Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"

Go down 
+8
The_vampire_girl
Kat3t0 ♥
БетС :)
Alice~
~Rossita
- NataLiya ~
candyx. .
rozaLie
12 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue10 / 10010 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeПон Апр 12, 2010 8:14 pm

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" 72F

След трагична катастрофа, при която
загива цялото й семейство, 16-годишната Евър получава дарбата да чете мислите и да вижда аурата на хората. Но дарбата й е и нейно проклятие. Главата й бучи от мислите на всички, до които се докосне, знае с подробности най-съкровените тайни и мнението им за нея. Тя ненавижда дарбата си, защото я превръща в аутсайдера на училището .

Животът й е достатъчно объркан и преди да срещне новия си съученик – Деймън Огъст. Той е потаен, изкусително красив и нечовешки талантлив. Евър е привлечена и същевременно ужасена от него, защото за пръв път среща
човек, чиито мисли и аура са недостъпни за нея. А присъствието и докосването му карат целият хаос от чужди мисли в главата на Евър да стихне.

Светът на своенравния и енигматичен Деймън е изпълнен с тайни и загадки, а когато Евър решава да го последва, се оказва въвлечена в опасно приключение, което може да й струва живота, но и да разкрие невероятната истина за това каква е дарбата й и как да я използва.

Алисън Ноел е родена в квартала на богатите Ориндж Каунти. Автор е на десет романа, а сега се е посветила изцяло на станалата култова поредица „Безсмъртните”, продадена в над 2 000 000 тираж!

Бестселър на Ню Йорк Таймс в продължение на една година!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. <3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeПон Апр 12, 2010 8:19 pm

Харесва ми сюжета.Може да си я купя и да я прочета! : )
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue10 / 10010 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeПон Апр 12, 2010 8:23 pm

Аз я имам и я чета в момента. Много ми е интересна.
Честно да си кажа, Евър ми прилича на Едуард, а Деймън на Бела. Само където историите не са им еднакви.. ;д
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeПон Апр 12, 2010 8:58 pm

Изглежда ми доста интересна. Може и да си я взема.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 7:06 pm

Изглежда интересна. Някак привлича вниманието.
Може и да си я взема.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 7:37 pm

Струва ми се интересна... Скоро ще си я взема.
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
БетС :)
Неспасяем
Неспасяем
БетС :)


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

( : Do you remember? :)
Брой мнения : 760
Reputation : 5
Join date : 09.04.2009

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 3:11 am

Мисля да си я взема след като прочета "Краткият втори живот на Бри Танър", но не съм сигурна...
Не знам, интресна ли е?
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue10 / 10010 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 3:37 am

Да, интересна е. Аз я прочетох и ми беше много интересно. В началото си мислиш едно, но в последствие накрая е съвсем различно. Пълно е със загадки. Има прилики между него и други книги, но това не е проблем за мен. Сега съм във втората част на втората книга и мога датвърдя, че поредицата е уникална. Никога не съм си и помисляла дори, че може да има такъв развой на събитията. Препоръчвам ти я, ако естествено харесваш книги със "вампири" и подобни.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 4:33 am

Чичи, и аз в първия момент направих асоциация с Бела и Едуард .. :Д. Изглежда интересна, сега обаче имам да чета от списъка със задължителните .. после може и да си я взема ((:
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 5:21 am

Повече от невероятна книга!!! Нямам думи колко много ми хареса! В момента чета 2-та и съм напълно завладяна!!
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue10 / 10010 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 5:49 am

Невероятна е,много ми хареса.Прочетох я на един дъх!
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 7:05 pm

Съгласна. Книгата е много хубава и интересна. Още като запачонах да я чета и ме завладя напълно. 459
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue25 / 10025 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 12:45 pm

Имам я и съм прочела до средата ,ако не съм толкова заета някой път ще прочета и останалото. "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" 346892
Върнете се в началото Go down
prettyreckless.
Напредващ
Напредващ
prettyreckless.


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

Брой мнения : 82
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 5:38 pm

Чела съм първите две книги. Харесват ми, смятам да си взема и другата ако я пуснат.
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue10 / 10010 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 11:29 pm

prettyreckless. написа:
Чела съм първите две книги. Харесват ми, смятам да си взема и другата ако я пуснат.
Излезнали са още 2 книги о поредицата-Страна на сенките и Тъмен пламък..
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 4:55 pm

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" 2790249b

КНИГА 2 - Синя луна
Безсмъртната Евър навлиза в мрачния, изкусителен свят на своя любим – Деймън, и се учи да овладява новите си способности, когато се случва нещо ужасно. Докато силите на Евър растат, Деймън започва да губи своите, покосен от мистериозна болест, която засяга паметта, идентичността и живота му.
Решена да го спаси, Евър пътува до мистичното измерение Съмърленд не само за да разкрие тайните от вековния живот на Деймън, но и за да проучи Хрониките на Акаша, които ще й дадат отговори за миналото и бъдещето... и за промяната им.
Настъпването на Синя луна – второто пълнолуние в рамките на един месец, дава на Евър рядката възможност да постигне нещо невероятно.
Но кое да избере – да се върне назад във времето и да предотврати катастрофата, в която загива семейството й, или да спаси Деймън, който се състарява с всеки изминал ден и е загубил способностите си?

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" 2484363m

Книга 3 : Страна на сенките
Векове наред на Евър и Деймън им е отредено да се намират при всяко прераждане, но никога да не са заедно. Дори когато Евър е вече безсмъртна и като че ли няма какво да ги раздели, злата магия на Роман ги подлага на жестоко страдание. Едно-единствено докосване на ръцете им или на устните им би обрекло Деймън на смърт и пропадане в пустия задгробен живот в Страната на сенките – вечната бездна за изгубените души. Решена да се пребори с това проклятие, Евър се отдава на усърдно изучаване на магията и неочаквано получава помощ от мистериозния зеленоок Джуд. И макар с Джуд да се познават отскоро, Евър го чувства подозрително познат и близък. Въпреки безспорната си вяра в Деймън, Евър се усеща опасно привлечена към Джуд, който има магическа дарба и пази миналото си в тайна.
Евър винаги е вярвала, че Деймън е нейната вечна половинка... и продължава да го вярва. Но когато Деймън се отдръпва, за да я спаси от мрака, надигащ се в душата му, Евър все по-силно се привързва към Джуд и това поставя на изпитание любовта й към Деймън по-силно от всякога.

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" 2703110d

КНИГА 4 : Тъмен Пламък
Описание: В най-мрачния и предизвикателен роман от серията „Безсмъртните” Евър се бори за контрол над своето тяло, душа и истинската любов, която е преследвала от векове.
Тя се опитва да помогне на приятелката си Хевън да възприеме по-лесно новия си живот на безсмъртна. Но Хевън е опиянена от силата си, действа безразсъдно и заплашва да огласи на света тяхната тайна. Колкото повече Евър се бори да запази тайната скрита, толкова повече Хевън се приближава към врага – Роман и неговите зли безсмъртни.
В същото време Евър навлиза все по-надълбоко в тъмната магия, за да откъсне Деймън от силата на Роман. Но когато заклинанието й се проваля, тя се оказва свързана с единственото момче, което е настървено да я унищожи. Евър се съпротивлява на огненото привличане, което заплашва да я погълне, а Роман се възползва от безпомощното й състояние… и Евър се приближава все по-близо до капитулацията.Преди да е станало прекалено късно, тя се обръща за помощ към Джуд и рискува всичко, което познава и обича, за да спаси себе си – и бъдещето си с Деймън.



И информация за последната книга !! ;

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Pic

Цитат :
Заглавие: Нощна звезда
Автор: Алисън Ноел
Тема: Художествена литература
Поредица: Безсмъртните
Страници: 272
Български издател: СофтПрес
Дата на издаване: 18-07-2001

КНИГА 5 от поредица „БЕЗСМЪРТНИТЕ“

В предпоследния роман от серията „Безсмъртните” Евър се разкъсва между чувствата си към двамата мъже, които от столетия си съперничат за сърцето й. Същевременно тя трябва да се предпази от бившата си най-добра приятелка, която, заслепена от омраза, упорито търси мъст за гибелта на Роман.

Преобразената Хевън омагьосва съучениците си със своята мистична красота и се превръща в новата звезда в училището. Тя планира да отмъсти на Джуд и Евър за злополучната смърт на Роман, а новопридобитата й сила се оказва много по-голяма, отколкото всички предполагат.

Междувременно в Съмърленд Евър зърва кадри от предишния си живот на робиня в Юга и разбира, че Деймън крие тайни за тяхното общо минало – тайни, заради които се усъмнява, че любимият й векове наред си е служил с измама, за да я спечели. Дали Джуд не е истинската й любов – онзи, който вечно трябва да се бори за нея и не престава да я обича? Ако потърси близостта му, може би ще разбере...

Евър трябва да избира, ето защо се обръща към своята нощна звезда с молбата да й разкрие истината...



В началото на 2011 година поредицата „Безсмъртните” има 17 преиздания и над 2.3 милиона тираж! Филмовата компания Summit Entertainment вече подписа договор за филмирането на шестте книги от поредицата!
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue10 / 10010 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 3:28 pm

^Ама тя днеска излиза, бе! laugh
Леле, бате, супер интересна ще е. Немам търпение. Хевън е такава шматка, интересно ми е каква ще е силата и. Джуд също ми е много симпатичен и дано не го захвърли с лека ръка. laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Ninzie
Маниак
Маниак
Ninzie


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

( : нищоо случайнуу .. ~{}
Брой мнения : 537
Reputation : 0
Join date : 29.06.2011
Age : 23
Местожителство : Warna

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 4:12 pm

Изглежда интересна,може да си я взема. (:
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitimeПет Юли 27, 2012 5:06 pm

Много съм навита да си взема първата. Надявам се да си струва и да не се разочаровам.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





"Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вечна" от поредицата "Безсмъртните"   "Вечна" от поредицата "Безсмъртните" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Вечна" от поредицата "Безсмъртните"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "Алвин и Катеричоците 2" измества касовият филм "Аватар" в Англия едва след седмица..
» Selena Gomez dances to Kesha "Tik-Tok" and sings Jason Mraz "I'm Yours" on Kidd Kraddick
» Албумът "Надежда за Хаити" оглави класацията на сп. "Билборд"..
» "Аватар" надмина дори и "Титаник"!
» Selena Working on Her Clothing Line "Dream Out Loud" - later date

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Литература-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии