Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Schloss in Europe

Go down 
+9
Barbie.
monini
rS.19 ♥
Kat3t0 ♥
~Hope ♥~
~Rossita
enormous-heart
- NataLiya ~
rozaLie
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 9:38 pm

Браво Чиче, много се радвам! Т'ва е супер яко, да ти отговори на въпрос. <3
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeПон Авг 27, 2012 2:31 am

Преди малко бях в Стария град, на Рахат тепе и нали си снимам, и една двойка минаваха и се спрахя, за да може да си направя снимката. xd Преди това ги бях чула да говорят на английски, та им благодарих. Попитах ги дали Пловдив им харесва и мъжът, цитирам "There's no other city like Plovdiv in the whole world! We travel a lot, but there isn't a city with such history, everything's full of beauty" и още суперлативи, при което аз се съгласявах, защот наистина Пловдив е прекрасен град. Много приятно ми стана, попитах го от къде е, оказа се, че е индиец, но живее в Лондон! Какво съвпадение, а? Като му казах, че харесвам Лондон ме пита дали съм била там, а след това и дали ми е харесало. И тогава си сменихме ролите и почнах да говоря колко прекрасен град е. :DDDD Пожелах им приятна вечер и.. ми много е яко. Хората по света са толкова готини, не знам дали би ми стискало да заговоря някой съгражданин така. :DD И си упражник английски, exactly what i needed. МНОГО БЯХА ГОТИНИ И МНОГО ВЛЮБЕНИ!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 28, 2012 7:08 am

Айде да пусна една история, а.. xd

Did we meet Harry Styles?

След като се качихме на ферибота, имахме над 30 минути ..за губене. И понеже умирахме от глад веднага се навряхме в помещението с храна, което за нула време се напълни с тинейджъри, имаше от всичко - нездравословна и здравословна храна, но като видяхме опашката се отказахме, разгледахме останалите магазини, щандове и щуротии. Намерихме си страхотно място до онези големи прозорци и седнахме. Да, ама ни стана скучно да гледаме просто океана, то нищо не се виждаше.. и решихме да се качим най-отгоре, на открито. Едвам ги навих, btw, такива са мамини дечица, на единя му е студено, другия го мързи.. шматковци. И докато се качвахме по стълбите нагоре забелязахме един къдрав сладур.. ъъъъхъъъъъъъъ, Мария едва не припадна. С Николай вече знаехме каква ни е целта - да ги запознаем. laugh Качихме се до горе, видяхме, подуха ни яко вятъра, разпознахме брега и се върнахме по същия път, че да видим отново момчето, толкова приличащо на Хари Стайлс. Сериозно, толкова много приличаше на него, но говоря от времето на X Factor, косата беше по същия начин, лицето му беше почти същото, устните същите.. абе, Хари!! Побутнах Мария, а-у.. ама ако знаете колко е срамежлива. :x Седнахме на една маса и ги наблюдавахме от там докато се опитвахме да измислим план. xDDDDDDDDDDD По едно време момчетата.. изчезнаха, уж. И си викам, край, ся не мога да намеря мъж на Мара и отидох да видя дали има някой там, обаче като се приближих и като ги видях, и те ме видяха, че ги гледам и ми стана.. неудобно и влезнах в тоалетната. laugh Като се върнах, Ники нещо видя някви мацки и вика:
- Мария, ще ги заговоря, ако след това ти заговориш Хари!
И Мария се съгласи, щото си мисли, че Николай няма да го направи. Да, да. Ники стана, отиде при тях и какво им каза не помня, ама си ги сваляше.. стабилно. laugh Като се върна викаме Маро, тва е твоя шанс и тя вика добре, айде. И се качихме на горния етаж от другата страна и се върнахме от страната на Хари, но той се беше излегнал на стълбите.. мммммммммммммм 462 Николай тръгна първи, и когато въпросния Хари видя, че слизаме се събра и Ники му каза:
- Sorry to bother you, dude.
И той се усмихна с най-прекрасната усмивка, която можеш да видиш от имитатор на Хари и каза;
- No problem.
Аз си минах без да му казвам нищо, само му се усмихнах и се молех Мария да му каже нещо.. каквото и да е! laugh И тя каза точно каквото не трябваше.. facepalm
- Thanks!
ЧЕСТНО, МАРИЯ, ЧЕСТНО?!?!!?!?!?!??! С Ники и се смяхме и я бъзикахме, а по там.. нещото съобщиха да се съберем, защото наближаваме брега. Всички се скупчихме около изходите, а ние не изпускахме поглед от Хари. Не мога да ви опиша колко много си го хареса Мария, ама ако можех да взема по-голямата част от срама и всичко щеше да е по-лесно! laugh Оказа се, че рейсът им е точно до нашия. coincidence? i think NOT! Влезнахме и ние сме назад, те също. Потеглихме и през цялото време се обръщахме и Мария реши да му помаха.. ooooooooh finally you did something, Maria! Той също махна и с Николай бяхме най-щастливите shippers ever. laugh laugh Още малко бяхме заедно, даже Маргарита(екскурзоводката ни) отиде до техния рейс, видяхме и от кой град бяха, но забравих, сори. С "Н", беше но.. както и да е, знаем номера на рейса, току-виж един ден Мария остане самотна и ще се налага да пускам разследване в еди си кой ден, еди си кой автобус къде е бил, кои деца е превозвал.. и после да издирвам Хари.. niceeeeeeeee
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 12:16 am

Ииииииии, нещо много яко. : )) Днес една от приятелките ми, която всъщност учи в художествената и рисува УНИКАЛНО за 2-3 минути ми направи мини-скица на Айфеловата Кула, което е най-якото нещо на света! Ето и снимката;

Schloss in Europe - Page 5 301212_2398929029741_2072705628_n

Още нещо яко, снимката беше харесана от страхотния полски фотограф, ААААААААААА
Schloss in Europe - Page 5 Tumblr_m8m0o64kNx1rrhz69
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 12:23 am

Рисунката е страхотна, и снимката също. 459
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeСъб Сеп 22, 2012 7:28 pm

Coca-Cola Happy Energy Tour 2012


Малко емоции от 20-ти. : )) Първо искам да се оплача, че не го отмениха за 21-ви, след като валеше супер яко. И не беше тъпото, че валеше, а всичките последствия. Говоря за това, че виповете като влезнаха и като отвориха чадърите назад не се виждаше нищо!!! Или супер глупавата постъпка на Скилър. Спря да вали за 5-6 минути, реши да излезне да си направи sound check-a, каза ни "Пловдив, нали не ни пука че вали?", започна пак да вали и се скри. Е нали не ни пукаше? 'Що така долно се скри, да не му се намокри косичката ли? :((( Както и да е, бяхме на първа линия, но виповете като опънаха чадърите решихме да се разкараме, че то нищо не се виждаше и само се бутахме. И се качихме на фонтана :DD Но преди това се запътихме към пощата и обяснявах нещо на Павлито и само дигам глава и "А! РАФИ!" laugh При което той се сви такъв и почна по-бързо да върви с думите "Викат ме на сцената, не мога да остана" хахахахахахах колко е нисък, омг омг омг laugh laugh laugh laugh Та от мястото ни на фонтана имахме страхотна видимост към рейса, и постоянно следях Криско, my loveeee heart Дивна и тя се буташе, ееееееее начии!!! laugh Иначе като концерт, изпълненията бяха добри и определено се забавлявах ужасно много! Не съм почитатека на Лора, но се разцепих, направи страхотно шоу. Touch Down са изключително талантливи и прекрасни. Дивна ме разочарова, излезна и "ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА МЕН?", ще кажеш, че сме отишли за нея... fuck off bitch. laugh Богомил и той, не знам тези двамата хич не ми харесаха, плюс това Боги пееше леко фалшиво. БОБО КАТО ИЗЛЕЗНА ООООООМГГГГГГГ rock ИИИИИИИИИИИ КРИСКОООООООООООООООООООООООООООООООООООО 459 459 459 459 459 Пффф, нямам думи! НЕВЕРОЯТНИК ПРЕКРАСНИК УНИКАЛЕН КРАСАВЕЦ ТАЛАНТЛИВ И тжгаонтжганогожа супер много изтрещях като го видях, човек, ебаси шоуто направи. А като почна да пее "На никой не робувам" ООООООООООООМГ, тва момче пее страхотно на живо, let me love him so so sos os osososososos much. Ачо и Мо бяха и те много добри, страхотна комбинация са, за Играта и Лео няма смисъл - супер пичове са! Скилър беше ужасно добър <3 Иначе видяхме Ачо до тоалетната, ама се направи на много известен и не обърна внимание на никой, както и да е. laugh Нещото, което много ме впечатли беше идеята да включат спортистите ни. ОМГ КАТО ПОКАЗАХА ТЕДКО САЛПАРОВ ООО БОЖЕ ГОСПОДИ ЩЕХ ДА ПАДНА У ФОНТАНА laugh Много добра идея, Данчо като го показаха всички супер много викаха, прекрасна идея! : ))

Като цяло супер як концерт, бяхме мокри и замръзвахме, но определено не ни пукаше, ПЛОВДИВ ДЪ БЕЕЕЕСТТ

едит ОМГ ВИДЯХ И ВЕНЦИ ААААААААААААААА БАСИ ПРЕКРАСНОТО СЪЩЕСТВО
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 5:07 am

Суперлига 2012/2013 - мъже
Пирин Балканстрой - Виктория Волей; Пловдив


И така ще ви го разправям все едно съм била на мач, на който е имало 14 Матейовци и аз съм супер excited защото накъдето и да погледна ще бъде Матей. С изключението, че Виктория Волей са кхъъъъъъъъгрозникхъъъъъ и Пирин са най-прекрасните. Добре де спирам и почвам по същество.


Ама Пирин са яки. srsly

И така около 4:30 слезнах от спирката и тръгнах към залата. Така де, ние, че бях с Магито и Павлито. И вече сме пред залата и аз виждам два Бога, по-висши и от Зевс - Пенчеви! В цялата си прелест, говорят и се смеят и ... какво говорех?! .. отмествам очи, за да видя кой друг е там и виждам на масичката Петър Каракашев. О М Г !!!! До онзи ден му се радвах на снимки и днес стои пред мен, как..?! Отмествам още малко глава и виждам познатия кадър Иван Бонков и се усмихвам. Продължавам да местя глава и виждам волейболисти и хора от щаба на Пирин, когато.. когато пред очите ми беше самият Добромир Димитров, носещ сака си и само като го погледнеш от долу до горе..... леле боже, Добо, прекрасник да беше, ама не си.. нещо много повече! В този момент тотално откачих - в смисъл видях Пенчеви, Добо и Петър, как да не си кажеш БАСИ ЯКИЯ ЖИВОТ? За жалост не видях никъде Мартин, което беше много жалко и садна Рени. Решихме да влизаме и се наместихме на третия ред. Нуждаех се да съм възможно най-близо до тях, а от първи ред не се вижда толкова хубаво, втори.. абе трети ред! :D И чакам, чакам.. и изведнъж Павлито ме бута по крака, обръщам се и виждам Негово Величество ЧОНО как крачи към пейката, след него се изсипаха купчина хора, и ХОП, ето го господ-бог Розалин. Ако ви кажа, че изперках.... Обръщам се и виждам Добромир, unbelievable. Излезнах да посрещна Ренито, че да не се чувства awkward и като влизаме и Чоно поглежда към нас, вие знаете ли кво е господ Чоно да ви погледне ааааааааааааааааааааа sak;dgjdlkgjd После посрещнахме и Мария и ФОТОАПАРАТЪТ БЕШЕ В НЕЯ АААА, в смисъл ПРОФЕСИОНАЛЕН ФОТОАПАРАТ, ХОРА! И понеже Мария се чувстваше тъпо да ги снима, аз имах тази част и по време на тренировката им о боже господи увеличавах ли, увеличавах.. всъщност беше много красноречиво, че снимам само Пенчеви :DDDD даже Чоно ми се изхили, ама какво да направя, един пич ми пречеше да снимам Добо и Петър, а един друг ми пречеше на Розалин, а Чоно беше застанал на прекрасно място, само да го снимам. И направих сума ти снимки през цялата загрявка, постоянно с апарата следвах Чоно, оле и по едно време, понеже либерата нали имат специална загрявка и Петър беше точно пред мен встояавжтвяжятанвжтая а Чоно на два човека от мен, абе много умирах днес, тва Чоно и да дишаш един и същ въздух с него е .. неописуемо, хъхъхъх. Ама честно казано почти не атрактивни волейболисти от Пирин нямаше, така че беше голямо удоволствие да снимам всеки един от тях, а аз го направих. По едно време се обръщам назад да видя дали са се насъбрали хора и виждам Нанси. Т.е. приятелката на Добри, за пояснение. Къси панталонки, ботуши.. бляк, общо взето. После поглеждаш лицето и виждаш колко е красива и хубавата и коса, беше с червено червило и.. мляскаше. Много е грозно, заклевам се. Нанси, плийз, яка си и без да мляскаш. Мача почна, представиха всички и не е лъжа, че почти цялата зала подкрепяше Виктория Волей, че нали са от Пловдив, и около 10 човека бяхме за Пирин, ама се раздавахме мощно. Показаха невероятна игра момчетата, много добри бяха на защита и просто Виктория нямаше как да ни пробие, особено с ужасните умения, които показаха. Настрана това, ама наистина Пирин ги Р-А-З-Ц-Е-П-И-Х-А! След второто прекъсване Добо е на сервис и се забави, то не той ами съдията не беше свирнал и един глупак, фен на Виктория се изкрещя "АРЕ УЕ ДЪРВА ТАКА ЛИ ИГРАЕТЕ В РАЗЛОГ" и аз само се обръщам и ?!!!?!?!?!?!? и само Нанси ме разцепи вика "Ай само да не обиждаш, а? Подкрепяй си който отбор искаш, ама това не значи да нареждаш другите, особено като не разбираш! Ай затваряй си устата" и още некви работи, много яко го наля ааааааа, ЗЕМИ МУХЛЬО! Като свърши първия гейм се изместихме, естествено за да сме от страната на Пирин, все пак и беше много яко, щото просто как да не обичаш Пирин :DD даже водата ми беше Пирин, indeed! И Розалин като отиде на сервис едно 5-6 сервиса откара и ние с Ренито само го надъхвахме и сигурно сме изглеждали много лейм, ама не е като да ни пука. Викахме за всички, не само за Розалин, тъй че ни е простено. :DD И Петър веднъж едва не падна точно до нас такъв омг омг омг омг това съвършенство толкова близо до мен о боже господи как се издържа?!?!?!?! И .. нз кво да ви кажа, с Ренито мощно крещяхме "АЙДЕ ПИРИН" "ПИРИН БАЛКАНСТРОЙ", имената на момчетата, общо взето се опитвахме да им покажем, че ги подкрепяме и викахме колкото можехме. И ЧОНО ВЛИЗА В ИГРА ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА Ей там направо ме спечели, нащраках 45464353 снимки, и просто лигите ми течаха.. Взеха и втория гейм и се върнахме уж на старите места, но бяха заети и седнахме по средата, точно зад човекът, който бие на тъпан и се раздава за Виктория. Почна мача и ние естествено АЙДЕ ПИРИН АЙДЕ, тоя пред мен с тоя тъпан бие ли бие, около мен всички нареждат Пирин, но не им останах длъжна и им отвръщах. Някой каза "Тоя съдия много заспал", понеже беше честен им казах, че не е заспал, нареждаха злобно Пирин, били некадърни, били тва, били онова.. пу да си видят Виктория, абе бая ги оправих.. хаааааха. Като останаха 2 точки и Пирин печелят, нашите направиха две-три грешки и феновете на Виктория вече "АЙДЕ ИМА НАДЕЖДА" хахах бе ква надежда, бе немате шанс срещу Пирин! Само вижте колко богове има и shut up хъъъъ! И БИХА УЕ БИХА УЕ БИХА УЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ БАСИ ЯКОТО ТВА БЕШЕ НАЙ ЯКОТО НЕЩО БИХА!!!!!! Изкрещях си крещенето. Накарахме Мария да им направи обща снимка, там както по принцип правят, беше толкова яко и един като застана пред Мара и тя направи много луд фейс и вече не помня кой от отбора я видя и почна да се смее хихихи :D

И така, бая се чудихме дали в точния момент да идем за снимки, ама добре че отидохме. :DD Първи от всички различих Розалин, щото отиде да види статистиката и се усмихна много яко, доволен беше от себе си, усещам аз и го попитах дали може снимка, омг и той ауууу с най-якия глас "Да" и ме гушна и аз бях на седмото небе буквално jdllsdjgf и после трябваше да снимам Мара и взимам камерата ама усещам как ръцете ми треперят, омг.. знам, че изглеждам много смешно, даже тая снимка е по-смешна и тази с Тедко Тодоров аххахаха

Spoiler:

И така, обръщам се и виждам Добо как тръгва на някъде и омг как да го пуснеш да си иде? Проближих се при него и го помолих така за снимка и той "Разбира се" ауууууууу сладкишче, снимахме се, снимах и Рени и Мария и той се навежда да си вземе сака и аз "И между другото, поздравления за Олимпиадата" и той ми благодари и аз продължавам да плямпам "Бяхте страхотни" и той се усмихна ама от най-яките му усмивки, със зъби и каза "Еееее, мерси, мерси!" и аз ОМГ ОМГ ОМГ ГОВОРИХ СИ С ДОБО ОМГ ОМГ ОМГ хахаха

Spoiler:

И ся седим трите и търсим Чоно, щото ТВА.. АЗ ЗА НЕГО ОТИДОХ. И приближих към него и той ни поглежда такъв отгоре с "аз-притежавам-света" поглед и аз някво миличко го помолих за снимка и той "Добре" и застанах до него и ме гушна с една ръка, и Мария вика "Ама качи се там, че да си по-висока" и се отделих от Чоно омг :((((((((((( ама после ми застана от другата страна и ме хвана през кръста и ме придърпа към него и аз умрях не ами не знам, омг толкова здраво, толкова е мощен Чоно, не се търпи! И после като го снимах с Мария, нещо му казаха там баба, дядо и той се засмя, ама със зъбки такъв оле колко е уникален и аз гледам снимките, поглеждам го и изтърсих в един дъх "Ама що не се усмихваш на снимки, толкова си готин така!" и той "Ми щото не съм в настроение.." и аз само правя wtf фейс и "Ама спечелихте, как няма да си в настроение?" и той "Ауе.. зарежи" и маха такъв с ръка оооооооомг най-най-най-най-най-най-най-прекрасния е

Spoiler:

Излезнахме навън и всичко около нас беше волейболисти, волейболисти, волейболисти, волейболисти омг омг омг, Пенчеви, Пирин everywhere .. Рени искаше снимка с Бонков и влезнахме вътре и го чакахме пред съблекалнята. Добо излезна и аз яавжтваяожтвжяантжа, след него един супер сладур от който ме беше срам да попитам за снимка, по едно време излиза ЧОНО и аз ОООООООООМММММММММГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ и беше с тениска та Николай, чувствах се толкова горда в този момент, не знам защо, просто изпитах гордост, и така седяхме си на по-малко от метър и най-накрая излиза Иван и тръгва такъв да ни подминава и Мара "ЧЧЧЧАКАЙ!!!" и той се изхили и се спря, снимахме се и чакахме за не знам кой, и докато чакахме..

Spoiler:

..Мария ме засрами по възможно най-гадния начин, като говореше на висок глас НАРОЧНО неща от сорта на КОЛКО СЪМ ДОБРА В ЛЕГЛОТО, КОЛКО СЪМ ЯКА, КАКВО ПРАВЯ и всякакви такива и всичко, за да може Чоно да чуе, хванах се за главата и и правех жестове да спре и кво ли не.. но НЕ, това е Мария и тя пролъджи да КРЕЩИ КОЛКО СЪМ БУРНА В ЛЕГЛОТО ОМГ!!!!!!!! А ПРИ ЧОНО БЕШЕ БАБА МУ КАК ТИ СЕ СТРУВА А????????? И просто я издърпах навънка и пак бяхме заобиколени от прекрасни волейболисти и по едно време виждам Петър и се сещям, че нямам снимка с него!!!!! ОМГ SHAME ON ME и той тъкмо си слагаше сака в колата и се обръща и аз нахално си искам снимка и той "Да, разбира се, само по-бързо, че нямам време." Оценявам, че се спря за снимка, нещо, което Цецо, примерно, не направи. СНИМАХ СЕ С ПЕТЪР И ТВА БЕШЕ НАЙ-ЯКОТО НЕЩО НА СВЕТА.

Spoiler:

И после така изкачахме Мария и Рени да си хванат таксито и само хвърлях погледи на Чоно и на няколко пъти си засякохме погледите, всъщност може да е било и Розалин, не знам, ама са толкова яки.. омг тва да те погледне в очите.. ПЕНЧЕВ... ми най-якото нещо е!!!!!!!!

И после като се прибереш в аск-а да правят видеа с БЕСНИЯ...... много як ден! :)))

ЕДИТ: И преди Мара да се качи в таксито ми вика "И ЧОНО ТИ СЕ УСМИХВАШЕ КАТО ГИ ГОВОРЕХ ОНИЯ РАБОТИ" djksgkjslg
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 1:00 pm

Страхотна история, Чичи! Великолепно си си прекарала!
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 3:38 pm

НИЩО за Илиян, така ли Чичи? -_-
Иначе, от цялата история най-много ми хареса това: "но НЕ, това е Мария и тя пролъджи да КРЕЩИ КОЛКО СЪМ БУРНА В ЛЕГЛОТО ОМГ!!!!!!!! А ПРИ ЧОНО БЕШЕ БАБА МУ КАК ТИ СЕ СТРУВА А?????????"
maria ftw rofl rofl
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Savannah.
Маниак
Маниак
Savannah.


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

Брой мнения : 580
Reputation : 34
Join date : 23.12.2010
Age : 25

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 3:56 pm

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA КОЛКО ЯКО СИ СИ ПРЕКАРАЛААА!
И ЛЕЛЕ ДА ЗНАЕШ МАРИЯ Е МНОГО БУРНА В ЛЕГЛОТО УЕ laugh

ПС: Не знам много, много, ама Чоно и Розалин човек да ги обърка значи
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 14, 2012 4:27 pm

Мерси на всички!!

Е Рос, какво да ти кажа за Илиян, като по едно време се обърнах да видя кви ги върши Нанси и само гледам тя се обръща назад и се здрависва с някой и аз си викам е тва ако не е Илиян та на! И нищо повече, кво да ти кажа.. после отвънка на няколко пъти се разминахме, ама не е като да ми е приоритет.. :DDDD

Ама Наде, то Мара за мен го говореше.. :x

Хора, сега имам един въпрос към вас. Заслужава ли си да се снимам с Айденчо :DDDD
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 20, 2012 3:32 am

Суперлига 2012/2013 - мъже
Марек Юнион-Ивкони - Виктория Волей; Пловдив

Закъснях за мача, понеже бях на училище до 6 и 5. Бях там в края на първия гейм и разбира се, виках за Марек. Междувременно Вени ми казваше резултата и какво изобщо се случва в Разлог на мача Пирин-ЦСКА. Навсякъде прогнозите бяха 5 геймов мач с победа за ЦСКА и след като ЦСКА взеха втория гейм.. честно изобщо не ми беше и до мача в залата, но се раздавах, де. Всъщност плясках и на двата отбора, хора сериозно - уж не харесвам Виктория, ама един имаше супер много приличаше на Николай Пенчев, в смисъл като не се загледаш, и то на него още като беше във Виктория. И пляскахме там, надъхвахме го. Разбира се много подкрепа и към Марти Божилов, който като либеро се представи много добре с дребни излючения. Гаджанов се включи доволно, но изобщо не видях Величков в игра :(((( Найден ако ви кажа колко е отслабнал, уоуз! + беше с КОСТЮМ аахахаха, той на ОИ не беше, пък сега! Междувременно Вени ми казва, че Пирин взели третия гейм и с Мария се раздаваме такива, казва ми кой колко е готин и ние се чудим на кой повече да се кефим, хаха. laugh Отделно се запознах с един така от мойто училище, волейболист, много готин и общо взето беше много приятен мач. Имаше луди разигравания, заслужаваше си да пропусна да гледам невероятния мач на Пирин и ЦСКА, въпреки огромното ми желание. :((((( Зарадвах се на победата на Марек с 3 на 1, но много щях да се радвам, ако бяха докарали мача до тайбрек. Като махнем това, по време на четвъртия гейм при нас Вени ми казва, че ПИРИН БИЛИ ЦСКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!! С Мария супер яко избухнахме и такива.. как да не се зарадваш, омг. След мача много исках да се снимам с пичовете и ги накарах другите да останат. Мария обаче си тръгна, моя телефон му падаше батерията и Бобчев ме снима, а докато ги чакахме супер много време мина.. ;ддд

Както и да е, влезнахме вътре и чакахме Мартин Божилов. Като излезна, Николай не знам кво толкова прави, ама докато ме снима... чак се изнервих. laugh Иначе беше много миличък, като го попитах за снимка и се усмихна и "Да, да, разбира се!" ауу <3

Spoiler:

И после едно чакане падна.. :x Чакаме, чакаме, хората излизат, чакаме, чакаме.. Айден минава, аз крещя ДИШАЙ ДИШАЙ АЙДЕ! ахахах и вече се отказвам да чакам и тъкмо да тръгваме, Бобчев уж такси ще си вика и ... Величков излиза! И такъв тръгва да си ходи и аз омг не не енене и го питах "ааааа, може ли снимка с теб?" и той нещо си правеше на телефона, дига глава и "Да, няма проблем" и аз аявтжнжатоажтаонжоняаотнжяагжто и ме гушна аууууу Величков прекрасно същество такова, като се снимахме аз казах "Мерси" и той "Мерси" РОФЛ РОФЛ РОФЛ РОФЛ РОФЛ

Spoiler:

Якото е, че ся като я качих във фейсбук даже я хареса, много миличко ми стана. :DDD Общо взето е това, нямам търпение за следващия мач, който.. е в неделя! wohoooooo
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeПет Окт 26, 2012 4:00 am

И снимката ми с тениската на Салпаров;

Schloss in Europe - Page 5 545280_2498742605018_1749358013_n

И Ваня(гаджето на Влади Иванов) написа:

Цитат :
да ти дам и една на другото либеро laugh че на
мен ми е излишна!

omgogmogmog pretty please
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 4:47 am

Суперлига 2012/2013 - мъже
Левски Волей - Виктория Волей; Пловдив

Еее, много яко! :DD Влизаме в залата и първото нещо, което виждам е как Гошко си говори с някой и как изкрещя наква дума и Мария и Павлито започват едни размисли аджеба кой от близнаците е.. рофл! Та влезнахме си вътре и те тъкмо всички излизаха за загрявката. Не знам дали знаете, но това ми е любимата част от целия мач, защото ...всички са на полето и ги виждаш в супер яки позиции, чат-пат хванеш някой да погледне към камерата, като почнат да загряват с топките пък много често някоя от тях се озовава при нас и те ти се извиняват.. яка работа! :DD Та както и да е, пред очите си видях Мартин Стоев и всичко, което ми идеше да направя е да му се изплюя в лицето, за дето си позволява да говори какво ли не за Матей, че даже и ще го съди... жалка работа. Както и да е, върнах се към снимачния процес, да се похваля - задобряла съм. Направила съм много кадърни снимки, щом и Мария потвърди... много по-добри от мача на Пирин, но доста по-малко като бройка. Мачът мина мого добре, беше като резултат много предвидим, но очудващото бе, че в един от геймовете Левски изоставаха, но това не попречи да бият Виктория чисто! Евала! ЗА жалост в началото на мача Валко се контузи :((( приземяването му от блокада не беше най-сполучливото и.. стана тя каквато стана. Тук Гошко Братоев малко лошо впечатление ми направи, ама карай. Много ми е жал само за изключително кадърния Иван Иванов от Виктория, който е в отбор, в който бъдеще не знам дали ще има, много е талантлив и способен и отбори като ЦСКА, Левски ще му се отразят повече от добре! Но зарежи тази работа, като виках за Левски чичкото до мен постоянно ме гледаше лошо ;( :DDDDD no who cares?! Към края на мача Стоев пусна Кьосев в игра и аз таяжялтжялжтаявняат и Павлито ми вика, че като бил влезнал в игра в рамките на една минута чула 43534 щракания на фотоапарата ROFLROFLROFL еми какво да направя, Стоев е виновен, за дето не го пусна по-рано! :DDDDD

След мача всички се струпаха при Братоеви.. аз си седях зад тях, до Кьосев и се чудех как изобщо да го попитам за снимка, беше ме изключително много срам. laugh Мария постоянно ме побутваше, ама.. добре, че мина Александров и го помолих него за снимка, мале този човек е толкова добър на полето, прави адските атаки!!!!!!!!

Spoiler:

След това си викам айде ся с Братоеви.. ОТНОВО, ЕЦ, ама те имаше едни супер сладури им искаха автографи и какво ли не и си викам МАЙНАТА МУ, КЬОСЕВ! laugh И се обърнах и най-накрая го попитах за снимка, при което той такъв.. засмя се и вика "Разбира се, айде!" laugh И се снимахме и му викам "Мерси" и той .."Мерси" аахахах тия волейболисти много готини. КЬОСЕВ ПРЕЗИДЕНТ!!!! Якото е, че след като качих снимката и се престраших да го тагна, естествено, той хареса снимката, хареса коментара ми и я коментира... а после хареса и снимката на Мария с мен и там с китарата, ооооооо... heart

Spoiler:

Най-накрая Валко се освободи и.. въпреки, че беше контузен остана за снимки и автографи, ех тези сърцати Братоеви! :))))))))

Spoiler:

След това падна едно чакане... всеки говори с някой и ние.. ъъъъъъъ?! И виждам Лалов и си викам.. А! laugh И снимката ни е мега дебилска, фейса ми е някъв супер ..като на мишка и ахахахаха и той .. омг ааххаха

Spoiler:

След това успяяяяяяяях да хвана Гошко и след обичайния ми въпрос той се обърна, усмихна се и "Да, само съм малко потен.." и аз го гушкам и цялата ми ръка в потта на Братоев, РОФЛ и Мария казва "ВЕЧЕ НЯМА ДА СИ МИЕШ РЪКАТА" ахаха да бе, виж.. ако беше Пенова.. 462 Иначе мен много смешно ми стана след като каза, че е потен и на снимката съм.. доста зле, ама карай! :DD

Spoiler:

И после чакахме близо 5 минути, докато Маринков се освободи, ох.... тва момче толкова да му се кефя.. In Love И като свърши да говори и аз вървя след него със супер puppy face и той като ме видя и се усмихна и ме посочи и аз "Може ли снимка с вас?", щото беше с Топалов, ама Топалов изобщо не ме забеляза the fuq!! Но зарежи, its MARINKOOOOOOV! Снимахме се и му казвам, че игра мнооооого добре и правя thumbs up и с двете ръце и той се засмя супер чаровно dsjgkdsg

Spoiler:

Иии си викам "Баси якото, снимах се с всички, с които исках!" и тръгвам да излизам от залата и виждам Христо Цветанов и facepalm facepalm NOT EVERYBODY! laugh и малко му прекъснах разговора, АМА СЕ ИЗВИНИХ ДЕ!!!!!!!!!!!!

Spoiler:

Ииии сме в очакване на следващия мач! WOOOHOOOOOOOO
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeВто Ное 06, 2012 3:27 am

Хубаво преживяване се получило. Е, не е същото когато я няма Нанси да нарежда разни фенове от противниковата агитка.. :D
Снимките са доста яки. :-)
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeНед Ное 11, 2012 10:00 pm

^Липсваше Нанси, ама кво да правиш.. ;д Мерси иначе.

Playground - "Айляк парти"

Отиваме снощи на парти в плейграунда, с мисълта да слушаме малко Респект, а-у.. и влизаме вътре, сядаме на бара и некви пичове рапират, ама хич не мога да зацепя кои. Както и да е бяха с мееееега яките тениски, ама от къде да знам как да се сдобия с такива? Както и да е, пичовете се размазвахаааааааааа и по едно време respect in da hauzzzzz!!!!!! wohoo и дойдоха момчетата, опарвяха звукове, мукове, бийтове всичко и най-накрая започна самото парти, wohooooo! И пяха момчетата, ама изведнъж спряха и викат "Бахти умрелите, и на тва не се изкефихте! Тогава правим малка пауза с едно яко тракче и продължаваме с Респеект!" и цялото заведение YEYEYEEYYEYEYEYEYEYYE laugh и пуснаха супер лудия трак, пффффффф, rock silly bitch, rock rock silly bitchhhhhhhh rock и почват нашите момчета, и по едно време се усещам, че чувам и гласа на Насьо и какво да видя.. ми то един от пичовете, дето супер мощно се раздаваше. Викам си ебаси да не знаеш как изглежда Насьо.. laugh супер се разцепих, щото дори не цензурираха наредбите и пеем такива всички и Насьо се развихри, не си забрави текста на нито една песен и вика "Еее, хора, сори, тая вечер не можах да се изложа.." хахахха баси пича! И той май беше леко на градус и почна да говори какви жени иска, колко иска и е такива простотии, че да ни забавлява. Голям веселяк е и като почна the best song ever - Президент и чеснооооооо много се разцепих, а преди това Цецо вика "Еми да ви пуснем нещо, на което ще се изкефите.. и без тва всички сте чалгари" аахаха и почна песента и Насьо такъв почна да върти едни кючеци, гюбеци.. хахахахах НАСЬО ПРЕЗИДЕНТ! Иначе през цялото време имаше мега лудите тракове, супер готинко си изкарахме и омг пихме некво "бейлис" май се казваше, мале тва е... баси якото! O.O И така, малко night out снощи иииии ся сме без глас. laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:49 am

Суперлига 2012/2013 - мъже
ЦСКА - Виктория Волей; Пловдив

Еееееееехаааа! laugh Като слезнах от 116 и докато вървях към залата супер много се вълнувах, не знам, това го нямаше и при мача с Пирин.. blink Супер много се кефих, че отивам на тоя мач, направо.. laugh Та влезнахме в залата, празно беше, но след около 10 минути почнаха да излизат ирачите. Първо дойдоха пичовете от Виктория и п очнаха да разцъкват футболче. :DD Сладурковци, и след това........ BAM! BAM! BAM! DEAD!!!!!!!!! В къщата влизат..... СЕГАНОВ И ГЕОРГИЕЕЕЕЕЕЕЕЕВ!!!!!! 130 И тук умрЕх. Е, преди това, когато любимецът ми от Виктория такъв се приближи... лек heart attack, ама това Краси и Гошко в залата, r u fucking kidding me?!!?!?!?!?!?! И се започна едно снимане, едни въздишки, едно разтягане.. ела да видиш! Много беше яко, де. А преди това, след като започнаха ЦСКА да излизат и гледам аз излиза един познат кадър, ама никой не знаеше, че ще бъде на мача. И казвам на Мария, а той нейн любимец, и тя ... "май вече и аз съм за ЦСКА" ахаха така е, събраха се светата троица и стана тя каквато стана, всички взехме да умираме. Ама заеби, като почна играта и аз и Стойко постоянно спорихме кой ще победи. И изведнъж ЦСКА показват много слаба игра и губят гейма :OOO направо се сринах, не го очаквах! И те просто не играеха както трябва, не че Виктория играха добре. Почна втория гейм и викам ли, подкрепям ли, споря ли.. ц, ЦСКА пак губят! Не им се получаваше нещо, Стойко само ме дразнеше, да сме удължили полето, да сме това, да сме онова.. и си викам аре стига бе, ЦСКА да загубят баш от Виктория ли?!?!?!? Пък във втория гейм Байрев като изкара един силен сервис и направо разби червените :O, до сега не е показвал такава силна игра, такова чудо не съм виждала! Почна третия гейм, тръгна им малко повече на момчетата, тогава и Иван Иванов със силния му сервис опита да разбие концентрацията на ЦСКА, но удари в мрежата и аз се изкрещях "БРАВО ВАНЧОО!" и си спечелих странни погледи от гаджето и брат му.. карай, преживях го! laugh Взехме третия гейм и 2:1 изглежда много по-добре и малко се поуспокоих. Четвъртият гейм беше много напрегнат, ама изключително много, но Сеганов игра достатъчно пъти с Краси и тези прострелни топки направо сломиха Виктория! От там нататък, отидохме до тайбрек и бях толкова щастлива!!!!! СПЕЧЕЛИХМЕ! Такава борбеност показаха момчетата, много се радвам! Не се предадоха, браво!!!

И след мача... аз просто си представях снимката, как съм с двамата и това е! laugh Тръгнах към Сеганов, и той ме забеляза и го помолих за снимка, ама посочих и Краси, който не ме забеляза и говореше с някой, и тоест че искам с двамата. laugh При което Сеганов се засмя и потупа Красьо по гърба с думите "Красьо ела че момичето иска снимка", и той като се обърна..... АЛЕЕЕЕЕЕЕ, една усмивка даде, и той висок 205 и го гледам все едно на Господ се моля, лицето му толкова перфектно и беше толкова потен и цялото му лице в капки ksgjdg и държеше екипи, шишета, глупости и помисли, че искам снимка само с него и даде нещата на Сеганов, при което Георги почна да се смее и ги пусна на земята и ме гушнаха, АААААААААААААА 101 kissing 101 kissing dancing снимахме се и естествено ги поздравих за мега яката игра, при което след снимката Мария почна да ми разтрива гърба и ми каза "Защо не му каза?" (тук това е леко ключов момент) и аз честно едвам дишах, ама не се бъзикам, и и казвам "Изключих!!" и вървя и чувам как Мария ми казва "ВИЖ ХОРАТА ТИ ГОВОРЯТ..." и аз изобщо не съм разбрала, че някой говори на мен, смятайте в какво състояние съм била! И попитах Мария кво е казано и то една жена, след като отговорих на Мара е казала "Еми то с такива първенци как да не изключиш!" и се обърнах, нищо че късно и се провикнах "ДААААААА, ТАКА Е!" и излизам от самата зала във фоайето и виждам Сеганов и jdsgksdjgsdlgjdsg

Spoiler:

Това излежда като последната ми снимка с волейболист за 2012.. :)))))))))
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 11:34 pm

Екстра,екстра. laugh
Що последната свърши ли полусезона?
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 11:59 pm

Ами до края на 2012 от Суперлигата в Пловдив ще има само един мач, но за момента не изглежда, че ще си направя снимка с някого. Ии за това. laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 22, 2012 12:10 am

Събра ли си колекцията или имаш още "глави" за ловене? laugh
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 22, 2012 12:16 am

Има още.... laugh Ама ще я събера, ще има много събития в Пловдив, които ще ми дадат тази възможност! :D ти що не идваш, не разбрах?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 22, 2012 12:30 am

Кои още ти остават, ако не е тайна?
Защото не ме привлича вече тази идея. Ползвам си уикенда за пълен айляк и мързелуване.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeЧет Ное 22, 2012 12:38 am

Ами има кадри от Пирин, които от много вълнение предния път пропуснах, Гаджанов също не го дочаках, другото либеро на Левски, Иванов, също, от националите ни - Скримов, Ники Николов, Йосифов, Стойчев(дал господ да е скоро smile ), ГОЦЕВ, Соколате, нема да откажа втора снимка с който и да е, а ако мога да си издействам една с Пенчев и Добо ще е прекрасно. Няма нужда да изброявам целия полски отбор, нали, иначе и там.. абе ти ми дай волейболисти, аз ще се снимам.. и тях, де. xd Иначе почти невъзможни снимки: Османи Хуанторена, Стокр, Данхер(играе в Ефектор Киелце, Полша)
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeПон Дек 03, 2012 3:42 am

Суперлига 2012/2013 - мъже
КВК Габрово - Виктория Волей; Пловдив

Свърши и последния мач за полусезона.. ;[[ Чувствам се ужасно садната, защото цял декември мач в Пловдив няма да има. Ама зарежи тази работа. Бях за Виктория този път, като да не повярваш, ама какво да правиш, малко да си подкрепя отбора от града. За жалост Виктория отново паднаха, просто тези момчета ..чак ми е жал за тях, те победа нямат.. Иначе не играха зле, Къртев беше нещото, което много ме зарадва - страхотен блокировач е, много добре знае кога да скочи, как да врътне ръцете и да хване на блок който и да е! Евала. Иван Иванов беше отново много силен играч, като на сервис се представи на максимално ниво. Разочарование беше Байрев, който от предния мач вдигна летвата много високо, а вчера игра слабо. Също съм много доволна от играта на Меретев! Като цяло се надявам тези загуби да ги поучат и да се сработят повече.

Нямам търпение за следващите мачове, които.. бог знае кога са. Чао, волейболна 2012! :))))
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Schloss in Europe - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Schloss in Europe - Page 5 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 30, 2012 4:43 am

ВИЖТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Sponsored content





Schloss in Europe - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Schloss in Europe   Schloss in Europe - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Schloss in Europe
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Very many fun in Europe :D ♥
» Europe Music Awards 2011 Press Conference

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Лично творчество-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии