Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Майли спечели наградата за най-лошо влияние!

Go down 
+16
bolly
xSexyDiego
~lifeforthemoment.
Cap`pac.
stefieli
monini
~Rossita
LightOne
ж0ричА`
Kat3t0 ♥
Little Girl ~
~Paradis♡
- NataLiya ~
rozaLie
цветuu**
*Радии <3
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 12:15 am

Всеки вижда това, което иска да вижда.

Нямам намерение да споря с никой от вас относно Майли, защото просто мисля, че само ще си загубим времето в спор, който ще завърши както е почнал. (т.е. нито моето, нито вашето мнение ще се промени)

No hard feelings. smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 1:52 am

Нито пък аз ще продължа.. Защото вече ми е писнало. Всеки спори относно Селена и Майли. Основния въпрос и който най-много сме чували е Селена или Майли?.. СТИГА! Мразя вече този въпрос. ПИСНА МИ! smile
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Гост
Гост
avatar



Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 1:55 am

Няма смисъл да се карате. Все пак спечелила я е наградата туи то. И на мене не ми се ще да я беше печелила, ама, ама. Заслужила я. Все пак всеки ще си остане с мнението и няма да се откъсне от него. Просто спора, ако го почнете може да се карате с години, а тя вече да е забравила и въобще целия свят да е забравил за това!
Върнете се в началото Go down
ж0ричА`
Редовен
Редовен
ж0ричА`


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 238
Reputation : 9
Join date : 23.04.2009
Age : 30

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 3:46 am

Аз ще се включа малко късно, и по-добре, защото не искате да видите спор между мен и Чичи, наистина! Вижте тази снимка. Селена на Дисни звезда ли прилича? Неее, напротив, прилича на една млада, красива и елегантна дама. Ноо не е по-бикини.
Защо като Катето се включи и спряхте?
:shok:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 3:51 am

Много хубава снимка! Обаче това, че си по бикини не значи нищо за 18+. На плажа като ходиш на море нали си по бикини. Все пак разбирам какво имаш в предвит. А ето ТАЗИ снимка не е 18+ за разлика от някой снимки на Майли.
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 5:43 am

Да, но в момента не говорим за никоя снимка конкретно.. И Ани на последния линк не си сложила нищо. ;)
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 5:46 pm

Епа как си знаех, че точно като ме няма, ще я свършите еднааа....

Поне ми осигурихте първата номинация, ако не друго...

Иначе за наградата беше очаквано за мен. Твърде много се преекспонира това клипче и събрано със старата й "слава", се получи ефекта на доминото.

Цитат :
Селена на Дисни звезда ли прилича?

И ти ли си минал на бонгове, пич? Естествено, че ще прилича на Дисни звезда, още поне 3-4 години. Но поне си е сметнала правилния пиар и прави всичко постепенно, без "резките" движения на Майли. Не знам какво изобщо се хванахте на думите на Чичи за Селена при положение, че момичето всъщност нищо кой знае какво лошо или обидно не е казала.


П.П. Михи, евала ти за поста.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 3:42 am

Така и така изчетох 3-те страници, нека и аз да се изкажа. (:
Майли е спечелила тази "награда". Окей, за най-лошо влияние. Всички обаче виждат лошите страни на Майли. Виждат само как в WOMH е по бикини, по-разголена отколкото сме свикнали, виждат само онова видео, където пуши трева, виждат само пилоните, около които танцува и според някои така мяза на стриптийзьорка. Това е награда за най-лошо ВЛИЯНИЕ. Феновете на Майли правят повечето неща, които и тя прави. Тези хорица имат глави на раменете си, могат да мислят, но не го правят. И защо? "Майли пуши! Защо и аз да не го направя!?" Тц, хора, не всичко което Майли прави е най-добрия пример. А и тя не е пушила, защото иска феновете й да го направят, а е пушила, защото ТЯ самата е искала да пробва как е. Ениуей, има още много да се пише по тази тема, но спирам.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 11:29 pm

'Айде и аз да се намеся.. ;дд

Цитат :
Така и така изчетох 3-те страници, нека и аз да се изкажа. (:
Майли е спечелила тази "награда". Окей, за най-лошо влияние. Всички обаче виждат лошите страни на Майли. Виждат само как в WOMH е по бикини, по-разголена отколкото сме свикнали, виждат само онова видео, където пуши трева, виждат само пилоните, около които танцува и според някои така мяза на стриптийзьорка.


Амии то нали наградата е за лошите й страни и по-точно влияние - никой не отрича, че има и добри, но все пак..


Цитат :
Това е награда за най-лошо ВЛИЯНИЕ. Феновете на Майли правят повечето неща, които и тя прави. Тези хорица имат глави на раменете си, могат да мислят, но не го правят. И защо? "Майли пуши! Защо и аз да не го направя!?"

Ем, имат, ама значителна част от феновете на Майли са деца, невлезли още в пубертета.. И, да, според тях Майли е най-добрия пример - тя им е идол! Да не би на тяхната възраст да може да се стигна до извода, че Майли е направила нещо некакто трябва и да се прецени точно какво и защо е направилно.. То това си е и малко друга тема де, ама мисълта ми е, че тия деца я имат за едва ли не безгрешна един вид..


Цитат :
Тц, хора, не всичко което Майли прави е най-добрия пример. А и тя не е пушила, защото иска феновете й да го направят, а е пушила, защото ТЯ самата е искала да пробва как е. Ениуей, има още много да се пише по тази тема, но спирам.

Тоо кой нормален човек ще иска 10-11-12-годишни да пушат.. ;д
Като толкоз е искала да пробва, както каза Катето - да го направи на място, където няма толкова много хора или поне не я снимат..
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 03, 2011 12:04 am

monini написа:
Цитат :
Това е награда за най-лошо ВЛИЯНИЕ. Феновете на Майли правят повечето неща, които и тя прави. Тези хорица имат глави на раменете си, могат да мислят, но не го правят. И защо? "Майли пуши! Защо и аз да не го направя!?"

Ем, имат, ама значителна част от феновете на Майли са деца, невлезли още в пубертета.. И, да, според тях Майли е най-добрия пример - тя им е идол! Да не би на тяхната възраст да може да се стигна до извода, че Майли е направила нещо некакто трябва и да се прецени точно какво и защо е направилно.. То това си е и малко друга тема де, ама мисълта ми е, че тия деца я имат за едва ли не безгрешна един вид..

Мони, виж сега. И аз още навлизам в пубертета, обаче няма да тръгна.. хм, да пуша трева. Не и на тия години, защото знам че Майли не е безгрешна и се съмнявам по този начин все едно да е "приканила" феновете си да пушат. ; ) И тя прави грешки като всеки нормален човек, защото това си е човешко.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 03, 2011 12:13 am

Но ти не си луда фенка на Майли, която да тръгне да плаче всеки път като я види. Тези лудии фенове както каза Мони я имат за безгрешна и я боготворят!
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 03, 2011 12:23 am

~Rossita. написа:
monini написа:
Цитат :
Това е награда за най-лошо ВЛИЯНИЕ. Феновете на Майли правят повечето неща, които и тя прави. Тези хорица имат глави на раменете си, могат да мислят, но не го правят. И защо? "Майли пуши! Защо и аз да не го направя!?"

Ем, имат, ама значителна част от феновете на Майли са деца, невлезли още в пубертета.. И, да, според тях Майли е най-добрия пример - тя им е идол! Да не би на тяхната възраст да може да се стигна до извода, че Майли е направила нещо некакто трябва и да се прецени точно какво и защо е направилно.. То това си е и малко друга тема де, ама мисълта ми е, че тия деца я имат за едва ли не безгрешна един вид..

Мони, виж сега. И аз още навлизам в пубертета, обаче няма да тръгна.. хм, да пуша трева. Не и на тия години, защото знам че Майли не е безгрешна и се съмнявам по този начин все едно да е "приканила" феновете си да пушат. ; ) И тя прави грешки като всеки нормален човек, защото това си е човешко.

Тедичке, аз теб те имам за доста по-зряла от връсниците ти.. ;д Така че за мен е разбираемо човек като теб да не направи такова нещо, амаа имайки предвид начина на мислене на днешните деца (който няма как да знам точно какъв е, но според моите впечатления.. хД), бая от тях биха направили нещо такова само и само, за да заприличат по нещо на Майли..
Върнете се в началото Go down
stefieli
Нов
Нов
stefieli


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 29
Reputation : -3
Join date : 05.01.2011

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 08, 2011 5:30 pm

Съгласна съм с Buba защо трябва да намесвате Сел тя е толкова добро момиче
сравнение с Майли.Майли изключително много се промени хора не виждате ли
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 09, 2011 12:44 am

^facepalm...
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 6:06 pm

Не мога да кажа ,че Майли се е променила и немога също и да отричам.Освен ,че разбрах ,че 58% -вота ,че Майли се е променила доста. Разбрах също така ,че се гласували против нея ,защото е пушила бонг . Момичето вече е на 18-години още 3-години и вече трябва да е самостоятелна ,но тя е по-зряла и иска вече от по -ранна възраст да е като голям човек.Не говоря ,че просто е прекалено малка ,но ...
Върнете се в началото Go down
~lifeforthemoment.
Редовен
Редовен
~lifeforthemoment.


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 214
Reputation : 9
Join date : 21.03.2011

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 6:36 pm

nick_fenka написа:
Да това ,че е на 18 кво? Трябва да прави каквото си иска ли? Не мисля!
И както каза Катето , и какво? Целяла е да спечели награда за най-лошо влияние? Браво,поздравления! Вместо да се захване да направи някой нов албум или нещо друго , тя се занимава с това да се снима по бикини и да ходи по разни дискотеки , за да я снимат как си купонясва полугола.
А, Селена никога не си е мислила за такива неща. Ето,че направи 2 албума сега и още един. Също така има страшно много хубави филми , като - МОУП , Историята за Пепеляшка , Филма с Деми.. и още..
Сели не е такава като Майли , тя винаги ще предпочита да направи филм или да напише някоя песен пред това да се кълчи по пилон или да си прави снимки полугола.
Ето защо харесвам повече Селена! Често го казвам ,но пак ще го кажа : СЕЛЕНА Е НОМЕР 1!!!
Хайде преди да пишете помислете?
Нима Майли трябва да се влиае цял живот от някакви 11 годишни заблудени пикли? Да прави каквото на тях им харесва? Живота е един, и тя го изживява пълноценно! Мила ми, Ник фенка или каква си. Ти да не следиш всяко движение, всяка дума и всеки дък, който поема Майли та да знаеш, дали е целява точно това? Не, нали. Така, че не плюй отрова насам-натам. Колкото до, Селена. Тя винаги ще си остане 'невинната' да кажем ... 'пулу-принцеска' на Дисни. Никога и никога няма да ми захареса детското и 18 годишно излъчване. Пише песни? Къде бе? .. НЕ съм чула ни една нейна песен, АВТОРСКА. ;) Сега няма да спорим, коя е по-добра и коя не е, защото спора ще стане прекалено голям, едит ... сейр! И за бога защо ги сравнявате, като те двете са две много различни личности? Едната пушила бонг - законен, един път, нищо лошо. Ами Селена, сигурна съм, че се придържа да остане 'милата' дисни звезда. В youtube, не съм видяла някой да захареса пеенето и на живо. (: Да, имам си мнение, че Сел не може да пее, и ще се поддържам към него. :)
Върнете се в началото Go down
http://mileyraybulgaria.forumf.biz/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 1:24 am

Цитат :
Хайде преди да пишете помислете?
.....Да прави каквото на тях им харесва? Живота е един, и тя го изживява пълноценно.

Иронично, нали?
Върнете се в началото Go down
~lifeforthemoment.
Редовен
Редовен
~lifeforthemoment.


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 214
Reputation : 9
Join date : 21.03.2011

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 25, 2011 3:16 am

LightOne написа:
Цитат :
Хайде преди да пишете помислете?
.....Да прави каквото на тях им харесва? Живота е един, и тя го изживява пълноценно.

Иронично, нали?
Ами, да. Иронично. dull
Върнете се в началото Go down
http://mileyraybulgaria.forumf.biz/
xSexyDiego
Нов
Нов
xSexyDiego


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 25
Reputation : 3
Join date : 11.05.2011
Age : 27

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 2:50 am

Според мен Майли е хубава, но прекалява със секспилността и скандалността.
Не казвам, че е лоша като човек. Разбирам, че освен хлапета от детската градина и начален курс иска и аудитория от други възрастови групи, но това не е начинът. В смисъл откакто се прави на "голяма" все повече хора я мразят. Тия секси танци по концертите, тия откриващи тялото дрехи, пушене, целуване с момичета, за да се покаже като порастнала, я правят да изглежда по-незряла.
Иначе новите и песни ме кефят повече от старите и от "Хана Монтана".
И закво всичките сравнявате Майли със Сел. Селена си е Селена, Майли си е Майли. И аз бих предпочела примера на Селина, но тва не значи, че мразя Майли. Просто на Майли сигурно по не и пука кво мислят хората за нея, което от една страна може би е добре, но пък от друга не толкова, тъй като доста деградира.
А за лошия пример, дето дава Майли на децата - някои фенове знаят, че това, което прави Майли, не е хубаво, но други го оправдават. Може би някви тъпи заблудени лапенца биха я последвали. Но от моите съученици има тъпаци дето си пушат без да са и фенове, така че... всичко си зависи от сивото вещество, дето има човек в главата. Както се казва, не е луд тоя, който прави баницата, а тоя, който яде от нея.
Върнете се в началото Go down
bolly
Нов
Нов
bolly


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 3
Reputation : -4
Join date : 10.06.2011

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 7:34 pm

Майли е много повече от Селена..."сладката" Сели dry не може да стъпи и на малкия и пръст wink.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:24 am

bolly написа:
Майли е много повече от Селена..."сладката" Сели dry не може да стъпи и на малкия и пръст wink
А според мен това въобще не е по темата .. има други теми, където можеш да изкажеш подобно мнение, но мисля, че то е напълно излишно, след като си във фен - форум именно за Селена ..
Съжалявам за флууда, но нямаше как да не отговоря на такъв тип мнение ..
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:59 am

xoxo_rally11 написа:
bolly написа:
Майли е много повече от Селена..."сладката" Сели dry не може да стъпи и на малкия и пръст wink
А според мен това въобще не е по темата .. има други теми, където можеш да изкажеш подобно мнение, но мисля, че то е напълно излишно, след като си във фен - форум именно за Селена ..
Съжалявам за флууда, но нямаше как да не отговоря на такъв тип мнение ..

Аз даже не разбирам за какво му/й е регистрацията като не я харесва. dull
Върнете се в началото Go down
hitdalightz~
Напредващ
Напредващ
hitdalightz~


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 88
Reputation : 9
Join date : 06.12.2011
Age : 27

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 7:29 pm

Имате ли си поне малка представа колко смешни изглеждате от страни. 2010-та беше много трудна година за Майли, ако родителите Ви са под развод,вие няма ли да изпаднете в стрес? Преживяла съм момента с ''развода'' и много добре знам как се чувства Майли,самото чувство те кара да правиш неща преди да мислиш, вие 'безгрешните' винаги тръгвате да намирате кусури, Майли излязла по боди /то не беше точно боди/ изкараха я каква ли не, направи ли някаква благотворителност - за слава е. Каквото и да направи винаги тя излиза лошата. За темата, че е била пушила - мразите я заради това...за бога и тя е човек, и тя си има предели. Да не би да намразите някой роднина, приятел или някой от семейството ти за това, че пуши?... Цитирам: "The minute you stop making mistakes, is the minute you stop learning" - MileyCyrus t.e ''Минутата в която преставаш да правиш грешки, е минутата в която преставаш да се учиш'' чудя ви се на акъла, как можете да мразите човек който дори не познавате?...Някой по-горе спомена нещо подобно 'Ти да не познаваш Майли та да знаеш какво прави?' вашата логика се обръща срещу вас. Ами вие да не би да познавате Селена? Не сте 24-часово при нея, повярвайте ми едва ли винаги се държи като ''Света вода ненапита'' вместо да се радвате на успехите на Майли /и не само на нея/ вие си губите времето да спорите, че се е била променила. Не сте я познавали преди,нито сега за да твърдите, че се е променила. dull
Върнете се в началото Go down
WhoSays^^
Редовен
Редовен
WhoSays^^


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 174
Reputation : -13
Join date : 13.11.2011

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 11:45 pm

Аха, а може би тези кусури ги виждаме именно защото са там? Ние не сме я бутали да прави глупости. Тя сама си го е решила, сама да си носи последиците. Това с цитата никаква работа не ти върши за Майли ако не вземеш ни кажеш по-точно за какво го цитираш. Всички правим грешки, но не като нейните. Има разлика.
И нищо не се обръща, това че не сме 24-часово със Селена, не дава право да предполагаме друго. Има много новини и видеа където много ясно си личи че Селена е да "Света вода ненапита". Нямаме причина да мислим друго. Докато Майли достатъчно ни е показвала за да си правим мнение. йде покажи някоя грешка на Селена като я намесваш! dull

Главна буква, правопис, пропуснати букви, пунктуация.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
hitdalightz~
Напредващ
Напредващ
hitdalightz~


Warn :
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 88
Reputation : 9
Join date : 06.12.2011
Age : 27

Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 1:03 am

Сега става дума за Майли, всеки прави грешки, каквито и да са. Смисъла на цитата е такъв, че се учим от грешките си. Айде от се сърце ти се моля, преди да пишеш надникни вътрешно какво искам да кажа. И Майли е човек, всички звезди са хора...нима нямат право на личен избор за живот?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майли спечели наградата за най-лошо влияние!    Майли спечели наградата за най-лошо влияние!  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Майли спечели наградата за най-лошо влияние!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Майли спечели People Choice Award
» Джъстин за Майли
» Майли и Рок Мафия?!
» Майли и Раян
» ТОП 5 песни на Майли?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Музика / Music :: Майли Сайръс / Miley Cyrus-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Créer un forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии