Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нещо, на което никой не обърна внимание..

Go down 
+11
Barbie.
Little Girl ~
monini
A d i ♥
~Rossita
Addicted21
Cap`pac.
Kat3t0 ♥
*Радии <3
LightOne
rozaLie
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 10:48 pm

Искам да питам нещо само... Защо все когато аз пиша нещо,в някоя тема и като не ти харесва веднага пишеш коментар. Ами на другите защо не пишеш,а се с мен се занимаваш? Това беше от мен.. Точка!
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 10:55 pm

Защото мнението ти ми бърка не знам къде. laugh Някакъв проблем ли имаш?
П.П: не сменяй темата! ;]
Върнете се в началото Go down
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 3:34 am

Според мен няма нищо сутиена на Селена да прозира,тя е в такава възраст.Не казвам,че всеки ден трябва да се облича така,но сигурно според нея така е модерно.Но в този случай аз подкрепям rozaLie,защото винаги когато видят Майли така облечена започват да говорят,но като видят Селена решават,че е модерно такаче те трябва да се обличат както си искат.
Върнете се в началото Go down
InA^^
Нов
Нов
InA^^


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 8
Reputation : -1
Join date : 15.04.2011

Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 2:47 am

Виждал и се сутиена!Голяма работа.Абе тя нали носи сутиен, тва е важното.Щото можеше и без сутиен да тръгне, нали? xa xa xa xa
Върнете се в началото Go down
sibkata
Нов
Нов
sibkata


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 2
Reputation : 0
Join date : 21.03.2011

Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 8:19 pm

Ама тази блуза така се облича.

Kat3t0
Върнете се в началото Go down
Wesi.
Напредващ
Напредващ
Wesi.


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Right_bar_bleue

( : I Love You!
Брой мнения : 136
Reputation : 3
Join date : 03.01.2011
Age : 27

Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 1:17 am

Ооххх, хораа.. ми к'во катоо и се вижда сутиена.. Както каза там някво момиче по-горе.. Ем тая блуза тъй се носии!! Ии снимките на Селена не са съвсем голи като на Майлии.. изобщо т'ва е дреболияя.. ;Х

Не замествай букви с цифри, пунктуация, главни букви.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нещо, на което никой не обърна внимание..
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Нещо което ви дразни
» Нещо късметлийско което ви се е случвало?
» Последното нещо,което ви разсмя
» Владо Николов: Волейболът ни дава нещо, което футболът не може
» Джъстин не обърща внимание на Селена?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Дискусии и новини / Discussion and news-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии