Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 rossita's stuff

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeНед Яну 31, 2010 11:36 pm

31 Януари 2010г.

Хей, дневниче!
Днес във Варна валеше дъжд. Обичайното ми настроение в такива дни е .. спящо. ;д След като станах направих обичайните неща - Миене, закусване, компютър.. След това излязох да си търся дънки и си намерих супер модел! Е, какво мислите, че стана? Купих си го. След това отидох да пазаря из "Пикадили". Оттам си взех списание "БРАВО". Като видях плакатите много ми хареса този на "Магьосниците от Уейвърли Плейс" и веднага го закачих в стаята си! Изчетох списанието на един дъх, защото винаги има инетерсни новини за звездите. После седнах на компа и се зарових в нета, та реших и тук да се отбия.


Последната промяна е направена от ~Rossita на Пон Авг 29, 2011 3:58 am; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeПон Фев 01, 2010 9:32 pm

1 Февруари 2010г.

Здравей, Дневниче!
Днес ще ти пиша малко по-рано, защото не съм заета. Сутринта станах в 6:30 и се приготвих за училище - Измих се,подредих си чантата, облякох се и закусих. Баща ми ме закара до училище, а първия час имах ФВС. Забавно беше - в момента учим гимнастика. Следващите часове преминаха нормално, а междучасията бяха супер забавни, нали бях с приятелките си. Последният час беше Човек и общество - Учихме за поробването на българите, и изписахме план от 3 страници! Ще ти се стори чудно, но аз обичам този предмет - Интересен ми е! След като се прибрах обядвах печено пиле, а след това си починах и събрах енергия за домашните. И ето че ги написах! Адиос! ^^


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:18 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeСря Фев 03, 2010 12:04 am

2 Февруари 2010г.

Хелоу, Дневниче!
Днес беше най-обикновен ден, само дето имах контролно, но затова после. Днес баща ми ме събуди чак в 6:40 - Изрично му казах да ме събуди в 6:20! След като се паникьосах се измих,облякох и подредих чантата. Нямах никакво време за закуска. Баща ми ме закара до училище,а аз едва не паднах по стълбите - беше много заледено! Първия час имах математика - лесничко, а втория - контролно по Английски език - Но беше лесно! Имам 6. ^^ Когато се прибрах обядвах вкусна супа с крутони, докато гледах "Хари Потър И Нечистокръвния Принц". След това си научих по математика и урока за "Османската империя" по Човекът и Обществото. Сега си похапвам някаква пърленка и пия сок от вишна! Това е за днес! Чао. ^^


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeСря Фев 03, 2010 9:52 pm

3 Февруари 2010г.

Хей, Дневниче!
Днес едвам станах за училище. Много ми се спеше, то е ясно. След като станах се измих,закусих и облякох. Баща ми ме закара на училище, а аз се стреснах защото пред училище имаше много хлъзгав и коварен лед! Изпод снега не се виждаше. Първия час имах математика. След това имах литература, а после - ФВС. Физическото мина супер, защото правихме най-обикновени кълбета,мостове,вървене по греда - Преди седмица започнахме гимнастиката. След този час имах рисуване - Кеф, защото се местя на чин с някоя приятелка. Бяхме взели 2 урока по математика, и госпожицата ни каза по-добре да си решим задачите, за да нямаме много вкъщи. Така и направих с приятелката си Калина. Бях седнала на един чин с нея. След този час имах Човекът и обществото - Един от любимите ми часове! Госпожата не ни изпитва. След този час се прибрах вкъщи. Наобядвах се, помотах се тук и се залових с уроците. Първо си научих по БЕ, Английски език и досадната математика. Ще си прочета 5 пъти урока по Човек и природа вечерта, ще си направя упражненията устно в учебната тетрадка и съм готова! Хайде чао!


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeЧет Фев 04, 2010 10:51 pm

4 Февруари 2010г.

Хей,хей!
Днес станах горе-долу навреме, а след това се облякох,измих и закусих. Баща ми ме закара до училище. Добре, че беше оградата да не се изтупуркам на леда. Първи час имах Човекът и природата. Довършвахме си стария план, и естествено, започнахме нов урок. Беше лесен. Ето че дойде междучасието - Мина супер, защото имах покана от една приятелка да отидем на кино когато и двете сме свободни. Говорихме кой филм ще гледаме и неочаквано звънеца би. Другите часове минаха по вода. Скоро дойде голямото междучасие - С въпросната приятелка, Калина, излязохме навън и целихме момчетата, които играеха футбол. Дойде и любимия ми час - Английски език! Изпитваха ни на един текст за гладко четене и превод. Мисля, че се справих много добре (Все пак..ъм,майка ми е учителка по Английски език!). Последния час имах математика - Доста гадни задачи имахме за решаване, но ги оправих. Баща ми ме взе и като се прибрах се наобядвах. След това поседях на компютъра за почивка, слушах Ke$ha - Tik Tok, сложих си я на телефона и се залових с уроците! Имах по математика доста, но се справих. Сега седя на компютъра и пиша в Чат Стая-та. Чао, Дневниче!


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 12:47 am

5 Февруари 2010г.

Здравей, Дневниче!
Днес се събудих за пореден път в 6:30. Измих се, облякох се,приготвих си чантата и баща ми ме закара на училище. Отново трябваше да си чупя краката по леда. Но стигнах жива и здрава на третия етаж - Класната ми стая. Преди да започнат часовете отидох с Ванеса да се топля на парното. Първи час имах ЗИП - Български език. След това в междучасието си бърборих разни неща с Калина и Ванеса. Следващия час имах контролно по Български език, но беше лесно. Трети час имах музика - аз основно участвам в часа, защото се занимавам с музика. Настъпи голямото междучасие и отидох да си купя нещо за хапване от магазина до училище. Върнах се за следващия час - Математика. Писахме си сами задачите (естествено!), а след този час уж трябваше да имаме ДБТ, но трябваше да наваксваме по Математика, така че карахме Математика. Имах допълнителен 6-ти час - СИП по музика. В училище имаме вокална група и всеки петък когато сме първа смяна участниците се събираме в една стая и репетираме песни. Пеем и със солисти, така че аз бях солистка на няколко песни! Ето - свършиха всички часове и се прибрах вкъщи. Днес се бях отказала да уча, пък и вкъщи имаме едно правило: "В петък не се учи, защото тогава човек е най-уморен!" Седях на компа, оъбих се тук,початих с Чичи, след това танцувах, после си почетох от автобиграфичната книга на Майли и се отбих тук! Чао за сега! ^^


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 1:46 am

6 Февруари 2010г.

Хей, Дневниче!
Днес не се наспах много добре, защото се събудих от някой който приказваше на доста високи децибели! Знаеш как е - Когато не се наспиш целия свят ти е крив! И разбира се, деня започна с караница..След това мама ми отправи предложение да ходя при баба и дядо, но аз просто не исках! И естествено пак караница - както винаги. След това влязох тук и се изкефих колко готини графики ми е направила Вили на Ашли Грийн. Оправих се от гадното настроение. Отидох на пиано и си отпочинах с музика. Избрах си песен, която е на Майли! След това започнах да разучавам пиеса от Чайковски - 2 страници. Прибрах се вкъщи и отидох с татко на пазар. Само колко ми струваше да стигна дотам - Почти бях на косъм от изкълчване на китка и глезен - Как да вървя по този лед!? Утрепах се поне на 2 пъти. След това се прибрах (чудно как!) и си изсвирих част от пиесата на Чайковски. След това седнах тук и писах разни нещица из форума! Лека нощ!


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 1:24 am

7 Февруари 2010г.

Хей, Дневниче!
Днес станах в 10:00 и се измих, облякох и закусих с козунак. След това седнах на компютъра, изтеглих си малко аватари на идола ми - Ашли Грийн и се отбих тук. После отидох да уча по математика - Имах 2 урока. Написах първия и си починах. Прочетох около 10 глави от автобиографичната книга на Майли и дадох снимки на Катето за юзърбарите, които ще ми направи (Надявам се). Чатеше ми се с Ро, но не беше на линия. Починах си и отидох да решавам 2-рия урок по математика. След това се изкъпах и докато се сушах, четях един текст по литература, които трябваше да разказвам. Лесен беше. Научих го с лекота. След това се захванах да уча по Човекът и Обществото. Урока беше.. средно лесен. Имах да съставям текст, но се справих. След това отидох да вечерям пица. Беше много вкусно! Разбрах, че по БТВ ще дават "Хрониките на Нарния" и реших да го гледам, нищо че на другата сутрин съм на училище. След това се отбих тук. Чао! ^^


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 10:55 pm

8 Февруари 2010г.

Хей, Дневниче!
Днес станах в 6:45 и направих обичайните неща - Измих се, облякох се и нямах време за закусване, така че тръгнах към училище. Какъв лед беше само! Хързулках се доста.. Първия час имах ФВС - Забавно мина. След това имах Литература - Писаха ми 6 за разказване на един текст. След това имах Български език. Лесно мина - имахме малко домашни. След това имах математика, Английски език.. и Човекът и Обществото. Горе-долу си бях научила урока, но не бях много сигурна. Писахме в учебната тетрадка, но не взехме нов урок (за щастие!) След това баща ми ме прибра от училище и обядвах пица "Капричоза". След това си починах и седнах да уча. Научих си по Английски език и Математика. После се отбих тук и се шашнах от прекрасните аватари които ми е направила Лили и от красотите на Ро! Веднага си лепнах авките на Елена, които ми направи Лили! След това отидох да си науча по Български език - отново стана бързо и отидох да си направя следобедна закуска. След това отново се отбих тук и реших да пиша тук! Чао, Дневниче! ^^


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeСря Фев 10, 2010 6:55 pm

9 Февруари 2010г.

Хей, Дневниче!
Днес станах,облякох се, измих се и баща ми ме закара на училище. Беше отново ледено, но преминах някак. След това имахме лесни часове - Математика,български,литература..В голямото междучасие, аз, Калина,Мишо, Мария и Стефи излязохме и се целихме до полуда със снежни топки. След това отидохме в задната част на двора и правихме "Снежен ангел" - Тоест легнахме в снега. Не си намокрих много дрехите и се прибрах в класната ни стая. Сложих ръкавиците и шапката си да съхнат, защото все едно бяха излезли от пералнята. След това имах Английски език и рисуване. Предимно по рисуване си бърборехме, но и нарисувахме нещо свястно. След това се прибрах вкъщи и се изумих колко имам да уча. Особено по Човекът и обществото. Имах да пиша горе-долу за цялостното развитие от Стара Велика България до отбраната на цар Самуил. Изписах 4 страници и 3 реда. Това ми отне около 2 часа. След това имах да рисувам манастир (Оле-мале!) - Попринцип ме бива в рисуването, но да рисувам..МАНАСТИР!? Е, нарисувах го що-годе приемливо. След това си направих следобедна закуска и се отпуснах блажено във фотьойлите вкъщи. След това си реших задачите по Математика. Баща ми и майка ми се прибраха и отидохме да пазарим. Отидохме за "едно-две нещица", а какво стана? Количката ни се препълни до горе! Е, прибрах се и седнах на компа. След това початих с Ро и се отбих тук. Чао! ^^


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeСря Фев 10, 2010 9:46 pm

10 Февруари 2010г.

Здравей, Дневниче!
Днес станах в 6:20 и се измих, облякох и отидох в кухнята да закусвам мюсли. Беше доста вкусно, но се сетих, че трябва да тръгвам за училище! Проверих дали съм сложила всичко, опаковах се за студа, и тръгнах към колата. Баща ми ме закара. Този път пред училище не беше чак такъв лед, но пак си беше хлъзгавичко. Първия час имах Литература. Не беше кой знае какво. След това имах Математика - За капак госпожицата ни реши да пишем сами за оценки! Е, написах. Проверих си колкото мога и излязох в междучасие. Бърборех си с приятелките дали да излизаме през голямото междучасие. Решихме да излезем, но преди това имах ФВС. Мина доста скучно - играхме ръченица! Госпожата похвали момичетата, а момчетата ги смъмри. ^^ След това се преобух и излязох с Калина навън. Целихме се със снежни топки и по едно време едно момче от съседния клас ме оцели със снежна топка. С Калина решихме да му го върнем. След малко върху него се изсипа порой от снежни топки. ^^ След това се прибрах и сложих ръкавиците и шапката си да съхнат на парното. Следващия час имах рисуване и се преместих до Калина. Дърдорехме си цял час, а аз правех опити за свястна рисунка. След това ни съобщиха оценките по Математика - Имах 5. Е, нищо - Нали не е двойка. Тъй като имаше само една шестица, класната ни реши да не ни пише оценките в бележниците. Мисля си "Отървахме се!". След това се прибрах вкъщи - Тоест баща ми ме взе. Наобядвах се и отидох в стаята си да си подредя учебниците. Потърсих си малко аватари са Скайп и се залових с уроците. Първо си научих по Български език. След това по Английски език. И сега ще си прочета урока по Човекът и Природата, ще си довърша плана и ще се отдам на блажена почивка. При това заслужена! Чао, Дневниче! <3


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 3:00 am

13 Февруари 2010г.

Хеей, Дневниче!
Днес станах в 9:30 и си попроччетох нещичко от автобиографичната книга на Майли. Деня започна добре - с купа мюсли и сладкиш. Седнах малко на компютъра за разпускане и отидох да решавам задачи по математика. Реших ги сравнително бързо и отново седнах на компютъра! Отбих се и тук. След това се подготвих за урок по пианно, изгледах откриването на Замината олимпиада в Канада. Беше вълшебно! И колко хора имаше само! Обожавам да гледам откриване на олимпиади, защото всичко това те кара да се замислиш за успехите, които си постигнал, за това, какво си направил в живота, за това, дали си преследвал мечтата си докрай.. След това отидох на пиано и мина страхотно! След това се прибрах вкъщи и отидох с баща ми на пазар. Купихме разни нещица и се прибрахме вкъщи. Погледах малко телевизия и видях реклама на утрешния концерт в помощ на Хаити! Та там щеше да участва моята любима айдълка - Ели Раданова! Много й се кефя - прекрасен човек е тя! След това седнах отново тук и реших да попиша тук, защото отдавна не съм писала! Лека нощ, Дневниче! ^^


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:20 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 2:42 am

14 Февруари 2010г.

Хей, хей!
Днес станах в 8:15 за да гледам ЯКО по БНТ. Направих си мюсли и изгледах предаването. Беше готино - говореха за любимия ми спорт - Фигурното пързаляне. След това седнах на компютъра,честитих празниците на потребителите от форума, поцъках една игричка и отидох да уча по Човекът и Обществото. След като си научих, с мама отидохме до Public и си купих книгата, която отдавна исках - Хрониките на Нарния - Вскичките 7 книги. 836 страници е, но е по-малко от тухлата - "Властелинът на пръстените". След това се прибрах и, естествено започнах да чета - Доста интересна беше първата книга. След това отидох да вечерям и седнах тук. Разгледах новите мнения във форумчето и сега реших да те "посетя" Чаоо! ^^


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:19 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeВто Фев 16, 2010 10:14 pm

16 Февруари 2010г.

Здравей, Дневниче!
Днес станах в 6:20 и направих обичайните неща - Измих се, облякох се, и закусих. След това отидох на училище. Преди първия час си бърборех разни неща с приятелките ми - Калина, Мария, Стефания, Йоана и Ванеса. Първия час имах Английски език. Беше забавно! Проверяваха ни домашните, а след това си взехме урока и писахме разни работи. Следващия час имах Български език. Взехме нов урок - "Минало свършено и минало несвършено време на глагола". Схванах го за нула време, и госпожицата, естествено, ни даде домашно. Следващия час имах рисуване. Мина и този час, и дойде време за контролно по Математика. Бях доста гладна преди контролното. Когато ни дадоха листите започнах да пиша и пресмятам. Смятам, че се справих добре. Ще видим какво ще излезе, когато ни върнат контролните. През междучасието (вече след контролното) отидох до вътрешната лавка (Защо ли се казва "Лавка"? Да не би да си лафим там!?) и си купих нещо за ядене, колкото да се заситя. После имах Час На Класа и госпожицата ни пусна навън - На свеж въздух да правим каквото искаме. Мина неусетно и този "час" и отидох да си взема раницата, пълна с тухли, и видях, че баща ми ме чака. Закара ме до вкъщи и се наобядвах. След това седнах на компютъра, початих с една приятелка, отбих се тук и се захванах с уроците. Реших да си помогна по Български език. След това си отворих учебника по Човекът И Обществото и си прочетох няколко пъти урока. След това седнах тук и реших да споделя мислите си с теб. Чао, Дневниче! <3


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeЧет Фев 18, 2010 10:12 pm

18 Февруари 2010г.

Хейй, Дневниче! ^____^
Днес станах в 6:25, измих се, облякох се и закусих с мюсли (Кажи-речи корнфелйкс). След това се обух и отидох на училище. Този път не се пребих на път до там, защото леда вече се стопи! Преди да започнат часовете си бърборих разни неща с приятелките ми. Първия час беше Човекът и Природата. Мина гладко и вземе нови два урока. След това в междучасието пак си бърборих с приятелки и играхме разни игри на телефоните. След това имах Български език. Писахме, писахме и дойде време за междучасие. Следващия час отново имах Български език и ни раздадоха съчиненията. Започнах да пиша досадната поправка, но звънецът ме спаси - Излязох в голямо междучасие и отидох до магазина, близо до училище. Следващия час имах Английски език. Правихме контролно, но аз смятам, че се справих. След това имах ЗИП-Математика. Оправяхме си оценките (Последния път имах 5-ца), затова писахме сами. След това се прибрах вкъщи и обядвах. После седнах на компютъра, початих с Калина и се отбих тук. После се захванах с уроците - Математика и Човекът и Обществото. По Математика бързо си реших задачите, а след това си починах с парче сладкиш. После си направих упражненията по Човекът и Обществото и седнах на компютъра. Реших да те посетя и да споделя деня си с теб. Чао! <3


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:18 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeНед Фев 28, 2010 12:04 am

Нямам време да пиша в дневника си! Моля, темата да отиде в коша.


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:17 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 4:43 pm

Реших отново да започна да пиша! След малко очаквайте романче. ^^


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 4:53 pm

9 Март 2010г.

Здравей, мило Дневниче!
Извинявай, че толкова дълго не ти писах, но бях доста заета. Днес станах в 8:30 и си написах домашното по Английски език, а след това си научих неправилните глаголи наизуст, защото днес ще имаме контролно, но аз ще го изпусна (По нататък за това). След това закусих с някакъв козунак и си включих компютъра. Седнах пред компютъра и влязох в този форум. Разгледах новите мнения (до колкото имаше такива) и влязох в Скайп. Не очаквах да намеря много хора, и естествено се оказах права. Чатих със така водещата ми се "сестра" - Бела (Окей, де. Много сме близки, затова се наричаме сестри.). След това отидох да си науча по Математика и учудващо бързо си написах задачите. След това гледах през прозореца как се сипят плавно снежинките и как вятъра ги насочва в неизвестни посоки. Това ме подсети за един спомен.. Аз и една от най-добрите ми приятелки - Калина бяхме излезли след училище през една зима, с доста едър сняг. Започнахме да се целим, а по въздуха се разнесе смях и приятелство. След като се отнесох в спомена, се "изнесох" от него. ;д После разбрах, че няма да ходя на училище и малко ми стана кофти, че съм учила толкова много за Английския език. Е, нищо - поне съм си научила неправилните глаголи за друг път. После влязох отново тук и репих да възобновя "приятелството" си с теб. Чао! ^____^


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeПон Мар 15, 2010 4:14 am

13 Март 2010г.

Хей, Дневниче!
Днес ходих в Мол Варна да си купувам телефон - стария вече е за пенсия! Таа.. избрах си Nokia - черна, с капак и въобще суперска! След това се прибрах и отидох на урок по пиано. Мина страхотно, както винаги. След това с майка ми и баща ми пазарихме от "Мадара" разни неща и се прибрахме вкъщи вече по тъмно. След това си подредих стаята, защото браточедките ми дойдоха на гости. Беше страшно забавно! С тях се виждаме рядко, но когато се съберем става страшен купон! Обожавам когато се срещам с тях! <3


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:15 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeПон Мар 15, 2010 4:19 am

14 Март 2010г.

Хей, мило Дневниче!
Днес станах рано и закусих сандвич. След това се мотах из къщи и седнах малко на компютъра. Влязох тук, но изведнъж компа леекичко се гътна и трябваше да си го оправям. Таа оставих го цял ден изключен - Да си почине, и да се "отгрее" (В смисъл - ако е прегрял да се отгрее. ;д). След това си научих по Английски език и Български език. После се наобядвах и се приготвих да ходя в мола с две приятелки - Калина и Стефания. Отидох да купя билети за "Алиса В Страната На Чудесата", но се оказа че са свършили! После отидох да ям с приятелките си и решихме да отидем на 4D - Онова, дето все едно падаш от самолет. Отказахме се и се разхождахме по магазините. След това се прибрах и си понаучих по Математика. Реших да видя какво прави компютъра и така! Чао! ^^


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:15 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 2:16 pm

23 Март 2010г.

Хей, Дневниче! ^___^
Пиша ти днес за вчера, защото нямах време.. Първо - станах, закусих, измих се и седнах на компа. Не заварих никой във форума, естествено. След това качвах едни аватари на Тейлър С. и Рок Лагер. После се размотавах из къщи, четох книга и така. След това обядвах и отидох на училище. Минаха часовете.. в голямото междучасие се хилихме с приятелките ми и така деня свърши. След като се прибрах отново седнаг на компа - този път имаше оживление. ;д После четох след това пак на компа и така. Към 22:00 се появи едно момиче, което не беше чело правилата и флуудеше! Адски се изнервих, макар и да не съм модератор. Но Роуз не остави ситуацията така - веднага се погрижи. Опитите ни с Теди (Алис) да я вразумим не помогнаха.. Казкто и да е - отнервих се. ;д След това си легнах и четох книгата на Майли. После очите ми натежаха и се унесох в сън.


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeЧет Апр 01, 2010 2:44 am

31 Март 2010г.

Хеееей, Дневниче! ^____^
Днес мина горе-долу добре. Станах, закусих и се измих. След това си научих по Математика и по Човекът и Обществото. След това седнах на компа. Минах през форума - да видя какво става и т.н. След това се приготвих за училище и отидох да обядвам. В следващия момент бях в училище. Първия час беше Литература. Добре мина. Днес беше доста скучно, защото една от приятелките ми /Калина/ я нямаше! После имахме Математика - Лесно. После имахме ФВС - лесно и след това имахме голямо междучасие - обикновено лудувам тогава, но днес си седях кротичко. После имахме Рисуване - супер-мега-хипер-ултра лесно. После имахме Човекът и Обществото. Никой от класа не слушаше какво дърдори госпожата и Ванеса каза на мен и Йоана да кажем на другите, че след като бие звънеца трябва да се разнесе вик "ВАКАНЦИЯЯ!!" - Таа.. казах на Даниел, Коко, Митко и Стефан, Мими и Стефи, а Йони разпространи информацията в другата колона от чинове. После Мишо и Ралица предложиха да си хвърлим тетрадките във въздуха. ;д Аз, естествено, приех и същото и направиха Ванеса, Мария, Митко, Стефан, Йоана, Даниел и Стефчо. Накрая на часа когато удари звънеца /госпожата тъкмо ни диктуваше/ и ние се развикахме: "ВАКАНЦИЯЯЯЯЯ!!!" и след това радостни викове от типа на "Юхууу!" "Оле,оле оле олеее" и др. После си тръгнах и си разопаковах раницата. След това седнах на компа, пуснах чинчилата в коридора и сега реших да ти споделя деня си! Чао!


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeЧет Апр 15, 2010 7:04 pm

15 Април 2010г.

Скъпо Дневниче,
Днес станах в 6:40, облякох се, измих се и закусих. След това отидох на училище. Мина както обикновено - скучни предмети, междучасия.. Първо имах Човекът и Природата - урока ни беше за пубертета. След това писах съчинение и изкарах 6. После имах голямо междучасие .Говорих си с приятелките. Не си струва да говоря за другите предмети, защото получих забележка по Английски Език. Майка ми снощи ми беше проверила домашното и не съм си тикнала проклетата тетрадка в раницата. После имах ЗИП-Математика и така. След това се прибрах вкъщи уморена и си изядох обяда. След това погледах малка част от един филм за фигурно пързаляне и се отбих тук. После си пуснах ОТНОВО първи епизод на Вампирски Дневници. Просто този епизод е уникален. Започва една нова история, която няма да забравя. Всичко в този сериал е уникално.. Кара те с нетърпение да очакваш следващия епизод. И така до края на сезоните. Така - отнесох се в мисли за сериала, но се опимних и "покликах" малко на телефона си. След това отидох да видя какво имам за учене, но се оказа, че нямам домашни. Бях радостна. И така - това е за сега. ^^


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeПет Май 21, 2010 2:56 pm

21 Май 2010г.

Мило Дневниче,
Май мина цяла вечност, откакто писах за последно! Така е - изпити, тестове, репетиции, оценки и просто нямам време за себе си! Общо взето съм доволна от тази година - на тестовете се справих доста добре, а и като се има предвид лесния материал.. Както и да е. Вчера (20.05) станах късно, закусих и поседях на компа. След това стана 12:00 и отдох да обядвам,, Таа наобядвах се и се приготвих за училище. Баща ми ме закара и часовете минаха най-вече хубаво, защото най-сериотното мина.. И така после класната ни ни раздаде едни бележки какво трябва да носим за двудневната екскурзия, в кой хотел ще се настаняваме и дъра-бъра,, После се прибрах и седнах на компютъра, отново. След това бях уморена и си легнах, естествено, след като си сложих капките за шибания ечемик. Това беше от вчера.
Днес имам да уча една песен наизуст, защото в даскалото ни има нещо като празненство и така. Хайде, отивам да я уча! :)


Последната промяна е направена от ~R o n n i e на Пон Юли 12, 2010 1:12 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
rossita's stuff Left_bar_bleue0 / 1000 / 100rossita's stuff Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitimeПон Юли 12, 2010 1:11 am

11 Юли 2010г.

Мило Дневниче,
Днес се събудих в 5 часа сутринта, но след около 5 минути гледане на стаята ми заспах отново. Станах към 11 и се чудех как ли ще мине денят. В крайна сметка реших да се настроя положително. Не че в този ден имаше нещо странно. Замислих се отново за историята на Рони и Уил. Унесох се в мисли и по навих отидох да се измия и да закуся. После четох малко от "Тетрадката" и включих компютъра. Чаках го, чаках го и най-после го осени идеята да си поразмърда малко чиповете. (Компютъра xD) Слушах песни и реших да се отбия във форума. Нямаше много нови мнения и както си слушах музика, осъзнах, че вече е 13:00. Свирих на пианото само до 14 часа, защото нали е "време за обедна почивка". Нямаше какво друго да правя и заразлиствах страниците на Тетрадката. Историята ме погълна и не се усетих как почти я прочетох. После отново седнах на компютъра и писах в темата на Катето в "Представете се". Да я питам това онова. В крайна сметка си поръчах няколко анимирани аватара. После отидох да помагам на майка ми с покупките. След това имах радостта да получа плакат на Майли и на Джонас. После размишлявах. Нямах над какво толкова специално да размишлявам, а просто се отпуснах. Мислите се залутаха из главата ми. След 16 часа отново можех спокойно да се посветя на свиренето и така и направих. Свирих откъс от Carmen на Бизет.. по-точно откъса Habanera. После си взех душ и писах в темата на Чичи в "Представете се". Това е за днес. (:
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





rossita's stuff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rossita's stuff   rossita's stuff Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
rossita's stuff
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» CveTys stuff ;P
» Bad habits and stuff

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дневници-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | Music | Misc | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии