Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Schloss in Europe

Go down 
+9
Barbie.
monini
rS.19 ♥
Kat3t0 ♥
~Hope ♥~
~Rossita
enormous-heart
- NataLiya ~
rozaLie
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 30, 2012 5:21 am

Ооойй, да ти е честито. ^^ Да му се радваш много. И го сложи в рамка! :D
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 30, 2012 6:01 am

Мерси! Да, на мен преди изобщо да знам какво е ми вика "и си приготви рамка" ахах laugh Ще си потърся на Майли иии там ще го сложа. <3
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 30, 2012 5:13 pm

А ще ни разкажеш ли историята на автографа? laugh
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 30, 2012 11:10 pm

Miley's autograph

Oh... като не съм си го взимала аз, какво да ти кажа. Значи Иван беше в Лос Анджелис за няколко дни и по принцип трябваше да е на финала на XFactor но за жалост обърка едни дати и не успя да отиде. Аз и Мария му бяхме заръчали автографи от ...който и да е! laugh И така де, ние си пишехме докато е там и онзи ден ми се обажда и ми казва да се видим с думите "И ти нося подарък, приготви си рамка!" и аз знаех, че ще е автограф но.. първоначално в главата ми изникнаха 1D(защото се падаше по едно и също време да са на летището), но после се сетих, че с неговата обърквация шансът да ги е видял е нулев, Майлс, разбира се, ми мина през ума, но .. не знам, отхвърлих го. Че чак започнах да си мисля, че е някой кечист, смятаааааааай! laugh И така вчера се видяхме и той ми изкарва първо един друг подарък <3 и само ми дава един лист, обръщам го и гледам МАЙЛИ САЙРЪС и почнах да пищя.. тва е........ в смисъл не знам как би трябвало да се почувстваш, след като получиш автограф от човек, който подкрепяш от сумати време и просто му се възхищаваш толкова много? Вярно, не е като аз да съм я видяла, не е като аз да съм го взела.. но само мисълта, че ТЯ е държала листа, ТЯ се е подписала... УОУ! Та той каза, че се е блъснал в нея на Алеята на Славата laugh, била е с двамата си бодигарда, които били.. мега страшни, ама Майли е била добра да даде не един, а три автографа само на Ваньо, за което и свалям шапка. laugh И така.. Miley forever! laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 30, 2012 11:30 pm

Ама и чудеса стават в тая Америка - както си вървиш по пътечката и бам в знаменитост. laugh Пък ако си беше гледал в краката кой знае какво щеше да е. laugh
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 9:31 pm

YEAR 2013

Ииии, реших да не правя нова тема, но вече почват нещата от 2013! wohooooo

И така, не стига че на първи видях sex god Chono himself, а днес получих нещата от Полша... толкова е яко всичко!!!

Schloss in Europe - Page 6 321014_2662733624691_2034008781_n
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 9:39 pm

ВИДЯЛА СИ ЧОНО? Аа ааааа разправяй!
Много са яки! Пена има много хубав подпис. ;д <3
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 9:50 pm

ДААААА sdklgkdsgskdddsldgdj laugh
Ами като се прибрах в нас и нашите тъкво излизаха, и отидохме на разходка и всичко беше мега пусто, влезнахме в подлеза и вече сме на път да излизаме и аз чувам някой говори и се обръщам наляво и.... и............ ВИЖДАМ НЕГО! laugh При което ми омекнаха колената не, ами не знам, беше супер як и разправяше нещо супер надъхано и гласа му е толкова хубав <3 и викам на сестра ми "Знаеш ли кой е това" и тя нали не знае и аз казвам "Чоно!" ама.. едва ли не го изкрещях! laugh И приятеля на Чоно се обърна, след това и самия той и аз ги гледах ей така ohmy и те ме погледнаха и аз продължавам.. и те продължиха и казах на нашите, че тва е брата на Ники Пенчев и че искам да го проследим! laugh Ама тати вика "Да бе, кво да му следя на тоя сульо, да му вдигна панталоните ли?" и аз "Бе къв сульо, тва е най-якия човек на света!" (мислех да кажа "сексавия" ама... laugh) и така.. щях да полудея! laugh

Иииии даа, Пена дъ бест! laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 12:36 am

Всичко хубаво ама.. ЗАЩО НЕ СИ ОТИШЛА ПРИ НЕГО ДА СИ ЛАФИТЕ ОМФГ ТОЙ СЕ Е ОБЪРНАЛ И ТЕ Е ГЛЕДАЛ.. пък тя наща Чичи си приказва с баща си. laugh
Нищо де, поне си разбрала, че Чоно освен да се шматка в клубове за над 18, се разхожда и по други места. laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 12:45 am

Eми главно щото бях с нашите нищо не направих, смисал ако бях с някоя приятелка щяхме да го проследим, ама не и да си говорим.. в смисъл ние не се познаваме, ама се пак... the best of the best heart laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 12:46 am

Ама сте си писали ассдфдфдкгйсаксайкдг можела си да го заговориш с пълно право! laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 12:51 am

ХАхахах Чичи намерила си баш баща си да молиш да проследява момче! Епик фейл! Деня, в който баща се хване на акъла на дъщеря си да преследва момче, ще е деня на края на света. омг rofl
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 12:52 am

хаххха, ако пак го видя ще се замисля. laugh oooo btw, Пена хареса това: click
ахххххххх обичам гоооо laugh

пп: е кво, поне опитах хахахахах laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeПет Яну 04, 2013 2:57 am

Ойойойой браво на Пена, че не се пести откъм харесвания. :D ^^
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeВто Яну 08, 2013 3:54 am

Ъъъъъъ.. да, basically, в Сърбия днес е Коледа, а националът им Александър Атанасиевич, още играч на ПГЕ Скра Белхатов ..... е супер якичкия. Пожелах му в twitter весела Коледа, а-у.. и след около 5 часа си влизам в туитър и отивам на интеракшън и виждам, че го е favorite-нал <3 which is super duper cute awhhhhhhhhhhhhh ;333
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 1:16 am

^пича е дъ бееест, favorite-ва и retweet-ва омг обичааааааам! heart

Както и да е, причината сега да пиша не е Атанасиевич, амиииии..

ДОЙДЕ АВТОГРАФЪТ МИ ОТ НИЙЛ РОБЪРТСЪН

Schloss in Europe - Page 6 720810129

Просто си нямате на идея колко съм щастлива! <3 dsgk;dsalgjkdsgljdslgkd
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 1:19 am

Още ли следиш снукъра бре? Аз снощи му хванах мача за малко и се сетих дали това не беше любимия ти играч.
Евала. Тази година ти започва размазващо май. Пу-пу-пу. laugh
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeСря Яну 23, 2013 10:19 pm

Следя, следя! Гледам да не изпускам, че иначе лошо. laugh Е ти си хванал този срещу Селби, нали?
Иииии да, определено доста як месец хванах, ххихихи
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 10, 2013 3:22 am

Аз малко не съм писала, но колкото да седи в архива, че на мен ми е яко да преглеждам тази тема. : ))))))))

30-ти януари НВЛ жени Марица 3 - 0 Левски Волей

Марица се завърнаха от ужасната серия от загуби, нуждаеха се от една такава победа да си вдигнат духа, а и присъствието на Диана Малинова помогна много! Беше добър волейбол, както винаги.

Суперлига 2012/2013 - мъже
Виктория Волей 3 - 0 Славия; Пловдив

Много добър мач, въпреки някои негативи. Много добре се справиха Виктория, но Розалин игра много слабо и до края се надявах да го сменят, да го махнат, защото изобщо играта не беше.. неговата! Посрещаше ужасно, занасяше топката, на няколко пъти не успя да вкара топката в противниковото поле по време на забивка, сервисите му.. около 5 от тях бяха или мрежа или аут. За сметка на това Евгени Григоров, този изключително силен разпределител извади много мощен сервис, Иван Иванов беше машината за точки на мача, справяше се чудесно. И в третия гейм, Байрев влиза, но вместо да замести не толкова добре играещия Розалин, той влиза на мястото на човекът, изкарал мача.. Иван. Е тва беше най-голямата глупост! Но иначе когато Бъчваров се включи направи невероятно спасяване, евала! :)))))))

Суперлига 2012/2013 - мъже
Виктория Волей 3 - 0 Монтана; Пловдив

Но на днешния мач Розалин игра МНОГО добре, изобщо нямахме слабо място. Страхотни блокади, страхотни атаки, сервиси, о колко точки от сервис! Много силни ръце имат Григоров, Иванов, Розалин. Много добра игра в защита и на двата мача на много доброто либеро Дапев, а през целия мач днес, Драмов ... просто тва момче е ХИПЕР! Толкова енергия има в него, толкова е жив и енергичен и прави атмосферата ЕДИНСТВЕНА ПО РОДА СИ!

Докато гледах един от геймовете се замислих как така толкова добрият Евгени Григоров не е в националния.......
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 24, 2013 5:45 am

Рожден ден 2013

Имах намерение още кога кога да напиша този пост и даже имах на ум толкова неща да напиша... но вече нито едно от тях не се сещам. Но да напиша няколко реда, все пак. :)

Прекарах един.. добър ден, бих казала. Не се чувствах особено специално или нещо от сорта, но беше готино. Някакви random хора в даскало ми го честитят, ау... в смисъл беше хубаво, но нищо кой знае какво. С приятелки след училище отидхме да се почерпим. Едно от най-хубавите неща беше, когато бяхме на центъра пред Тримонциум и ми пяха "happy birthay" и после когато тръгнахме нагоре по улицата random хора ми честитяха рожденния ден, пожелавайки ми да съм жива и здрава и бла бла... laugh Учудващо беше в училище кой "playboy" ми честити, ахахаха... иначе и във фейсбук имах страхотна изненада - един от най-сладките ни волейболисти евъъъъъъър ми беше писал. <3 И сутринта имах приятна изненада от тати, в училище иначе ми направиха доста готина изненада, с конфети и мини тортичка и свещички, абе не беше лош ден. smile

И за разлика от повечето хора, имам точно две снимки.. ето ги и тях. laugh

Schloss in Europe - Page 6 427201_2821425431887_913951391_n

Schloss in Europe - Page 6 521853_2818461837799_691807915_n

Може би да кажа какво получих като подаръци? Хмммммм... laugh

*албума Meteora на Linkin Park, същият като пуловера ми. Най-готиният им албум, просто не мога да му се нарадвам. :)))))) click
*книгата P.S. I Love You на Cecelia Ahern ;3 честно хора, тази книга е вълшебна, уникална, прекрасна.. click
*книгата Игрите на Глада, която все още ме е страх да започна(е не съм свършила тази на Сисилия, де, но..), защото знам, че много ще ми хареса... хаха
*комплект козметика; на свършване ми бяха гланцът за устни и спреят за тяло, та получих тях плюс един доста готин крем и душгел.
*естествено да ме поглезят и една близалка, от онези големите кръгли, цветни.. още не съм я изяла, пхаха
*тефтер с Айфеловата кула, всъщност го получих доста преди рожденния ми ден, но сестрата каза, че е по този повод. laugh click
*лилав сатенен халат за вкъщи, много е готин и удобен ;33
*лилава блузка, с нея съм на снимките, всъщност, мдамм
*една доста елегантна черна блуза <3
*ъъъъ пари хаха
*едно от най-хубавите неща - рамка с няколко снимки, просто.. много ценен подарък! click
*плюшено мече, което хърка
*плюшено сърце, което казва "обичам те тоооооооолкова много" хихихихи
*блуза-пуловер, доста готина ндаа
*мече от тези на Кока Кола heart
*супер готина висулка за синджир ;p
*и днес от събраните пари си купих супер готините маратонки на Найк - click

И ИМАМ ОЩЕ НЕЩО ДА ВИ КАЗВАМ! laugh
Туитвам това:
Цитат :
@AAtanasijevic would you father my children seriously just look at you with a child http://25.media.tumblr.com/194dc3079a50cb95b7f8eb46174c5d3e/tumblr_mijap7Vhis1rlxd5uo2_500.jpg … …

което се favorite-ва и retweet-ва от АТАНАСИЕВИЧ, след което туитвам това:

Цитат :
atanasijevic favorited and retweeted my last tweet to him, does this mean he will be the father of my children? #confused @AAtanasijevic

и той отново го favorite-ва, ъъъ вече се знае кой ще е бащата на децата ми, нема по-готЕн татко! laugh

И да ви кажа за днешния мач; ДРАМОВ YOU DA ONE
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 4:37 am

Жекова блуза

Schloss in Europe - Page 6 549829_2856409626470_1969902995_n

Най-накрая да си покажа блузата, която получих още на Коледа... хахаха ДАНКЕ МАРИЯ heart
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeВто Фев 26, 2013 12:59 am

Това с Atanasijevic е мега добро! А вашите известени ли са за зета? laugh
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 17, 2013 4:38 am

^никва идея защо виждам това чак сега? Ами не са, достатъчно им надувам главата с фамилията Пенчеви... xDDDDD

16-ти март НВЛ жени Марица 1 - 3 ЦСКА

Не бях ходила на мач от супер много време иииии съм супер щастлива! Жалко за резултата, Марица заслужаваха да бъдат на финал, но какво да се прави. Като мач беше много интересен и тръпката я имаше, без изобщо да се губи.. Марица играха наистина добре, но имаха грешки от невнимание, които правиха в неточните моменти и водеха до взимане на гейм от ЦСКА. Иначе от червените 1 и 8 номер играха брилянтно, всеки един пайп на Гергана беше точка и всяка забивка на 8 номер също. Имахме солидна игра на Жана и се представи блестящо, БРАВО ЖАНА!

Но друго интересно нещо стана на мача... ;д видях доста играчи на Виктория, като един от любимите ми беше сред публиката, а именно Евгени Григоров heart, видях и бащата на Пенчеви и по едно време се обръщам към Евгени и компания и........ БАМ ЧОНО ФАКА МАДА ;ldjgaskfgasd;gjdsgd смее се и се здарависва със съоттборниците си и е просто толкова готин и величествен и готив и величествен и чоно и величествен..... a;skfasjfajfkgsdg Веднага започнах да търся Розалин, но не го открих. Чоно се изпари и започнах да го търся и броени секунди след изчезването си се намираше на другия край на залата, как го прави един Чоно знае..... laugh до него изскочи Розалин и един техен приятел и аз ... еми сори бро ама аз само тях гледах през останалото време, следях кой къде отива, не знам хора тва са Пенчеви after all, през цялото време повтарях как искам снимка с тях, такава каквато имам със Сеганов и Красьо ии да... свърши мача, за жалост Марица паднаха и то по доста долен начин, резервите на ЦСКА са такива надменни кучки, ДАНО НИКОГА НЕ СТАНАТ НАЦИОНАЛКИ но точно сега не ми се обяснява защо, понеже предстои най-хубавото;

Свърши мача, излизаме и бях крайно решена да се снимам с Пенчеви, въпреки че имам снимка с тях и въпреки че ме беше ужасно срам. Залата се изпразни, те още не излизат.. при което Тита казва "Ай да влезнем вътре, тъкво по-лесно ЩЕ ГИ БОДНЕМ!" ahahahahahahha и влизаме вътре във фоаето на сградата, при което тъкмо излизат в ред; баща им, Розалин и Чоно. Запътвам се към Розалин и то питам "Може ли снимка с вас двамата?", при което Розалин поглежда Чоно, поглежда мен и пита "Какво?" и аз повтарям въпроса, и докато го правя Зарко и Чоно продължават и аз саднах и Розалин казва "Да, разбира се", след това Зарко спира и поглежда към нас и Розалин вика на Чоно "Ела уе ела" и Чоно се обръща и гледа суууупер объркано и Розалин отново "Ела да се снимаме!" и Чоно тръгва към нас, при което Розалин му вика "Мини и от другата страна" и нито ги гушнах, нито нищо и саднах, Розалин с ръце в джобовете и Чоно застана такъв и аз..... ъъъъъъ......... и усещам ръката на Чоно на гърба ми...... ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ......... deeeadddddddddd!!!!!!!! ka;dkjgldsgjdsgd;sogjdsgdkjgdl снимахме се и им благодарих за снимката, при което Розалин супер мило "Ееее, за нищо!" ваянжтяамжяатжяанвжтаяжяжажтаяжяажньж excuse me while i die d;jgdgjdsgd lg.dglkds след което естествено си умирах и треперех, честно.. а вчера ги видях, ама така е всеки един път каго ги видя е така, полудявам не знам, тва са хората които... не те даже не са хора, те са БОГОВЕ..... kjlsfjaslfas

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Savannah.
Маниак
Маниак
Savannah.


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

Брой мнения : 580
Reputation : 34
Join date : 23.12.2010
Age : 26

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 17, 2013 5:11 am

ООООООООООО МОЩНООООООО СНИМКА С 2/3 ПЕНЧЕВИ! Gut gut! 187
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 6 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 17, 2013 4:07 pm

ЙЕС БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Наде, аз бих казала МНОГО GUT!
*волейболна любоооооооов, stalker-ска любов <3 *
едит: Много са яки. и високи. и асгхадф
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





Schloss in Europe - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Schloss in Europe
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Very many fun in Europe :D ♥
» Europe Music Awards 2011 Press Conference

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Лично творчество-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | Music | Misc | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии