещата от живота ли те питам, та аз неразбиращата не можеш да ми обясниш?
И това което повтаряш също няма нищо общо с темата. Какво общо има чувството да ти обиждат идола с нейната отговорност? Как това я освобождава?
Много сложни въпроси за нещата от живота наистина!

Главна буква.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
hitdalightz~
Напредващ
Напредващ
hitdalightz~


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 88
Reputation : 9
Join date : 06.12.2011
Age : 27

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 1:51 am

Ти недоскив ли си, не знам каква си. Мнението ми за Селена няма да го изказвам точно в форум за нея. Само едно ще ти кажа, дано да не направиш като идолката ти. Да излизаш с момче по-голямо от теб само за слава. Оу,ако стане това не забравяй да казваш, че ти е като по-малък брат,окей? Точка по въпроса. wink
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 1:54 am

Ами не аз я хвърлих като пример извинявай. Ако ще смяташ да го караш на недомлъвки не е моя вината, че така не можеш да убедиш никого в правотата си.
А другите ми въпроси? И тях ли смяташ да ги караш с недомлъвки, които после отказваш да обясниш?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 09, 2011 12:41 am

@WhoSays^^ това, че Майли носи боди на концертите си не значи, че кучка. Рияна например също съм я виждала да носи боди на концертите си, обаче тя не е такава каквато изкарвате Майли, нали? Селена като се яви по боди на Mtv EMA също не беше ку*ва. Това, че тя се опитва да излезе от образа на 'Хана Монтана' не я прави уличница. Просто иска феновете й да не са в рамките на 6 до 11 годишните, а да привлича и хора от по-високата аудитория.
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 12:07 am

Добри доводи даваш меллу. да, Риана е носила боди, да Селена също вече се облича по-провокативно. но забравяш един много важен факт. първо Риана е пълнолетна и може да си го позволи да бъде облечена с боди.Второ Селена се облича така от тази година, когато стана на 19 - пак когато е пълнолетна. А Майли кога започна с това привличане на по-висока аудитория (каквото и да значи по-висока)? когато стана пълнолетна или още отпреди това? селена и риана са го правили, но НЕ и когато е било необмислено и неморално за възрастта си!
Върнете се в началото Go down
hitdalightz~
Напредващ
Напредващ
hitdalightz~


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 88
Reputation : 9
Join date : 06.12.2011
Age : 27

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 12:09 am

Мила, само да те светна. В Щатите пълнолетен ставаш едва на 21. dry
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 12:21 am

Аха, може само да ме светкаш, но не можеш да ми отговориш на въпросите, нали? Морално ли е на възрастта на която беше Майли да прави това? Нека тогава всички непълноленти да се държат така! Да се показва на децата, че тази възраст е подходяща да се държат така!
Върнете се в началото Go down
hitdalightz~
Напредващ
Напредващ
hitdalightz~


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 88
Reputation : 9
Join date : 06.12.2011
Age : 27

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 1:24 am

Виж какво, щом не съм ти отговорила на въпросите, значи има причина. И то каква, с хейтър не може да се спори, втълпил си е нещо и само това дъвче. Има 12-годишни момичета правещи много по-лоши неща от нея, Майли не е перфектна, никой не е. Това което тя е направила не може да се сравнява с днешната младеж. В днешно време почти всички 12-13 годишни момиченца пушат, пият да не говорим какво правят с половия контакт. Това, че Майли се е обличала по-оскъдно не я прави курва или лош модел за подражание даже е обратното, това което я прави добър пример е, че не се влияе от мнението на другите, каквото и да говорят за нея тя все още опитва да намери истинския си стил, в следващите години, и тя и Селена ще продължават да изпробват нови стилове на обличане и поведение. Вие все се държите за 'грешките' на Майли, но не забелязвате добрите неща които е сторила, нали? Препоръчвам ти само едно нещо 'Не съди книгата по корицата'. Не знаеш Майли каква е в личния живот, нали? Почакай коя си ти, че да съдиш за грешките на хората? Аз ще ти кажа, НИКОЯ!
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 6:09 am

Слушайте к'во, като имате въпроси към Майли и това дали е безгрешна съм си направила труда да сътворя темата "Въпроси относно Майли", където без заяждане може да питате, а аз следователно да ви отговоря.

Колкото до глупавия ви спор чак ви се чудя на акълите. Но нищо няма да пиша, да. Този път ще се въздържа.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 10:28 pm

Цитат :
Виж какво, щом не съм ти отговорила на въпросите, значи има причина. И то каква, с хейтър не може да се спори, втълпил си е нещо и само това дъвче.

Дам, има причина тя е че не можеш да си защитиш основанията. Не можа да обясниш защо намесваш Селена, не можа и да обясниш връзката на някакво цитатче дето не освобождава Майли от отговорност по никаъв начин.
Също така къде видя че съм хейтър? Някаде да съм казвала "аз мразя Майли"? Я покажи че нямам такива спомени. Нали ти си по-умната лесно ще ми го покажеш къде съм го казала, че я мразя за да ме наричаш хейтър. Намесих се защото защитата на Майли беше глупаво направена и го доказа като така и не успя да си защитиш на моите въпроси. А не защото съм мразила Майли и не съм и признавала добрите неща. Поредната тука която се има за великата а си прави заключения на измислени от нея си неща. Грам не видя че никъде не съм казала че мразя Майли нали? Айде умната како да ми посочиш изреченията където съм казала колко мразя майли, как тя била тъпа ку*ва и таканататък.1025
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 10:45 pm

Айде спри да спамиш! Разбрахме ти мнението .. не е тук мястото, където да казваш дали си хейтърка или не.
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 10:53 pm

Aха на нея й е мястото тука да ме обвинява и с това да си измива ръцете, а на мене не ми е позволено да се защитя за нещо което не е вярно. Добре. 1018
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 11:13 pm

Защитавай се и се разпраяйте по ЛС.
Върнете се в началото Go down
krisity_gomez
Нов
Нов
krisity_gomez


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 11
Reputation : 0
Join date : 11.03.2012
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 10:09 pm

Олеее какъв спор! :д Но аз съм съгласна с - NataLiya ~ ! Няма какво да увъртам, но знам, че кажа ли какво мисля, се започва с нападките, но немога да крия - АЗ МРАЗЯ МАЙЛИ САЙРЪС ! Някои ще попитат защо, ето ги и причините:
1-Тя падна много под нивото на Сел, но пак я мислят за много велика
2-Тя пуши !
3-Тя се разголва 11 (ужассссс )
4-Прави се на голямата работа и още куп причини, които няма да изброявам!
Това си е мое мнение, моля без нападки !
ТИЙМ СЕЛЕНА ТИЙМ СЕЛЕНА ТИЙМ СЕЛЕНА!!! wink 110 1004 1026 1031

Правопис, пунктуация. В края на изречението използвай по-малко пунткуационни знаци, иначе граничи с викане.
Рос. (:
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 10:44 pm

krisity_gomez написа:
2-Тя пуши !!!
Майли пуши, да, тук си права. Но какво като пуши? Това лош човек ли я прави? Какво става, ако всички, които пушат ги смятаме за лоши хора? Трябва ли това, че пушат, да ни става предразсъдък и да не искаме да общуваме с хора, които пушат? Какво лошо говори пушенето за Майли? Да, не е полезно, но това НЕ я прави лоша. Прави я съсипваща здравето и дробовете си, но не я прави лош човек, който заслужава да бъде мразен.

krisity_gomez написа:
4-Прави се на голямата работа и още куп причини който няма да изброявам!!!!!
Това наистина би било фактор да я 'мразиш', но той тук е невалиден, защото Майли нито смята че е голямата работа, нито е тръгнала да се прави на такава. По какъв начин се прави на голямата работа? Не се прави на голямата работа, сега ще ти кажа защо. Тя се включва в благотворителни кампании. Виждала ли си я как се държи към болни деца? А въобще към феновете си? Чела ли си автобиографичната й книга - Майли описва как става приятелка с момиче, болно от муковисцидоза. По-късно въпросната й приятелка умира, заради заболяването си. Точно това е едно от многото неща, накарали Майли да остане здравостъпила на земята.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 12:23 am

Ауе поне като хейтвате Майли давайте някакви причини, които са основателни. Това, че пуши като цяло не би трябвало да засяга никого, освен нея. Ние феновете трябва да гледаме професионалния им живот, а като хейтвате, че пуши и че се била разголвала падате надолу и показвате, че всъщност в свободното ви време вие отдавате внимание на така наречените хора, които мразите.

Ако ми дадеш 4 причини, за които "мразиш" Майли, и те са основателни, свързани с професионалният й живот, те признавам за нейн хейтър. Всичко останало е фалш. wink
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Sponsored content





Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Майли спечели People Choice Award
» Джъстин за Майли
» Майли и Рок Мафия?!
» Майли и Раян
» ТОП 5 песни на Майли?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Музика / Music :: Майли Сайръс / Miley Cyrus-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии