Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Скъпо дневниче.. ^_^

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скъпо дневниче.. ^_^    Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 6:56 pm

Здравей дневничее! :)
Остават още няколко часа до Рали Сливен. Нямам търпение,ще отида и ще ги помоля за автографи. Дано да стане,че много искам да имам автографи и снимки. Иначе днес мина добре денят,излизах с брат ми.. Играхме футбол,беше много яко. И естественно аз победих! :Д
Еми това е,като се върна от ралито ще пиша.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скъпо дневниче.. ^_^    Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 3:26 am

02.09.2011
Един прекрасен ден,който никога няма да забравя!

Беше невероятен ден,който дълго ще се помни. Отидох на Рали Сливен,беше мега яко. Чакахме там 2 часа,но наистина си заслужаваше.
Първи стартира Крум Дончев,взе много яко завоя.. Голяма пушилка се вдигна,едвам виждах.. ;дд Много ме на кефи,направи голямо шоу.
Втори беше Илиев,които също много добре кара. Трети беше Петър,а 4ти Ясен Попов. Тези първите 4ма бяха най-добри,напълниха ми душата всички.
Беше невероятно преживяване,никога няма да го забравя. Чаках,чаках 1 година,но си заслужаваше.
Утре сигурно пак ще отида да ги гледам,като отиват на горе на балкана. Жалко,че ще си заминавам и няма да мога да ги видя в Неделя. Но както и да е,нали видях откриването,което е най-интересното..
Това е,друго не знам какво да кажа.. Прекарах лятото много добре,жалко,че вече е към своя край.
Хайде чао! ;*
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скъпо дневниче.. ^_^    Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 4:27 pm

03.09.2011 - Заминавам!

Днес денят мина много добре,отидохме на ралито,видяхме ги.. Беше много яко,хареса ми.
Но за жалост свърши,това беше Рали Сливен за тази година.. Няма да мога да ги видя повече.. Дойде време и да се върна в Кипър,ще ми липсват много неща тук,но какво да се прави.. Малко сам изнервена,защото имаме супер много багаж и може и да ни глобят,което ще е ужасно. ;x Само се моля всичко да мине добре..
Друго няма,общо взето това е,не знам какво друго да пиша. Bye :)
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скъпо дневниче.. ^_^    Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 16, 2011 2:46 am

15.09.2011 - НАЙ–ТЪПИЯ ДЕН!

Мило,дневниче.. днес е един много тъп ден за мен. Много съм напрегната,много се изнервям.. Все ще има някой,който да ти развали настроението.. В училище ме ядосват,вкъщи ме ядосват,направоо.. ;хх
Иде ми да замина някъде и да не се върна.. Да започна всичко отначало,да забравя всичко.. Но не става.. ;х Наистина много ми е объркано..
А и сега така се изнервих като гледах мача срещу Русия.. Няма толкова тъпи съдии,много ни режеха бее,пф.. dull Иначе добре си играхме,можеше и повече ама.. Браво на момчетата,че стиганаха до тук.. Ей това се казва отбор,браво!
Друго просто няма какво да кажа,освен,че продължават някои хора да ме изнервят.. Както и да е,хайде чао!
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скъпо дневниче.. ^_^    Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 16, 2011 8:19 pm

16.09.2011

Не,честно.. не издържам вече! Как може да има толкова тъпи хора? Казваш им нещо и те веднага си мислят обратното.. Като ви кажа не,значи НЕ! Стига сте ми се правили само,била съм гадже с еди си кой си.. я вари си гледай работата.. Т'ва,че си говоря с момче какво от това? Айде стига,само се превземате..
Аман от такива хора,аман и от кифли,които само се глезят.. ''Не искам да стоя с този,искам с онзи..'' Пф.. или пък ''Завържи ми обувката,оправи ми косата.. дай ми това,дай ми онова.. '' АМАН!! Писнало ми е от такива глезли,които не знаят какво искат.. Хора,стегнете се какво е т'ва нещо от вас? Не ви ли писна да командвате само и да се правите на не знам си какво..
Днес беше отново един тъп ден,какво да кажа вече.. А и учителите толкова много ме изнервят! Карат ме да уча момче,което не разбира езика.. Чакай малко каква съм аз бе,ти си учителката,не аз! Нито говори български,че да му обесня по-добре.. Бахти тъпите учители,няма да се занимавам,я.. Ще тегля една майна на всички и т'ва е..

Трябваше да напиша някъде това нещо,да си излея всичко.. Има и още неща,но.. Няма значение!
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скъпо дневниче.. ^_^    Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 4:00 am

18.09.2011 - ДЕНЯТ КОЙТО ЩЕ ПОМНЯ ВИНАГИ!

Никога няма да забравя тoзи дeн,никога.. Ще започна от вчера (18.09.2011).. Беше един невероятен ден,които винаги ще помня..
Станах сутринта,оправих се.. Седнах малко на компа и така.. С нетърпение чаках да дойде 3 часа и да тръгна за концерта. Вълнувах се,страшно много се радвах,че най-накрая ще сбъдна мечтата си..
Избрах си дрехи,лакирах се.. и тръгнах.. ;дд В колата слушах музика (естествено на любимата ми група),надъхах се се за концерта яко. laugh След като пристигнахме в Лимасол,видяхме едни наши познати.. Поприказвахме си малко,разходихме малко из града и така.. След това те си тръгнаха,а ние (аз,майка ми и баща ми) отидохме и седнахме близо до морето.. Разходихме се,разгледахме тук там.. ;д Към 7 без нещо вече тръгнахме към парка,където щеше да бъде концерта. Имаше фестивал на виното и имаше страшно много неща,продаваха вино,имаше и заведения,където да сядаш и да ядеш... Обиколихме малко и след това,решихме да видим къде е сцената.. Беше на много хубаво място,имаше много места. Ние седнахме на 3тия ред,понеже първите два бяха за гости. ;д
Още като отидохме там до сцената ми се стори,че видях Мариос (да,любовта на живота ми xD )Гледах го,гледах го.. и той накрая се обърна.. ДА,ДАА! Беше той! След това дойде и другия - Ангелос (на български Ангел ;д) Репетираха малко и после Мариос слезе от сцената и седна на четвъртия ред някъде вляво..
Не спирах да го гледам,накрая майка ми ме погледна и ми каза да отида.. Не знам,беше ми притеснено.. много се вълнувах,но отидох.. Поздравих го и го помолих за автограф,след това ми се разписа там и ми даде тетрадката. ;д През цялото време стоях и го гледах и дума не обелих,само майка ми говореше. laugh Сърцето ми биеше много силно,имах чуството,че ще припадна всеки момент.. ;д
След като си взех автографа и му благодарих,се върнах на мястото си. Стоях,стоях.. гледах автографа ;д После се сетих за снимка и отидохме с баща ми.. Всички момичета се залепиха за него,но след като се обърна му казах ''Мм.. може ли.. да направим.. една.. мм снимка?'' Зацепих яко,гледах го непрекъснато и не знаех какво да кажа.. Изложих се тотално,но както и да е.. laugh Получих си снимката..
Стана 8 и 15,концерта започна.. В мига в който излязоха на сцената,започнах да треперям...сърцето ми биеше силно.. В началото на едната песен,аз се разплаках.. Бях толкова щастлива,че сбъднах мечтата си..
Може би след 15 минути,станах и запoчнах да пляскам.. Играх права,пях.. виках.. laugh Бях почти 2 часа на крака,просто..
Накрая,когато казаха,че ще пеят последна песен ми стана.. не знам.. не мога да кажа точно,не исках това да свършва.. Ако беше сън,не исках да се събуждам никога. Но не беше сън,аз наистина го изживях.
Към края на последната песен,едно момиче се качи на сцената и прегърна и целуна и тримата,след това всички се качихме и ги прегърнахме.. Чувството беше неописуемо..
Когато отидох при първия,прегърнах го и го погледнах.. А той ми вика ''Кажи сега.. Как се казваш?'' Не знам,нещо такова беше.. И аз нищо не казах,а се разплаках пред него.. След това отидох при моя любимец,благодарих му за невероятната вечер и тръгнах към другия.. И него прегърнах ;д А след това се и снимахме..
Беше страхотно,никога няма да забравя този ден.. Аз изживях мечтата си.. Научих,че ако искаме нещо,трябва да вярваме силно и да не се отчайваме..
Това беше най-големия подарък за мен,ще го помня винаги. heart
Хайде утре ще разказвам още,че сега ще лягам.. :))


Последната промяна е направена от RaDiTyY* на Вто Сеп 20, 2011 9:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скъпо дневниче.. ^_^    Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 7:23 pm

19.09.2011 - 20.09.2011

Понеже вчера беше рождения ми ден,ще разкажа малко.. Не съм го празнувала,не исках да се събираме.. Прекарах си добре,с родителите ми. Правихме си снимки,ядохме торта.. както винаги.. ;дд Иначе на училище беше добре,черпих ги...
След като се прибрах,седнах веднага на компютъра и влязох във фейсбук. Гледам на стената ми,писали ми много хора.. Може би съм си играла 15-20 минути да им харесам публикациите и да ги коментирам.. Както и да е,това не е важно. ;дд
Днес съм много уморена,както вчера.. Не си чуствам краката,нито ръцете.. за гърлото просто да не говорим! laugh На концерта пях много,плясках непрекъснато и ръцете ми станаха червени. laugh Другото което е,че от тия обувки получих рани на краката,за малко да си счупя и токчето...Спиралата ми се размаза като се разплаках.. Абсолютно.. laugh Но пък си заслужаваше.. sun

Общо взето,това е.. Утре пак ще пиша! 459
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скъпо дневниче.. ^_^    Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 4:37 am

23.09.2011 - Един хубав ден!

Колко е хубаво да се събудиш с усмивкаа! ^^ Ето как започна денят ми..
Отворих очите си и погледнах към автографа ми на шкафчето.. Спомних си онзи ден и се усмихнах.. Радвах се,че това не е сън,а е истина.
След това станах,оправих се и тръгнах за училище.. Първия час беше с господина,а после имах гръцки с госпожата ми.. Всички часове минаха добре,не мога да се оплача..
Към 1 и нещо се върнах вкъщи,седнах на компа, чатих си,слушах музика.. Абе както винаги..;дд После си написах домашните за да съм готова за Понеделник и така..
И разбира се да не забравя да кажа,че днес един прекрасен човек има рожден ден - Матей Казийски. Пожелавам му здраве,щастие и много успехи. Да продължава да ни радва и всичко най-най... Айде дано някой ден и него да видя.. ;д
Ами друго няма какво да кажа,денят ми мина много добре.. Дано и за напред да е така! Е,чао.. :))
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скъпо дневниче.. ^_^    Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 14, 2011 11:59 pm

14.10.2011 - Eдин чудесен ден в училище.

Мило дневниче,днес денят ми мина много добре.. В училище си прекарах страхотно,жалко,че не винаги е така. ;д
Ето как започна денят ми.. Събудих се и станах едвам едвам,въобще не ми се ходеше на училище..Няма значение,после се оправих и излязох. По пътя засякох моята приятелка и тя да отива към училище и тръгнахме заедно..Вървяхме си и се хилихме по пътя,както всеки път.. laugh heart
Първи час господина ме похвали,че съм написала много добра история (имахме едни глупости там ;д ),че пиша много красиво и после и госпожата го потвърди.. Със сигурност станах любимката на учителите! ;ддд Не че се мазня или нещо такова пред тях,просто си изпълнявам задълженията както трябва и те са доволни от мен.
А,също така ни дадоха и контролната.. изкарала сам 34 точки от 40,знам,че можеше и повече ама.. Няма значение,следващия път се надявам да нямам никакви грешки.
Мм така,след първите 2 часа излязохме в междучасие и играхме футбол. ;д Беше много яко,аз също се включих в играта. Бяхме около 15 човека срещу 4ти и 5ти клас,които са около 40.. laugh Както и да е,това не ни попречи да победим. Първото междучасие бяхме 6:1,второто 7:2 и последното никой не вкара. ;дд
Много се радвам,че ги бихме.. Не,ние не ги бихме,а ги съдрахме! laugh
Като се прибрах от училище си починах малко и отидох на английски. Мина бързо времето,изкарах си чудесно. ;д
Еми друго не знам какво да кажа,общо взето това е. С две думи,днес беше един прекрасен ден. sun
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скъпо дневниче.. ^_^    Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 1:41 am

10.12.2011 - След преместването..
Здравей,дневниче. Отдавна не съм влизала тук,а и нямах време. Преди 2 седмици се преместихме на нов апартамент и работата чак днес приключи. Е,има и още какво да се подрежда,но горе-долу се оправихме. ;д Иначе този апартамент ми харесва много повече от предишния.. Както и да е,няма значение. ;д
Училището върви добре за сега,остана ни още една седмица и нещо и коледна ваканция. ^^ Почнахме да пеем коледни песни,да учим стихотворения и т.н. ;дд
Тази година определено уча повече от миналата,което е добре. Рядко сядам на компютъра или гледам телевизия,повечето уча. Отделно си ходя на уроци по Гръцки и Английски и свободните ми дни са Понеделник и Сряда. Но понякога само Сряда,защото в понеделник или ще имам доста домашни (почти както винаги става ;д) или ще излизам някъде. Така че имам малко време за компютъра.
Друго какво да кажа.. Днес излизах,бях на компютъра,спах.. ;дд Преди малко гледах мач - Manchester United - Wolves и естествено Манчестър спечели с 4:1!! :)) Бербатов не игра тъй като е контузен,както и още други 5-6ма. ;х
Общо взето това е,сега ще гледам телевизия,на компа и ще лягам. ;д Утре съм на училище,ще пеем и ще има някакъв пазар за Коледа. ;дд Пак няма да мога да се наспя,но какво да се прави.. Е,това е от мен,чао! tongue
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Sponsored content





Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скъпо дневниче.. ^_^    Скъпо дневниче..  ^_^  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скъпо дневниче.. ^_^
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Селена е една от най-скъпо платените тийн актриси !
» Мило дневниче...
» ~ Дневниче на Кати ~
» Дневниче като всяко друго

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Служебни :: Кошче-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създаване на форум Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии