Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нещо, на което никой не обърна внимание..

Go down 
+11
Barbie.
Little Girl ~
monini
A d i ♥
~Rossita
Addicted21
Cap`pac.
Kat3t0 ♥
*Радии <3
LightOne
rozaLie
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 9:43 pm

Снощи си теглих снимки на Селена, за да си направя графики и попаднах на едни снимки.
На тях, отлично се вижда, че блузката и прозира и се вижда сутиенът й. На практика, нищо интригуващо.
Но за един фен на Майли като мен, то ме заинтригува.

Мисълта на поста е следната. Ако Майли го беше направила, сумати народ щеше да изрази недоволството си, как това е тоолкова грешно. А Селена го направи, никой не обърна внимание?
Но естествено имате си я rozaLie, която обърна. laugh

И тук е мястото да кажа, че не искам да пишете за Майли, etc. А да се изразите относно това, дали няма в скоро време да видим една по-провокативна Селена. Имайте на предвид случките с Джъстин, снимките и всочко около нея сега.

ПП: Да не кажете, че се заяждам или нещо такова. Или, че сравнявам Селена с Майли. Не, просто ми направи впечатление и искам да оформим дискусия.
ПП2: Въпросните снимки може да видите тук > click
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 10:40 pm

Първо, не виждам нищо грешно в тези снимки. Дори и това да беше Майли щеше да ми се стори твърде странно и твърде overreacting. Блуза като блуза. Излязла е на проста разходка - няма как да има за цел провокация носенето на подобно облекло.

Но иначе дали Селена ще става по-провокативна?
Разбира се.
Тя тепърва започва стъпка по стъпка да върви по този път. Красавица като нея няма как да избяга от секси имиджа. Обаче както неведнъж съм го казвал е важно как ще го направи. Дали ще се гмурне на дълбокото от раз, или всичко ще стане постепенно и неусетно.
За момента Селена спазва втория сценарий, който за мен е по-добрия. Тя ще бъде провокативна, но няма да излиза извън нормалните рамки - да прескача в пошлото е ексцентричното. Да, ще има снимки, от така наречените "компрометиращи", но смятам, че в никакъв случай не биха й навредили. Защото тя първо се учи да ходи, а след това да тича. Нещо, които някои звезди не успяха да овладеят.
Аз като типичен представител на мъжкия пол ще бъда доволен от една провокативна Селена, но пак казвам в едни нормални граници.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 10:42 pm

Точно от мнения като първия ти абзац ме беше "страх".
Въпросът тук е, че ако това беше Майли, всички щяха да го огласят, като колко лошо момиче е. А когато това е свършено от Селена, никой дори не обръща внимание.

Тук не засягам, дали е правилно или не. Аз лично нямам против тя да излиза така, който и да е - пак няма да имам. Но се надявам да си разбрал какво имах в предвид.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 10:56 pm

И щяха да са адско прости. В снимките няма нищо, за което да се хванат. Пак казвам подобно нещо щеше да е прекалено дори за Майли. Да, в Америка, може да са достатъчно идиоти да се хванат за подобно нещо, но не и тук. Не и моя милост. (а както знаеш моя милост не е от почитателите й).
Ако го направят за Майли, то няма да е защото снимките са грешни, а защото яхват вълната на хейта. Но за Селена не могат да го направят, защото в снимките няма нищо. Това че биха го направили за Майли, абсолютно не означава че са пропуснали за Селена. Хейтът по Майли има съвсем вече други параметри и те минават границите на разумното. При Селена обаче няма как да стане точно с тези снимки. Никой не им е обърнал внимание, просто защото няма какво да се види.
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 11:34 pm

Това не е всеки ден нали? А на Майли аз секи ден,мога да я видя така. Но,както и да е. Според мен,това е безмислена тема. Да пишеш,как си намерила снимка на която сутиена на Селена се виждал. Е,и?
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 11:37 pm

Всъщност идеята на темата беше да обсъдим една бъдеща по-провокативна Селена. И не е чак толкова безсмислена.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeНед Мар 06, 2011 11:38 pm

^Явно всеки мой опит за заформяне на каквато и дискусия е отхвърлян. ОК, щом темата е излишна екипа да се погрижи за нея.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 12:41 am

Да, малко е прозрачна, но не виждам кой знае какво. Може би ако беше съчетано с някои от онези къси панталонки стил "Майли" щеше повече да се набива на очи ..
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Гост
Гост
avatar



Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 2:17 am

Знам за кои снимки говориш. (поне ако е с една черна позираща блуза и дърпа куфър) Те са направени с фотошоп и не са истински..
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 2:18 am

^Далеч от истината. Най-добрe погледни снимките. smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 2:25 am

Да и аз току-що забелязах на тази снимка
Spoiler:
и мисля ,че Сел не е знаела за това.Ее незнам може да е точно обратното ..;д
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 2:28 am

~Ани* написа:
Знам за кои снимки говориш. (поне ако е с една черна позираща блуза и дърпа куфър) Те са направени с фотошоп и не са истински..

Напротив и те са истински.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Addicted21
Луд фен
Луд фен
Addicted21


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

Брой мнения : 302
Reputation : 4
Join date : 14.01.2011
Age : 26
Местожителство : Петрич

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 2:33 am

Съгласна съм с LightOne. Ще става по-провокативна ,но по-малко.Ако я кара така мисля ,че няма да има проблем.Все пак няма все да ходи с кецове ии дълги блузки.. А в тези снимки все пак нищо няма. wink

Sëlënőĥőlичкā ^^<33 написа:
Да и аз току-що забелязах на тази снимка
Spoiler:
и мисля ,че Сел не е знаела за това.Ее незнам може да е точно обратното ..;д

Няма как да не знае за това..Мислиш ли ,че не се поглежда в огледалото.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 2:44 am

nick_fenka написа:
Според мен,това е безмислена тема.

Темата си е много добра, хем да се поразпишем малко. ; )

Ениуей, нормално е да се случи 2-3-4 пъти. Ако е всеки ден - разбирам, бихме нарекли Сел провокативна. Но не мисля, че засега има нещо нередно. Може просто да е искала да пробва как е да ходиш с прозираща блуза. :D Ениуей, и да зачестят по-провокативните облекла - според мен няма да е кой знае какъв проблем, защото Сел все пак пораства. Опитва нови стилове и etc. Също като Майли. И двете растат и се променят - няма лошо.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Гост
Гост
avatar



Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 3:12 am

Относно снимката, която даде Деси найстина и се вижда бельото, но не мисля, че трябва да се вживяваме толкова в нея(точно нея), защото това, че МАЛКО и се вижда бельото не е като снимките на Майли, които са почти съвсем голи като тази. Знам, че е малка и не се вижда лицето и, но лесно може да откриете с лицето и НЕ е фотошопирана. Но съм съгласна с Чичи. Ако беше Майли до сега Майли на щяха да я вкарат навсякаде в пресата.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 3:22 am

~Ани* написа:
не е като снимките на Майли, които са почти съвсем голи като тази. Знам, че е малка и не се вижда лицето и, но лесно може да откриете с лицето и НЕ е фотошопирана. Но съм съгласна с Чичи. Ако беше Майли до сега Майли на щяха да я вкарат навсякаде в пресата.

Повече от половината ти пост беше относно Майли. Извинявай, обаче в първия пост (на Чичи) ясно си пише, че няма да обсъждаме Майли.

Ениуей, аз лично не съм обърнала внимание, защото не съм забелязала. laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
A d i ♥
Неспасяем
Неспасяем
A d i ♥


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : ~be happy...wow!
Брой мнения : 1072
Reputation : 7
Join date : 17.06.2009
Age : 26

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 3:54 am

Ох, пак Майли била по-провокативна, а на Селена веднъж и се случило, какво толкова.И аз си хода с къси гащета и с клин, през който малко прозира, но не го правя с умисъл.Такъв е и случая тук.Селена си харесва блузата, решила е да си я облече и да се разходи с приятелка.Всеки си има уникален стил.
Според мен е съвсем нормално Селена да е по-провокативна и не е нужно да се вдига излишен шум.Както и другите казаха е добре, че тя го прави постепенно.
Върнете се в началото Go down
http://ultimatenina.com/
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 7:51 pm

Ами, да случило се е веднъж и да се случи пак няма да е нещо лошо - в смисъл тази блуза дори не е толкова провокативна според мен.. Пък и много млади хора обичат да носят по-прозрачни дрехи, в което няма нищо лошо - харесва им, правят го, стига дрешките да не преминават границите на нормалното.. А блузата на Сел си е напълно в тези граници.. ;д
Пък и както казаха преди мен, Сел няма винаги да се облича "тийнейдърски" - тя пораства и с това се променя стилът й..
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 11:06 pm

И аз не бях обърнала внимание въпреки, че няколко пъти съм поглеждала тази галерия. Щом повечето не сме забелязали значи не е нищо толкова провокативно и врапиращо, което от един поглед да привлича внимание. Според мен няма нищо лошо да носи такива блузки, било то и къси панталони. Никъде не пише, че е забранено все пак всичко това е в границите на едно нормално облеко. Споделям и по - горните мнения, че тя пораства и няма нищо лошо да носи такива дрехи. Може би Майли се забелязва повече, защото не знам някак си всички и търсят кусурите така да се каже. Тя доста по - бързо стана провокативна млада жена затова и ни направи по - голямо впечатление. Според мен нито едната, нито другата правят нещо грешно като пробват нови и различни стилове.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 11:12 pm

И аз мисля, че няма нищо лошо! Все пак и аз понякога нося такива дрехи. Например когато ще ходя на море дрехите, които си слагам са леко позиращи. Така че не е голяма работа. ;)
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 12:48 am

Не съм забелязвала,така,че не е кой знае какво. Това,че и се вижда сутиена и леко прозира,не значи че не трябва да носи тази блузка. А пък и на Селена и се е случило веднъж,какво толкова,а Майли често можем да я забележим с прозрачни дрехи. Не,че искам да се връщам на темата ''Майли'',но просто искам да кажа,че тя така да се нарече порастна по-бързо. И самата тя се чуства така и опитва много нови неща,с които показва,че е вече голяма.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 11:34 pm

Цитат :
А да се изразите относно това, дали няма в скоро време да видим една по-провокативна Селена

Цитат :
А да се изразите относно това, дали няма в скоро време да видим една по-провокативна Селена

Цитат :
А да се изразите относно това, дали няма в скоро време да видим една по-провокативна Селена

Това е идеята на темата. Независимо как е именувана, независимо как си изрази мислите Чичи в началото - темата все пак бе ясно и точно формулирана.
И да, аз също зачесах Майли, но за сметка на това написах двойно по-голям текст по темата.
Айде да кажете нещо и по темата, моля.
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 5:43 pm

nick_fenka написа:
Това не е всеки ден нали? А на Майли аз секи ден,мога да я видя така. Но,както и да е. Според мен,това е безмислена тема. Да пишеш,как си намерила снимка на която сутиена на Селена се виждал. Е,и?

Оо божее!
Няма как да знаеш вски ден ли е, или не
И кога пък можеш да видиш Майли всеки ден така облечена??
А, това е безмислена тема, така ли? Ами, когато Майли излиза така, някой от новите във форума каза, че била к*рва или нещо такова беше. Е, сега и Селена е излязла така, хайде кажете де?!?!?!?!

И тука в почти всеки пост гледам, че продължавате да сравнявате Селена с Майл.
И аз отново съм на мнение, че ако иска Селена и гола ще се снима, и Майли ако иска. Това си е ТЯХНА работа, какво се правите на загрижени и възмутени?!
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 7:32 pm

Да,но Селена един път съм и виждала да и прозира блузата... Това имах предвид,а Майли.. И не мога да разбера какво ми налиташ така? Това,че ти харесваш повече Майли,ясно че ще я защитиш. И както и да е,писна ми да споря за глупости. wink
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Нещо, на което никой не обърна внимание..  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Нещо, на което никой не обърна внимание..  Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 9:32 pm

Охх, щом мнението ми не е като твоето, веднага реши, че ти налитам? хах
Това е дискусия, за да спорим, а не всички да сме на твоето мнение, моето момиче!


ЕДИТ: Видях, че ми смъкваш репутацията, спокойно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нещо, на което никой не обърна внимание..  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нещо, на което никой не обърна внимание..    Нещо, на което никой не обърна внимание..  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нещо, на което никой не обърна внимание..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Нещо което ви дразни
» Нещо късметлийско което ви се е случвало?
» Последното нещо,което ви разсмя
» Владо Николов: Волейболът ни дава нещо, което футболът не може
» Джъстин не обърща внимание на Селена?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Дискусии и новини / Discussion and news-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии